Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 23:28   #3361
Prdnuo je na mene na prvom dejtu
appletini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:23   #3362
Quote:
appletini kaže: Pogledaj post
Prdnuo je na mene na prvom dejtu
Baš na tebe ili in your general direction?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:46   #3363
Nisam mislio da ću blizu 30e doživjeti prvi čudan dejt, ali za sve postoji prvi puta, očito

S obzirom da radi posla često komuniciram mailom sa drugim ljudima, tako sam i toj curi u zadnjih nekoliko godina poslao možda desetak mailova, te je nekoliko puta zvao sa mobitela.
Cijelo vrijeme smo striktno poslovno na Vi (premda je mlađa od mene) i razgovori nam nikada nisu trajali duže od 20 sec.

Prije nekih mjesec dana stiže meni poruka na whatsupp da imam jako simpa sliku i da je to slikano na Bolu (brač) i da to zna jer je i ona ove godine bila tamo te joj se jako svidjelo. Prvo sam bio full zbunjen i ne previše komunikativan, ali kroz nekoliko dana sam se opustio i otišli mi na kavu konačno. Kava je bila bomba, cura je prava slatkica i stvarno od skoro 3 sata laprdanja, nisam mogao skinuti oči s nje Ništa previše privatno, više manje posao, tu i tamo nešto da razbije tišinu.

Nakon druge kave je sve štimalo, smijanje, šetnja lagana... bla bla. Dolazi meni poruka sad u utorak da se za vikend izvolim nacrtati kod nje u petak u 17 sati.
I sad, ja sam muško već neko vrijeme bez cure i ono, teško žabu u vodu nagovoriti. A kad ono, kifla. Ja izlazim iz auta ispred njene zgrade, ona na parkingu sa koferom i sva sretna kaže e suepr, sad mi idemo fino do Bola na Braču, i da vozim malo brže jer je zadnji trajekt oko ponoći

Ja sam bio toliko u šoku da sam od pomutnje sjeo u auto i počeo vozit i tek tamo iza Lučkog sam smogao hrabrosti da ju pitam kaj smo s glavom.
Ugl, ona mi je sva sretna krenula pričat kako je to romantično jer nas je ta slika spojila i da je sve već rezervirala, da se ne brinem ja ništa i da smo u ponedjeljak ujutro mi doma.
Kap koja je prelila čašu je bilo kada mi je rekla da mi je ona kupila kupaće i svu robu jer zna da nisam ništa ponio Zaustavio sam auto na odmorištu draganić i rekao da mi slim da bi trebali porazgovarati o tome.

Da sumiram, pukla je kao kokica, rekla da se ona vraća doma, ali ne samnom i da ju vozim u Karlovac na bus. Pred naplatnima kod Karlovca je nazvala frendicu i rekla da je u karlovcu te da ostaje kod nje za vikend
pa ti počni dejtat ponovno
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:51   #3364
Sto je bilo s kupacim gacama? Ostale kod nje ili ih imas za trajno sjecanje?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:54   #3365
Ne kužim... pa mogao si bar odraditi taj vikend razvrata i nemorala dolje.

Kamo sreće da meni neka tako sve fino organizira, a ja mozak=off
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:56   #3366
Quote:
fast-games kaže: Pogledaj post
Nisam mislio da ću blizu 30e doživjeti prvi čudan dejt, ali za sve postoji prvi puta, očito

S obzirom da radi posla često komuniciram mailom sa drugim ljudima, tako sam i toj curi u zadnjih nekoliko godina poslao možda desetak mailova, te je nekoliko puta zvao sa mobitela.
Cijelo vrijeme smo striktno poslovno na Vi (premda je mlađa od mene) i razgovori nam nikada nisu trajali duže od 20 sec.

Prije nekih mjesec dana stiže meni poruka na whatsupp da imam jako simpa sliku i da je to slikano na Bolu (brač) i da to zna jer je i ona ove godine bila tamo te joj se jako svidjelo. Prvo sam bio full zbunjen i ne previše komunikativan, ali kroz nekoliko dana sam se opustio i otišli mi na kavu konačno. Kava je bila bomba, cura je prava slatkica i stvarno od skoro 3 sata laprdanja, nisam mogao skinuti oči s nje Ništa previše privatno, više manje posao, tu i tamo nešto da razbije tišinu.

