Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2017., 22:03   #1
Kad nisi siguran sta druga strana osjeca..

U vezi smo skoro tri mjeseca, krenulo je lijepo manje vise..vidjanje svaki dan itd..brzo sam shvatila da pocinjem razvijati odredjene osjecaje. Medjutim, svo vrijeme nekako nisam sigurna da li je isto i sa druge strane. Nije nista uradio sto bi ukazivalo na to..ali jednostavno onaj neki osjecaj koji cuci duboko unutar mene mi ne ukazuje na to da je isto toliko zaljubljen.
Kad sam to spomenula, rekao mi je da je to totalno pogresno, da me voli, samo da ne pokazuje emocije na isti nacin. Moj problem je sto se svo vrijeme osjecam nekako neugodno, nisam istinski sretna, a stalo mi i tesko mi je da prekinem to. Neki dan zamalo i jesam, ali smo se eto ipak pomirili. Ne znam da li neko prolazi ili je prolazio kroz slicnu situaciju.. Znacilo bi mi cuti iskustva
Lastone91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:10   #2
baci grah
ili gledaj u soljicu od kafe
ili ocekuj odgovor kristalne kugle
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:11   #3
Ako se osjećaš neugodno i nisi sretna u vezi, to nije veza za tebe. Bolje to prekinuti prije nego kasnije.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:39   #4
Jel imate seks?Jel osjećaš da on više dobiva od veze nego ti?
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:47   #5
Quote:
Lastone91 kaže: Pogledaj post
Moj problem je sto se svo vrijeme osjecam nekako neugodno, nisam istinski sretna, a stalo mi i tesko mi je da prekinem to. Neki dan zamalo i jesam, ali smo se eto ipak pomirili. Ne znam da li neko prolazi ili je prolazio kroz slicnu situaciju.. Znacilo bi mi cuti iskustva
bila sam zaljubljena u muškarca uz kojeg sam se također osjećala neugodno i ne potpuno opušteno, iako je bilo prilično jasno da mu je stalo do mene. Nije to krio, ali ...! Izluđivao me taj stalni osjećaj nesigurnosti, i jasno da nisam mogla biti istinski sretna. Jednostavno ... nisam mogla u potpunosti doprijeti do njega i to mi je izazvalo puno upitnika.
Nije to to. Uz nekoga tko te voli, moramo se osjećati voljeno i sugurno. To je zapravo od presudnog značaja i u uskoj je vezi s povjerenjem, iako se na prvi pogled možda ne bi reklo.

Na kraju sam prekinula s njim. I sigurna sam da sam dobro postupila.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:49   #6
Uvijek je jedna strana vise zaljubljena. To ti je normalno.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:57   #7
Ako bi taj osjećaj potrajao, sigurno je alarm koji upozorava..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:57   #8
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Uvijek je jedna strana vise zaljubljena. To ti je normalno.
pobogu, što ćeš u vezi s nekim tko te voli manje nego ti njega?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:58   #9
moras popricati sa expertom.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 01:26   #10
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
pobogu, što ćeš u vezi s nekim tko te voli manje nego ti njega?
A čime se to mjeri? Koja je mjerna jedinica ljubavi i koliko ljubavi je dovoljno za biti u vezi?
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 01:31   #11
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
A čime se to mjeri? Koja je mjerna jedinica ljubavi i koliko ljubavi je dovoljno za biti u vezi?
Osjećajem. Gut feelingom.
Ako se ona osjeća nedovoljno voljeno, nikakva racionalizacija joj u tome neće pomoći.
Dovoljno je onoliko da se ne osjećaš nesigurno, da ne postoji nekakva praznina, pukotina, bol u duši.
Sve i da joj svi kažu da se ne treba tako osjećati, ako se tako osjeća, kakav je onda smisao te veze.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 01:43   #12
Quote:
Lastone91 kaže: Pogledaj post
U vezi smo skoro tri mjeseca, krenulo je lijepo manje vise..vidjanje svaki dan itd..brzo sam shvatila da pocinjem razvijati odredjene osjecaje. Medjutim, svo vrijeme nekako nisam sigurna da li je isto i sa druge strane. Nije nista uradio sto bi ukazivalo na to..ali jednostavno onaj neki osjecaj koji cuci duboko unutar mene mi ne ukazuje na to da je isto toliko zaljubljen.
Nit svi pokazuju emocije isto, nit je dvoje u vezi jednako zaljubljeno u ono drugo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 02:37   #13
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Osjećajem. Gut feelingom.
Ako se ona osjeća nedovoljno voljeno, nikakva racionalizacija joj u tome neće pomoći.
Dovoljno je onoliko da se ne osjećaš nesigurno, da ne postoji nekakva praznina, pukotina, bol u duši.
Sve i da joj svi kažu da se ne treba tako osjećati, ako se tako osjeća, kakav je onda smisao te veze.
Nema smisla ostajati ako nije sretna, slažem se. Ali neće škoditi da ipak tren sama razmisli zašto je tome tako. Ima li veze sa sadašnjim ili je riječ o nekom ptsp-u od ranije što često bude slučaj.
Nemamo o tome nikakvih informacija, osobno bi ih volio čuti prije nego na osnovu ovoga savjetujem da izađe iz takve veze koja je zapravo možda u redu ali ona baš i nije.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 09:38   #14
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Nema smisla ostajati ako nije sretna, slažem se. Ali neće škoditi da ipak tren sama razmisli zašto je tome tako. Ima li veze sa sadašnjim ili je riječ o nekom ptsp-u od ranije što često bude slučaj.
Nemamo o tome nikakvih informacija, osobno bi ih volio čuti prije nego na osnovu ovoga savjetujem da izađe iz takve veze koja je zapravo možda u redu ali ona baš i nije.
Ako je problem u njoj, onda je taj problem imala i u bivšim vezama. Dakako, to bi onda ukazivalo na njezinu kroničnu nesigurnost i na tome bi trebalo poraditi.
No ako to nije slučaj, onda nema smisla ostajati u vezi u kojoj se ne osjeća dobro.
Čak i ako ju taj dečko voli, ali ne iskazuje joj ljubav na način na koji ona to očekuje, ne valja.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 11:55   #15
Ovo ljeto prošao kroz sličnu situaciju. Nesigurna cura koja je odbila sve muškarce od sebe, jer nije sigurno ni sama što ona želi. Nema to smisla, tračenje vremena. Jer đabe što sam ja njoj bio, dobar, drag, iskren, trudio se max, što sam muškarac sa svim kvalitetama (koje ona traži kod budućeg supruga) i fizički sam joj napet i jako zgodan. Što nam je bilo prekrasno zajedno (sve njezine riječi). Ali ona ne osječa isto kao ja. I šta češ forsirati. Puklo srce! Ježi ga, idem dalje. Nema durenja, malo prošle emocije. Već ljubio dvije. Sad se viđam s drugom. Je li mi žao je. Ali onda je emocijalno nezrela i nešto je mući od prije.

