Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest i povijesne teme > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 00:06   #2341
Quote:
falkone kaže: Pogledaj post
Hahahhaa evo ga..morate ga poslusat frajer je kralj...kaze da u prosjeku rade 27 minuta dnevno hahha pa kojo debos moras bit da branis takav sustav koji ti zapisuje duboko u genetski kod nerad koji se generacijama poslije ne moze iskorijenit kao npr kod nas. E a mi nismo imali naftu..samo kredite...

https://youtu.be/oYQi1aXOras
Hahahahaha video je pregenijalan

i stari je sve dobro reka ... to se dogodi kad nemoraš radit a cila nacija su

bitange i ništarije i samo ljenčare hahahaha premoćno ...

međutim to nije ono na šta sam ja mislia. Ono na šta sam ja mislia je

ne zadovoljavanje forme već potpuno razvijanje potencijala svakog pojedinog čovika kako bi njeg rad proizlazia iz njegove želje za radom ... i to je bitna razlika koja može gurnit ovo društvo naprid iz ovog kamenjarskog mentalnog sklopa .
“As for the allegations about the involvement of the Russian special task force in the events in Ukraine the only thing to say to that is that searching for a black cat in a dark room is very difficult, especially if there is no cat there at all. It is particular silly if the cat is clever, bold and polite.” -- Sergei Shoigu:
Konev is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 00:13   #2342
We are a nation that doesn t work. How we can develop if we doesn t work? ..we have not manufacturing. How come the Zionist gang has managed to be superior to us, despite being so few? It has become superior through knowledge, technology, and strenth. It has become superior to us through work. We had the desert before our eyes, but we didnt do anything with it. WHEN THEY TOOK OVER, THEY TURNED IT INTO A GREEN OASIS.
HOW CAN A NATION THAT DOESNT WORK PROGRESS? HOW CAN IT GROW?

Najjadnije od svega je kad ovi zaostali arapi, a u ovom slucaju imam u sred dzamije i arapskog svijeta, sam priznaje da su zaostali. A onda se jave ovdje neki pametni hrvati da nam objasne da je zivot od nafte i nerada super. I da to tako treba bit.
Cak ovaj starac kuzi da od sjedenja nema vajde...al zato mi imamo intelektualnu elitu da nam objasni da se okrenemo zaostalom istoku i da im se divimo.

Nego de mi konev reci sta su to arapi proizveli zadnjih 100 godina? Nesto revolucionarno. Pa ova tehnologija za vadjenje nafte je takodjer sa zapada. Ne bi bili u stanju ni naftu izvadit da im nema zapada. Sva tehnologija je na zapadu. On ju je izmislio. Ne arapi. I sad nam oni trebaju bit uzor i model.
Jel im itko branio da milijarde uloze u nesto slicno kao silicijsku dolinu? Nije. I opet nisu.

Btw...gdp jedne Libije je bio inace malo veci od bosanskog...zanima me kakav bi bio na dan kad je barel bio 30 dolara...

Zadnje uređivanje falkone : 10.09.2017. at 01:26.
falkone is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 00:23   #2343
Stari, ti branis jedan sustav u Libiji koji nije imao nista od toga sta ti navodis. Eto nista nisu morali, i sve je bilo besplatno. Reci mi sta su osmislili i proizveli? Kako su profitirali sa tom naftom? Jel kuzis sta ti pricam?

Jedna njemacka bez nekih velikih prirodnih resursa rastura. Jedna Juzna Koreja takodjer. Jel mislis da svi uzivaju u radu?ne. Ali kuze da nemaju izbora.

Ti podrzavas jedno parazitsko i kamenjarsko drustvo, zvano Libija, Irak, Venecuela.
Mene zaboli djon i za amere i ruse, al ajmo argumentima, a ne teorijama zavjere, alternativnim cinjenicama, propagandom itd.
Arape je nafta unistila. Od njih je napravila ljencine. Pa sam Šola je rekao kad ih je dosao tamo trenirat da su samo govorili na arapskom nesto tipa kako alah bude htio i ne dodju ne trening.

Na kraju krajeva...sve arapske zemlje bogate naftom, koje su americke sluge i koje ameri "pokradaju" imaju debelo veci gdp per capita od jedne Libije. Kako je to moguce??? Pa mislim sve sluzbene podatke imas na netu. Apsolutno sve. Samo bi morao smanjit dozu lazi sa ruskih sajtova pa bi imao vremena za realne brojke.
A najjaci mi je argument da nisu imal duga..kao da UAE, Saudijska arabija i ostali zapadni poslusnici nisu bez duga??? Pa taj isti Sadam, da ga zapad nije smirio, bi napao i SA...i ko zna koga jos..

Zadnje uređivanje falkone : 10.09.2017. at 01:27.
falkone is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 03:03   #2344
Quote:
Stari, ti branis jedan sustav u Libiji koji nije imao nista od toga sta ti navodis. Eto nista nisu morali, i sve je bilo besplatno. Reci mi sta su osmislili i proizveli? Kako su profitirali sa tom naftom? Jel kuzis sta ti pricam?

Jedna njemacka bez nekih velikih prirodnih resursa rastura. Jedna Juzna Koreja takodjer. Jel mislis da svi uzivaju u radu?ne. Ali kuze da nemaju izbora.