Nakon druge kave je sve štimalo, smijanje, šetnja lagana... bla bla. Dolazi meni poruka sad u utorak da se za vikend izvolim nacrtati kod nje u petak u 17 sati.
I sad, ja sam muško već neko vrijeme bez cure i ono, teško žabu u vodu nagovoriti. A kad ono, kifla. Ja izlazim iz auta ispred njene zgrade, ona na parkingu sa koferom i sva sretna kaže e suepr, sad mi idemo fino do Bola na Braču, i da vozim malo brže jer je zadnji trajekt oko ponoći

Ja sam bio toliko u šoku da sam od pomutnje sjeo u auto i počeo vozit i tek tamo iza Lučkog sam smogao hrabrosti da ju pitam kaj smo s glavom.
Ugl, ona mi je sva sretna krenula pričat kako je to romantično jer nas je ta slika spojila i da je sve već rezervirala, da se ne brinem ja ništa i da smo u ponedjeljak ujutro mi doma.
Kap koja je prelila čašu je bilo kada mi je rekla da mi je ona kupila kupaće i svu robu jer zna da nisam ništa ponio Zaustavio sam auto na odmorištu draganić i rekao da mi slim da bi trebali porazgovarati o tome.

Da sumiram, pukla je kao kokica, rekla da se ona vraća doma, ali ne samnom i da ju vozim u Karlovac na bus. Pred naplatnima kod Karlovca je nazvala frendicu i rekla da je u karlovcu te da ostaje kod nje za vikend
pa ti počni dejtat ponovno
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:56   #3367
Ma koje gaće i vikend razvrata, pa bilo me strah da se ne vratim zaručen doma
Gaće može dat nekom drugom, ne sumnjam da će biti kandidata
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:02   #3368
Poduzetna cura; nema što.
Organizatorica kojoj treba igračka a ne frajer.

Ok, da ste izašli par puta.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:03   #3369
Koja carica, mislim da si propustio priliku za super vikend, a možda i nešto više.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:06   #3370
Nije uopće problem u vikendu ili tako nešto. Ali postoje ljudi koji su mjesecima i vezi, pa ne odu na vikend.

Sa ženom sam proveo ravno 6 sati u 3 tjedna. I još mi kupila gaće
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:09   #3371
A što ja znam... ak je tako zgodna i seksi, ja bih otišao iz zajebancije. Kaj sad, ne znači jedan vikend grijeha da ste zaručeni.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:32   #3372
Quote:
fast-games kaže: Pogledaj post
Nisam mislio da ću blizu 30e doživjeti prvi čudan dejt, ali za sve postoji prvi puta, očito
Meni je ovo izvrsno i samo bi mi reklo da je cura totalno kul, opuštena i spontana. Možda minus dijela gdje popizdi u autu, al jebiga, očito samo niste kompatibilni.
appletini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:37   #3373
Nesto sto je nekome superromanticno, drugome je psiho. Na prvu razumijem da je ovo filmski scenarij, ali kad se malo razmaknu kokice imamo zenu koja si je uzela za pravo upravljati tudjim vremenom bez pitanja i bez imalo razmisljanja o drugoj strani. Covjek je mogao imati nesto dogovoreno, nju je za to bolio kurac, jer kad se ona pojavi nista drugo nije vazno. Mozda bi taj prvi vikend i bio filmski, ali ne bi ona tu stala.

Vjerujem da bi i kasnije ocekivala da svijet staje kad ona trepne. Ne da svijet staje, nego da svijet ni ne postoji dok god postoji ona.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:38   #3374
Meni je ovo horor i ja bi pošizila da mi to neko napravi
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:43   #3375
Super scenarij za nekog s kim si duže vrijeme, ali ovo vaše ... i da ti je kupila odjeću i kupaće i sve to O.o preečudno
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:46   #3376
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Nesto sto je nekome superromanticno, drugome je psiho. Na prvu razumijem da je ovo filmski scenarij, ali kad se malo razmaknu kokice imamo zenu koja si je uzela za pravo upravljati tudjim vremenom bez pitanja i bez imalo razmisljanja o drugoj strani. Covjek je mogao imati nesto dogovoreno, nju je za to bolio kurac, jer kad se ona pojavi nista drugo nije vazno. Mozda bi taj prvi vikend i bio filmski, ali ne bi ona tu stala.

