Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2017., 16:24   #461
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
moje iskustvo sa konjukcijom tranzitnog Ju na vladara 5. polja Plutona je bila jedna prilika s muškom osobom.Pluton mi je u natalu re,pa je i ta osoba koju sam ja srela, iz prošlosti.Taman je kao išao od doktora,navečer,čovjek je inače dosta okrugao, malen,inače tiho priča.Nekak da bi ga mogla tog trena svrstat u osobine Plutona, i još to susret po mraku...
Obzirom da je on iz prošlosti,nije se jedan ponovni susret dalje razvio u nešto čvršće,nego mi je to eventualno susret bio pod sretnim okolnostima.Toliko mi je dao tr Jupiter svojom konjukcijom na vladar 5. polja Plutona.
Zanimljiv i svakako vrijedan upis jer pluton vlada prirodno 8.poljem pa generalno konjukcijom tranzitnog jupitera na samoga plutona vladara 5.polja mogu se stvoriti okolnosti za ozbiljniju vezu(seksualnu);što kod mene osobno nije u fokusu jer takvo nešto već postoji duži period.

Kod mene je fokus striktno na karijeri i igrama na sreću jer su kao i što sam napisao aktivirani određeni vladari koji potvrđuju tezu.

poprilično sam siguran da je u ovome tvome slučaju osim tranzitnoga jupitera i svoje prste imao uran jer kako kažeš susret se desio naglo i neočekivano.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:46   #462
Intercepts koje aspekte ti je radio Jupiter kad si dobio na lotu?
kako god..pl mi je na 2 Škorpiona, tranzitni Jupiter od 12.10 na 0sco, možda se i meni posreći.
__________________
The root of all evil will die if not watered

Zadnje uređivanje Ruby Soho : 28.09.2017. at 18:11.
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 08:22   #463
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Zanimljiv i svakako vrijedan upis jer pluton vlada prirodno 8.poljem pa generalno konjukcijom tranzitnog jupitera na samoga plutona vladara 5.polja mogu se stvoriti okolnosti za ozbiljniju vezu(seksualnu);što kod mene osobno nije u fokusu jer takvo nešto već postoji duži period.

Kod mene je fokus striktno na karijeri i igrama na sreću jer su kao i što sam napisao aktivirani određeni vladari koji potvrđuju tezu.

poprilično sam siguran da je u ovome tvome slučaju osim tranzitnoga jupitera i svoje prste imao uran jer kako kažeš susret se desio naglo i neočekivano.
može ti biti Jupiterov tranzit neko "sretno pomaganje" drugim tranzitima,ili u solaru i sl.
Ako gledaš sam Ju tranzit na vladara Plutona, onda ti je to samo, kao sam rekla sretna pomoć koja ne traje dugo.Meni je natalno Pluton kao vladar 5. polja smješten u 3. polju.Imam susjede koji su šu-šu. U to vrijeme tranzitni Ju je svojom konjukcijom pomogao i pružio mi sretnu okolnost u onome susretu kojeg sam spomenula, te su u to vrijeme šu-šu susjedi nabavili psa.Svi smo bili sretni,pas je više boravio kod mene nego kod njih,jer nisu baš sposobni brinut se o ičemu.Onda je pas počeo vršiti nuždu pred mojim vratima,a dalje je to pas nahuškan na mene koji me stalno napada.Tranzit Jupitera mi je samo olakšao postojeću situaciju s njima,ali obzirom da nije bio podržan,presahlo je "sretno razdoblje".
Ljudi često govore da im Jupiter ništa ne donosi, valjda zato što smo svi navikli ili podrazumijevamo da nam je dobro,reagiramo više na bol i nesreću, te tako sebi percipiramo da više osjetimo "loše" planete ili njihove tranzite od onih "dobrih".
Što se tiče onog mojeg susreta,nije tr Urana ništa takvo donio, već je tranzit JU pokrenuo natalnu Veneru smještenu u 6. polju koja je u tom trenutku bila u kvadratu sa tr Ju i pod širom konjukcijom tranzitnog Plutona.To je bila osoba s kojom sam ja nekad poslovno surađivala.
Sve je to bio zapravo tranzit Plutona na natalnu Veneru,a tranzit Ju je tu samo "priskočio" napravivši sretnu okolnost za nešto dalje, ali njega nisam nikad željela,pa ni onda.

