Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 16:27   #501
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Išla je meni i matematika, ali je tu trebalo vise truda nego kod fizike (Merkur90Uran). Samo ta područja su me jako slabo zanimala, tu ne moš vrludati mozgom. jedan naš učitelj je govorio kako je on uvijek obozavao matematiku jer tu nema učenja, samo zapamtiš formulu.
da, slažem se,ima nešto u afinitetima.Nisam nikad voljela matematiku, i baš sam se namučila .Jedino na području matematike sam osjetila natalni kvadrat Me/Sa. Svi su mi se iskreno čudili,jer u svim drugim područjima sam mogla biti briljantna. Sa aspektom Me 120 Ur se gotovo sve može
Old 13.09.2017., 16:59   #502
Da i meni je matematika uvijek bila tlaka. Inace ne volim brojeve previse. Kao sto je Maddie rekla kod matematike nema vrludanja mozgom , a ja jaaako volim vrludat mozgom. Matematika mi je suha, dosadna, kruta, bezosjecanja.
Mozda je i meni to do konjukcije Merkur/Saturn, koja je vrlo sirokoorbisna ali cini mi se da djeluje- 10st32min.
Old 21.09.2017., 19:53   #503
Je li se pisalo išta o krađama?

Dobro, vidjela sam da postoji tema "Kriminal i astrologija", ali kada sam krenula čitati vidjela sam same ubojice i nekako zaključila da je ovo presoft kriminal za tu temu. A možda bi moglo i u tu temu

Sad, ne znam koliko to spada pod krađu (ma je, ALI nije neka hardkoo krađa). Uglavnom! Obožavam stare znakove Jako! I tako sam vidjela nešto staro (totalno vintage). Pisalo je nešto vezano za putnički prijevoz. Prvo sam slikala i prošlo mi je glavom "Ako to kasnije bude tu, uzet ću si".

I, k'o za vraga , pet sati kasnije opet prolazim tuda i vidim to Mrvicu se premišljam i usred bijela dana.. ljudi okolo prolaze.. uzmem taj znak i špura u prvi haustor spremiti to u vrećicu. Mislim, ne radim to radi adrenalina nego mi se zbilja svidjelo. Čak i ne osjećam neki adrenalin zato što uzimam nešto što nije moje nego je šašavo i veseli me što ću to imati doma jer je nešto što ima svoju povijest samim time što je kao znak stajalo negdje. Preko 20 godina.

I sad je to netko skinuo i ostavio negdje pored, a ja uzela

Što bi to bilo astrološki hvala!

Guglala sam o kleptomaniji, no za to vele da je poremećaj kontrole nagona. Osobno ne spadam u tu skupinu jer nikada ništa nisam ukrala u dućanu ili tako nešto. Mene više privlače ove street stvari :ključ13icauvijekutorbi:
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 00:32   #504
Bok bok (jao, dva moja posta, osjećam se overly attached :malomijeneugodno: ) Ali, ‘ajde, pitat ću

Evo, upravo sam pogledala film “Lion (definitivno preporuka!) Ispričavam se ako je bilo, no ima u filmu jedan quote koji je toliko, toooliko .. a ne znam Recimo, ja ga jako osjećam. Radi se o tome kako žena misli da ako već ima toliko djece koja nemaju roditelje i kojima bi se mogla pružiti ljubav. Evo cijelog quoutea.

Quote:
Sue Brierley: We chose not to have kids. We wanted the two of you. That's what we wanted. We wanted the two of you in our lives.That's what we chose.

Sue Brierley: That's one of the reasons I fell in love with your dad.

Sue Brierley: Because we both felt as if... the world has enough people in it. Have a child, couldn't guarantee it will make anything better. But to take a child that's suffering like you boys were. Give you a chance in the world. That's something.
Ne bih bila toliko radikalna da osuđujem nekoga tko želi svoju biološku djecu, no jako razumijem poantu onoga sto je žena mislila. Jako slično razmišljam. Sjećam se da sam, a valjda od devete godine pričala da bih htjela posvojiti Pa su mi rekli da ću to moći ako ne budem mogla imati svoje djece, a ja bih rekla da bih voljela bez obzira na to. I gotovo svakog dana prolazim pored doma za nezbrinutu djecu i ne mogu opisati koliko želim otići tamo i grliti svu tu djecu koja nisu odabrala biti siročad ili pak imati roditelje koji nisu u mogućnosti brinuti o njima.

Fish, sjećam se da sam te prije par godina pitala o djeci i rekla si da je kod mene izglednije posvajanje, no zanima me može li se išta konkretnije reći o toj temi. Ili općenitije. Izguglala sam da je bitna 11. I 5. kuća.

Ovo bi moglo biti zanimljivo baš zbog ovog quotea! Jer postoji razlika kada netko iz određenih razloga ne može imati djece i kada netko izričito misli da je bolje da umjesto rađajući svoju pruža ljubav već rođenoj, manje sretnoj, djeci.

Hvaaaala puno i još jednom pardon ako je bilo govora o posvajanju. Tražilica ne radi
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.