Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 22:24   #81
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ne valja srljat iz veze u vezu, a bogami ne smije se ni zacementirat nakon propale veze u dugovremensku kaljuzu razocarenja prema suprotnom spolu.
Exactly. Ove dvije stavke su velik problem.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 11:00   #82
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Ja samo citam sto si mi postala kao odgovor pa vidim da vristis i samo sto nisi puknula ko kokica

Sve je okej, bit ce bolje
Da, jer toliko si mi bitan da se uzjebem svaki put kad vidim neki tvoj patnicki post.
Ustvari sam potajno zaljubljena u tebe i tvoju nezrelost, pa mi dusa place kad citam ovakve postove i ne mogu reagirat drugacije osim emotivno...

Sanjaj :2up:.

Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
ne, pa ne radi se o tome da netko mora ubijat zmajeve i puzat kroz blato pa da ja na kraju dana kažem aha, danas si zaslužio da ti vjerujem ili danas nisi zaslužio.
ja osobno ne tražim da se netko ubija od truda i da radi nerealne stvari da bi mi dokazao svoju dobrotu/ljubav/poštenje/ubaci nešto. ne mora mi ić ubrat velebitsku degeniju da bi mi dokazao da mu mogu vjerovat i da mu je stalo.

tražim razumijevanje zašto nešto mogu ili ne mogu, zašto sam nešto napravila tako kako sam napravila, zašto sam u određenoj situaciji reagirala kako jesam...

u biti tražim podršku(ne sažaljevanje) za neke moje debilane i idiotarije u glavi kojih se želim i moram riješit, ali da, to je proces koji čovjek mora sam proć. ako sam sebi ne želi pomoć, neće mu nitko drugi.

zmaja mogu sama ubit.
I to je drugacije od onog sto je on napisao.
Old 05.10.2017., 11:11   #83
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Da, jer toliko si mi bitan da se uzjebem svaki put kad vidim neki tvoj patnicki post.
Ustvari sam potajno zaljubljena u tebe i tvoju nezrelost, pa mi dusa place kad citam ovakve postove i ne mogu reagirat drugacije osim emotivno...

Sanjaj :2up:.
Ha
Rodlax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.