Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 18:46   #541
Pozdrav otvorio sam racun u splitskoj samo za kupnju preko net/a i reko kad vec to i uzeo sam internet bankarstvo dobio ugovor i sbcard i kaze sutra cemo aktivirati ok.Upalim karticu namjestim pin odem na njihovu stranicu i boom trazi se korisnicko ime koje neznam jer niti mi je receno u banci niti pise u ugovoru a na njihovoj sluz stranici pise da moras dobiti i ugovor o internet bankarstu.Sad ili ja neznam ili je netko ovdje lud dok sam u stranim bankama to rijesio za 5min ovdje je sf.Pin i karticu cekam ali ona nema veze sa ovim pa sto da radim cekam ponedeljak ili netko ovo zna kako rijesiti
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 09:46   #542
Je li netko radio reprogram duga po kreditnoj kartici u Splitskoj banci? Nema dospjelog duga, sve je uredno plaćeno dosad (nekad uz 5-10 dana kašnjenja), imam i kredit kod njih koji se uredno otplaćuje, na karticu sam uzeo neke stvari kad sam renovirao stan i sad imam još 14 rata po oko 2000 kn mjesečno otplatit, a htio bih to razvući na 36 ako je moguće. Kartica mi i ne treba, vratio bih je njima u zamjenu za produljenje ročnosti obveza. Pa ako netko ima (pozitivnih ) iskustava s tim neka javi da ne idem bezveze u banku. Hvala
PabloN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.