Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 16:51   #321
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ne kuzis, nije problem u upoznavanju cura, nego nesposobnosti ostvarivanja bilo kakvoga odnosa osim prijateljskoga. Evo uzmimo za primjer autora ove teme, on ima poprilicno aktivan drustveni zivot, ima prijatelje koji mu cak i namjestaju cure pa opet nista
Pa vrlo je jasno, ima sve uvjete samo nema jednu i najvažniju stvar koja mu sad još treba za odnos viši od prijateljskog - zadovoljavajući fizički izgled.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:54   #322
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa vrlo je jasno, ima sve uvjete samo nema jednu i najvažniju stvar koja mu sad još treba za odnos viši od prijateljskog - zadovoljavajući fizički izgled.
Moze bit, ali bi morao da izgleda kao kvazimodo da bi bio to jedini razlog. Jer kao sto je neko vec napisao, uparuju se i ruzni.
Vjerovatno je problem, pored losijeg izgleda, i u njegovom ponasanju, to dvoje je kobna kombinacija, nisi privlacan na nijedan nacin
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:57   #323
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Moze bit, ali bi morao da izgleda kao kvazimodo da bi bio to jedini razlog. Jer kao sto je neko vec napisao, uparuju se i ruzni.
Vjerovatno je problem, pored losijeg izgleda, i u njegovom ponasanju, to dvoje je kobna kombinacija, nisi privlacan na nijedan nacin
Ružni se uparuju najčešće s ružnima, pustimo sad iznimke. Ne znam kakve ga privlače, rekao je da bi mogao biti s prosječnom.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:07   #324
meni sve manje zivot ima smisla.imam 39 g i imao sam samo jednu curu u zivotu.vec sam godinama sam i to me unistava. zbog uzasnog psihofizickog nasilja koje sam prozivio kao dijete nisam u stanju ostvariti odnos(nisam u stanju prici nikome,reci curi da mi se svidja a kamoli izraziti sexualni interes).fizicki sam zgodan muskarac al to nista ne pomaze.jednostavno se djevojke micu od mene i lose sam,svako jutro se budim s bolovima u prsima i osjecam da umirem bez ljubavi al sto se vise trudim to je gore...
Landrolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:12   #325
Quote:
Landrolas kaže: Pogledaj post
meni sve manje zivot ima smisla.imam 39 g i imao sam samo jednu curu u zivotu.vec sam godinama sam i to me unistava. zbog uzasnog psihofizickog nasilja koje sam prozivio kao dijete nisam u stanju ostvariti odnos(nisam u stanju prici nikome,reci curi da mi se svidja a kamoli izraziti sexualni interes).fizicki sam zgodan muskarac al to nista ne pomaze.jednostavno se djevojke micu od mene i lose sam,svako jutro se budim s bolovima u prsima i osjecam da umirem bez ljubavi al sto se vise trudim to je gore...
Toliki problemi, psihofizički i nije ti si upalila lampica za nekakvi alarm? Mislim da je krajnje da sebe počneš spašavati, ne gledati kako toneš tako da učiniš prvi korak, i potražiš stručnu pomoć.
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:30   #326
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ne kuzis, nije problem u upoznavanju cura, nego nesposobnosti ostvarivanja bilo kakvoga odnosa osim prijateljskoga. Evo uzmimo za primjer autora ove teme, on ima poprilicno aktivan drustveni zivot, ima prijatelje koji mu cak i namjestaju cure pa opet nista
ovo je teži slučaj, za psihijatra


Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
velika vecina takvih je bila nezadovoljna sobom i prije nego im nemogućnost ostvarivanja veze postane ozbiljna tema u zivotu.
i tako smo došli do možebitne smislenosti rasprave o možebitnoj korisnosti psihoterapije. dugi su forumski putevi.
gji perpetum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:03   #327
Quote:
Landrolas kaže: Pogledaj post
vec sam godinama sam i to me unistava.
Što bi napravio da te već godinama izluđuje užasna zubobolja?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:03   #328
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ne kuzis, nije problem u upoznavanju cura, nego nesposobnosti ostvarivanja bilo kakvoga odnosa osim prijateljskoga. Evo uzmimo za primjer autora ove teme, on ima poprilicno aktivan drustveni zivot, ima prijatelje koji mu cak i namjestaju cure pa opet nista
iskreno receno, ovako kako je on to opisao, to mi se cini kao neka teska iznimka. prvo, covjek zaradjuje dobru lovu prije tridesete. to podrazumijeva ne samo dosta visoku inteligenciju vec i motiviranost, disciplinu pa i odredjenu prodornost i energiju i u medjuljudskim odnosima. drugo, ima prijatelje s kojim izlazi vanka i napije se. dakle nije ni neki asocijalni streber. voli vozit motor. trenira. trece, ima prijateljice. vecina ljudi koji su ocajni zbog nedostatka partnerice nemaju prijateljice s kojima se redovno cuju i pricaju o ovakvim stvarima.