Tako funkcionira Jupiter, dobročiniteljski u većini situacija,a nekad proširi problem,ali neće naškoditi.
da se osvrnem na tvoje spominjanje igara na sreću i karijere,vjerojatno će ti se nešto dogoditi,ali možda premalo da bi to zapamtio kao upliv Ju ,ako je samo on u igri.
Meni je konjukcija tr Ju na vladara 8. polja donijela samo novčanicu od 50 kn koju sam našla na trgu.Tako da je bilo sve ispunjeno:trg Jupiter+tuđi novci vladar 8. polja Uran=iznenadna sretna okolnost.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 16:53   #464
Dobar dan.
Lijepo bi molila ako mi netko tko se razumije, moze objasnit što mogu očekivati od tranzita Jupitera u škorpionu preko 4 kuće. Što ce mi donijeti, i koje kuće ce se sve aktivirati njegovim tranzitom? Hvala unaprijed.

Ovdje je link na natalnu kartu:
http://i67.tinypic.com/juk08h.jpg

Zadnje uređivanje Nevas : 14.10.2017. at 17:01. Reason: link na natalnu kartu
Nevas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 09:33   #465
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Meni je konjukcija tr Ju na vladara 8. polja donijela samo novčanicu od 50 kn koju sam našla na trgu.Tako da je bilo sve ispunjeno:trg Jupiter+tuđi novci vladar 8. polja Uran=iznenadna sretna okolnost.
Baš "samo" .
Najveći benefik u cijelome zodijaku donosi krušne mrvice.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 10:13   #466
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Baš "samo" .
Najveći benefik u cijelome zodijaku donosi krušne mrvice.
Ne baš, sad nedavno je tranzitom u 4. kući napravio trigon s natalnim Suncem u 8. kući.Progresivni Mjesec iz 12. kuće je u trigonu sa Suncem i Jupiterom. Još malo pa je gotov proces oko nekretnine,sretno bi trebalo završiti.Isto tako, kada krene na jednom području života,onda se dobra energija prenese i na ostala područja.

Sad je Jupiter ušao u Škorpiona,poklopit će mi se konjukcija s vrhom 5.polja u Škorpionu +pro Mjesec 120' nat Sunce.I na ljubavnom području očekujem rasplet svega što sam zapetljala.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:17   #467
----

Quote:
Nevas kaže: Pogledaj post
Dobar dan.
Lijepo bi molila ako mi netko tko se razumije, moze objasnit što mogu očekivati od tranzita Jupitera u škorpionu preko 4 kuće. Što ce mi donijeti, i koje kuće ce se sve aktivirati njegovim tranzitom? Hvala unaprijed.

Ovdje je link na natalnu kartu:
http://i67.tinypic.com/juk08h.jpg
Zavisi koje aspekte ima i čime je uvezan,,,,može da ne donese ništa, izmedju ostalog...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 18:24   #468
Angry

Pozz. Više bi voljela da mi ne donese ništa, nego da mi donese nešto loše. Nekako mislim da taj škorpion nije nešto dobro, pa sam i zato stavila natalnu, da netko tko se razumije, moze komentirati. Kazem, ne mora nista donijeti, samo da nije nešto lose..

Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Zavisi koje aspekte ima i čime je uvezan,,,,može da ne donese ništa, izmedju ostalog...
Nevas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:19   #469
Pozz svima.

Mali doprinos temi...Obratila sam paznju kada je tranz Ju bio na MC-u - bila je to godina i TACAN DAN, kada sam diplomirala. Za ostale situacije ne znam, nisam primetila nista posebno. Primetila sam da veliki uticaj ima i tranzitni severni cvor !

