Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 18:42   #381
Meni su iz Mjeseca u Raku sve divne, od papučica do štikli, a ove su Moram ih imati.



One oraničaste bikovske isto, odišu toplinom...joj, toliko puno divnih modela, a tako malo vremena...
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:34   #382
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Nekako su mi najbolje cipele koje ste stavile za Veneru u djevici (predma previse gospodjaste za moj ukus). Ako sam dobro shvatila Venerinu simboliku,njena zadaca je stvoriti harmoniju i ugodu, a sve mi vise-manje udaraju na zivcani sustav osim Venere u djevici - koja je u djevici u padu, pa na tom mjestu ne moze najbolje ispoljiti svoju prirodu.
Da, u vagi je Venera (čulnost, oblikovanje, užitak, zavodljivost...) u sjedištu pa je sve podređeno tomu...ali u vagi je Sunce u padu, a Mars u izgonu. Pa je vaga dosta sujetna i nema jaku volju pa joj malo i nedostaje tog "osobnog stava" zbog čega radije zastupa boje i materijale koji "podilaze drugima" ili" klize uz dlaku" i ona je u tom "podilaženju" i omekšavanju svakoga kada je moda (Venera) u pitanju vrlo uspješna. Da ne spominjem T-com, evo dokaz.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:48   #383
Vis ti vraga.
Bilo bi dobro i boje bolje razmotriti sa pozadinskim namjerama.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:49   #384
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
a šta ja znam, ja vagu zamišljam kao klasičnu eleganciju( ipak je to venera u znaku egzaltacije saturna), besprijekoran stil, boje da, ženstvenost da, ali to meni nije naKIČenost. upravo obrnuto, manje je više.
U astrologiji male stvari i detalji su u simbolici Merkura, najbolje oko za detalje ima djevica, a ne vaga.

Vaga jest elegancija i gracioznost (zbog egzaltacije Saturna), ali si s druge strane Venera jednostavno ne može pomoći kada je u pitanju užitak, zbog sujete zna popuštati i laskati sebi (i drugima), a njena čulnost je tjera u grijeh.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 14:37   #385
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
U astrologiji male stvari i detalji su u simbolici Merkura, najbolje oko za detalje ima djevica, a ne vaga.
Možda sam se krivo izrazila s ovim 'manje je više' jer to je minimalizam, a ja sam mislila doslovno manje ukrašavanja, ne i odsustvo mašnica, svile...

Recimo, primjer
one već spomenute albine vagaste kombinacije. Meni je tu dovoljna ova lepršava baletna suknjica i ovaj 'minimalizam' oko nje, jer upravo tako je naglasak na njoj, suknji.
Da su tu na nogama neke od onih ukrašenih štikli, cvijeće u kosi, naušnice ..za mene bi to bio modni užas nedostojan vage.

U tom smislu ….manje.

i recimo, ja skoro uopće nisam htjela stavit ništa rozo, osim patika. ali kad sam vidjela što ste vi stavile izbacila sam crno jer je izgledalo kao šaka u oko u onom nizu.

recimo ove


social butterfly, zaljubljenost, leptirići, meni su baš vagasta fora. to je meni ta nepretjerana ukrašenost.

Quote:
Vaga jest elegancija i gracioznost (zbog egzaltacije Saturna), ali si s druge strane Venera jednostavno ne može pomoći kada je u pitanju užitak, zbog sujete zna popuštati i laskati sebi (i drugima), a njena čulnost je tjera u grijeh.
o manama vaga nekom drugom prilikom.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:58   #386
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
Možda sam se krivo izrazila s ovim 'manje je više' jer to je minimalizam, a ja sam mislila doslovno manje ukrašavanja, ne i odsustvo mašnica, svile...

Recimo, primjer
one već spomenute albine vagaste kombinacije. Meni je tu dovoljna ova lepršava baletna suknjica i ovaj 'minimalizam' oko nje, jer upravo tako je naglasak na njoj, suknji.
Da su tu na nogama neke od onih ukrašenih štikli, cvijeće u kosi, naušnice ..za mene bi to bio modni užas nedostojan vage.

U tom smislu ….manje.
Kužim te još iz prethodnog posta ... no to je ono što sam pisala par postova ranije - ovdje stavljamo slike samih cipela, a ne kombinacija. A svaka cipela se može isfurati na mali milion načina i shodno tomu dati i toj cipeli i cijeloj kombinaciji sasvim određeni dojam koji se jako može razlikovati od kombe do kombe. Da ne velim kako svatko od nas iz te slike asocira skroz drugačiju kombinaciju.

Quote:
i recimo, ja skoro uopće nisam htjela stavit ništa rozo, osim patika. ali kad sam vidjela što ste vi stavile izbacila sam crno jer je izgledalo kao šaka u oko u onom nizu.
Je istina...odmah bi te popljuvali na ovom topicu.

Shalim se...nisma ni ja htjela, ali kada su te puderaste i nježne boje boje Venere u vagi.

