Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 11:57   #2021
Sve to su sajtovi sa gomilom muških članova, a ženski profili napravljeni su od strane moderatora. Kad pokušaš uživo sresti ženu s tih stranica, ne ide pa ne ide
JesenjeKise is offline  
Old 03.10.2017., 11:59   #2022
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Sve to su sajtovi sa gomilom muških članova, a ženski profili napravljeni su od strane moderatora. Kad pokušaš uživo sresti ženu s tih stranica, ne ide pa ne ide
Teorija zavjere, nije iskljuceno doduse obzirom da se vecian sajtova placa.

Reko niej moguce da sam tako ruzan da me nije niko kliknuo na tinderu
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Old 03.10.2017., 15:57   #2023
Po meni, žene koje su na tim stranicama su jedino dobre za jednom bacit pod jajca i gotovo.
Raw Power is offline  
Old 03.10.2017., 15:58   #2024
Quote:
Raw Power kaže: Pogledaj post
Po meni, žene koje su na tim stranicama su jedino dobre za jednom bacit pod jajca i gotovo.
Vjerojatno bi to vrijedilo i za tebe.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 03.10.2017., 16:11   #2025
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno bi to vrijedilo i za tebe.
uz takvo rezoniranje... ni za to.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 03.10.2017., 16:15   #2026
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
uz takvo rezoniranje... ni za to.

~via tapatalk
S obzirom da je jajca spominjao, valjda opisujući sebe, sve je jasno.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 03.10.2017., 16:53   #2027
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno bi to vrijedilo i za tebe.
Stari moj, one su se uvijek vračale meni.
Raw Power is offline  
Old 03.10.2017., 16:53   #2028
Quote:
Raw Power kaže: Pogledaj post
Stari moj, one su se uvijek vračale meni.
Ako si vrač, onda sigurno jesu, al dobro, nek su se one tebi vraćale, baš su lude što su pogriješile!
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 03.10.2017., 18:13   #2029
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Sve to su sajtovi sa gomilom muških članova, a ženski profili napravljeni su od strane moderatora. Kad pokušaš uživo sresti ženu s tih stranica, ne ide pa ne ide
Teško iako sigurno u nekoj mjeri postoje takvi accounti, to su oni koji te misteriozno lajkaju čim algoritam utvrdi da si neaktivan duže vrijeme pa te pokušavaju dovući nazad.

Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Reko niej moguce da sam tako ruzan da me nije niko kliknuo na tinderu
Kako pokazuje samo obostrane matcheve moraš preventivno sve ponuđene žene swipat desno
lurker312 is offline  
Old 03.10.2017., 18:19   #2030
Meni je taj Tinder kao neka dosadna igrica, tu i tamo se uhvatim kad mi je dosadno da mahnito swajpam i onda mi dopizdi i to je to. Što bih ja trebala zaključit iz nečije face? Nisam valjda toliko vizualni tip. Jednom sam odgovorila nekom liku pa me odmah pozvao u stan i to je bila zadnja poruka na koju sam odgovorila. Koliko kužim, to je malo rafiniranija verzija smokve.
ex anais is offline  
Old 03.10.2017., 21:36   #2031
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Što bih ja trebala zaključit iz nečije face?
Pa nije valjda da svi stavljaju samo svoje dosadne face za slike? Puno ljudi stavlja slike s nekim kontekstom. Npr.sjecam se jedne cure koja je imala sliku s koncerta pepersa i sliku sebe u kuti za operacijskim stolom. Iz te dvije slike sam imao par informacija o njoj a i materijala za razgovor.
Sam odabir slika koje je netko uplodao na svoj profil puno govori o samoj osobi.
~R/\>< is offline  
Old 03.10.2017., 23:26   #2032
Neda mi se sad pokušat stavit sliku ovdje, ali početkom ove godine mi je lik na OKC-u upao sa:

the barbecue
then wine
then condom
then fire
then cigarettes


Poruka za porukom, mala slova, smajlić njegov .