Vjerujem da bi i kasnije ocekivala da svijet staje kad ona trepne. Ne da svijet staje, nego da svijet ni ne postoji dok god postoji ona.

Ovo je mogla biti tako dobra šupendarska priča za par godina!
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 16:35   #3377
Quote:
fast-games kaže: Pogledaj post
Nisam mislio da ću blizu 30e doživjeti prvi čudan dejt, ali za sve postoji prvi puta, očito

S obzirom da radi posla često komuniciram mailom sa drugim ljudima, tako sam i toj curi u zadnjih nekoliko godina poslao možda desetak mailova, te je nekoliko puta zvao sa mobitela.
Cijelo vrijeme smo striktno poslovno na Vi (premda je mlađa od mene) i razgovori nam nikada nisu trajali duže od 20 sec.

Prije nekih mjesec dana stiže meni poruka na whatsupp da imam jako simpa sliku i da je to slikano na Bolu (brač) i da to zna jer je i ona ove godine bila tamo te joj se jako svidjelo. Prvo sam bio full zbunjen i ne previše komunikativan, ali kroz nekoliko dana sam se opustio i otišli mi na kavu konačno. Kava je bila bomba, cura je prava slatkica i stvarno od skoro 3 sata laprdanja, nisam mogao skinuti oči s nje Ništa previše privatno, više manje posao, tu i tamo nešto da razbije tišinu.

Nakon druge kave je sve štimalo, smijanje, šetnja lagana... bla bla. Dolazi meni poruka sad u utorak da se za vikend izvolim nacrtati kod nje u petak u 17 sati.
I sad, ja sam muško već neko vrijeme bez cure i ono, teško žabu u vodu nagovoriti. A kad ono, kifla. Ja izlazim iz auta ispred njene zgrade, ona na parkingu sa koferom i sva sretna kaže e suepr, sad mi idemo fino do Bola na Braču, i da vozim malo brže jer je zadnji trajekt oko ponoći : rofl: : rofl: : rofl:

Ja sam bio toliko u šoku da sam od pomutnje sjeo u auto i počeo vozit i tek tamo iza Lučkog sam smogao hrabrosti da ju pitam kaj smo s glavom.
Ugl, ona mi je sva sretna krenula pričat kako je to romantično jer nas je ta slika spojila i da je sve već rezervirala, da se ne brinem ja ništa i da smo u ponedjeljak ujutro mi doma.
Kap koja je prelila čašu je bilo kada mi je rekla da mi je ona kupila kupaće i svu robu jer zna da nisam ništa ponio : rofl: Zaustavio sam auto na odmorištu draganić i rekao da mi slim da bi trebali porazgovarati o tome.

Da sumiram, pukla je kao kokica, rekla da se ona vraća doma, ali ne samnom i da ju vozim u Karlovac na bus. Pred naplatnima kod Karlovca je nazvala frendicu i rekla da je u karlovcu te da ostaje kod nje za vikend : rofl:
pa ti počni dejtat ponovno : kava:

vidis kako je daga, ziher ti je htjela platiti vikend na bracu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 16:35   #3378
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Pozvao me k sebi na rucak. Samo je zaboravio spomenuti jedan detalj, a to je da ce doci i njegovi starci. Prestrasno.
a ti na vrata u baloneru. nezgodno, da.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 17:02   #3379
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a ti na vrata u baloneru. nezgodno, da.
Najlonke bez gacica :klap:
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 17:08   #3380
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Meni je ovo horor i ja bi pošizila da mi to neko napravi
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Super scenarij za nekog s kim si duže vrijeme, ali ovo vaše ... i da ti je kupila odjeću i kupaće i sve to O.o preečudno
Kaj ste takve konzerve.

Quote:
appletini kaže: Pogledaj post
Meni je ovo izvrsno i samo bi mi reklo da je cura totalno kul, opuštena i spontana. Možda minus dijela gdje popizdi u autu, al jebiga, očito samo niste kompatibilni.
Slozio bih se s ovim.

Cura je ocito spontana i otkacena, a on nije. Steta sto je propustio priliku s curom koja mu se ocito svidjela, samo zato sto nije htio izaci van svojih uobicajenih okvira.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.