Npr. crna boja općenito kao boja (Venera simbolizira i boju) nije njena boja. Crno i tamno biraju jarci, škorpioni, često i bikovi i djevice zbog klasike ili praktičnosti. Zračnjaci biraju vedre, vesele, lepršave, duhovite ili prozračne boje i materijale, crna je "najmanje" njihova boja.
Quote:
recimo ove
http://i65.tinypic.com/2nkhp4n.jpg

social butterfly, zaljubljenost, leptirići, meni su baš vagasta fora. to je meni ta nepretjerana ukrašenost.
Tebi nisu, meni npr. to sve pretjerano. Leptiri na cipelama, ove tanušne petice...koma.

Shalim se opet...to je stvar individualnog ukusa (Venera), jasno je što si htjela poručiti.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 19:25   #387
sve cipelice Venere u Vagi mi se sviđaju,neke sam čak imala ali ove skorpionske, nikako mi nisu sjele,a bogme ih ne bih ni obula.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 19:33   #388
Ove prve od Tritogeneie skoro iste takve imam, i to su jedine koje bih obula od škorpionskih. I nekako mi se ne uklapaju u ostatak.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 19:42   #389
Ne volim neudobne cipele, ali svidjaju mi se prve od Fish jer nisu dosadne i zadnje od Trit na one zmijurine. Mozda bih ih i koji put obula (Fishicine). Opet Venera u losem dostojanstvu kod mene dobro prolazi.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 12:43   #390
Najviše mi se svidjaju cipele predstavljenje Venerom u Škorpiji, a ovo što je stavila Polly Leander, i Ruby-Soho osobito. A i ove što su Tritogenia i cibal stavili. Samo kad krenu s ovim kosturima, ovo u bojama i sl, malo je kitchy.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:13   #391
One prve za ve u djevici <3
thinair is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:13   #392
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Najviše mi se svidjaju cipele predstavljenje Venerom u Škorpiji, a ovo što je stavila Polly Leander, i Ruby-Soho osobito. A i ove što su Tritogenia i cibal stavili. Samo kad krenu s ovim kosturima, ovo u bojama i sl, malo je kitchy.
tnx Maddie, i meni se moje osobito sviđaju , šalim se, super su mi i od Polly L. visoke lateks čizme, i od Tritogenie s petom na škorpiona mmm, i od Fish sa satenskom vrpcom i šupljim polumjesecom, samo da je špic malo manji.
i meni su škorpske najbolje, možda jer mi je venera u 8 k, a škorpion u trećoj-hodanje.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 00:05   #393
Ma da, bolji su mi ovi lanci i lokoti, nego ove paucine i lubanje, malo da je ipak rafiniranije
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:05   #394
Curke, sudeći po komentarima čini kao da ste pogrešno shvatile ovaj topic s slikama.

Tj. nije poanta staviti slike šuza koje se nama osobno sviđaju ili ne, već kroz taj post probati što slikovitije dočarati i vizualizirati određeni stil (Venera).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:23   #395
shvatili smo, shvatili, samo možemo i tako komentirati, ili ne možemo?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:31   #396
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
shvatili smo, shvatili, samo možemo i tako komentirati, ili ne možemo?
Naravno da se može komentirati samo sam htjela istaknuti da nije poanta u onom što se nama osobno sfiđa.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:40   #397
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Naravno da se može komentirati samo sam htjela istaknuti da nije poanta u onom što se nama osobno sfiđa.
Znamo, i drugi su pisali što im se sviđa što ne sviđa, ali kad stavljam slike izbjegavam stavljati koje su meni ružne , ako smijem reći sviđa mi se i stil od Strijelca.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:43   #398
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Znamo, i drugi su pisali što im se sviđa što ne sviđa, ali kad stavljam slike izbjegavam stavljati koje su meni ružne , ako smijem reći sviđa mi se i stil od Strijelca.
Da, na to sam se isto htjela osvrnuti ...bolje bi bilo komentirati slike isticanjem astrološke simbolike. A što se tiče ovog drugog...to je normalno, a zapravo i poanta da ljudi i vlastitim odabirom slika dočaraju atmosferu nekog stila, jer inače cipela sama za sebe može izgledati čudno. Ali ne bi trebalo izbjegavati stavljati slike cipela kao cipela koje su nama osobno ružne već se orijentirati na temu.



P.S. Ruby, vidim da imaš problema s veličinom slika, a šteta je da su na tom topicu sakrivene u linku. Evo ti programčić gdje ih možeš smanjiti.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 02.10.2017. at 12:02. Reason: P.S.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:45   #399
Mislim da smo se baš ufurali u ovu temu Venera u cipelama. :klap:

Vidim da se redovito posta, ja čak i snimim neke slike unaprijed ako naletim na netu a baš mi pašu uz neki znak koji dolazi.
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 13:58   #400
Quote:
Tritogeneia kaže: Pogledaj post
Mislim da smo se baš ufurali u ovu temu Venera u cipelama. :klap:
meni je dosadilo. : ovan:
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.