Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 14:00   #1301
Quote:
appletini kaže: Pogledaj post
Najbolje da onda probaš opet
Ti hoćeš da ja noge polomim

Misliš da je stvar u idealiziranju ili u nemogućnosti novog idealiziranja? (općenito o ovoj temi)
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:18   #1302
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ti hoćeš da ja noge polomim

Misliš da je stvar u idealiziranju ili u nemogućnosti novog idealiziranja? (općenito o ovoj temi)
Ne i ne.

Ne shvacas kako ljudske emocije i/ili sjecanja funkcioniraju?

No sto uostalom reci osobi kojoi je vrh hehehihi zajebancije prdit po partneru
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:33   #1303
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ne i ne.

Ne shvacas kako ljudske emocije i/ili sjecanja funkcioniraju?

No sto uostalom reci osobi kojoi je vrh hehehihi zajebancije prdit po partneru
Da i da.

Emocije funkcioniraju tako da ih osjećaji uprihode.

Želiš reći da nisi prdila u prisustvu partnera(ovo mi je užasna riječ opis nekoga koga voliš na jedan ljubavan način)?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:44   #1304
Quote:
gji perpetum kaže: Pogledaj post
to je rigidan stav.
valjda se mora, takva je ljudska priroda. ne vidim ništa loše u tome, kome se sviđa neka dela.
uostalom forum služi i tome, ponekad se tema ne može jasno razgraničiti a i postala bi suhoparna.
ostaje pitanje granica, nema moderatora koji to može riješiti a vjerujem da ni ne treba dok ne procijeni da treba
ot: ništa
Voljan si se okladiti u napisano? Drakonski kartoni + parcijale rade cuda.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:55   #1305
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Da i da.

Emocije funkcioniraju tako da ih osjećaji uprihode.

Želiš reći da nisi prdila u prisustvu partnera(ovo mi je užasna riječ opis nekoga koga voliš na jedan ljubavan način)?
Nisam nikad prdnula na partnera. Niti mi je guranje prljavih carapa pod nos smjesno. Radio to on meni ili ja njemu. U svakom slucaju je situacija.
Stajaznam, nisam djecak od 12 godina pa da su mi takve gluposti vrh humora i zabave.

Ne vidim kako si uopce uspio peonaci ikakav oblik idealiziranja nekog u mom postu jer se uopce ne radi o osobi, suputniku, vec onome kakve osjecaje ta osoba budi u tebi.
Bivsi muz mi je oduvijek bio osoba od krvi i mesa, daleko od idealnog, ali za mene bas taman.

Idealiziranje nekog nije znak ljubavi vec gluposti. Svi smo ljudi od krvi i mesa, nitko nije savrsen niti samim svojim postojanjem zasluzuje titulu takvog.
Ljude treba volit i kad nisu savrseni, idealni i najbolji ikad.

E sad... Ja mogu o nekim periodima svojih bivsih odnosa govorit pozitivno jer naprosto su takvima bili. To niti znaci da mi je stalo do tih ljudi niti da sam ih tad idealizirala. Samo kad opises dio sjecanja van konteksta nekome tko ne zna citat sa eazumjevanjem, to moze znaciti nesto sasvim drugacije.

I uopce mi se neda raspravljat o tome, jebote tema je "sto vam nedostaje" i ja samo pokusavam podjelit upravo to.
Ne kuzim koja je fora u tome da svako malo netko pokusava povuc raspravu na temi di tome nije mjesto.
Da mi se prica o bilo kojoj od opisanih situacija otvorila bih novu temu .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:27   #1306
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Nisam nikad prdnula na partnera. Niti mi je guranje prljavih carapa pod nos smjesno. Radio to on meni ili ja njemu. U svakom slucaju je situacija.
Stajaznam, nisam djecak od 12 godina pa da su mi takve gluposti vrh humora i zabave.
Možda u tome i je problem.

Quote:
Ne vidim kako si uopce uspio peonaci ikakav oblik idealiziranja nekog u mom postu jer se uopce ne radi o osobi, suputniku, vec onome kakve osjecaje ta osoba budi u tebi.
Bivsi muz mi je oduvijek bio osoba od krvi i mesa, daleko od idealnog, ali za mene bas taman.

Idealiziranje nekog nije znak ljubavi vec gluposti. Svi smo ljudi od krvi i mesa, nitko nije savrsen niti samim svojim postojanjem zasluzuje titulu takvog.
Ljude treba volit i kad nisu savrseni, idealni i najbolji ikad.

E sad... Ja mogu o nekim periodima svojih bivsih odnosa govorit pozitivno jer naprosto su takvima bili. To niti znaci da mi je stalo do tih ljudi niti da sam ih tad idealizirala. Samo kad opises dio sjecanja van konteksta nekome tko ne zna citat sa eazumjevanjem, to moze znaciti nesto sasvim drugacije.