E sada...uskoro ce mi tranz Ju doci na desc. Menii to odgovara jer je tu Saturn a ja sam nezaposlena...al da l ce doneti posao ili ne...videcu...

Uglavnom, ni jedan aspekat nisam bas primetila kao znacajniji - tranz Ju kroz 2.polje je imao efekta, ali generalno nista posebno.
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:33   #470
Quote:
zvezdano nebo kaže: Pogledaj post
Pozz svima.

Mali doprinos temi...Obratila sam paznju kada je tranz Ju bio na MC-u - bila je to godina i TACAN DAN, kada sam diplomirala. Za ostale situacije ne znam, nisam primetila nista posebno. Primetila sam da veliki uticaj ima i tranzitni severni cvor !

E sada...uskoro ce mi tranz Ju doci na desc. Menii to odgovara jer je tu Saturn a ja sam nezaposlena...al da l ce doneti posao ili ne...videcu...

Uglavnom, ni jedan aspekat nisam bas primetila kao znacajniji - tranz Ju kroz 2.polje je imao efekta, ali generalno nista posebno.
Pozz

Tranzitni Jupiter na desc ti neće donijeti posao. Za posao ti triger može biti tranz Jupiter kroz 6.to i 10.to polje. Ako si radila honorarno duže vrijeme tranz Jupiter kroz 2.polje ti može donijeti zaposlenje za stalno. Saturn ti tu na desc ne igra ulogu. Sorry ali spusti se na zemlju, a Ju ti daje krila i misliš joooj kako sam si super i sada će biti sve OK ali te naglo baci u dugove i frustracije
dar01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:57   #471
Quote:
dar01 kaže: Pogledaj post
Pozz

Tranzitni Jupiter na desc ti neće donijeti posao...
Zašto Jupiter na DSC ne bi donio posao? DSC ili 7. polje označava među ostalim i ugovore, pa se tako može dogoditi da osoba potpiše ugovor o radu.

U ovom slučaju, možda je Saturn vladar 10. polja pa bi i to bio dodatan razlog za nadanje vezano za posao.

Svaka natalna karta je različita, pa tako i tranziti djeluju na različite načine. Npr. ja sam dobila prvi posao u struci dok mi je Jupiter tranzitirao vladara 2. polja, a diplomirala kad mi je bio točno na DSC-u.

Jedan aspekt malo toga govori i daje. Definitivno treba pogledati koji su još tranziti u igri, pa onda donositi zaključke ima li šanse za nešto ili ne.
ana225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:06   #472
Ja sam potpisala jedan poslovni ugovor, jako dobar i stoga vrlo priželjkivan baš kad mi je tranzitni Jupiter ušao u konjukc. s Dsc.

I inače sam se uvjerila da vrlo često označava povoljne poslovne ugovore.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 08:21   #473
tranzitni Jupiter u konjukciji sa IC Vaga, donio mi je posao, jer je konjukcijom pokrenuo dispozitora Veneru u 6. kući.Davno je to bilo,ali se pamti.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 10:28   #474
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Ja sam potpisala jedan poslovni ugovor, jako dobar i stoga vrlo priželjkivan baš kad mi je tranzitni Jupiter ušao u konjukc. s Dsc.

I inače sam se uvjerila da vrlo često označava povoljne poslovne ugovore.
Ja sam potpisala ugovor na neodređeno, s tranzitnim Jupiterom 120 vl. 6 (Jupiter) i 120 vladar 10. (Mars). Istodobno Saturn ušao u 6. polje i 90 Venera egzaktno .
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:13   #475
jel kome jupiter tranzitirao 5. poljem?
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:42   #476
Može li netko objasniti Jupiterov povratak u Škorpionu u natalnoj karti?
GoddessVictoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:22   #477
Quote:
GoddessVictoria kaže: Pogledaj post
Može li netko objasniti Jupiterov povratak u Škorpionu u natalnoj karti?
Svaki planetarni povratak na neki način zaokružuje jedan ciklus, jer planet nakon što je sakupio iskustvo svih dvanaest znakova postaje "zreliji" jer je na taj način imao i priliku upotpuniti i oplemeniti svoju prirodu. Isto tako planet u točki svog planetarnog povratka stječe prilike i uvjete za novi rast i novi početak. U tom smislu treba promatrati i Jupiterov povratak.

