Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 11:54   #81
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Vise je tip zgodne zene koju detalji 'nagrdjuju', specificna vilica, pa neka asimetrija, detalji su 'nakoso'.
ALi daleko od kubisticnog nereda kao Rosy de Palma (koja mi je super kul inace )
Da, samo to. Daleko je to od zgodne žene.
Što me opet podsjetilo kako neki ljudi imaju iskrivljenu percepciju. To sam dosta puta primijetila. Ne mislim na osobni ukus, nego baš da ne vide zašto je netko većini ljudi lijep ili nelijep.
Kathy isto nije lijepa, oči je nagrđuju s jedne strane. A s druge joj daju markantnost, bez koje bi bila obična, jer nema crte lica iz kojih bih zaključila da je lijepa.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:33   #82
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Da, samo to. Daleko je to od zgodne žene.
Što me opet podsjetilo kako neki ljudi imaju iskrivljenu percepciju. To sam dosta puta primijetila. Ne mislim na osobni ukus, nego baš da ne vide zašto je netko većini ljudi lijep ili nelijep.
Kathy isto nije lijepa, oči je nagrđuju s jedne strane. A s druge joj daju markantnost, bez koje bi bila obična, jer nema crte lica iz kojih bih zaključila da je lijepa.
Slažem se za Katy P. meni je skroz obična, ona od zvijezda ima najviše šminke na sebi, a šminkaju je kao maškaru, previše maskare koja razdvaja trepavice da još više naglase oči, ili nosi i umjetne trepavice kako god, crna olovka za obrve i crvene ili ljubičaste usne, dječje je šminkaju, tu i tamo modra kosa, pa malo crna pa malo ljubičasta da bude kul. A inače ima seljasti osmjeh, taj predio usne vilica, seljasto.

Chloe ok nije klasična ljepotica ali meni ima karakter i karizmu koju Katy ne može postići.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:02   #83
Nisam rekla da je Katy drop dead gorgeous, gdje ste to učitale, dapače izgleda kao bilo koja ženska s ulice. Nije ružna, ali ni niš posebno. Škorpion bi valjda trebao dati barem markantniji/mračniji izgled, ako baš ne ružnoću.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:07   #84
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Za Katy pitam zasto nije gabor, u smislu po njenim aspektima i pozicijama planeta. Da ne znaš tko je u pitanju, zaključilo bi se da nije baš neka ljepotica ili bar da izgleda više Škorpionski ako ništa drugo. Pitam stručnjake, ja ne uspijevam povezati.
Da, ASC škorpiona s Saturnom u 1. polju daje neženstvenost. No ona istovremeno ima i Mjesec u 1. polju isto kao i Veneru što joj pomaže da s šminkom njeno lice izgleda totalno drugačije, pa je dobar primjer kada se ti utjecaji izmiješaju.

Evo par slika bez šminke gdje se vidi izgled:






Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:16   #85
still, not ugly enough. Doduše, ona je svoju plavu kosu ofarbala u crno. obično žene posvjetljuju kosu, bar u showbusiness-u. Druga za koju znam da je potamnila kosu je Dita Von Tesse, ona ima Sunce 0 Pluton u Vagi, ako se ne varam.

Znam ženu koja je trostruki Jarac, pa ne bi se po ničemu dalo zaključiti. Jako je blijeda i svijetla, jedino to.

Lady Gaga je npr. gabor.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:17   #86
Bas si mislim kako je ovaj segment astrologije dost zgodan jer se najlakse i najjasnije vide utjecaji


No evo, sto cemo s Barbrom Streisand?
Ona meni zbilja nije lijepa... PRE-markantna je i ruznjikava. No bez daljnjega karizmaticna i sarmantna do nebesa.
No ona mi je ona kategorija - i da je musko s tim crtama - bila bi ruzna Sto je level iznad onih zena koje su ruznjikave kao zene, ali bi kao muskarci bile cist zgodne.

https://www.astrotheme.com/astrology/Barbra_Streisand

Znak Bik, Venera egzaltirana u Ribi i jos 90 s JU, ASC Ovan, ali samo po sebi nedostatno. Gdje je zapelo?
Mjesec u Lavu u 5., definitivno je kraljica scene, ako nista.
Venera nema nikakve veze ni s Ma, ni s Pl...

Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post

Lady Gaga je npr. gabor.
Bas sam sad mislila na nju i htjela ju postati Koja sinhronizacija.
No odlucila se ipak za Barbru

Zadnje uređivanje TincH : 22.09.2017. at 14:14.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:18   #87
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
still, not ugly enough.
Ne znam što ti ovo znači, pa žena ima Mjesec i Veneru u 1. polju.
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Imam ovo prvo
Saturn u 1. polju može djelovati i na način da "nešto skrati". Npr. u ribama smanji/skrati stopalo, u blizancu smanji ruku, prste ili šaku. U ovnu smanji čelo, oči, u vagi usne, itd..

