Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2017., 15:49   #1301
Bokte, sta vas je sa ovim Suncevskimmerkurovima

Inace ti je taj kardinalni T kvadrat zanimljiv, pogledaj recepcije.

Saturn u domicilu Marsa, Mars u domicilu Venere i egzaltaciji Saturna, a Venera u domicilu Saturna i egzaltaciji Marsa.
Inceresting...
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 15:59   #1302
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Bokte, sta vas je sa ovim Suncevskimmerkurovima

Inace ti je taj kardinalni T kvadrat zanimljiv, pogledaj recepcije.

Saturn u domicilu Marsa, Mars u domicilu Venere i egzaltaciji Saturna, a Venera u domicilu Saturna i egzaltaciji Marsa.
Inceresting...

Eeee da... te recepcije sam uočila, ali ih nikad nisam znala protumačiti... čak sam pomislila da je to normalno kod T kvadrata

Al i dalje me zanima što ometa - brak?

Površno gledano - vidiš Jupiter u 7.kući i vladara na MC-u - i ja bih na prvu rekla: ooooo, imat ćeš sretan brak sa uspješnom osobom...

Šipak...

http://i.imgur.com/QEdq0It.gif
lilarose001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:04   #1303
i ja imam urana na uglu u 7. kući u jarcu, a dispozitor saturn u vodenjaku sa sekstilom venere u strijelcu u 6 kući...hahahha uglavnom u 90% slučajeva ili jako teško započnem odnose bilo kakve, a ako ih započnem odnosno uspijem nekako započet znaju čak i trajat..ali eto dosta teško a nekad ti odnosi znaju biti dosta loši za mene
Old 12.09.2017., 10:37   #1304
Quote:
andelicka kaže: Pogledaj post
i ja imam urana na uglu u 7. kući u jarcu, a dispozitor saturn u vodenjaku sa sekstilom venere u strijelcu u 6 kući...hahahha uglavnom u 90% slučajeva ili jako teško započnem odnose bilo kakve, a ako ih započnem odnosno uspijem nekako započet znaju čak i trajat..ali eto dosta teško a nekad ti odnosi znaju biti dosta loši za mene
Zasto pocinjes od UR?
Zar ti nije logicnije da prvo pogledas vladare uglova ASC/DSC i planete u poljima i znacima, MO/SO, zatim VE i MA?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:23   #1305
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Zasto pocinjes od UR?
Zar ti nije logicnije da prvo pogledas vladare uglova ASC/DSC i planete u poljima i znacima, MO/SO, zatim VE i MA?
Da, ali što bi ti rekla kad pogledaš moj horoskop i navedene pozicije?
Osim kvadrata Venere i Marsa i kvadrata Venere i Saturna.

Ali to "osim" + Uran u 7.polju - nosi svu "težinu" mog horoskopa što se braka, partnerstva i ljubavi tiče. SO, MO, i vladar DESC uopće nemaju težinu niti bilo kakav utjecaj...

lilarose001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:56   #1306
Quote:
UpsyDaisy kaže: Pogledaj post
Evo, i meni. Kao što Fish kaže, prekid, raskid. Jučer je dragi prekinuo sa mnom, iznenadno (Ur) i izgleda da je to gotova priča.

A ovako: u natalu imam samo široki (i disocijativni) trigon Ju i Ur, ALI mi je u ovogodisnjem solarnom (kraj ožujka) Jupiter TOCNO na Ascendentu (ali u stupanj!), a taj Uran, naravno, u sedmoj, skoro tocno na Descendentu- i tad je vec bila opozicija. Sad je dosla do egzaktnosti i donijela prekid.
Hm...

Znam da nije tema, pa nek premjeste negdje... koji su zapravo OKIDAČI za prekid? Moj prekid duuuugogodišnje veze je bio prije skoro 2 mjeseca i još nisam dokučila zbog čega... ... i još mi je solarni ASC u Vagi - i pada u 8.kuću... Solarni Uran mi je 3 stupnja udaljen od DESC-a (u 6.je kući)... u solaru su isto u opoziciji... ma vidi ti to... a natalno su u konjukciji - u 7.kući...

Pa eto, možda je to, sad vidim sličnosti s tvojim solarom!!!

lilarose001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.