I uopce mi se neda raspravljat o tome, jebote tema je "sto vam nedostaje" i ja samo pokusavam podjelit upravo to.
Ne kuzim koja je fora u tome da svako malo netko pokusava povuc raspravu na temi di tome nije mjesto.
Da mi se prica o bilo kojoj od opisanih situacija otvorila bih novu temu .
Mnogi ne vide smisao u mnogim temama, pa tako ja ne vidim smisao u ovoj temi, osim ako je taj smisao da baca u kolektivnu depresiju i da služi još većem zakopavanju.

Ne želim i nisam se obraćao isključivo tebi, ali ok. Ne da mi se uopće, zapravo.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 16:49   #1307
OT: Kad bih razmišljala o prošlim vremenima, vjerojatno bi mi falilo puno toga, pogotovo sad kad sam solo, ali pošto mi to ne nosi ništa dobroga, i u prošlosti i od prošlosti se ne živi, nedostaje mi samo osoba s kojom ću ostvariti još bolje uspomene i koja neće otići, već ostati. I to je jedino vrijedno spomena, sve ostalo me ne zanima i nek ostane u prošlosti.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 17:12   #1308


Tema uopce ne mora biti orijentirana ka proslosti niti situacijama/ljudima iz iste.
Moze ti falit zagrljaj, a bez da ti fali neciji "tocno takav".

U kontekstu "sto ti nedostaje" ne poznajem niti jednu osobu kojoj ne fali nesto. Bilo to zdravlje, posao, partner ili "tocno onaj jedan" partner.

Vecina ljudi pise o ljudima iz proslosti, ali moze ti nedostajati i nesto sto nikad nisi imao, a moze ti i ne-nedostajati nesto sto jesi.

Zar je fakat toliko komplicirano?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 20:03   #1309
Slazem se sa tobom, ali ova tema je na takvom podforumu gdje prevladavaju takvi slucajevi, pa to nije nista cudno
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:20   #1310
Neka kvalitetna knjiga da me izuje iz cipela i baci u onaj "stvarni svijet ne postoji" mode
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:02   #1311
Iako je prošlo više od 5 godina i ona je udata i ima dijete sad....

još uvijek dok prolazim kod jednog mjesta gdje me jednom čekala s kišobranom u sumaglici (bila je kasna jesen) i onaj smješak kak dolazim malo mokar i kak jedva čeka da se stisnemo zajedno ispod kišobrana....

svaki put kad prolazim pokraj tog mjesta vidim ju jasno kao dan...
pr3stig3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:45   #1312
Cisto ljudski, iskreno, kao zeni, u ovom razdoblju zivota mi ponekad nedostaje zagrljaj koji nije rodbinski, vec onaj koji mi moze dati muskarac, partner kojeg volim i s kojim mogu dijeliti intimu koju ne zelim i apsolutno ne trebam pokazivati drugima, a u tom zagrljaju mogu naci utjehu, snagu, potporu i ljubav koju sam u jednom trenutku zivota osjetila.

To mi ponekad nedostaje; ne taj netko iz proslosti, samo taj osjecaj koji sam probala kakav je i sjecam ga se. Jedna od ljepsih stvari u zivotu koje su mi se dogodile.
Ali, kako to biva, zivot ide dalje. Bavim se drugim stvarima i nastojim ne misliti previse na to. Jer ovo gdje sam sad, kako god bilo, je zbog mojih izbora.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:19   #1313
Moj stari krevet. Makar je novi bolji, ali na onom sam znala svako udubljenje, ovaj ih ni nema.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:53   #1314
Nedostaje mi bolji socijalni zivot jer nemam nikog, ali trudim se ne misliti na druge i ne zamarat sebe negativnim emocijama usprkos sjebanoj situaciji. Nedostaje mi sviranje u nekom dobrom bendu gdje su ljudi i glazba po mom gustu. Nemoj misliti na ono sto ti nedostaje, nemoj misliti na ono sto ti nedostaje(torticu haha)
Unikatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 16:59   #1315
... da to podijelim s tobom.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 17:04   #1316
ono kaj smo bili zadnjih godinu dana... pusto i prazno je bez tebe
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 17:55   #1317
Netko tko će biti tu u dobru i zlu.
Tko neće lagati da će uvijek biti tu za mene a zbrisati prvom prilikom ili kad mu dosadi ili nešto treće.
Netko tko je spreman otvoriti mi svoje srce onako kako ga ja glupača otvaram.
Netko tko actually ima srce a ne kamen
Netko tko se neće usrati od svojih osjećaja prema meni, već će uživati u tome.
Netko na koga ću se napokon moći osloniti bez straha da ću opet biti povrijeđena i slomljena
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 16:09   #1318
Nekaj slatko.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:48   #1319
Nedostaje mi Hrvatska .. moj dom .. obitelj .. sloboda ponasanja .. govora .. zivim “ in the middle of the desert “ .. proci ce i to .. jos samo malo novcica da se stavi sa strane i prvi avion idem domu svom ..
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:53   #1320
Ahhh to divno zensko bice koje ce moci trpiti jednog vodenjaka
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.