Ti podrzavas jedno parazitsko i kamenjarsko drustvo, zvano Libija, Irak, Venecuela.
Mene zaboli djon i za amere i ruse, al ajmo argumentima, a ne teorijama zavjere, alternativnim cinjenicama, propagandom itd.
Arape je nafta unistila. Od njih je napravila ljencine. Pa sam Šola je rekao kad ih je dosao tamo trenirat da su samo govorili na arapskom nesto tipa kako alah bude htio i ne dodju ne trening.

Na kraju krajeva...sve arapske zemlje bogate naftom, koje su americke sluge i koje ameri "pokradaju" imaju debelo veci gdp per capita od jedne Libije. Kako je to moguce??? Pa mislim sve sluzbene podatke imas na netu. Apsolutno sve. Samo bi morao smanjit dozu lazi sa ruskih sajtova pa bi imao vremena za realne brojke.
A najjaci mi je argument da nisu imal duga..kao da UAE, Saudijska arabija i ostali zapadni poslusnici nisu bez duga??? Pa taj isti Sadam, da ga zapad nije smirio, bi napao i SA...i ko zna koga jos..
Tko si ti da osuđuješ način života jedne ekipe iz Libije ako to njima tako paše i odlučili su se samo dobro zajebavat u životu i samo to čine na svoj način a mogu jer imaju naftu ka šta mi imamo turizam ...nekakvi Supreme Leader možda? šta je čija briga ko kako živi?
“As for the allegations about the involvement of the Russian special task force in the events in Ukraine the only thing to say to that is that searching for a black cat in a dark room is very difficult, especially if there is no cat there at all. It is particular silly if the cat is clever, bold and polite.” -- Sergei Shoigu:
Konev is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:10   #2345
Quote:

Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
Tko si ti da osuđuješ način života jedne ekipe iz Libije ako to njima tako paše i odlučili su se samo dobro zajebavat u životu i samo to čine na svoj način a mogu jer imaju naftu ka šta mi imamo turizam ...nekakvi Supreme Leader možda? šta je čija briga ko kako živi?
Brale ta luuudilo ekipa je sastavljena od raznih plemena koja bi se sukobila prije ili kasnije, Libija i sve te zemlje temeljene na diktaturi su unaprijed osuđene na propast, cheers.
Old 10.09.2017., 17:45   #2346
Kako Vuk Draskovic kaze: to su alternativne cinjenice
Kas svu realnost preskocis i nastavis zivjeti u masti govoreci kako je to realnost samo zato jer lijepo zvuci

Hvale Sadama, a frajer pobio 800 000 ljudi u ratu sa Iranom...pa napao Kuwait...itd...ali da, alternativne cinjenice kazu da je to americko maslo. Navijaju za Sadama, a postavili ga ameri ali su protiv da se ameri mijesaju u izbore (sva sreca da Putin to ne radi u zemljama satelitima). Pa su zadovoljni njegovom diktaturom jer je vladao mir...to sto je ratovao sa susjedima, to nema veze..ti ubijeni se ne broje, jer su i za to krivi ameri...pravi ringispil

I ovo sto kazes za Libiju...valjda ovaj prorus to ne zna...Libija je kao i Juga..dok je Tito bio ziv, drzao je konce, kad je umor, nastao je rat.
falkone is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:04   #2347
Quote:

interesantno je vidit tvoje poglede. oni su linčine koji samo prodaju naftu i plin. i ne rade ništa. jesi li ti ikada bija tamo i pokuša radit, makar za neku kompaniju? nije libija imala samo naftu i plin. libija je svakome svom građaninu osigurala besplatno školovanje i medicinsku skrb. jeli to loše?
sva upravna mista i sve važne stvari vodili su libijci ne stranci. stranci su bili dobro plaćena radna snaga. libija do rata nije imala vanjski dug,a sve svoje obveze je plaćala odmah. jeli to loše?
zemljama poput italije,francuske i njemačke nikada nisu smrdili libijski dolari,ali ni ruski. isti su ka i oni iz amerike i saudijske arabije.
znaš da bi mi bilo strašno krivo da je RH remontirala libijsku mornaricu,a ne francuska. možda bi koji meštar osta u hrvatskoj,a nebi iša vanka. ali to šta smo mi sa gnušanjem odbili, francuzi su uzeli, i naravno naplatili. njima posal,nama kriza,i otkazi, i odlasci.
i taj Saddam, on bi napa SA? ajde ne luduj. vidi malo povijest toga kraja i ne padaj baš na svaku izjavu zapadnih medija. pročitaj ponešto i iz indije,japana,koreje, ... oružje za masovno uništenje nikada nije pronađeno. ali je zato monsanto dobija puno polja na prostoru jedne plodne doline. a zabunom je jedna od najstarijih banaka sjemenja uništena.
imaj oružje i jak si. kontroliraj hranu i vodu, imat ćeš svit u šaci.
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 21:01   #2348
https://www.youtube.com/watch?v=Ct9h0XB9NiA

Svaka cast ruskim vojnicima koji se bore protiv terorista u Siriji...RIP
ThorSteinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 22:43   #2349
T-90 u rukama džihadista?
https://syria.liveuamap.com/en/2017/...sis-along-with

Isti su korištenjem drona naoružanog granatama digli u zrak dio zaliha streljiva SAA u DeZu, snimka je na linku.
https://www.almasdarnews.com/article...r-ezzor-video/
Old 20.11.2017., 09:01   #2350
Za one koji nisu vidili dovoljno užasa:
Upozorenje ekstremno brutalan sadržaj!!!

https://twitter.com/bjoernstritzel
kapitalist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.