Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2017., 15:13   #2441
Pozz..imam pitanje vezano za ljubav..situacija je ovakva...od pocetka ove godine se vise manje redovito viđam s nekim..ali kombinacija prijatelja s povlasticama..međutim imam nekakav osjecaj da se stvari mjenjaju..tj da se s moje strane tu pocinju stvarati nekakve emocije..i sada me zanima kako ce se to sve zavrsiti..da li i on osjeca nesto prema meni..da li cemo on i ja biti u pravoj ozbiljnoj vezi? Novska 14:13
Anabella93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 21:06   #2442
Pozdrav svima,
Poslovno pitanje: Da li cu dobiti posao na koji sam se prijavila 30/08/2017? Imam posao, ali zelim promenu-postalo mi je nepodnosljivo na sadasnjem poslu.
Hvala
Salamanderka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:41   #2443
Bok Hocu li položiti ispit na sljedećem roku za 2 tjedna? Zagreb, 09:40

Hvala! Stvar je u tome sto je ta katedra TOLIKO nesuvisla da zbilja ne znam kaj da radim. Jer se ponasaju na nacin da nekoga pitaju najbanalniju stvar (doslovce), a drugog pilaju zakonima. Nema jednakih kriterija. Zato ne znam dal da idem to što već ucim ili da se prebacujem na neki novi predmet! Ne mogu oba paralelno. Kaosni košmar
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:51   #2444
Bok.

Pomagajte, jednostavno ne mogu vjerovati da ne mogu naci tenisice. Kao da su propale u zemlju. I dok sam ih nabavljala sam se bas nazivcirala jer je bilo niz nepravilnosti.
Pitanje glasi gdje se nalaze moje tenisice? Osijek, 9:50
CocoNut07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 13:12   #2445
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Bok Hocu li položiti ispit na sljedećem roku za 2 tjedna? Zagreb, 09:40

Hvala! Stvar je u tome sto je ta katedra TOLIKO nesuvisla da zbilja ne znam kaj da radim. Jer se ponasaju na nacin da nekoga pitaju najbanalniju stvar (doslovce), a drugog pilaju zakonima. Nema jednakih kriterija. Zato ne znam dal da idem to što već ucim ili da se prebacujem na neki novi predmet! Ne mogu oba paralelno. Kaosni košmar
ASC=20Li43
Ti si Venera a poloziti ispit je Mesec. Mesec je u praznom hodu, nemamo aplikacioni aspekt medju vladarima pa mislim da je odgovor Ne.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 13:24   #2446
Quote:
CocoNut07 kaže: Pogledaj post
Bok.

Pomagajte, jednostavno ne mogu vjerovati da ne mogu naci tenisice. Kao da su propale u zemlju. I dok sam ih nabavljala sam se bas nazivcirala jer je bilo niz nepravilnosti.
Pitanje glasi gdje se nalaze moje tenisice? Osijek, 9:50
ASC=24Li53
Imamo samo 1 dokaz da ce biti nadjene ali vredi pokusati!
One mogu biti u ormanu sa odelom ili u spajzu, sobi za rucavanje, u koferu sa knjigama, na/u stolu na kome se uci, u sobi gde vezbate, gde drzite kucnog ljubimca, u sobi koju koristite za posao koji radite kod kuce, u sobi koju izdajete, u sobi gde je bolesna osoba, u sobi gde ucite, u blizini medicinskih preparata ili pak nekih preparata za odrzavanje higijene. Obicno nisu vidljive, u dzepu?, fijoci ili ormanu, kesi, ispod ili izmedju necega. Roditelj (majka) zna gde su. Traziti kraj temelja, greda, zidova.

strana sveta: JUG
u blizini boja: drecava crvena, crna, tamno zelena i braon

POF je u znaku Bika u 7 kuci. One mogu biti u prizemlju, sobi koja ima keramicke plocice na podu, u ostavi, u tihoj i tamnoj sobi, ili tamnom ormanu, kutiji ili u blizini mesta gde se cuva kes, u blizini klavira, ormana sa dosta fijoka, u torbi, u kesi ili kutiji koju ste dobili kad ste ih kupili .
Partner ih je mozda video ili stavio negde. Partner ce ih mozda naci ili ce na neki nacin biti umesan u njihovo pronalazenje. Potraziti u spavacoj sobi, dnevnoj sobi, verandi, predvorju, tremu. Obicno je na vidnom mestu. U partnerovoj sobi, kancelariji, ili mestu u kuci gde radi.

