Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 09:16   #2881
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Neki dan sam pola popodneva slušala božićne pjesme, pogledala Home Alone i The Holiday, po stoti put!
Sad si me podsjetila da mi se baš jede a lovely cheese pizza... just for me!
Bam Bee is offline  
Old 27.09.2017., 17:52   #2882
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Ja sam odlučila ove godine početi sa božićnim slavljenjem i ugođajem već od rujna...
Ja sam neki dan na stol stavila stolnjak s božićnim motivima. Jbg, kad drugi nemam, jedan se pere, a drugi više nije za stavit na stol... razmišljala sam da si stavim i božićne lampice, kaj... ionak mi nitko ne dolazi u stan.... evo, ovaj vikend ih postavljam... samo ću ih stavit da ne titraju, nego da samo svijetle, da susjedi preko puta, fakat ne pomisle da sam skrenula...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Old 27.09.2017., 17:56   #2883
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ja sam neki dan na stol stavila stolnjak s božićnim motivima. Jbg, kad drugi nemam, jedan se pere, a drugi više nije za stavit na stol... razmišljala sam da si stavim i božićne lampice, kaj... ionak mi nitko ne dolazi u stan.... evo, ovaj vikend ih postavljam... samo ću ih stavit da ne titraju, nego da samo svijetle, da susjedi preko puta, fakat ne pomisle da sam skrenula...
Pa meni su citavu godinu na benjaminu bozicne lampice.
To mi je umjesto vecernjeg svjetla u dnevnoj.
Vidi se od preko puta i briga me kaj susjedi misle.
Hannah 3 is offline  
Old 27.09.2017., 17:56   #2884
jedni ljudi u mom bloku imaju cjelu godinu, već dobrih 5 godina, neke šarene lampice na prozoru. ne na lancu kao za bor nego mi baš izgleda kao zvijezda ili nešto slično. plavo, zeleno, žuto, crveno. i to čudo im svijetli svaki božji dan.
skužila sam to odmah prve godine kad smo se doselili i svaki dan gledala u to, ajde možda će sad skinut (siječanj), ok možda čekaju do valentinova (veljača), ok, možda im se sviđa, vani je snijeg i to pa drže zimski ugođaj... (ožujak, srpanj... 5 godina kasnije)...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 27.09.2017., 23:28   #2885
meni su ikea bozicne lampice idealno vecernje svjetlo za spavacu kad moram ustat za wc da se bas ne lupim negdi, a nije ful jako da se ne razbudim.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 28.09.2017., 00:24   #2886
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ja sam neki dan na stol stavila stolnjak s božićnim motivima. Jbg, kad drugi nemam, jedan se pere, a drugi više nije za stavit na stol... razmišljala sam da si stavim i božićne lampice, kaj... ionak mi nitko ne dolazi u stan.... evo, ovaj vikend ih postavljam... samo ću ih stavit da ne titraju, nego da samo svijetle, da susjedi preko puta, fakat ne pomisle da sam skrenula...
Mene sva sreća jedino eventualno mišljenje nekih Einsteina zanima, a susjeda fakat ne. Kaj te briga ženo kaj će selo reći? Život je taaako kratak. Ovo je nevezano za Božić, ali morala sam prokomentirati.
Inače ovih dana je hvala bogu toplije, ali brzo će studeni, pa se opet ufuramo, meni mora biti hladno da brijem na Božić.

Samo šmrc što nema nekih novih božićnih filmova. Onaj Christmas Office Party što je prošle godine izašao i izgledao obećavajuće mi je koma, nakon pola sata sam već ugasila. Obično zaglibim na nekoj stranici gledajući Hallmarkova remek djela. U nedostatku ostalog. I fakat je fenomen neki koliko puta čovjek može gledati Home Alone.
Jedino me već sad strah hrane. Jebate, koje je to trovanje u prosincu.
malin is offline  
Old 30.09.2017., 11:37   #2887
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Mene sva sreća jedino eventualno mišljenje nekih Einsteina zanima, a susjeda fakat ne. Kaj te briga ženo kaj će selo reći? ...
Ma i nije me briga, zapravo, to je bilo onako više usput rečeno...

