Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 12:02   #381
Mi smo napokon našli dom gdje se ne čeka na red nekoliko godina! Smjestili smo mamu u Hotel Senium, sve dogovorili i riješili u 2 dana! Jako zadovoljni medicinskim osobljem u domu, smještaj je vrhunski, imaju sve što požele i nije nam daleko! Mama je zadovoljna to nam je najbitnije!
rader is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 14:28   #382
Dom Ježdovec - novo stanje

Poštovani, vidio sam stare postove vezane uz dom u Ježdovcu.

Ima li tko kakve info, može i na pp, kakvo je sad stanje tamo..?

Cijenio bih informacije o iskustvima sa osobljem i domom..

Zahvaljujem!

LP
kaiserjoseph is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:32   #383
Pozdrav, ima li tko iskustva sa privatnim Domom za starije i nemoćne sv. Josip u Karlovcu?
Unaprijed hvala!<
pliline is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 10:09   #384
Citala sam iskustva na prethodnim stranicama i tesko je donijeti odluku.
Da li netko mozda zna vise o domu Sestre Mace, domu Stara Bistra i domu Omea, bila bi doista zahvalna jer nemam nikakva iskustva ali eto, zivot je nepredvidiv.
Moze i pp.
Hvala.
Old 02.10.2017., 14:26   #385
Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
Citala sam iskustva na prethodnim stranicama i tesko je donijeti odluku.
Da li netko mozda zna vise o domu Sestre Mace, domu Stara Bistra i domu Omea, bila bi doista zahvalna jer nemam nikakva iskustva ali eto, zivot je nepredvidiv.
Moze i pp.
Hvala.
Kad sam tražila smještaj za mamu, bila sam u Domu sestre Mace - i na mene je ostavila sjajan dojam - prostor je OK, imaju medicinsko osoblje u smjenama, uređen je okoliš. Jedini minus je udaljenost od javnog prijevoza - ja sam vozač, pa mi ne smeta, ali moja sestra ne vozi, pa bi joj posjećivanje mame javnim prijevozom bilo stvarno tlaka. Zato smo se na kraju odlučili za dom u Rugvici, i tamo je bila nekoliko mjeseci dok je čekala mjesto u gradskom domu (za koji se, srećom, na vrijeme prijavila).
Old 03.10.2017., 19:52   #386
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Kad sam tražila smještaj za mamu, bila sam u Domu sestre Mace - i na mene je ostavila sjajan dojam - prostor je OK, imaju medicinsko osoblje u smjenama, uređen je okoliš. Jedini minus je udaljenost od javnog prijevoza - ja sam vozač, pa mi ne smeta, ali moja sestra ne vozi, pa bi joj posjećivanje mame javnim prijevozom bilo stvarno tlaka. Zato smo se na kraju odlučili za dom u Rugvici, i tamo je bila nekoliko mjeseci dok je čekala mjesto u gradskom domu (za koji se, srećom, na vrijeme prijavila).

Super, hvala puno na informaciji jer mi svaka informacija itekako dobro dodje. Nama prijevoz nije problem, samo bi voljeli da je osobi kako treba biti, da ima svoje dostojanstvo i da se ipak koliko toliko brinu.
Old 16.10.2017., 22:30   #387
Moja baka je smještena u Bjelovaru (Naš Dom). Inače smo iz okolice Zagreba, a cijene nam tamo nisu nikako odgovarale pa smo dobili preporuke za ovaj dom i baka se preporodila, imaju baš obiteljsku atmosferu i nije joj teško palo i brzo se navikla, paze na prehranu kako joj je određeno od doktora(dijabetes i masnoće) tako da joj je puno bolje jer prije toga praktički uopće nije pazila na prehranu! Mi plaćamo 2800 kuna, konstantno su sestre tamo i fakat su dobre nemam zamjerki jedino što nemaju je dvorište neko veće za šetnju, ali su barem blizu grada i voze svakodnevno tako da baka zna i u crkvu nedeljom. Nemam zamjerki za tu cijenu fakat daju sve od sebe, nije hotel, ali mislim da je i njoj bitnije da je u boljem okruženju nego u nekoj hotel kvazi bolnici.
JasminDav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.