Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2016., 03:39   #81
recept za prosirene vene evo ovdje https://www.youtube.com/watch?v=6zOOHZwoRk4
revilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:57   #82
Moj Tata je imao jako prośirene vene na nogama i dosta njih je bilo jako ispupćenih -kao kada bi se śtapić za grickanje presjeklo po duljini u polovini i postavilo na kożu.

Pio je svaki dan bijeli luk u kapsulama.
Poslije oko 1,5 godina uzimanja istih, imao je noge kao "dijete".
Vene su se nevjerojatno smanjile, tako da se ih skoro uopće nije vidjelo a ispupćenost je nestala -koża je bila ravna.

Nije vrlina ismijavanje ili kritiziranje, nego tolerancija različitosti drugih ljudi i njihovih pogleda.
-vlastita Majmun, makar i u odijelu, ostane majmunom -vlastita Knjige daju znanje, ali ne čine čovjeka -vlastita Postupci, a ne riječi, govore istinu -vlastita U vezi mojih kvačica
benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:29   #83
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Moj Tata je imao jako prośirene vene na nogama i dosta njih je bilo jako ispupćenih -kao kada bi se śtapić za grickanje presjeklo po duljini u polovini i postavilo na kożu.

Pio je svaki dan bijeli luk u kapsulama.
Poslije oko 1,5 godina uzimanja istih, imao je noge kao "dijete".
Vene su se nevjerojatno smanjile, tako da se ih skoro uopće nije vidjelo a ispupćenost je nestala -koża je bila ravna.
Brat moje kolegice s posla, godinama je imao jednu kvrgavu debelu venu na straznjoj strani noge. I kaze da mu je proslo proljece jednostavno nestala s noge. Noga je bila ravna bez ikakvih oziljaka. Nista posebno se nije trudio niti zna od cega je nestala, niti mu je njegova lijecnica mogla objasniti sto se moglo dogoditi.
Kad bi bar vise losih stvari moglo i htjelo ishlapiti tako bez traga

Ovo me bas zanima, ja sam tretirala vene ugfs metodom i razmisljam bi li ovako nesto bilo dobro uzimati kao preventivu da ih sto dulje odrzim u ovom trenutnom stanju.
Nije problem u nicem osim u isparavanju tih mirisa... jel ti poznato jel se osjeti kad se tijelo oznoji.
Bzduci da radim aktivan posao, a medu ljudima sam ne bih htjela da zbog mene ljudi bjeze van trazeci malo cistog zraka
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:55   #84
Nisam nikada osjetio da bi Tata "mirisao" na bijeli luk.
Ja sam isto uzimao par mjeseci te kapsule (ne u isto vrijeme s Tatom) i nitko nije niśta rekao niti se ćudno ponaśao u mojoj blizini.

Btw tko ne radi aktivan posao.

Nije vrlina ismijavanje ili kritiziranje, nego tolerancija različitosti drugih ljudi i njihovih pogleda.
-vlastita Majmun, makar i u odijelu, ostane majmunom -vlastita Knjige daju znanje, ali ne čine čovjeka -vlastita Postupci, a ne riječi, govore istinu -vlastita U vezi mojih kvačica
benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:48   #85
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Nisam nikada osjetio da bi Tata "mirisao" na bijeli luk.
Ja sam isto uzimao par mjeseci te kapsule (ne u isto vrijeme s Tatom) i nitko nije niśta rekao niti se ćudno ponaśao u mojoj blizini.

Btw tko ne radi aktivan posao.

Ovi finjaci iz ureda
Ja sam ti uvijek ko navijena, brzo hodam, brzo se krecem, zivciraju me spori, neodlucni i lijeni ljudi, vec kad ih vidim preznojim se od zivciranja

Smijem li te kapsule uzimati uporedo sa uljem? A i vec uzimam b vitamine. Mozda bi to bilo malo previse...
Ali stavio si mi upitnike iznad glave, i mislim da bi bilo dobro uzeti kuru tih kapsula cak i da ne pomognu venama..
Ajme, dobila sam jako puno preporuka za prouciti ovih dana. Imat cu stiva za narednih mjesec dana...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:16   #86
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ovi finjaci iz ureda
Ja sam ti uvijek ko navijena, brzo hodam, brzo se krecem, zivciraju me spori, neodlucni i lijeni ljudi, vec kad ih vidim preznojim se od zivciranja

Smijem li te kapsule uzimati uporedo sa uljem? A i vec uzimam b vitamine. Mozda bi to bilo malo previse...
Ali stavio si mi upitnike iznad glave, i mislim da bi bilo dobro uzeti kuru tih kapsula cak i da ne pomognu venama..
Ajme, dobila sam jako puno preporuka za prouciti ovih dana. Imat cu stiva za narednih mjesec dana...
Veliś da se finjaci iz ureda ne razmnożavaju?

Pitaś me za dozvolu ili dali sam lijećnik?
Otkud ja mogu znati Tvoj organizam. Ja bih ih możda na Tvojem mjestu probao uzimati, pa vidio śta organizam na to.

A kada lijećnik (ili par njih) prepiśe jednoj osobi viśe lijekova, to je isto previśe?
Uz to npr joś neke vitamin tablete, kalcij, magnezij itd.?

Ja sam npr jedno kratko vrijeme uzimao svakodnevno par razlićitih ulja i drugih prirodnih "dodataka" dok mi se jednog dana upalila lampa ispod plafona (nije mi se niśta lośe deśavalo sa organizmom), te se prisjetio stare, da sve śto je pretjerano nije zdravo, te automatski izbacio 2/3 iz dnevnog rasporeda.

Najbolje znaś sebe, svoje potrebe, mogućnosti itd, pa prema tome i odluke treba da donosiś sama

benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.