Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 18:23   #4801
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
da to sa serklazom je zajebano.
meni ju recimo nisu htjeli raditi jer ni jedan doktor na kojeg sam naisla nije bio za to. Na kraju sam u svim tim raspravama, bolnicama i posjetima doktorima presla magicni 25 tjedan do kojeg se radi serklaza kao, pa se ju onda vise nije ni moglo raditi. Pa smo tu di jesmo.

S druge strane ne znam jel bi se vise brinula da su ju napravili pa se bojala neke upale jer je to ipak strano tijelo u tkivu koje se pokusava otvoriti. Mislim imanje obicnog šava na ruci nije bezazleno, a kamo li na sasvim nesterilnom mokrom i toplom okruzenju rodnice.
ili ovak kad ju nisu napravili pa se bojim konacnog otvaranja.

U svakom slucaju tak sam si eto od pocetka u tom nekom limbu a cervix je jos uvijek postojan.. skracen ali postojan..
Pa sad tko je tu bio u pravu vidjet cemo kad se bebac rodi.. prije ili kasnije jel
Koliko znam .. inace serklazu skidaju s 37tt. Ak rodim iza toga onda sam se jednostavno par mjeseci brinula bezveze.
Dobra vijest u svemu tome - samo sam jednu sijedu više nasla na glavi. Mozda se ne brinem dovoljno ipak.
Moj doktor nije bas sklon serklazi,stalno naglasava kako sam zatvorena,usce je poatojano,ali ako dodje domzoga da ce napravit sljedeci tjedan do granice magicnog broja 24 tjedana.nista mi drugo ne preostaje nego vjerovati njemu. Hvala sto si se javila... ja sam uvjerena da cess donjeti svoju bebicu na svijet,i da ce sve bit dobro,ti si vec u poodmaklom stazu i nekako se ne brinem
Old 19.09.2017., 19:46   #4802
meni je na prošlom pregledu prije 3 tjedna cerviks bio 1 članak, zatvoren, sada u 20-om tjednu 3/4 članka, zatvoren. Doktor kaže da to jest skraćeno, ali ništa alarmantno sad. Imala sam prije 2 godine letz konizaciju pa me ne čudi to.

Lastane, da li sam previše bezbrižna oko toga ili se trebam brinuti
Old 19.09.2017., 20:42   #4803
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
da to sa serklazom je zajebano.
meni ju recimo nisu htjeli raditi jer ni jedan doktor na kojeg sam naisla nije bio za to. Na kraju sam u svim tim raspravama, bolnicama i posjetima doktorima presla magicni 25 tjedan do kojeg se radi serklaza kao, pa se ju onda vise nije ni moglo raditi. Pa smo tu di jesmo.

S druge strane ne znam jel bi se vise brinula da su ju napravili pa se bojala neke upale jer je to ipak strano tijelo u tkivu koje se pokusava otvoriti. Mislim imanje obicnog šava na ruci nije bezazleno, a kamo li na sasvim nesterilnom mokrom i toplom okruzenju rodnice.
ili ovak kad ju nisu napravili pa se bojim konacnog otvaranja.

U svakom slucaju tak sam si eto od pocetka u tom nekom limbu a cervix je jos uvijek postojan.. skracen ali postojan..
Pa sad tko je tu bio u pravu vidjet cemo kad se bebac rodi.. prije ili kasnije jel
Koliko znam .. inace serklazu skidaju s 37tt. Ak rodim iza toga onda sam se jednostavno par mjeseci brinula bezveze.
Dobra vijest u svemu tome - samo sam jednu sijedu više nasla na glavi. Mozda se ne brinem dovoljno ipak.
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
meni je na prošlom pregledu prije 3 tjedna cerviks bio 1 članak, zatvoren, sada u 20-om tjednu 3/4 članka, zatvoren. Doktor kaže da to jest skraćeno, ali ništa alarmantno sad. Imala sam prije 2 godine letz konizaciju pa me ne čudi to.

Lastane, da li sam previše bezbrižna oko toga ili se trebam brinuti
A koji si tjedan? Ja sam imala lletz,konizaciju nisam,danas mi je doktor pricao danto utjece na smeksavanje cerviksa,skracivanje,ali nije pravilo. Da je najbitnije da je uu zatvoreno... nazalost clanke i prste ne kuzim,samo centimetre. Ali ako je tvoj doktor miran,budi i ti
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:54.