Nisam još postavila lampice... moram prvo oprati zavjese, što znači skinuti ih... pa poslije opet staviti... a to je već složeniji posao za koji trebam VOLJE...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Old 30.09.2017., 12:10   #2888
Evo jedan link gdje se kupuju "džabe" božične potrepštine:

Božićne potrepštine

Kineski shop, šalju u HR s besplatnom poštarinom, nema šta nema a sve po nabavnim cijenama. -Ovdje nabavljaju gotovo svi ulični prodavači na štandovima...
Od prekrsnih dekoracija za stan ili kuću izvana i iznutra, za dekoraciju božičnog drvca i okolice, razne štalice, vjerski ornamenti, kostimi, igračke, nakit, pokloni..ma da ne nabrajam previše, a s našeg aspekta moglo bi se okarakterizirati kao "sve po par kuna"

Sam shop ima i druge stvari, nevezane za Božić, ja tu kupujem doslovno sve, od mobitela, kablova, punjača, neki dan kameru susjedi za nadzor bebača, 2 predivne ženske torbice po cijeni kavice itditditd
CChanel is offline  
Old 30.09.2017., 17:48   #2889
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ma i nije me briga, zapravo, to je bilo onako više usput rečeno...

Nisam još postavila lampice... moram prvo oprati zavjese, što znači skinuti ih... pa poslije opet staviti... a to je već složeniji posao za koji trebam VOLJE...
Neki dan sam se nagnala na taj zahvat.
Imam zavjese u 4 prostorije i nespretne karnise s kukicama.
Hannah 3 is offline  
Old 30.09.2017., 17:54   #2890
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
A ja sam ove godine odlučila kupiti božićne tajice sa sobovima, malo ranije, jel
Ja sam ih pronašla u HM-a
Anica Kabanica is offline  
Old 30.09.2017., 18:41   #2891
neki dan sam usla u kik u potrazi za svijecama, i oooo ho hoooo- stigle bizicne kuglice

jebote, nije ni 10ti mjesec
mari_2011 is offline  
Old 30.09.2017., 18:45   #2892
Danas sam bila u jednom dućanu s namještajem, ogromna okićena jelka i pol kata božićnih drangulija
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 01.10.2017., 11:40   #2893
Ima li tko iskustva sa živim drvcem u teglici? Kako to ide, što s njim nakon Božića ako nemam vlastitu zemlju u koju ga mogu presaditi? Ima li netko preporuku, gdje kupiti u blizini Zagreba? Može i u pm.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 01.10.2017., 11:59   #2894
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Neki dan sam se nagnala na taj zahvat.
Imam zavjese u 4 prostorije i nespretne karnise s kukicama.
Imam 2 prozora s balkonskim vratima, tako da znam kako ti je.... i zavjese na onim omčama.... i svejedno mi je to muka raditi...

Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Danas sam bila u jednom dućanu s namještajem, ogromna okićena jelka i pol kata božićnih drangulija

Cool... u ovim dućanima gdje sam ja bila tek su Sisvete....
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Old 01.10.2017., 14:28   #2895
Mene strah ići u Lesninu vidjet neki namještaj jer će sigurno već polako imat i nešto božićno a onda samo gledam i sve bi kupila.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 01.10.2017., 14:38   #2896
Kod mene u jednom supermarketu imaju tako lijeeepe stvari na sovice, ali to bi, s obzirom na situaciju, morala baciti jos prije Bozica

A u jednom drugom ce ovo sad biti na akciji jer Noc vjestica, i iako je malo skupo*, ne znam kako cu odoljeti



*oko 65 kn za 225 g slatkisa koji mi ni nisu svi napeti
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 01.10.2017., 16:39   #2897
Quote:
CChanel kaže: Pogledaj post
Evo jedan link gdje se kupuju "džabe" božične potrepštine:

Božićne potrepštine

Kineski shop, šalju u HR s besplatnom poštarinom, nema šta nema a sve po nabavnim cijenama. -Ovdje nabavljaju gotovo svi ulični prodavači na štandovima...
Od prekrsnih dekoracija za stan ili kuću izvana i iznutra, za dekoraciju božičnog drvca i okolice, razne štalice, vjerski ornamenti, kostimi, igračke, nakit, pokloni..ma da ne nabrajam previše, a s našeg aspekta moglo bi se okarakterizirati kao "sve po par kuna"

Sam shop ima i druge stvari, nevezane za Božić, ja tu kupujem doslovno sve, od mobitela, kablova, punjača, neki dan kameru susjedi za nadzor bebača, 2 predivne ženske torbice po cijeni kavice itditditd
Sve ovo vezano za Božić je puno jeftinije na aliju.
Drugo nisam ni gledala pa ne mogu tvrditi za druge stvari.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Old 01.10.2017., 17:10   #2898
Spremate li pošićne avatare?

piki is offline  
Old 01.10.2017., 17:15   #2899
Spremamo?
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Old 01.10.2017., 17:21   #2900


Najbolji avatar ikad.
piki is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.