Romantika
dire Dawn is offline  
Old 04.10.2017., 12:18   #2033
Probao sam sve navedene stranice, pa i ovaj forum.hr, ali 0 bodova. Može bit da svaki put kad čovjek nešto forsira, onda pogotovo nema rezultata. Izgubis dragocjeno vrijeme, zivce, volju, motivaciju, naravno ovisi o osobi kako sve na to gleda. Znao sam prije upustanja u taj dejting svijet da vecina cura tamo su neozbiljne, boostaju svoj ego, rijetko koja je normalna, a one koje jesu i cudom su mi upale u oko nisu mi odgovorile uopce. Eh ta ocekivanja i prepozitivan stav, ali idemo dalje, lekcija naucena. Ozbiljan za dugu vezu, otvoren i iskren na navedenim stranicama ocito nije rjesenje tako da cu izbrisat sve i odmorit se malo, a valjda ono "kad se najmanje nadas" nije bezveze rečeno, vidit cemo s vremenom..
Unikatan is offline  
Old 04.10.2017., 12:32   #2034
Najjače su mi zenske u kompliciranim vezama, u vezi sam na Tinderu swingeru, a sta onda radis na dejting stranici? Ocekuju da im se netko javi, a nije sredena u svojoj complicated relationshit ili je toliko glupa da iako je stavila u vezi, ona i dalje "trazi", bit ce nekog da joj kupuje krpice, minice, mickey mousa, brada pita s kim ce se napit i pojest pitu hahaha
Unikatan is offline  
Old 04.10.2017., 14:21   #2035
Quote:
Unikatan kaže: Pogledaj post
Probao sam sve navedene stranice, pa i ovaj forum.hr, ali 0 bodova.
Ne možeš reći da si probao i ovaj forum, osim ako si ga isprobavao pod nekim drugim identitetom. Imati 14 postova i povremeno kopipejstati oglas koji sutradan biva izbrisan zbog nedovoljno postova nije nikakvo "isprobavane foruma".
Quote:
Eh ta ocekivanja i prepozitivan stav
Ne bih sudio o tvojim očekivanjima, ali tvoj stav - barem onakav kakav je iskazan u oglasima - ne da nije prepozitivan, nego je mrklomračno mrgudan .
Lord Byron is offline  
Old 04.10.2017., 22:08   #2036
Quote:
Unikatan kaže: Pogledaj post
Probao sam sve navedene stranice, pa i ovaj forum.hr, ali 0 bodova. Može bit da svaki put kad čovjek nešto forsira, onda pogotovo nema rezultata. Izgubis dragocjeno vrijeme, zivce, volju, motivaciju, naravno ovisi o osobi kako sve na to gleda. Znao sam prije upustanja u taj dejting svijet da vecina cura tamo su neozbiljne, boostaju svoj ego, rijetko koja je normalna, a one koje jesu i cudom su mi upale u oko nisu mi odgovorile uopce. Eh ta ocekivanja i prepozitivan stav, ali idemo dalje, lekcija naucena. Ozbiljan za dugu vezu, otvoren i iskren na navedenim stranicama ocito nije rjesenje tako da cu izbrisat sve i odmorit se malo, a valjda ono "kad se najmanje nadas" nije bezveze rečeno, vidit cemo s vremenom..
Pa probaj www.pravispoj.net
smoothjazz is offline  
Old 07.10.2017., 01:31   #2037
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Mislim da sam od nekog čuo da članarina za pravi spoj je 300 kn. Nisam siguran da li je to mjesečna pretplata ili cjeloživotna pretplata.
Molio bih da netko tko je bio na tom site-u kaže nešto o njem. Jer sam čuo pozitivne kritike na račun te dating stranice
Bjelkon is offline  
Old 07.10.2017., 10:46   #2038
Moja iskustva s tindera

1. Pošaljem poruku, nema odgovora, valjda za princezu nije bila dovoljno originalna ili posebna, nju je mama naučila da zaslužuje samo najbolje, ili se samo zajebala pa povukla desno, a mislila je na drugu stranu

2. Cure koje odgovore s pitanjem što želim, ono aplikacija za upoznavanje pa sam mislio da se to podrazumijeva

3. Cure koje pristanu na dopisivanje, ali na svako moje pitanje daju kratke odgovore i ne pitaju ništa, mogućnost da se razgovor razvije je nikakva

4. Par ovih pod tri sam pitao , ono koji vrag ? jedna mi je rekla da radi još 5 poslova dok se dopisuje sa mnom, baš super, sve ti je jasno, jedna je rekla da joj to troši previse megabajta pa su joj odgovori zato kratki

5. S dvije sam se trebao naći, može, sve super, jedna mi javi sat vremena prije da ipak ne može, neki proziran izgovor, jedna me stavila samo na ignor kada sam predložio vrijeme i mjesto

6. S nekima je dopisivanje išlo super, komunikacija ide, nisu mrtva puhala, nakon nekog vremena predložim kavu, ili pitam zašto je tu, odgovor je, dosadno mi je trenutno pa malo ubijam vrijeme, nemam se namjeru nikako naći

Sve u svemu većinom negativna iskustva
Earth Bender is offline  
Old 07.10.2017., 11:13   #2039
nakon ovoga iskustva s tinderom iskreno mi se smanjila želja da nekoga upoznam, toliko cura koje su pune sebe da misle da je dosta s njihove strane da kažu bok i pokoju riječ ,da bi ja trebao glumiti klauna koji će skakati oko njih, možda takvih muških budala ima dosta pa se tako ponašaju, ali radije i sam nego biti jadnik prve klase
Earth Bender is offline  
Old 07.10.2017., 11:28   #2040
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
nakon ovoga iskustva s tinderom iskreno mi se smanjila želja da nekoga upoznam, toliko cura koje su pune sebe da misle da je dosta s njihove strane da kažu bok i pokoju riječ ,da bi ja trebao glumiti klauna koji će skakati oko njih, možda takvih muških budala ima dosta pa se tako ponašaju, ali radije i sam nego biti jadnik prve klase

Ja ipak mislim da ti fali neka slika s moćnim autom i par slika sa don perignonom iz nekog kluba, vjerujem da bi ti pisale eseje i odgovarale brzinom munje. just sayin...
mark 88 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.