Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 12:10   #3801
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Vidjela sam danas trailer za Maudie, film of Kanadskoj slikarici. Pogledam joj biografiju, žena je Riba, i baš mi njena priča i ona takva, sve mi je Riblje. Pretpostavljam da ima kod nje i Raka zbog ovih njenih slika, ali preslatka mi je, baš me u dušu dira.
I sad vidim da je onak dosta te priče u filmu neistino, jebiga.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:43   #3802
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
I sad vidim da je onak dosta te priče u filmu neistino, jebiga.
Ja sam pogledala trailer i baš me iživcirao. Tj. stupidno mi kada rade takve patetične filmove, a glavnog lika pretvore u potpunu grotesku.

Ali nije čudno da si ti reagirala na nju budući da je riba koja ima puno zračnog elementa, a Mjesec i Venera su joj u istim znacima kao i tebi.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:45   #3803
Pogledala sam pola filma, i onda kad sam vidjela da ključne stvari su neistinite, iz protesta nisam odgledala film do kraja.

Mogli su puno više od nje napraviti karikaturu no što jesu. Film je gledljiv, ali opet nije to što ja sam htjela

Dok sam gledala sam se pitala, pa kako to da kuća, kad je počeo dolazit novac, nije sređenija, zašto se nisu preselili, i sl, što ga nije odjebala kad je mogla se brinuti za sebe, i onda odem na net i pročitam istinu. O majko Bozija, fakat Riblja priča, ali ona loša strana Riba.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 23:02   #3804
Bok ljudi
Jeli zna netko na ovoj temi čitat iz natalne karte?

Ovo mi je bila najgora godina do sada pa me zanima jeli ima kakvih pozitivnih naznaka u skoroj budućnosti?
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:19.