Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 12:52   #21
hvala puno na savjetima i odgovorima ... ne tražim ljubavnika ... pričala sam s njim ne želi ići dr neugodno mu je jer mu je dr prijatelj pa se boji neugodnosti da će ga ovaj zadirkivati ...pokušao je sa svim kemikalijama koje smo mogli naručiti preko interneta ali i tu je dosta ograničen jel ne voli baš tableta boji se nus pojava (povremeni problemi s srcem)...htjela sam samo olakšat samoj sebi jer jako sam nesretna(psilogu ne mogu ići jer ga nemamo) ...pokušala sam mu i ja prilazit pogotovo kad smo sad ostali sami imamo svu slobodu i vremena i prostora al vidim da me onako diskretno odbja jer ga sram....dali možda ima kakav prirodni pripravak da pokušam napravit
viktorija72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:54   #22
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
viktorija, jel bolestan? ako nije, šta kaže, di je problem? samo se ugasio, bez razloga? ili neće uopće pričat o tome?
hvala puno na savjetima i odgovorima ... ne tražim ljubavnika ... pričala sam s njim ne želi ići dr neugodno mu je jer mu je dr prijatelj pa se boji neugodnosti da će ga ovaj zadirkivati ...pokušao je sa svim kemikalijama koje smo mogli naručiti preko interneta ali i tu je dosta ograničen jel ne voli baš tableta boji se nus pojava (povremeni problemi s srcem)...htjela sam samo olakšat samoj sebi jer jako sam nesretna(psilogu ne mogu ići jer ga nemamo) ...pokušala sam mu i ja prilazit pogotovo kad smo sad ostali sami imamo svu slobodu i vremena i prostora al vidim da me onako diskretno odbja jer ga sram....dali možda ima kakav prirodni pripravak da pokušam napravit
viktorija72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:58   #23
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
a da muža pošalješ liječniku?

a afrička šljiva?
probali ...ništa
viktorija72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:01   #24
:klap:
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
a da muža pošalješ liječniku?

a afrička šljiva?
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
dečko ne se pjeniti.
to što je tebe tvoja žednog prek vode prevezla ne znači da su sve takve!
oladi malo!
viktorija72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:01   #25
Quote:
viktorija72 kaže: Pogledaj post
probali ...ništa
Nek proba sa plodovima mora.. Najvise školjke
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:03   #26
A gdje živite? Nema drugog doktora? Pomisao da bi ga ovaj zadirkivao je prilično smiješna. Ja mislim da bi ga trebala nagovoriti da se javi doktoru (nekom drugom ako je ovo takav problem) da vidi je li problem psihološki ili se radi o nečem drugom, a onda i što se konkretno može napraviti po tom pitanju. Do tada ćete oboje biti nesretni i nema nekog rješenja koje netko može ponuditi bez uzroka.
appletini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:14   #27
Lik će radije potopit svoj brak nego ić doktoru jer mu je neugodno??? Nema nekog drugog doktora??? Pa jebote, ja bih se zbog takvog problema otfurao 100 km u neki iole veći grad i platio privatnog doktora ako je takav bed otići svojem doktoru reći kaj je na stvari.
Meni ovo više smrdi na ono "Tko želi pronađe način, tko ne želi pronađe izgovor". Najlakše je reći zašto nešto ne bi napravili.
Nikakvi pripravci neće pomoći, trk k doktoru prvo, a onda ako je problem psihološke prirode psihologu. To što ga nemate nije nikakav izgovor, on se uvijek može nabaviti. Sve nešto bi, ali ne bi.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:15   #28
Quote:
appletini kaže: Pogledaj post
A gdje živite? Nema drugog doktora? Pomisao da bi ga ovaj zadirkivao je prilično smiješna. Ja mislim da bi ga trebala nagovoriti da se javi doktoru (nekom drugom ako je ovo takav problem) da vidi je li problem psihološki ili se radi o nečem drugom, a onda i što se konkretno može napraviti po tom pitanju. Do tada ćete oboje biti nesretni i nema nekog rješenja koje netko može ponuditi bez uzroka.
dali napr.kada bi rekao da mu treba uputnica za urologa ...dali bi tu možda mogao pokušati potražit pomoć ..dali je netko imao takav slučaj???
viktorija72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:18   #29
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Lik će radije potopit svoj brak nego ić doktoru jer mu je neugodno??? Nema nekog drugog doktora??? Pa jebote, ja bih se zbog takvog problema otfurao 100 km u neki iole veći grad i platio privatnog doktora ako je takav bed otići svojem doktoru reći kaj je na stvari.
Meni ovo više smrdi na ono "Tko želi pronađe način, tko ne želi pronađe izgovor". Najlakše je reći zašto nešto ne bi napravili.
Nikakvi pripravci neće pomoći, trk k doktoru prvo, a onda ako je problem psihološke prirode psihologu. To što ga nemate nije nikakav izgovor, on se uvijek može nabaviti. Sve nešto bi, ali ne bi.
da u potpunosti se slažem s tobom ...zato i jesam ljuta jer imam osjećaj da se pomirio s tim ...jer vidim po ponašanju uvijek je bio jako drag i pažljiv al sad još više jer znam da zna koliko patim a ne poduzima ništa
viktorija72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:20   #30
Quote:
viktorija72 kaže: Pogledaj post
hvala puno na savjetima i odgovorima ... ne tražim ljubavnika ... pričala sam s njim ne želi ići dr neugodno mu je jer mu je dr prijatelj pa se boji neugodnosti da će ga ovaj zadirkivati ...pokušao je sa svim kemikalijama koje smo mogli naručiti preko interneta ali i tu je dosta ograničen jel ne voli baš tableta boji se nus pojava (povremeni problemi s srcem)...htjela sam samo olakšat samoj sebi jer jako sam nesretna(psilogu ne mogu ići jer ga nemamo) ...pokušala sam mu i ja prilazit pogotovo kad smo sad ostali sami imamo svu slobodu i vremena i prostora al vidim da me onako diskretno odbja jer ga sram....dali možda ima kakav prirodni pripravak da pokušam napravit
Otidjete doktoru u neki drugi veci grad?

