Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 11:06   #241
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ljudi koji ne vode računa o noktima su mi odmah odbojni, i bacaju mi malo na nehigijenu i nemar. Pogotovo žene. Kad vidim kratke nenalakirane nokte, bolje da ne kažem na što dobivam asocijacije.
Eto, ja uopce nemam takve asocijacije. Dosta mi frendica ima takve nokte, a nisu uopce neuredne, nedotjerane, a da ne pricam o nekoj lijenosti itd.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:08   #242
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ljudi koji ne vode računa o noktima su mi odmah odbojni, i bacaju mi malo na nehigijenu i nemar. Pogotovo žene. Kad vidim kratke nenalakirane nokte, bolje da ne kažem na što dobivam asocijacije.

na što dobivaš asocijacije kad netko redovito podrezuje nokte, na nehigijenu?
pa što neću sve čut ovdje.

baš volim forum hr, vječno vrelo zabave:klap:

pod duge se stalno nešto uvlači, pa moraš izvlačit. ja perem ruke 100 puta dnevno pa opet stalno nešto osjetim ispod ako nešto radim, bilo što. zato volim skroz podrezane, onako školski. imam lijepe šake i prste pa ne izgleda loše

što se laka tiče, često ih lakiram ili samo stavim lak za njegu.

slažem se s mantisom, lak uništava nokat. skloniji je pucanju i listanju i naravno da gubi sjaj.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:13   #243
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
na što dobivaš asocijacije kad netko redovito podrezuje nokte, na nehigijenu?
pa što neću sve čut ovdje.

baš volim forum hr, vječno vrelo zabave:klap:

pod duge se stalno nešto uvlači, pa moraš izvlačit. ja perem ruke 100 puta dnevno pa opet stalno nešto osjetim ispod ako nešto radim, bilo što. zato volim skroz podrezane, onako školski. imam lijepe šake i prste pa ne izgleda loše

što se laka tiče, često ih lakiram ili samo stavim lak za njegu.

slažem se s mantisom, lak uništava nokat. skloniji je pucanju i listanju i naravno da gubi sjaj.
Upravo to! Vise prljavstine se skuplja iza dugih noktiju..mada ja volim.duge al bolje osjec..cistije...zamisli da pitu razvijam s dugim, fuj
__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:15   #244
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
na što dobivaš asocijacije kad netko redovito podrezuje nokte, na nehigijenu?
pa što neću sve čut ovdje.

baš volim forum hr, vječno vrelo zabave:klap:
Drugi put čitaj s razumijevanjem. Hvala.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:15   #245
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ljudi koji ne vode računa o noktima su mi odmah odbojni, i bacaju mi malo na nehigijenu i nemar. Pogotovo žene. Kad vidim kratke nenalakirane nokte, bolje da ne kažem na što dobivam asocijacije.
Na kaj?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:18   #246
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
na što dobivaš asocijacije kad netko redovito podrezuje nokte, na nehigijenu?
pa što neću sve čut ovdje.

baš volim forum hr, vječno vrelo zabave:klap:

pod duge se stalno nešto uvlači, pa moraš izvlačit. ja perem ruke 100 puta dnevno pa opet stalno nešto osjetim ispod ako nešto radim, bilo što. zato volim skroz podrezane, onako školski. imam lijepe šake i prste pa ne izgleda loše

što se laka tiče, često ih lakiram ili samo stavim lak za njegu.

slažem se s mantisom, lak uništava nokat. skloniji je pucanju i listanju i naravno da gubi sjaj.
Ne samo forum.hr vec svijet.com

A koje boje najradje koristis?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:23   #247
Najlepsa boja je bordo I crna

Zar ne curke
__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:25   #248
Quote:
jazPo kaže: Pogledaj post
Upravo to! Vise prljavstine se skuplja iza dugih noktiju..mada ja volim.duge al bolje osjec..cistije...zamisli da pitu razvijam s dugim, fuj
Svasta se danas naziva higijenom.

Nedavno je neki metro lik na nudistickoj temi uvjeravao druge momke da je depilacija muskog tijela stvar higijene i da moze jebati sve zene svijeta radi toga.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:30   #249
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne samo forum.hr vec svijet.com

A koje boje najradje koristis?

ne postoji boja koju ja ne volim
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:31   #250
Quote:
jazPo kaže: Pogledaj post
Najlepsa boja je bordo I crna

Zar ne curke
crna je bolja na dugim noktima jer vizualno skraćuje kratke
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:37   #251
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
crna je bolja na dugim noktima jer vizualno skraćuje kratke
Znam..rijetko koristim..kad malo narastu...al opet fino izgleda
__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:51   #252
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ljudi koji ne vode računa o noktima su mi odmah odbojni, i bacaju mi malo na nehigijenu i nemar. Pogotovo žene. Kad vidim kratke nenalakirane nokte, bolje da ne kažem na što dobivam asocijacije.
Vidio sam ja i nalakirane, a lak služio da prekrije ono ispod noktiju
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:00   #253
One koji se ne ističu.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 14:41   #254
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
na što dobivaš asocijacije kad netko redovito podrezuje nokte, na nehigijenu?
pa što neću sve čut ovdje.

