Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja i problemi, pravna pomoć, javne rasprave o budućim zakonima. Živjela pravna država!
Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo , Radno, socijalno i obiteljsko pravo , Nekretnine

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 12:13   #1401
Pravu osobnu ne možeš dobit samo ovo http://www.consilium.europa.eu/prado...ge-162965.html
Old 09.10.2017., 16:20   #1402
pozdrav,

želim prijaviti boravište u zagrebu (trenutno sam prijavljen u drugoj županiji) - postoji li način da to napravim bez da vlasnik stana sa mnom dolazi u zagreb na mup? (dotični ne živi u zagrebu i da odem po njega i vratim ga natrag doma mi je poprilična zajebancija).

Hvala
JabukaUSlafroku is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 09:45   #1403
"ovjerena izjava stanodavca kojom on daje suglasnost za prijavu, ukoliko građanin prijavljuje boravište na adresi stanodavca"
http://stari.mup.hr/main.aspx?id=43#5
Old 12.10.2017., 18:43   #1404
pozz, zanima me jel se boraviste moze odjavit? naime imala sam podstanara koji vise nije u stanu pa me sad zanima jel mu mogu odjavit boraviste i moramo li oboje biti na mupu? jer on seli u drugi grad pa ne stignemo oboje na mup
amy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 23:39   #1405
Kad se tamo prijavi kod tebe će mu prestat boravak.možeš ga i sama odjavit.
Old 20.10.2017., 11:26   #1406
Za promjenu prebivališta trebam ispuniti onaj obrazac. Treba li stanodavac imati ikakvu dokumentaciju o stanu kojom dokazuje da je on vlasnik stana?
Liberata is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:42   #1407
Quote:
Liberata kaže: Pogledaj post
Za promjenu prebivališta trebam ispuniti onaj obrazac. Treba li stanodavac imati ikakvu dokumentaciju o stanu kojom dokazuje da je on vlasnik stana?
ne, samo treba potpisat izjavu kojom pod materijalnom i kaznenom odgovornošću tvrdi da je vlasnik.
PabloN is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 14:17   #1408
Quote:
PabloN kaže: Pogledaj post
ne, samo treba potpisat izjavu kojom pod materijalnom i kaznenom odgovornošću tvrdi da je vlasnik.
Ok. Hvala.

Mogu li sa starom osobnom, koja još vrijedi, prelaziti granicu u procesu dobivanja nove?
Liberata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.