Naravno da ne mozes biti sretna u ovoj situaciji.

Moras naci nacina da objasnis muzu s kojim si vec 25 godina da je tebi seks potreban, da je te stvari moguce rijesiti, i da bi voljela da on suradjuje.
I obavezno pazi na nacin da ga nicime ne dovedes u neugodnu situaciju, kako se ne bi tijekom svega toga osjecao jos gore.

Uvijek mozete otici privatniku, tu ne treba uputnica, a dodatke kupiti bez recepta.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:20   #31
Quote:
viktorija72 kaže: Pogledaj post
dali napr.kada bi rekao da mu treba uputnica za urologa ...dali bi tu možda mogao pokušati potražit pomoć ..dali je netko imao takav slučaj???
Da, može urologu. Samo kaj bi bilo zbilja pametno da kaže svom doktoru zakaj treba uputnicu tak da ovaj može neku preobradu napraviti i poslati ga urologu s nekim nalazima i ubrzat cijeli proces. Ili ako ne ide tako, makar nek ode urologu, ali opet će se s tim nalazom morat javljat svom doktoru zbog daljnje obrade i ovaj će sve vidjeti. Mislim, probaj ga urazumiti da zbilja nisu on i prijatelj-doktor u osnovnoj školi više . Ili idite privatno.
appletini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:22   #32
jel uzima lijekove za visok tlak? to hoće radit probleme.
ma prvo doktoru, premlad je za takav scenarij.. osim ako je u nekom teškom psihičkom sranju.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:23   #33
Nemam pametan savjet...
Samo želim reći da suosjećam sa njim i sa tobom - pred vama je veći izazov i nadam se da ćete ga uspješno proći.

Sretno
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:24   #34
Jbt,koja loša komunikacija,a 25 god braka iza njih
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:24   #35
Quote:
viktorija72 kaže: Pogledaj post
da u potpunosti se slažem s tobom ...zato i jesam ljuta jer imam osjećaj da se pomirio s tim ...jer vidim po ponašanju uvijek je bio jako drag i pažljiv al sad još više jer znam da zna koliko patim a ne poduzima ništa
problem je ocito psiholoski, jer iako rijetko, fizicki funkcionira
dalje moze jos biti do hormona, prostate ili nesto takvoga
u svakom slucaju, pametno je naci uzrok i iskljuciti moguce zdravstvene probleme
mozda u meduvremenu ne bi bilo lose pokusati uvesti nesto novo u vas seksualni zivot?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:26   #36
Quote:
viktorija72 kaže: Pogledaj post
da u potpunosti se slažem s tobom ...zato i jesam ljuta jer imam osjećaj da se pomirio s tim ...jer vidim po ponašanju uvijek je bio jako drag i pažljiv al sad još više jer znam da zna koliko patim a ne poduzima ništa
Onda si s pravom ljuta..
Najlakše je skrštenih ruku čekati čuda,on ne želi znači riješiti probleme.
Nema tu neugode,nije taj prijatelj jedini liječnik.

Osim ako nije obiteljski?
Ništa,pa probajte otići privatno u neku polikliniku.
Gle,muči se on,mučiš se ti,valjda je i on svjestan toga,nije glup.
Psiha tu isto igra ulogu,koliko i tjelesno.
Nadam se da ćete naći neko trajno rješenje što prije,s prije toga porazgovarati ko odrasli ljudi bez zadrške.
A šta bi bilo da zbilja pomisli da ćeš naći ljubavnika?
Onda bi valjda brže bolje pristao na sve moguće..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:28   #37
Ni ja ne bi mogao imati erekciju na zenu koja ima oko 50 godina. Razumijem tipa.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:31   #38
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ni ja ne bi mogao imati erekciju na zenu koja ima oko 50 godina. Razumijem tipa.
Šta je pjesnik htio reći?
Nisu u 50tima..
Uostalom,možeš misliti kako netko s nekim privede pola vijeka i onda ga ostavi gle čuda jer imaju 50 : facepalm:
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:31   #39
sve u svemu još jednom hvala ... ...morat ću i dalje dat sve od sebe ili jednostavno se pomirit s nastalom situacijom ...znam da rješenje možda postoji al ga ja trenutno nisam pronašla tj. tražim ga već evo još malo tri godine ...ovom temom sam mislila da će mi se javiti osobe koje prolaze ili su prošle istu situaciju ...pa da mi daju ne znam nekakav tračak nade ili utjehe ...jer ima dana kada sam jako depresivna i kada krivim samu sebe i kada sam jako ljuta jer ne vidim razlog zbog čega se to moralo dogoditi ...i jednostavno me zanima što je bio uzrok ...dali je zbilja uzrok psiha i fizičko zdravlje
viktorija72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:34   #40
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
jel uzima lijekove za visok tlak? to hoće radit probleme.
ma prvo doktoru, premlad je za takav scenarij.. osim ako je u nekom teškom psihičkom sranju.
da.. uzima al ne može bez tih lijekova ...da i ja sam pomislila da bi one možda bile uzrok
viktorija72 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger