Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 11:07   #201
Sa lutrijom nikad nisam imala srece tako da sigurno ne utice na to
Jupiter i Sunce su mi u konjukciji s Mjesecom koji se nalazi u 4 kuci i Jupiter, Venera i Sunce su u trigonu s Asc, a Asc mi je u Raku, a Rak mi je u 1 kuci.
Venera mi je u konjukciji sa Uranom koji je u Strijelcu i takodjer u 5 kuci, a Strijelac mi je u 6 kuci.

Uran i Merkur su mi isto u trigonu s Asc.

To je to sto se tice tih planeta, slabo se razumijem u te aspekte, pa sam zahvalna na bilo kakvom objasnjenju.
cold_wave is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 11:14   #202
@ Lilarose

I mene zanima odgovor na tvoje pitanje.

Moja prijateljica postavlja isto pitanje. Ima Sunce i Merkur u konjukciji na MC-u i ne vidi neki pomak, a po onome što piše u astrološkoj literaturi, to daje napredovanje u karijeri, dobar položaj, renome, moć.
I mislim da Merkur tu nije spaljen, nego bi logika trebala biti još jača (čak se spominje lukavost u Duporovoj knjizi), ali sad mi je palo na pamet da je kod tebe Merkur u Strijelcu, a mislim da je tu u izgonu. Možda je u tome caka.
Ovdje stvarno ima pravih znalaca pa se nadam da će ti netko dati pravi odgovor.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:36   #203
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
@ Lilarose

I mene zanima odgovor na tvoje pitanje.

Moja prijateljica postavlja isto pitanje. Ima Sunce i Merkur u konjukciji na MC-u i ne vidi neki pomak, a po onome što piše u astrološkoj literaturi, to daje napredovanje u karijeri, dobar položaj, renome, moć.
I mislim da Merkur tu nije spaljen, nego bi logika trebala biti još jača (čak se spominje lukavost u Duporovoj knjizi), ali sad mi je palo na pamet da je kod tebe Merkur u Strijelcu, a mislim da je tu u izgonu. Možda je u tome caka.
Ovdje stvarno ima pravih znalaca pa se nadam da će ti netko dati pravi odgovor.
Ma da, ali i dalje ostaje lijepo postavljeno Sunce....
"Spaljeni" Merkur u Strijelcu mi nije donio ništa negativno.... Čitati i pisati sam naučila s 4 godine, znam se izražavati i pismeno i usmeno (recimo u školi sam stalno bila ona koja je pisala dobre školske zadaće, he he...)... volim jezike... jedino negativno je to što vrijedi ono "što na umu, to na drumu" iako sam s godinama to itekako naučila kontrolirati...

Ne, ja zaista ne znam što ne valja s mojim Suncem...
(autoritet, uspjeh, dobra karijera, uspješan muž... hahhaaahaaa.... za trigon Sunca i Saturna kažu da donosi uspjeh kasnije u životu... eto, ne znam... )
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.