Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 23:28   #81
Sve je tu....moram još nabaviti raznobojne tkanine za ukras

Naravno da sam u međuvfemenu zaboravio npr. nacrtati "Enisgns of Creation" na "Table of Practice"

Imao sam interesantan osjećaj dok sam to radio. Sama "Table of Practice" mi je izgledala savršeno a sada kada sam docrtao i Pečate Stvaranja izgleda mi nekako oskrnavljeno. Kao da se morala uništoto savršenost da bi
je ljudi mogli uopće koristiti
Old 08.08.2017., 13:44   #82
Kada smo već spomenuli klime, hladnoću i entitete..

Koja je razlika u samom feelingu kada dođe Anđeo i kada dođe Demon? Ima li je zaista?
Pitam...jer Anđele nisam dozivao pa ono..

Nisam uhvatio kakve su ti pripreme? Meditacije i to sve? Isto kao za Goetiu?

Razdvajaš li ti pale Anđele od Demona?

Old 14.08.2017., 15:54   #83
Nemam pojma, nisam još radio sa Anđelima

No svakako ću napsiati doživljaj jer mi fali još par sitnica za nabaviti.

Vrzma mi se u glavi da napišem kratku knjižicu u obliku PDF , ali to ćemo još vidjeti

Pali anđeli il' Demoni sve je to isti vrag.
Old 16.08.2017., 19:49   #84
Sjecam se evokacije anđela Zadkiel-a. Standardno, Ritualno tuširanje. Spricanje svete vode dok hodam ukrug na rubu kruga. Preeliminarna evokacija. Nije bio bornless. Nego neka kraca. Tamjan, Otvaranje sigil-a (crte pocinju pulsirati, nestajati, lebdjeti iznad papira), izgovaranje imena. Osjecaj prisutnosti. Cijeli prostor pocinje vibrirati kroz gusti šum (nesto slicno sumu na televizoru). Pocinje mi se zatvarati periferialni vid. Gubim ravnotezu i ulazim u "zonu". Na istoku kroz oblak pojavljuje se krug svijetla i cujem glas (unutarnji).

Kod demona dobim uvijek neku sjenu. Za goetiu ne koristim trokut, tako da se uvijek motaju oko ruba samog kruga. I na neku foru vidim svih 360 stupnjeva oko sebe.
Old 10.09.2017., 02:08   #85
Sve je spremno i sav je materijal nabavljen

E sad, treba osmisliti ritual jer to Dee i Kelly nisu nikada opisala, možda i jesu ali su papiri završili kao zaštita za kakvu pitu od jabuka
Većina suvremenika se orjentirala prije svega na Kule Stražara dok je Heptarchia Mystica zanemarena. Materijal i nema baš puno tako da sve ostaje na mašti i kretivnosti maga.

S obzirom na brzinu kojim to radim mogao bih to sve pripremiti za 1.11.
Old 06.10.2017., 08:15   #86
I dalje se probijam kroz raznorazne tekstove Planetarne Magije ilitiga Heptarchia Mystica. Interesanto je što je se ona opisuje sa "dobrim" anđelima tako da se ne može koristiti za nauditi nekome dok entiteti Kule Stražara nemaju nikakvih moralnih kočnica. I da, bit će sve spremno za Samhain
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:45.