Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 16:51   #1101
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
No, nije sve crno, vazno je i tko nas vodi u nagrade a to, Sunce, nisi smjela presutiti, ma koliko te boljelo, sto te frendica (opet) nije pozvala

Ostalo ostavljam Werdasu i Tascamu, oni iz prve ruke mogu reci, kakvo je bilo druzenje s DB-om.

...
mala je fotka, ne vidim o kome se radi?
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:32   #1102
Za istac, vjerujem da ti je ovo najbolja fotka za vidjeti:

Tko Stoji iza Weekenda

I sad, salu na stranu, potpuno me briga tko koga casti i daruje, ali price o politicirama, kad malo dublje pogledas ove strukturice, preletis po faraonsaurusima i njihovim satelitima, nema nikakve razlike. Uz ovu ekipu, jedna kapljica svjeze krve ili ideje, nema sanse prolaska.

Tko moze dati novu ideju uz ovakve frendove i njihove sustave i stranu pamet, kojoj robuju bez premca?

Tuzno

ali stvarno tuzno


...
Cat6 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 23:07   #1103
Nagrada koju je dobio moj dragi prijatelj D.bilić samo pokazuje da je uprava potegnula prave poteze kad su ga doveli i da je vrijeme zastarjelih formata i neinventivnih ljudi u eteru ne gotovo al se bliži kraj tome...
U mojim ušima je Danijel onak ko kometa koja je uništila dinosaure i pokrenula revoluciju u radijskom eteru na zg sceni...


Nego jel počela jesenska shema na tom radiju il se drže onog od kraja ljeta kaj su smislili?
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 07:27   #1104
Quote:
werdas kaže: Pogledaj post

Nego jel počela jesenska shema na tom radiju il se drže onog od kraja ljeta kaj su smislili?
trenutno su na ekskurziji u Amsterdamu
ovaj tjedan Peh vodi ranojutarnji program, jutros je čestitao Biliću, veli da se i ovaj sam iznenadio kaj je dobil nagradu (u stilu nisam znao da sam novinar) i kaže Peh ovaj tjedan ja vodim program, možda i ja dobijem nagradu

Cat6 ja sam ti plavuša, meni sve trebaš nacrtati
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:37   #1105
...

@Sunce, vjerovah da je kristalno jasno da je I.S. na slici

Ah, Peh je u najpospanijem jutru i najlosije skrojenim vijestima iz 90-tih, kapetan plovidbe naspram DB-a u kategoriji koja mu tepa nagrada. Promocija ili nagrada? U slucaju Yammata imaju isto znacenje.

Ali nije lose da nabasah na njihov web, preletite preko citata kojeg stavljam, on se moze vrlo zanimljivo iscitati:

– Klasična podjela TV-radio nestaje, jer i radio sada producira vizualne sadržaje. Društvene mreže omogućile su radiju da nadomjesti sliku, odnosno tu komponentu koja mu je nedostajala – izjavila je Sučić.

direktorica Antene Zagreb Katarina Sučić na panelu ‘Radio jači nego ikad’.
izvor,

eto iz kojeg centra se prenose grandiozne ideje, ostaje da vidimo koliko ce Yammat cekati na usvajanje preporuceno preuzetih trendova.

Da, mozemo ulaziti u pore vasih press uslikavanja, gledati preobucene kicose i uz sve instrumente koje imate na raspolaganju... isporucujete - veliko nista !

Hvala bogu na Sljemenu, HR3 i ostatku stanica jer Katarinina Xerox generacija.......

spasavaj se tko moze ;-(



...

Zadnje uređivanje Cat6 : 25.09.2017. at 09:03.
Cat6 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:02   #1106
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
...

@Sunce, vjerovah da je kristalno jasno da je I.S. na slici

Ah, Peh je u najpospanijem jutru i najlosije skrojenim vijestima iz 90-tih, kapetan plovidbe naspram DB-a u kategoriji koja mu tepa nagrada. Promocija ili nagrada? U slucaju Yammata imaju isto znacenje.

Ali nije lose da nabasah na njihov web, preletite preko citata kojeg stavljam, on se moze vrlo zanimljivo iscitati:

– Klasična podjela TV-radio nestaje, jer i radio sada producira vizualne sadržaje. Društvene mreže omogućile su radiju da nadomjesti sliku, odnosno tu komponentu koja mu je nedostajala – izjavila je Sučić.

direktorica Antene Zagreb Katarina Sučić na panelu ‘Radio jači nego ikad’.
izvor,

eto iz kojeg centra se prenose grandiozne ideje, ostaje da vidimo koliko ce Yammat cekati na usvajanje preporuceno preuzetih trendova.

Da, mozemo ulaziti u pore vasih press uslikavanja, gledati preobucene kicose i uz sve instrumente koje imate na raspolaganju... isporucujete - veliko nista !