Poanta nema smisla forsirati nešto. Ali treba proispitati svoje osječaje. Probaj, a ako ne ide ne treba forsirati. Najbolje je prekinuti odnose i nastavit dalje.
Što prije nađeš nekog drugog to bolje.



Sad me lagano stvarno zanima ova ženska psihologija i što vam se vrti po glavi.
Jer bivša nije znala to skroz opisat.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 12:52   #16
Quote:
Lastone91 kaže: Pogledaj post
U vezi smo skoro tri mjeseca, krenulo je lijepo manje vise..vidjanje svaki dan itd..brzo sam shvatila da pocinjem razvijati odredjene osjecaje. Medjutim, svo vrijeme nekako nisam sigurna da li je isto i sa druge strane. Nije nista uradio sto bi ukazivalo na to..ali jednostavno onaj neki osjecaj koji cuci duboko unutar mene mi ne ukazuje na to da je isto toliko zaljubljen.
Kad sam to spomenula, rekao mi je da je to totalno pogresno, da me voli, samo da ne pokazuje emocije na isti nacin. Moj problem je sto se svo vrijeme osjecam nekako neugodno, nisam istinski sretna, a stalo mi i tesko mi je da prekinem to. Neki dan zamalo i jesam, ali smo se eto ipak pomirili. Ne znam da li neko prolazi ili je prolazio kroz slicnu situaciju.. Znacilo bi mi cuti iskustva
Po ovome što si napisala ništa ne ukazuje da on ne dijeli osjećaje prema tebi. Ne vidim smisao upropaštavanja te veze na temelju tvoje nesigurnosti i potrebe za stalnom potvrdom da te on voli. Uostalom, zašto bi i čovjek morao imati jake emocije nakon samo tri mjeseca? Isto će ti biti s bilo kim drugim. Pogotovo ako inače imaš problema s anksioznosti i sl. Trebaš poraditi na sebi, koliko god to glupo zvučalo.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 14:29   #17
U vezi skoro 3 mj Dakle, ti tu osobu uopce ne poznajes. Kazes "krenulo je manje-vise lijepo" kaj to znaci, pa vi i jeste tek na pocetku. Kazes da ste u vezi i da provodite svaki dan zajedno, dakle decko ti jasno daje do znanja da voli i zeli biti s tobom.

Quote:
Moj problem je sto se svo vrijeme osjecam nekako neugodno, nisam istinski sretna,
Tvoj problem je sto ti nisi zaljubljena u njega.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 15:51   #18
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
U vezi skoro 3 mj Dakle, ti tu osobu uopce ne poznajes. Kazes "krenulo je manje-vise lijepo" kaj to znaci, pa vi i jeste tek na pocetku. Kazes da ste u vezi i da provodite svaki dan zajedno, dakle decko ti jasno daje do znanja da voli i zeli biti s tobom.



Tvoj problem je sto ti nisi zaljubljena u njega.
Slažem se. A to su već neki dublji problemi...
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 16:11   #19
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Slažem se. A to su već neki dublji problemi...
Veliki broj zena i nije zaljubljen u muskarca sa kojim su. Nego su vise sa njim da ne bi bile same i jer je ok. Slicno kao kod autorice.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 16:18   #20
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Veliki broj zena i nije zaljubljen u muskarca sa kojim su. Nego su vise sa njim da ne bi bile same i jer je ok. Slicno kao kod autorice.
Mene zanima kaj to ona ocekuje od njega ako joj svakodnevno druzenje nije dovoljno iskazivanje paznje i privrzenosti. Mozda zeli skupe poklone?? Ili da objavljuje na drustvenim mrezama kako ju puuno puuuno voli i ne moze zivjeti bez nje. Mozda bi ju to onda usrecilo... ?
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger