Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 22:52   #41
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Tragedija, indeed.

Radije bih imala deset mačaka nego dana provela s nekim od koga mi se diže želudac i na koga se ne vlažim. Tako da te "prijetnje" su prilično promašene.
slažem se s time - bolje ugodno od neugodnog društva...

al fakat ne kužim kako si naišla na prijetnje?!
molim te možeš mi to pojasniti?
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 03.10.2017., 22:53   #42
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
slažem se s time - bolje ugodno od neugodnog društva...

al fakat ne kužim kako si naišla na prijetnje?!
molim te možeš mi to pojasniti?
Stavila sam navodnike.
Ali nije li to uobičajena "kletva" (opet navodnici) "izbirljivim" ženama- imat ćeš deset mačaka?
ex anais is offline  
Old 03.10.2017., 22:56   #43
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Stavila sam navodnike.
Ali nije li to uobičajena "kletva" (opet navodnici) "izbirljivim" ženama- imat ćeš deset mačaka?
ma to s mačkama je samo stereotip koji sam prikrpao da ne budem preozbiljan.
pisao sam općenito ne direktno tebi.

osobno mislim da ćeš znati kako treba osvojiti onog tko je toga vrijedan.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 03.10.2017., 22:56   #44
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Odmah na početku disklejmer: ovo je ozbiljna tema.

Kopkaju li vas nekad priče za koje imate osjećaj da su "zamalo" uspjele?
Pustimo sad sudbinu i to, nije bilo meant to be, blabla.
Nedavno mi je nešto sagorjelo u pepeo i pitam se, bi li bilo drukčije da me upoznao u drugom periodu. Nisam bila svojstvena sebi. Još uvijek nisam.
Retrogradno znam koje bi poteze povukla.
Nekako mislim da bi bilo drukčije.


Ali ne postoji clean start i to je nepovratno otišlo, ali što mislite, da li se zaista sretne dvoje pravih i nema tih okolnosti da to sjebu ili je moguće da bi neke priče imale happy end da se samo par stvari odvilo drukčije?
Imala.


U fazi prekidanja sa sadašnjim mužem.

Puno sranja, ja pun k. Mlađa od njega. On definiran ja balavica.
I stalno neka stanja. Vuče nas kemija odvlači zdrav razum..
I onda proklinjes godine rođenja..
I trajalo je to razmišljanje o tom zamalo je bilo zamalo smo mogli.


I onda se ponovno neočekivano desilo to malo što je trebalo. I tu smo gdje jesmo..
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 03.10.2017., 23:05   #45
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
osobno mislim da ćeš znati kako treba osvojiti onog tko je toga vrijedan.
Hvala.
ex anais is offline  
Old 03.10.2017., 23:29   #46
Po ovom sto pises, ni meni to ne bi sjelo

A ja se sjetim jednog. Tad sam bila na kraju lose veze, taman pred prekid. Cekala sam da se vratim kuci da to rijesim, a varati nisam htjela. No, to je znacilo i da s onim napetim necu nista docekati Nije se desilo nista fizicko iako samo sto nije. Sve skupa je trajalo neka 2-3 mjeseca. I sad me strecne kad se sjetim rastanka.
Kasnije sam cesto dolazila u grad u kojem zivi, ali u posjetu decku s kojim sam tad bila u vezi. Pao bi mi na pamet, ali mu se nikad nisam javila.
Tko zna, mozda mu se jednom javim za neku kavu cisto da sama sa sobom dobijem neki closure, koliko god to glupo zvucalo.
Nisam osoba koja pati za prosloscu, ni ruminira jesam donijela pravu odluku. Ne zalim na svjesnoj razini sto sam tad odlucila kako sam odlucila. Ali kontam da me nesto podsvjesno kopka.

Bio je jos jedan, ali on je nazalost umro pa mi se svasta mijesa kad se njega sjetim, a najmanje nekakva propustena prilika.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 03.10.2017., 23:42   #47
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Imala.


U fazi prekidanja sa sadašnjim mužem.

Puno sranja, ja pun k. Mlađa od njega. On definiran ja balavica.
I stalno neka stanja. Vuče nas kemija odvlači zdrav razum..
I onda proklinjes godine rođenja..
I trajalo je to razmišljanje o tom zamalo je bilo zamalo smo mogli.


I onda se ponovno neočekivano desilo to malo što je trebalo. I tu smo gdje jesmo..
Nisam baš shvatila. Ste (bili) skupa? Koliko je to razmišljanje trajalo?
seamless is offline  
Old 04.10.2017., 00:10   #48
A što imaš shvatiti, zatrudnila je.
lurker312 is offline  
Old 04.10.2017., 00:17   #49
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
A što imaš shvatiti, zatrudnila je.
Aaaa, fala. Ima smisla.
seamless is offline  
Old 04.10.2017., 00:17   #50
O da.
Zamalo.
Imam ta svoja dva zamalo..

Prvi.
Da je on bio tada zreo za promjene i bio svjestan koliko smo mogli te koliko i on sam je mogao nadjačati sebe,opstali bi sigurno na duže..
Jer bilo je jako i intezivno,no jednostavno za budućnost smo se skroz razilazili i eto...

Drugi.
To naše nešto je bilo u krivim vremenu,krivom trenutku totalno.
Oboje smo u suštini tada ni pri primisli bili da bi moglo biti nešto..
A onda zaglavili u druženju,prijateljstvu, osjećali više nego smo smjeli i onda svjesni toga, ponašali smo se gore nego neka djeca..
Jbg,vrlo ružno je završili u ne volim se ni sjećati..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 04.10.2017., 00:18   #51
Svako eventualno "zamalo" je vezano uz bivše dečke, ali ti odnosi su propali iz puno kompliciranijih razloga koliko god ja to pokušala kasnije simplificirati.

Postoji jedan lik koji nije čak niti u "zamalo" kategoriji jer bi to valjda iziskivalo neki interes i sa njegove strane (), ali on je valjda jedina osoba koja mi trenutno pada na pamet kao netko s kim nije bilo ničeg, a da mi je zbog toga krivo.
dire Dawn is offline  
Old 04.10.2017., 03:45   #52
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Po ovom sto pises, ni meni to ne bi sjelo

A ja se sjetim jednog.
Tko zna, mozda mu se jednom javim za neku kavu cisto da sama sa sobom dobijem neki closure, koliko god to glupo zvucalo.
I meni sve manje sjeda s odmakom. Koliko god lako poletim, lako se i spustim ako nije bilo dubljih emocija, racionalno kad sagledam, ispušu se kao balon.
Ne bih bila sretna s njim, to mi je sad kristalno jasno, a to je jedino bitno.

Ali slatki su ti "zamalo" odnosi, malo se mučiš šbbkbb, zamišljaš neku bolju prošlost i tražiš closure, a deep down znaš da je bilo sve što je moglo biti. Slatko mučenje. I onda prođe.

Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
O da.
Zamalo.
Imam ta svoja dva zamalo..

Prvi.
Da je on bio tada zreo za promjene i bio svjestan koliko smo mogli te koliko i on sam je mogao nadjačati sebe,opstali bi sigurno na duže..
Sve smo mogli mi, da je duži bio daaan...


Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Svako eventualno "zamalo" je vezano uz bivše dečke, ali ti odnosi su propali iz puno kompliciranijih razloga koliko god ja to pokušala kasnije simplificirati.

Postoji jedan lik koji nije čak niti u "zamalo" kategoriji jer bi to valjda iziskivalo neki interes i sa njegove strane (), ali on je valjda jedina osoba koja mi trenutno pada na pamet kao netko s kim nije bilo ničeg, a da mi je zbog toga krivo.

Ah, imam ja i takve, naravno. Nekoć sam bila dosta zaljubljiva i bilo je tih neostvarenih jednosmjernih crusheva. Danas me to više ne prima, a mislila sam da ću biti vječito zaljubljena guska.
ex anais is offline  
Old 04.10.2017., 11:10   #53
Muški su retardirani. Najviše su me povrijedili baš oni koje sam dugo poznavala, s kojima sam često bila u kontaktu, s kojima se mjesecima i godinama "nešto" mutilo u zraku, ogromna obostrana kemija, i onda kad se napokon nešto dogodi kaj oboje čekamo godinama i mjesecima postanu nakon nekog vremena odvratni i sjebu me ko naivnu budalu.
A najviše sam im vjerovala i nadala se, izgledalo je kao bajka iz filma.

I onda opet sve ispočetka, patnja, bol, upoznavanje 1000 kretena... Život ko da je namjerno napravljen da patimo. Umorna sam.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 04.10.2017., 11:34   #54
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
I meni sve manje sjeda s odmakom. Koliko god lako poletim, lako se i spustim ako nije bilo dubljih emocija, racionalno kad sagledam, ispušu se kao balon.
Ne bih bila sretna s njim, to mi je sad kristalno jasno, a to je jedino bitno.

Ali slatki su ti "zamalo" odnosi, malo se mučiš šbbkbb, zamišljaš neku bolju prošlost i tražiš closure, a deep down znaš da je bilo sve što je moglo biti. Slatko mučenje. I onda prođe.



Sve smo mogli mi, da je duži bio daaan...





Ah, imam ja i takve, naravno. Nekoć sam bila dosta zaljubljiva i bilo je tih neostvarenih jednosmjernih crusheva. Danas me to više ne prima, a mislila sam da ću biti vječito zaljubljena guska.
Jako dobro rečeno..
Istina,postoje i ti neki periodi osobe s kojima je ti.zamalo došlo ko.neka lekcija ili slatko.iscekivanje koje je tada godilo,uljepšavalo dan i možda je baš zato imalo car što je možda moglo a nije no ipak nije ostavilo ni gorak okus,ni ruzan trag.
Već lijepu uspomenu
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Svako eventualno "zamalo" je vezano uz bivše dečke, ali ti odnosi su propali iz puno kompliciranijih razloga koliko god ja to pokušala kasnije simplificirati.

Postoji jedan lik koji nije čak niti u "zamalo" kategoriji jer bi to valjda iziskivalo neki interes i sa njegove strane (), ali on je valjda jedina osoba koja mi trenutno pada na pamet kao netko s kim nije bilo ničeg, a da mi je zbog toga krivo.
Onda ću rado evo spomenuti.to zamalo koje nije osoba.
Već grad.
Zamalo 2006/2007. nisam odselila u Rijeku.
Dugo sam vagala, promišljala i baš sam se dvoumila..
Imala sam želju,prijatelji su me nagovarali i samo da sam možda se ohrabrilaredala zamolbu za bolnicu,pa ako bih dobila posao,ovdje svoj stan iznajmila i okrenula totalno novi list, započela život tamo...
Rijeka mi je draga eto i dan danas iako ne živim tami,ali svidjela mi se mentalitet ljudi i jako sam grad "diše"
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 04.10.2017., 11:36   #55
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Muški su retardirani. Najviše su me povrijedili baš oni koje sam dugo poznavala, s kojima sam često bila u kontaktu, s kojima se mjesecima i godinama "nešto" mutilo u zraku, ogromna obostrana kemija, i onda kad se napokon nešto dogodi kaj oboje čekamo godinama i mjesecima postanu nakon nekog vremena odvratni i sjebu me ko naivnu budalu.
A najviše sam im vjerovala i nadala se, izgledalo je kao bajka iz filma.

I onda opet sve ispočetka, patnja, bol, upoznavanje 1000 kretena... Život ko da je namjerno napravljen da patimo. Umorna sam.
Ti si imala loša iskustva, ali ne možeš generalizirati - i sve muškarce trpati u isti koš.
To je grozno i pročitati, a kamoli živjeti s takvim iskrivljenim stavom.
Etta is offline  
Old 04.10.2017., 12:06   #56
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ah, imam ja i takve, naravno. Nekoć sam bila dosta zaljubljiva i bilo je tih neostvarenih jednosmjernih crusheva. Danas me to više ne prima, a mislila sam da ću biti vječito zaljubljena guska.
Zalosno je sto to nije bilo tako davno.
Imala sam skoro 25 (ono, koji tjedan do rodjendana) i isuseboze nisam znala da se mogu ikad vise osjecati tako u vezi nekog .
Mozda je sve bilo "prenapuhano" iz tisucu i jednog razloga i losih okolnosti, ali isusekriste zaljubila sam se kao da imam 15.

I dan danas kad ga vidim (sto pak nije cesto makar zivimo u istom gradu) nesto me strese.
Ne znam jel vjerujes u sudbinu ili onu shemu "svemir je poslozio da se xy desi danas", ali ja njega ne bi vidjela po par mjeseci (isti mali grad) i onda taman kad bude neki kurslus i sranja sretnem ga kad i gdje najmanje ocekujem.

Sjecam se zadnjeg puta kad sam ga vidjela... Svemir je izabrao dobar trenutak .
dire Dawn is offline  
Old 04.10.2017., 12:14   #57
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Ti si imala loša iskustva, ali ne možeš generalizirati - i sve muškarce trpati u isti koš.
To je grozno i pročitati, a kamoli živjeti s takvim iskrivljenim stavom.
Dobro malo sam pretjerala. Nisam mislila na sve muškarce nego samo na određene

I sad ja tu moram čitat njegove mailove jer klijenti još uvijek sve oslovljavaju na njega iako je prije 5 mj. otišao i razmišljat o njemu, a on je mene sigurno odavno zaboravio, ima neku novu jebačicu i uživa u životu, boli ga k.

Samo tak, ko da se zadnje 3 godine nisu ni dogodile. A ja ću se oporavljat pitaj Boga kolko još. Fuj.

__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 04.10.2017., 12:50   #58
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ali slatki su ti "zamalo" odnosi, malo se mučiš šbbkbb, zamišljaš neku bolju prošlost i tražiš closure, a deep down znaš da je bilo sve što je moglo biti. Slatko mučenje. I onda prođe.
I ovime si sama sebi zapravo dala najbolji odgovor.
Nije problem nakon što se nešto raspadne razmišljati o tome i dati si vremena da stvari sjednu na svoje mjesto, to je valjda normalno. I kao što sama kažeš - prode to.
Ali ako se stalno i stalno vrtiš u krug, tvoj život stoji na mjestu, ti tapkaš u mraku i živiš, ako se to može nazvati životom, vjerojatno prije vegetiranjem, razmišljajući iz dana u dan šbbkbb... to bi već nazvala problemom koji te sprečava da počneš živjeti ponovno. Ali vidim da to kod tebe nije slučaj
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 04.10.2017., 12:58   #59
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Nisam baš shvatila. Ste (bili) skupa? Koliko je to razmišljanje trajalo?
Trajalo je u pauzi između veze neke cca 2 godine..

Sad smo oženjeni..
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 04.10.2017., 13:07   #60
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Tragedija, indeed.

Radije bih imala deset mačaka nego dana provela s nekim od koga mi se diže želudac i na koga se ne vlažim. Tako da te "prijetnje" su prilično promašene.
Mačke su podcijenjene. Veze su precijenjene.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.