Quote:
Tema je zanimljiva.. ali naslov mrvicu grub.. mozda bi obicna 'ruznoca' bila dovoljna.
Naslov je takav da privuče korisnike nakon ljetne stanke.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 22.09.2017. at 13:34.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:29   #88
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ne znam što ti ovo znači, pa žena ima Mjesec i Veneru u 1. polju.
pa stavila si njene slike, meni ona na njima i dalje nije ajme gabora, tak svaka ženska izgleda kad je doma Zato kazem, still not ugly enough.

Ima mjesec, da, ali on je u Škorpi u konjukciji sa Saturnom i u sekstilu s Marsom. Ok, Venera je u Strijelcu i ima aspekt samo sa Uranom. Ali nisu mi to dovoljno jaki poljepšivači, bar mjesec nije.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:47   #89
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Nisam rekla da je Katy drop dead gorgeous, gdje ste to učitale, dapače izgleda kao bilo koja ženska s ulice. Nije ružna, ali ni niš posebno. Škorpion bi valjda trebao dati barem markantniji/mračniji izgled, ako baš ne ružnoću.
Ok, kako si napisala: "kako to da Katy nije gabor" shvatila sam da ti je lijepa pa ja pišem "a tko kaže da nije?!". Uglavnom nije ni gabor ni ljepotica, sa šminkom i stilom je nekom lijepa, zanimljiva itd.. meni je slatka sa šminkom i to je to.

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/...58_468x374.jpg

https://imgix.ranker.com/user_node_i...rop&crop=faces
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:53   #90
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ne znam što ti ovo znači, pa žena ima Mjesec i Veneru u 1. polju.

Saturn u 1. polju može djelovati i na način da "nešto skrati". Npr. u ribama smanji/skrati stopalo, u blizancu smanji ruku, prste ili šaku. U ovnu smanji čelo, oči, u vagi usne, itd..


Naslov je takav da privuče korisnike nakon ljetne stanke.
Imam cubaste, napucene, pune usne, s onom stazicom izrazenom na gornjoj usni Dakle nije to Dokaz - Venera radi poso. Steta sto ga nije napravila i na nosu
Al imam male zube

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post


Naslov je takav da privuče korisnike nakon ljetne stanke.
Posteno
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 12:41   #91
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
No evo, sto cemo s Barbrom Streisand?
Ona meni zbilja nije lijepa... PRE-markantna je i ruznjikava. No bez daljnjega karizmaticna i sarmantna do nebesa.
No ona mi je ona kategorija - i da je musko s tim crtama - bila bi ruzna Sto je level iznad onih zena koje su ruznjikave kao zene, ali bi kao muskarci bile cist zgodne.

https://www.astrotheme.com/astrology/Barbra_Streisand

Znak Bik, Venera egzaltirana u Ribi i jos 90 s JU, ASC Ovan, ali samo po sebi nedostatno. Gdje je zapelo?
Mjesec u Lavu u 5., definitivno je kraljica scene, ako nista.
Venera nema nikakve veze ni s Ma, ni s Pl...

Ali ima Mjesec 0º Pluton i Marsovski ASC. Uz to je Sunce egzaktno 90º Pluton koji je na vrlo specifičnom mjestu (3º).



Njena egzaltirana Venera u vezi s Jupiterom se fest iskazala kroz njeno pjevanje. A ako malo bolje pogledaš njen izgled, ona uopće nije bila neka ružna žena, samo je tada:

1. em stajling bio takav da joj nije išao na ruku ("previše svega", hipijevsko vrijeme kada se svašta nosilo i preveć svega stavljalo na sebe)

Pojašnjenje: individue koje imaju "karakteran izgled" moraju paziti što na sebe stavljaju i "umanjivati" tu svoju markantnu pojavnost, isto kao oni koji su bezličnog izgleda...ti mogu stavljati više šminke", "više dodataka"...kako bi "pojačali dojam" ili istaknuli nešto.

2. em ona zapravo nije imala stila jer umjesto da "umanji svoje nedostatke" (što se radi na način da se pomno pripazi što se oblači, kako se šminka i koji detalji se ističu i stavljaju u prvi plan, a koji se miču nazad da bi se manje isticali) on ih je "isticala".

Hoću reći, njen ovan ASC nije na to pazio i ona je zapravo isticala ono što je na njoj najružnije pa se ono lijepo manje vidjelo (Venera u 12. polju). I ako pogledaš svu tu famu oko njene ružnoće" ona se zapravo isticala preko tog nosa (Marsovski ASC). I "izgubljena" Venera/stil, ukus (u ribama i 12. polju) u kvadratu s Jupiterom i Mjesec u lavu u konjunkciji s Plutonom su zaslužni za njenu sklonost pretjerivanju, a da ju je netko podučio što ne smije stavljati na sebe i kako se ne smije šminkati...bila bi to skroz druga priča.










Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 22:50   #92
Bravo za analizu

Istina, ove dugokose fotke cine ju sasvim drugacijom, ta stilizirana valovita kosa joj omeksava crte i poprilicno dobro balansira stvari.