to je neka jedan od miljun situacija ili mozda nije sve onako kako pise.
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:04   #329
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
iskreno receno, ovako kako je on to opisao, to mi se cini kao neka teska iznimka. prvo, covjek zaradjuje dobru lovu prije tridesete. to podrazumijeva ne samo dosta visoku inteligenciju vec i motiviranost, disciplinu pa i odredjenu prodornost i energiju i u medjuljudskim odnosima. drugo, ima prijatelje s kojim izlazi vanka i napije se. dakle nije ni neki asocijalni streber. voli vozit motor. trenira. trece, ima prijateljice. vecina ljudi koji su ocajni zbog nedostatka partnerice nemaju prijateljice s kojima se redovno cuju i pricaju o ovakvim stvarima.

to je neka jedan od miljun situacija ili mozda nije sve onako kako pise.

Ne mora biti. Nisu svi maheri u uspostavljanju ljubavnih odnosa. Gledam po sebi. Mene i kad su barili direktno nisam kužila, a kad mi se netko sviđao, bježala bih glavom bez obzira. O kriterijima koje imam da ne govorim, oni su čak najveći problem. I onda ti se to svede na to da si soler.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:08   #330
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Ne mora biti. Nisu svi maheri u uspostavljanju ljubavnih odnosa. Gledam po sebi. Mene i kad su barili direktno nisam kužila, a kad mi se netko sviđao, bježala bih glavom bez obzira. O kriterijima koje imam da ne govorim, oni su čak najveći problem. I onda ti se to svede na to da si soler.
Pa kak te svezalo na 5 godina onda?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:09   #331
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa kak te svezalo na 5 godina onda?
Operiralo joj oči. Naime, bila je slijepa.

Viš ti... i čim vid dobije.. odma i kriterij zgodnoće dođe
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:11   #332
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Operiralo joj oči. Naime, bila je slijepa.

Viš ti... i čim vid dobije.. odma i kriterij zgodnoće dođe
Isuse, objasnila ti je već da ne prenosiš zamjerke iz vaše veze na forum
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:12   #333
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Isuse, objasnila ti je već da ne prenosiš zamjerke iz vaše veze na forum
Calea. Ja sam zgodan
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:15   #334
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Calea. Ja sam zgodan
Veliš kad ne ide suptilno...
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:37   #335
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Isuse, objasnila ti je već da ne prenosiš zamjerke iz vaše veze na forum
Reci ti njemu. Ne znam, bio mi je zgodan četiri godine, petu je počeo hrkati i smrditi. Prao se svakih tjedan dana, nedjeljom navečer. Nisam više mogla to podnositi.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:40   #336
Kak sad? Pa rekla si da je to bila veza na daljinu?* Kak ti moš znat kad se on prao? Smrdio ti je prek telefona?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:41   #337
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Reci ti njemu. Ne znam, bio mi je zgodan četiri godine, petu je počeo hrkati i smrditi. Prao se svakih tjedan dana, nedjeljom navečer. Nisam više mogla to podnositi.
Ma e. Al ja sam pitala kako te uopće smuvao ako nisi kontala kad te netko muva, a kad si skontala, onda si bježala. Jesam dobro pohvatala?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:43   #338
eichhoernchen je jedna obična lažača
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:45   #339
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
eichhoernchen je jedna obična lažača
Mislila sam na moju i tvoju vezu. OPET SE PRAVIŠ GLUP.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:48   #340
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma e. Al ja sam pitala kako te uopće smuvao ako nisi kontala kad te netko muva, a kad si skontala, onda si bježala. Jesam dobro pohvatala?
Tko i kojih 5 godina tibetskih prokletih? Malo sam zbunjena.

Ne kontam kad me netko muva. Najčešće su me osobe uglavnom zažvalile kad im je pukao film od mog (ne)svjesnog dickteaseanja. Tad mi se uključi lampica.
Bježim kad mi se netko sviđa, odnosno ne komuniciram s tom osobom i teško mi se skoncentrirati u njenoj blizini, ali to se stvarno rijetko kada događa. : soler4 life:
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.