Nadalje...Jupiterov povratak se događa otprilike nakon 12 godina i naravno da je važno vidjeti koji je to povratak Jupitera osobi u životu jer nije isto da li se radi o povratku u 12, 24, 36, 48, 60, 72....godini. U tom smislu generalno, Jupiterovi povratci do 36 godine (dakle oni s 12, 24 godine) su obično ugodna, manje opterećujuća razdoblja života koja otvaraju putove za rast i buduće ciljeve. Dok oni povratci nakon 36 godine su kudikamo "određeniji" jer su više obilježeni načinom života koji je osoba vodila do tada zato jer je ona sada zrela (prošla je Saturnov povratak) a polako počinje u svoj život "puštati" transsaturne (širenje svijesti). Jupiter tada u svom povratku može osobi podariti dublje duhovne spoznaje vezane uz smisao života i njen životni put, može joj podariti putovanja i želju za učenjem i širenjem horizonta te generalno uvid u to koliko visoko u životu "može letjeti"...

Jupiter uvijek nudi prilike za rast pa Jupiter uparen sa energijom škorpiona, može pojačati osobnu želju za rješavanjem "velikih problema" koji su negdje "unutra" te razviti interes za dublje i radikalnije promjene posebno u području života koji zahvaća polje u kojem je Jupiter natalno.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 20:10   #478
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Dok oni povratci nakon 36 godine su kudikamo "određeniji" jer su više obilježeni načinom života koji je osoba vodila do tada zato jer je ona sada zrela (prošla je Saturnov povratak) a polako počinje u svoj život "puštati" transsaturne (širenje svijesti). Jupiter tada u svom povratku može osobi podariti dublje duhovne spoznaje vezane uz smisao života i njen životni put, može joj podariti putovanja i želju za učenjem i širenjem horizonta te generalno uvid u to koliko visoko u životu "može letjeti"...

Jupiter uvijek nudi prilike za rast pa Jupiter uparen sa energijom škorpiona, može pojačati osobnu želju za rješavanjem "velikih problema" koji su negdje "unutra" te razviti interes za dublje i radikalnije promjene posebno u području života koji zahvaća polje u kojem je Jupiter natalno.
Boldano mogu potvrditi iako se radi o mom tek drugom Jupiterovom povratku. Polje u kojem mi je Jupiter već je zahvatilo promjene, i to par dana nakon što je sam Jupiter ušao u znak Škorpiona, a u budućnosti će se to nastaviti pa se radujem i s veseljem idem kroz taj Jupiterov povratak. Iako je generalno bilo pozitivnih stvari, bilo je i tu nekih kriza koje sam otklonila... Tipično škorpionski. Hvala na opsežnom objašnjenju!
GoddessVictoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 15:14   #479
Koliko moze biti umanjeno postenje osobe kada je jupiter u strelcu u prvoj kuci u losim aspektima, u pitanju su merkur, venera i mars, posebno sa marsom vladarem prve kuce? Da li osoba tezi da bude casna, iako ona ima unutrasnji nemir i namecu joj se prepreke? Mogu li aflikacije znatno umanjiti njenu dobrotu?
Doduse, jupiter je retro, sto daje na duhovnosti..pa sad ne znam
Firewarky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:56   #480
btw meni kad je jupi bio na marsu u devici u petoj kuci. Potpisala sam ugovor o partnerstvu. Mars mi je vladar 7.
Firewarky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.