Hvala bogu na Sljemenu, HR3 i ostatku stanica jer Katarinina Xerox generacija.......

spasavaj se tko moze ;-(



...
mojne zezat, to je Iva? nisam ju uopće skužila na fotki

Peh jutros svakako puno bolji od laureata
eto kako smo, nakon višegodišnje torture, sada zadovoljni i s mrvicama....
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:44   #1107
To je ono najgore kaj se bilic trudi i da sve od sebe da bi bio los a Peh kad radi s 40% snage odradi neusporedivo bolji program....

A uprava to nikak da skuzi da nekaj nevalja s ekipom...
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:14   #1108
Quote:
werdas kaže: Pogledaj post
To je ono najgore kaj se bilic trudi i da sve od sebe da bi bio los a Peh kad radi s 40% snage odradi neusporedivo bolji program....

A uprava to nikak da skuzi da nekaj nevalja s ekipom...
potpisujem, odlično sročeno
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:41   #1109
Zašto oni rade te programe po Europi?
Imaju viška love?
Koja je poanta toga, osim kurenja love?
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 20:18   #1110
Quote:
werdas kaže: Pogledaj post
Nagrada koju je dobio moj dragi prijatelj D.bilić samo pokazuje da je uprava potegnula prave poteze kad su ga doveli i da je vrijeme zastarjelih formata i neinventivnih ljudi u eteru ne gotovo al se bliži kraj tome...
U mojim ušima je Danijel onak ko kometa koja je uništila dinosaure i pokrenula revoluciju u radijskom eteru na zg sceni...


Nego jel počela jesenska shema na tom radiju il se drže onog od kraja ljeta kaj su smislili?
majke ti goreg voditelja (nemaštovitog i prepotentnog) već dugo ne čuh...
program mu je dosadan, želi bit frajer sa nekim spikama ili temema koje je maločas pročitao na webu a u stvari je težak i zamoran..

al kako je danas popularno na TV postajama hvalit samog sebe i lagat o gledanosti i rekordima tako i ovo...
moš mislit, neka nagrada u amstel-damu...dobro da se još nije pofotko sa đoni štulom pa napravio veliki come-bek za yamatovo u "februaru nagodinu"...
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:38   #1111
O ima na Yammatu i gorih, sreća pa ih nema često u eteru kao prije.

Ste zaboravili I.Kovačević i njeno čekićanje

Nemam ništa protiv čekićanja,ali u nekih primjerenijim (večernjim terminima).Ostao joj je samo termin petkom popodne,pa tada promjenim stanicu.


Što se tiče Bilića,očito je nagrada rezultat TLZP-a, pa je naglo postao popularan
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 19:27   #1112
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
majke ti goreg voditelja (nemaštovitog i prepotentnog) već dugo ne čuh...
program mu je dosadan, želi bit frajer sa nekim spikama ili temema koje je maločas pročitao na webu a u stvari je težak i zamoran..

al kako je danas popularno na TV postajama hvalit samog sebe i lagat o gledanosti i rekordima tako i ovo...
moš mislit, neka nagrada u amstel-damu...dobro da se još nije pofotko sa đoni štulom pa napravio veliki come-bek za yamatovo u "februaru nagodinu"...
upravo to. naporan i dosadan. i jadan. ja ne shvacam da je to nekome smjesno. jbte, ko drele, samo kvazi urban. fuj.

Sent from my NOA N2 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 23:29   #1113
Jel se samo meni čini, ili je Bilić bio čisto ok u javljanjima iz Amsterdama? Nisam postao fan, ali nije bio neidrživo naporan. Čisto slušljivo.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 14:15   #1114
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Jel se samo meni čini, ili je Bilić bio čisto ok u javljanjima iz Amsterdama? Nisam postao fan, ali nije bio neidrživo naporan. Čisto slušljivo.
da, bio je očito preplavljen dojmovima pa se nije stigao ufuravat u svoje spike
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:17   #1115
Danas je opet onaj stari.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:36   #1116
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Jel se samo meni čini, ili je Bilić bio čisto ok u javljanjima iz Amsterdama? Nisam postao fan, ali nije bio neidrživo naporan. Čisto slušljivo.
a povod amsterdama je? mislim, što smo dobili njihovim odlaskom u tamo? o čemu su točno "javljanja" bila? nisam pratila, sem na fejsu kak se kurče fotkama. ne slušam više. eventualno navečer, a i to dok ne popizdim od silnog čekičanja.
njegovu facu nemrem vidjet, glas čut.

hvala onom ko ga je najebo tu.
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:12   #1117
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
a povod amsterdama je? mislim, što smo dobili njihovim odlaskom u tamo? o čemu su točno "javljanja" bila? nisam pratila, sem na fejsu kak se kurče fotkama. ne slušam više. eventualno navečer, a i to dok ne popizdim od silnog čekičanja.
njegovu facu nemrem vidjet, glas čut.

hvala onom ko ga je najebo tu.
dobili su putovanje, i zabavu. oni.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 00:23   #1118
Ali nama nije trošak, pa koga briga. Da je Radio Sljeme, onda već ima povoda za prigovore.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 08:06   #1119
Gazda očito platio putovanje
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 08:14   #1120
i tak, tko o čemu švec o zdravoj prehrani, spika o slikanju hrane i sl kurčenje, peh i pivo, pipsi.... dokle više
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.