baš volim forum hr, vječno vrelo zabave:klap:

pod duge se stalno nešto uvlači, pa moraš izvlačit. ja perem ruke 100 puta dnevno pa opet stalno nešto osjetim ispod ako nešto radim, bilo što. zato volim skroz podrezane, onako školski. imam lijepe šake i prste pa ne izgleda loše

što se laka tiče, često ih lakiram ili samo stavim lak za njegu.

slažem se s mantisom, lak uništava nokat. skloniji je pucanju i listanju i naravno da gubi sjaj.
Savršeno sročeno. Ja osobno volim imati duge nokte (em zato što moji rastu ko ludi i jako su tvrdi pa mi ne pucaju, em što mi izgleda lijepo), i nalakirane. Ali opet ih ponekad moram ostaviti i po mjesec-dva bez laka i skroz kratke, jer od stalnog lakiranja nokat koliko god je kvalitetan propadne. Bez obzira što volim duge nokte najbolje mi je imati stalno podrezane, jer mi olakšava život. Lakše pišem, tipkam, obavljam svakodnevne radnje. Niti izgleda neuredno niti glupo, jer imam dosta duge i vitke prste.
 
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:56   #255
Njvažnije je da su čisti. Onda dotjerani. Onda lijepog oblika.
Nadpgradnja su mi duguljasti bademasti oblik. Dužina umjerena. Boja laka nebitna.

Dečki, uvijek vam gledam nokte i to mi je prva stepenica eliminacije osto kao i zubi. Moraju biti njegovani. Frajer s prljavim noktima i neodržavanim zubima ne prolazi ni u noćnoj mori.

Kod cura mi je katastrofa kad je lak napola oguljen.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:11   #256
Lak za nokte mi je vrlo neobičan način uljepšavanja s obzirom na dio tijela koji je u pitanju (think about it). Ne sviđa mi se kada žena ima fejk duge nokte. Za pomisliti je kako svi tako misle, ali kako je moguće da je takva pojava sve učestalija ?!

Higijena je higijena, čovjek bi pomislio ukoliko se izdvaja higijena noktiju kako je oprošteno ako su uši prljave. Cijelo tijelo treba biti čisto. Kada se radi o boji laka, po mome mišljenju, treba se kombinirati s puti žene. Ukoliko je žena tamnoputa, atraktivno mi je vidjeti bijeli lak, ukoliko je svjetlije puti, onda tamniji. Plavi mi je uobičajeno sladak. Crveni lak se treba znati nositi. S njim bih, da sam žena, bio oprezan.

Također, nije mi problem ako žena ne koristi lak za nokte, u tome pronalazim mnogo erotike.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:26   #257
Previše žena ima pandže. Bilo umjetne bilo prirodne.

Bas sam prije par dana u busu vidjela ženu sa groznim dugim noktima, nenamazani a dugi, čvrsti, debeli i žućkasti (možda je pušač). Nešto slično tome bi bilo da se puste nokti na nogama. Očaj.
Takve nokte treba lakirati ako ih se pušta (da se prikrije koliko su gadni).

Svajpala je po mobu s njima pa mi je upalo u oči.

Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Crveni lak se treba znati nositi. S njim bih, da sam žena, bio oprezan.
Crveni lak je jako upadljiv, sve se primjeti; ako je otkrhnut, ako postoje zanoktice, ako su gelirani nokti bude jako uočljivo kad izrastaju.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 06:42   #258
Najbolja je francuska manikura, zatim prirodni srednji ili kratki.

Ono čega se grozim na ženskoj i moram priznat da me odvrati isto kao i grižnja noktiju su:
- nail art (sa šljokicama, točkicama, zečevima ili čega već ne natrackaju na nj, čak i u najmanjim količinama)
- raznobojni nokti na jednoj ruci
- nokti kojima je lakiran samo vrh u crno (podsjeća na šporkicu ispod noktiju)

Ovo je samo od onog što lude ženske svijet smatraju "lijepim" i zbog čega daju pare u salonima. Kandže i ostale grozote se valjda podrazumjevaju pod ... grozote
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:27   #259
Čitam temu od početka i vidim na moje iznenađenje da jako puno ljudi kaže da im je najljepši bijeli lak.
Meni je to odvratno ako mislite na ovo:
https://www.google.hr/search?q=nokti...w=1164&bih=812

Meni to izgleda kao da je cura išla krečit nokte.

Francuska manikura mi je ok.

Zadnje uređivanje Royal Red : 19.10.2017. at 18:39.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:38   #260
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post

Higijena je higijena, čovjek bi pomislio ukoliko se izdvaja higijena noktiju kako je oprošteno ako su uši prljave. Cijelo tijelo treba biti čisto. .
A što uopće znači higijena kada su nokti u pitanju?
Prije bih rekla da se radi o dojmu higijene.

Mogu imati uredno podrezane nokte, čistiti ih svakih par minuta pa ipak kad nemam lak na njima izgledaju neuredno iako je higijena na razini. To je zato što mi je onaj bijeli dio nokta relativno proziran, uvijek izgleda neuredno. A lak me često smeta, imam neke čudne senzacije na noktima kada ga stavim, često ga moram i skinuti. Ne znam ni sama što da radim da izgledaju urednije.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger