Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 22:55   #9341
Mogo se bar skinut da izjednaci boju

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 23.09.2017., 13:18   #9342
Sladak mi je Richard Madden. Ne toliko na sexy način ali mi je fora s tom bradicom i s tim romantičnim pogledom.

Orlandia is offline  
Old 23.09.2017., 13:58   #9343


Pošto se navodno ženi drugi mjeseca za bezsisnu i antitalentiranu Vikanderku evo jedne za pozdrav.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 23.09.2017., 21:11   #9344
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post


Pošto se navodno ženi drugi mjeseca za bezsisnu i antitalentiranu Vikanderku evo jedne za pozdrav.
Uff, kako je on meni dobar.

Tko je Vikanderka?

edit: izguglala.
Orlandia is offline  
Old 24.09.2017., 15:07   #9345
vidim ovdje uglavnom estradnjake ali evo jednog iz svijeta velikog biznisa, nažalost pokojni je odavno, nasljednik Agnellijeva bogatstva, Giovanni Alberto, pokosila ga leukemija....Njegove oči, kosa, držanje, jbga neke aristokratske karakteristike ne mogu se kopirati od strane pučana



dalal is offline  
Old 24.09.2017., 23:45   #9346
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post


Pošto se navodno ženi drugi mjeseca za bezsisnu i antitalentiranu Vikanderku evo jedne za pozdrav.
Trenutak šutnje za sve nas kolektivno

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 25.09.2017., 20:01   #9347
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Trenutak šutnje za sve nas kolektivno

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
ae
https://media.giphy.com/media/xgNgZtbOgluKc/giphy.gif
Nevera is offline  
Old 26.09.2017., 15:00   #9348
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Pošto se navodno ženi drugi mjeseca za bezsisnu i antitalentiranu Vikanderku evo jedne za pozdrav.
najseksastiji uvijek odu za meni mrske kuhane noge
__________________
hey man heard your dad got got
naïveté is offline  
Old 26.09.2017., 16:00   #9349
Baš ,mislim vidi ovo...
https://www.google.hr/search?q=alici...pbyGlyLAVfAUM:

Ko neuhranjeni dečkić .
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 26.09.2017., 16:31   #9350
meni je zgodna vikanderica. jest da je potpuno ravna ali barem nije podlegla plastičnom trendu. nije savršenstvo, daleko od toga ali generalan dosta dobro izgleda, zdravo i utrenirano, ima lijepu kosu i put i skladno je građena

on je počeo starit, mislim da je prešao 40-u tako da je ona premija za njega a ne obratno kako tvrdite. sve u svemu, lijep su mi par
NiktaX is offline  
Old 26.09.2017., 16:46   #9351
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
pobogu, pa Pirs je Irac, samo on jedan je dovoljan za preselit se
Kud ces bolje jos nadodas Poldarka koji je isto Irac i to je raj na zemlji. Dornan ljepotan je također Irac ali mimo svog izgleda mi je tabula rasa

Neko je pitao da li nekome Fass odbojan i eto-iako tip fakat ima ono nesto kad mu pogledam cisto facu pomalo mi je antipatikus. Ima onu neku njemacku hladnocu na slikama

Talijan Berutti mi je jako bio zgodan u seriji(i izgledao ko izgubljeni brat Cavilla) a s bradom na slikama mi je ko muska sponzorusa. doduse visina mu je svakako impresivna pogotovo za Talijana koju su inace metar i zilet.
I u onom mjuziklu je imao odlican british naglasak koliko sam skuzila po najavi


Huisman kad sam gledala the age of adaline gledala sam u njega ko blake u prvom kadru
ZOU is offline  
Old 26.09.2017., 16:53   #9352
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
meni je zgodna vikanderica. jest da je potpuno ravna ali barem nije podlegla plastičnom trendu. nije savršenstvo, daleko od toga ali generalan dosta dobro izgleda, zdravo i utrenirano, ima lijepu kosu i put i skladno je građena

on je počeo starit, mislim da je prešao 40-u tako da je ona premija za njega a ne obratno kako tvrdite. sve u svemu, lijep su mi par
Meni je ona jako slatka i simpaticna. Inace meni bi ona i Armie Hammer bili dobar par.
ZOU is offline  
Old 26.09.2017., 17:27   #9353
Quote:
ZOU kaže: Pogledaj post
Meni je ona jako slatka i simpaticna. Inace meni bi ona i Armie Hammer bili dobar par.
Da, slatki bi bili
NiktaX is offline  
Old 26.09.2017., 20:02   #9354
Quote:
ZOU kaže: Pogledaj post
Meni je ona jako slatka i simpaticna. Inace meni bi ona i Armie Hammer bili dobar par.
Dobri su mi u onom nekom filmu u kojem i Henry Cavill ekšli glumi :zubi:
Nije mi ona losa, nije mi ni bezlicna, ima taj neki nevini bezopasni kulnes u sebi ali brate. Fass je premija i za Anđu kad e kna bila Lara Croft, a kamoli za Vikandericu.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 26.09.2017., 22:33   #9355
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Dobri su mi u onom nekom filmu u kojem i Henry Cavill ekšli glumi :zubi:
Nije mi ona losa, nije mi ni bezlicna, ima taj neki nevini bezopasni kulnes u sebi ali brate. Fass je premija i za Anđu kad e kna bila Lara Croft, a kamoli za Vikandericu.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
U tom filmu sam ih i vidjela skupa i imali su mi super kemiju
Dobro si to opisala kao nevini bezopasni coolnes
Anđa se nikad nije trebala odvajat od Boba Thortona pojavom Brangeline su i Anđa i Brad postali dosadni do bola.
ZOU is offline  
Old 27.09.2017., 09:50   #9356
meni je fassbender bio strava zgodan kad je bio u dvadesetim i ranim tridesetim godinama.

pogledajte malo slike od aliena, ne stari najbolje. i dalje je komad i bit će najvjerojatnije s 50 ali nije mi više za past u nesvijest.

inače, primjetila sam da brinete uvijek pokupe zgodne riđokose. fassy-vikander, harry-meghan itd
NiktaX is offline  
Old 27.09.2017., 10:53   #9357
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
meni je zgodna vikanderica. jest da je potpuno ravna ali barem nije podlegla plastičnom trendu. nije savršenstvo, daleko od toga ali generalan dosta dobro izgleda, zdravo i utrenirano, ima lijepu kosu i put i skladno je građena

on je počeo starit, mislim da je prešao 40-u tako da je ona premija za njega a ne obratno kako tvrdite. sve u svemu, lijep su mi par
Utrenirana je ali meni nije to zdrav izgled,žena ima 29 godina a debelo ispod svog indexa težine.
Ja mislim da je obrnuto, on je premija za nju,otkad je počela sa njime hodat počela je dobivati inozemne uloge do tad je glumila samo u nekim Šveđi filmovima.Šta se tiče glume i veze u filmskome svijetu on je miljama ispred nje
Ona je meni ,kao je ntko rekao kuhana noga ,nezanimljiva i nesimpatična ,i onaj glas ,ajme ,ko da još nije mutirao do kraja .I puši.Odvratna osobina.
Ali istina Fassy se nekako jako postarao u zadnje vrijeme.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 27.09.2017., 12:11   #9358
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
meni je fassbender bio strava zgodan kad je bio u dvadesetim i ranim tridesetim godinama.

pogledajte malo slike od aliena, ne stari najbolje. i dalje je komad i bit će najvjerojatnije s 50 ali nije mi više za past u nesvijest.

inače, primjetila sam da brinete uvijek pokupe zgodne riđokose. fassy-vikander, harry-meghan itd
Meni je on bio najzgodniji tamo u jednoj Poirot epizodi prije nego sto je presao u Hollywood. I u Basterdsima. Tu mogu rec da mi je bio napet...
Odbija me i to sto je riđokos,to mi je stvarno neprivlacno na muskarcu.
Harry mi nije zgodan,ali mi je simpa i izgleda mi kao neki zabavni partijaner. A Meghan je komad
ZOU is offline  
Old 27.09.2017., 12:18   #9359
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Utrenirana je ali meni nije to zdrav izgled,žena ima 29 godina a debelo ispod svog indexa težine.
Ja mislim da je obrnuto, on je premija za nju,otkad je počela sa njime hodat počela je dobivati inozemne uloge do tad je glumila samo u nekim Šveđi filmovima.Šta se tiče glume i veze u filmskome svijetu on je miljama ispred nje
Ona je meni ,kao je ntko rekao kuhana noga ,nezanimljiva i nesimpatična ,i onaj glas ,ajme ,ko da još nije mutirao do kraja .I puši.Odvratna osobina.
Ali istina Fassy se nekako jako postarao u zadnje vrijeme.
Koliko ja znam za njihovu vezu se saznalo bas u vrijeme kad je dobila Oscara tako da teorija da joj on nabavlja uloge pada u vodu. Osim toga kako bi i mogao? On je uspjesan glumac a ne ultramega mocni mogul Hollywooda. Jos k tome su se oni i upoznali na snimanju filma.
I pusenje ne bih zvala osobinom.
ZOU is offline  
Old 27.09.2017., 12:30   #9360
Quote:
ZOU kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam za njihovu vezu se saznalo bas u vrijeme kad je dobila Oscara tako da teorija da joj on nabavlja uloge pada u vodu. Osim toga kako bi i mogao? On je uspjesan glumac a ne ultramega mocni mogul Hollywooda. Jos k tome su se oni i upoznali na snimanju filma.
I pusenje ne bih zvala osobinom.
Ne ,oni su zajedno od filma Svjetlost između oceana ili tako nešto.ali u svakom slučaju posle toga su njoj počele uloge dolaziti ko lude .Ali nevažno,tko je kome odskočna daska ,ne sviđa mi se ni fizički ni ovako on je imao predivne cure koje su izgledalo ko prave žene pa sad ova mi je onako,čudno.
Mislila sam na naviku ne osobnost,krivo sam napisala.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.