strana sveta: ZAPAD
u blizini boja: zuta, roze, bela, plava, narandzasta, bez
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 13:37   #2447
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=20Li43
Ti si Venera a poloziti ispit je Mesec. Mesec je u praznom hodu, nemamo aplikacioni aspekt medju vladarima pa mislim da je odgovor Ne.
Hvala ti fensi! puno! Vjerujem da ću onda početi uciti ovaj drugi predmet! Hvala jos jednom!!
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 11:28   #2448
Pozdrav,

zbog promjene posla moram položiti jedan ispit, odnosno preciznije dobiti licencu.
Termini za polaganje ispita su 25 i 26 09, još nisam sigurna koji od ta dva dana ću polagati, jer nije objavljen raspored.

Moje pitanje je hoću li položiti ispit i dobiti licencu?

Pitanje je postavljeno 08.09 u Zagrebu u 10:27

Hvala unaprijed!
Selective is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:50   #2449
Da li je sa mojim zdravljem sve u redu ? (prvenstveno mislim na grudi, posto sam samoj sebi cudna u poslednje vreme)

Hvala ako neko odgovori, a znacilo bi mi...

http://www.oldschool-samp.com/slike/.../zdravlmim.gif
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:51   #2450
Hoću li biti uspješna u poslu kojim se planiram baviti i koji se trenutno razvija?
Nije kolektiv nego projekt zajedno s jednom kolegicom.

Zadar, 19.50
PipiBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 04:04   #2451
Da li je sve uredu sa mojom kicmom trenutno?

03:02 Sarajevo
Hello is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:45   #2452
Pozdrav,
eto tenisice jos nisu pronadene. Kad budu javim se, sad jedno pitanje vezano za ljubav..situacija je ovakva, od prosle godine se pogledavam s jednim radnim kolegom. Prvo je bilo iz zezancije a poslije iz zabave. Sad me zanima kakav bi nas odnos mogao biti? Osijek, 15:42

Lp,
CocoNut07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:38   #2453
Ima li on ikakvih osjecaja za mene ili je nas brak za njega bila samo korist?
Villach, 21:37

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk
Old 24.09.2017., 11:38   #2454
hocu li vidjeti svoju prijateljicu sa fakulteta? zagreb 10 sati i 35 minuta
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:02   #2455
Pozdrav,
Imam jedno pitanje

Da li ce moj muz dobiti posao? (konkretno mislim na posao na brodu)

7.10.2017
10:21h ujutru

Hvala najlepše na odgovoru
Old 11.10.2017., 07:56   #2456
Quote:
mjaumackica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Imam jedno pitanje

Da li ce moj muz dobiti posao? (konkretno mislim na posao na brodu)

7.10.2017
10:21h ujutru

Hvala najlepše na odgovoru
Ako je lokazija BGD onda je ASC=24Sco26. On je Venera a njegov posao je Jupiter, nemamo neometan aplikacioni aspekt medju vladarima pa je to Ne odgovor.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:36   #2457
Pozdrav,ako bi mi netko mogao pogledat bila bi jako zahvalna
Ugl tice se bivseg decka,dosad smo se stalno culi i viđali i zadnjih mjesec dana se povukao,pa me zanima da li ce se situacija među nama popravit ili je ovo kraj
11.10.2017
12:36h split
suncemojemalo69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 19:14   #2458
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Ako je lokazija BGD onda je ASC=24Sco26. On je Venera a njegov posao je Jupiter, nemamo neometan aplikacioni aspekt medju vladarima pa je to Ne odgovor.
Jeste BGD.. Sad sam se bas smorila A toliko smo se nadali....
Hvala draga na odgovoru <3
Old 11.10.2017., 20:42   #2459
Quote:
mjaumackica kaže: Pogledaj post
Jeste BGD.. Sad sam se bas smorila A toliko smo se nadali....
Hvala draga na odgovoru <3
Ovo vazi samo ako trenutno nije zaposlen, ali ako vec ima posao onda moramo gledati drugog vladara za posao.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 14:12   #2460
Pozdrav,

redovito igram Eurojackpot (skoro svaki petak), pa bi m zanimalo da li ću u slijedećih 6 mjeseci ostvariti neki značajniji dobitak na tom planu?

Pitanje je postavljeno u zagrebu, 12.10.2017 u 13: 12

Zahvaljujem
Selective is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.