Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2017., 01:21   #2261
Ovo nije tema o snovima

za to postoji posebna tema

http://www.forum.hr/showthread.php?t=798777

Ako imaš vidovite snoie onda ih napiši uz vijesti stvarnih događaja.

Ovo što ti pišeše je samo zgodna tumačenje i umišljaj bez ikakvih konkretnih usporedbi za mundanim događajima
Old 02.10.2017., 21:40   #2262
Quote:
LadyMargaret kaže: Pogledaj post
.. ono što mene zanima je pogodi li on svima..
Najbolji među najboljima mogu proricati budućnost najbolje. To najbolje od najboljih nikada nije 100%, nikada nije sigurno. Najbolje što mogu, a najbolji su tu izuzetno sposobni, je izračunati brojne varijante i postotak njihovog potencijala, ali zbog slobodne volje onih koji sudjeluju u događajima sigurno proricanje teško da postoji. Sve što mogu je izračunati potencijale događaja. Što su bliži, to je vjerojatnost točnosti izračuna veća, što je događaj dalje tu se znatno gubi na točnosti. Potencijale mogu vrlo precizno izračunati, ali budućnost ne mogu. Koliko je dotični vidovnjak sposoban ne znam, ali visoka vjerojatnost je da su mu sposobnosti znatno ispod najboljih.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 21:41   #2263
Stvarno mi nije jasno da ne znate pročitati naslov teme
Old 03.10.2017., 01:44   #2264
Vidovitost se postiže skladom uma i tjela.
Jedno i isključivo pročišćenjem organizma postom, na relaciji gušterača mozak.
Zašto ?
Ljudi kada su u prošlosti gladovali i pili čistu izvorsku vodu, znali su po vjetru, položaju lista, kretanju ptica..., što će se odvijati u budućnosti, kada će biti mraz, kada kiša, kara suša....
Gušteraća je bitna, kao i jetra, organi koji u harmoniji sa mozgom, znaju oćekivati kada će biti period hranjenja, a kada gladovanja.
Ti vidoviti ljudi, živjeli su po 180 godina na više, i jeli su jako malo , i to samo šumsko lišće.
Bilo kakva zatrovanost od npr gradske sredine, onemogućuje mogućnost vidovitosti, i otupljuje intuiciju.
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 23:12   #2265
Jake nadosjetilne sposobnosti

Plasi me ovo. Dal vi imate nekad osjecaj, pomislite da ce se netko javit i osoba se javi, dobite neki cudni osjecaj da ce se nesto desit i desi se nesto ugl lose.da ste predvidjeli sta ce se desit i to se desi. Nekim ljudima sam neke stvari znala iz proslosti sto nikako nisam mogla znat, pogodila neke stvari. Isla nekim ljudima pogadat neke stvari i dosta njih pogodila dogadaje iz proslosti banalnosti, neke detalje.. isla se igrat nepoznatim ljudima pogadati. Recimo nikad nisi imo crvenokosu. Jednoj osobi pogodila da je bio u pozaru, pogodila da je neki bio na nekoj manifestaciji bas sam osjecala a tad se nisu velike stvari dogadale. Samo su mi dosle misli. dal bi mogla izostrit to jos u vidovitost? .imate li vi jaku intuiciju
gamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 09:49   #2266
Nisam našao adekvatan pdf, pa ovdje stavljam post. Našao sam zanimljivo „štivo“ uz pomoć čijih algoritama se daju iščitati budući događaji, u periodu od godinu-dvije. Naravno, to sve treba uzeti s (velikom) dozom rezerve. No, evo što sam uspio iščitati ovako na brzinu, vezano uz zanimljivije događaje.

SP u Rusiji

SP u Rusiji će biti „EP u Rusiji“ jer će u polufinalu igrati 3 europske zemlje i Brazil koji će u konačnici uzeti broncu. U finalu će se naći europske zemlje, jedna čija zastava će sadržavati i crvenu i žutu boju i druga čija zastava će sadržavati i crvenu i bijelu boju. Riječ je o baznim bojama.
Portugal kao europski prvak će razočarati.
Najbolji strijelac će biti mlada zvijezda u usponu.
Najava terorističkih napada će biti, ali nešto bitno po tom pitanju se neće dogoditi. Međutim, biti će huliganskih napada i ozbiljnih ozljeda.

RH

U RH narod će se usprotiviti vladajućima izražavajući svoje nezadovoljstvom masovnim izlascima na ulicu. Policija je poslana također na ulicu-opći kaos. To pokušavaju iskoristiti drugi-jačanje „treće“ stranke (Živi Zid?). Vladajući gube većinu. Slijede novi izbori.

Međunarodna politika

Trump će jednim potezom učvrstiti svoju vladavinu i lagano pripremiti teren za još jedan mandat. Od rata sa S.Koreom neće biti ništa. Hilary gubi potporu demokrata i medija.
U Austriji mutne političke igre koje će imati značajan utjecaj na buduću EU politiku (masovno se postavlja pitanje njezinog integriteta, a samim tim i opstojnosti same Unije).
Dvije velike tragedije s Afričkim izbjeglicama.

Općenito

Velika glazbena zvijezda na Balkanu će se ugasiti, tiho i mirno. Mnogi će tugovati.
Umire još jedan James Bond. Za njim i mlada glumačka nada.
Teška nesreća sportske mega zvijezde.

Financije

Kriptovalutama slijedi pad u drugoj polovici godine. Mnogi će izgubit novac. Nova svjetska financijska kriza u najavi.
Poznata HI-tech kompanija će naglo krenuti nizbrdo (gubi povjerenje dioničara).

Toliko za sad. Budem se kasnije javio s još "predviđanja".
Utnapishtim is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 11:21   #2267
Ni ovo nije adekvatna tema za tako nešto, eventualno bi mogli raspravljati o tom algoritmu no razne maštarije "što se babi snilo" ne spadaju ovdje.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.