A ovo da nije ruzna zapravo, hm, ajde da se ovako izrazim - meni je nepravilna ali nije mi neugodno ruzna. Znaci nema mi nista u tom njenom 'neskladu' sto mi izaziva neki neugodan osjecaj sto mi se s ruznima cesto dogadja.
I to bez obzira na sarm kojeg ima na izvoz... bas pricam o samoj pojavi.
Ajmo reci jedna jako 'oku ugodna izrazito markantna osoba'

Njezine oci su mi se zapravo uvijek dosta svidjale.

Ovaj pluton kojeg spominjes joj je vjerojatno zapravo dao tu silnu karizmu. a to rijetko ide bez karakternih vanjskih crta.

A bit ce da se ipak tu malo upleo i moj osobni ukus i da nisam bas previse objektivna u procjeni

Zadnje uređivanje TincH : 24.09.2017. at 23:09.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 18:11   #93
ona je meni ružna i tačka, zaista jedna od najružnijih pojava Hollywooda, na stranu divan glas i šarm i duhovitost koji frca iz nje...pominjete njene oči...pa zapravo njene oči su jako ružne....ovako našminkane, smirenog izraza i djeluju lijepe ali u filmovima, pogotovo kada kamera gleda u njeno lice preko ramena drugog glumca, oči joj izgledaju sitne, zlobne, zejtinjave (jedan arhaičan izraz, ne znam dal ga još ko konta, ono kad oči igraju kao da njihova vlasnica stalno smišlja neke zle planove )...i pored svega nablizu postavljene što je još više nagrđuje

nos joj je zadnji problem....inače je i sama prgavog karaktera i na licu joj se to očituje, kao da pokušava da stvari drži pod kontrolom ali nikad ne možeš bit sigurna kad će doživjeti prijenos, kao Miss Piggy u Muppetima
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:42   #94
Voljela bih vidjeti njezinu natalnu kartu. Ako netko ima
Trazila sam i nemrem nac.

https://www.vecernji.hr/showbiz/tri-...liniju-1197730

Jer zbilja, ali zbilja mi nije lijepa, dapace, a na neku foru je postala misica, zanima me koji aspekti su to skrivili
I to ne ono da mi nije lijepa 'medju lijepim zenama' vec sam bukvalno stava da su sve moje next door frendice ljepse od nje, pa cak i one ispodprosjecne

Mislim da mi je Barbra S. cak oku ugodnija od nje...
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 18:32   #95
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Voljela bih vidjeti njezinu natalnu kartu. Ako netko ima
Trazila sam i nemrem nac.

https://www.vecernji.hr/showbiz/tri-...liniju-1197730

Jer zbilja, ali zbilja mi nije lijepa, dapace, a na neku foru je postala misica, zanima me koji aspekti su to skrivili
I to ne ono da mi nije lijepa 'medju lijepim zenama' vec sam bukvalno stava da su sve moje next door frendice ljepse od nje, pa cak i one ispodprosjecne

Mislim da mi je Barbra S. cak oku ugodnija od nje...
Znala sam da se o njoj radi i prije nego sam otvorila link.
Mislim da je bilo na foru tatinih novaca.

Nema sata rođenja, ovako laički sunce i venera u jarcu, mjesec kvadrat saturn.
https://www.astrotheme.com/horoscope..._ascendant.php
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:40   #96
Hm ne radi ti link
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 12:24   #97
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Hm ne radi ti link
evo, ne zna se asc http://astrotheme.com/chart/ZF4jZmbm...ZQNmZGpkAD.png
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 22:24   #98
Ron Perlman http://astrotheme.com/chart/ZF4jZmcR...NjZGNjZQNj.png



http://i.imgur.com/XwFVG.jpg

__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 19:27   #99
Evo ako mogu malo oživiti temu iz osobnog iskustva.
Rekla bi da su gabori muškarci/zene koje ne odgovaraju onim klasicnim
i simetričnim crtama lica.Evo kod mene je prisutna uprava ta asimetrije i definitivno spadam pod ovu kategoriju. Inace biti neobičan nije lako ali biti neobičan i izgledom pogotovo.Znaci kod mene je prisutno dugački i poveci nos koji se ne uklapa sa ostatkom lica, celo je manje u odnosnu na duzu i lagano asimetričnu bradu i da moji zubi uopće nisu lijepog oblika(unatoč nošenju aparatica za zube) i jos imam gummy smile.Znaci ljudi koji me ne poznaju dugo kazu da aparatic uopce nije strasno nositi.Uz sve je to prisutan i bljedi ten na tamnoj kosi....
Moram priznati da mi na ruku ide da ne starim tako strasno sto znaci da izgledam mladoliko i kako starim tako tu svoju neobicnost bolje nosim iako definitivno nikada necu odgovarati nekoj klasicnoj definiciji ljepote....
U mojo natalnoj mjesec je u prvoj kuci, venera je u jarcu u kvadratu sa saturnom.Mjesec radi jako puno aspekta sa svim planetama.
mali fikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 02:23   #100
Jel može objašnjenje za Gene Wilder-a? Baš je nelijep.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.