Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Hrvatska ljevica treba biti...
socijalistička, antiglobalistička i marksistička 51 38.64%
nacionalno osvještenija i tržišno orijentirana 81 61.36%
Glasovatelji: 132. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2017., 02:16   #1341
https://radnickafronta.hr/citaonica/...jalizam-propao

Pročitao sam ovaj članak Radničke fronte i želio bih da mi netko iz toga pokreta kaže za kakav točno ekonomski sistem se borite. Nije mi jasno iz članka jel bi to bio na kraju samoupravni socijalizam ili neki drugi socijalizam ili nebi uopće bio socijalizam. Jednostavno nigdje ne mogu naći da jasno i glasno kažete: sistem bi da smo na vlasti izgledao tako, tako, tako i tako.
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 11:29   #1342
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Žal za SFRJ, antifašizam, antihrvatstvo kako god ti je drago ...mene zanima ekonomski sustav.
S tim jedva da se bavi HDZ, a kamoli politički patuljci poput Hasanbegovića, Markićke, Esihice, pa i RF.
Old 27.08.2017., 11:32   #1343
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
S tim jedva da se bavi HDZ, a kamoli politički patuljci poput Hasanbegovića, Markićke, Esihice, pa i RF.
Ma dobro, istina. Ali barem u ideji valjda imaju nekakav program. Sve nešto ideološki, ovo ono..I nikako da se makar jasno izjasne socijalizam ili ne. Pa eto, ne moramo ulaziti u detalje kakva vrta socijalizma
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 11:42   #1344
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Žal za SFRJ, antifašizam, antihrvatstvo kako god ti je drago ...mene zanima ekonomski sustav.
koji ekonomski sustav?
pa ovo je anarhija u kojoj bi najbolje za premijera došao Pernar

pa mi osim stihijskog turizma i uvoza sveg i svačega nemamo ništa,to bi i ja znao voditi,do besvjesti se zaduživati
kakma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:39   #1345
https://www.youtube.com/watch?v=cEUZG7LEbd0

Evo, ovo mi se ne sviđa uopće i to je miješanje nečega što se ne može miješati. Žice u Auschwitzu uspoređivati sa žicama na hrvatsko-slovenskoj granici koje su tu iz realne opasnosti.
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 13:34   #1346
Quote:
kakma kaže: Pogledaj post
koji ekonomski sustav?
pa ovo je anarhija u kojoj bi najbolje za premijera došao Pernar

pa mi osim stihijskog turizma i uvoza sveg i svačega nemamo ništa,to bi i ja znao voditi,do besvjesti se zaduživati
Ok anarhija i nesposobnost vlasti..
A zasto je to tako imas li objasnjenje mozda?
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 18:09   #1347
Thumbs down Zalosno

"Obje Jugoslavije su niknule na tlu punom krvi od rata...nadam se da ce treca Jugoslavija niknuti na razumu, prijateljstvu, bratstvu i zajednickom interesu i cilju", napisao je Igor Premuzic, clan "RF" na svom fb - profilu; svaki komentar na ovo je suvisan!
krokodilkaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:59   #1348
Posljedice balkanizacije kroz Jugoslaviju su katastrofalne,niti ima jakog grada niti ima jakog sela. S bečkog konja na baogradskog magarca,nacional-boljševizam,jedva čekam militarizaciju rada za pomoć Kosovu. Da smo mi središnja Europa,najbolje pokazuju emigracije.
Old 05.10.2017., 22:57   #1349
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Posljedice balkanizacije kroz Jugoslaviju su katastrofalne,niti ima jakog grada niti ima jakog sela. S bečkog konja na baogradskog magarca,nacional-boljševizam,jedva čekam militarizaciju rada za pomoć Kosovu. Da smo mi središnja Europa,najbolje pokazuju emigracije.
Dovoljno je pogledati fb profil doticnog clana "RF" i zakljuciti (ionako je ocito) za sto se zalaze, ako je nosenje transparenata fizicki posao, onda sam bez komentara, upozorila sam ga na los prijevod (posve netocan) jednog njemackog pozdrava i zbog toga sam nazvana ustaskinjom, svakakvi ljudi danas zele biti "politicari"!
krokodilkaca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.