Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 17:09   #3901
Pozdrav,

molim preporuku za nekog fakat dobrog privatnika psihologa/psihoterapeuta (ne znam što mi treba), podnošljivog cjenovnog ranga (ne znam što je to jer ne znam kako se cijene kreću, može mi netko reći koliko cca košta jedan "dejt" s njim/njom?) na području Zagreba.

Hvala.
boktitamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 23:14   #3902
Zanima me ima li tko iskustva s psihijatrom koji je ujedno i psihoterapeut u Zagrebu?
Da ima pravo propisati lijekove,ali da i provodi psihoterapiju konkretno za anksioznost,panične napadaje,nametnute misli(pogotovo vezano za bolesti) i manjak koncentracije.Uglavnom,smatram da lijekovi mogu biti korisni za smirivanje simptoma i veću kvalitetu življenja,ali mislim da je psihoterapija ključ za trajno rješenje jer uvijek ima mjesta za rad na sebi.(Nema mi smisla ići i kod psihologa i psihijatra istovremeno u smislu da psihijatar samo daje lijekove ,nemam tolko novaca ni vremena).

Hvalaaaaa
Ribica00000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 07:55   #3903
Quote:
boktitamo kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

molim preporuku za nekog fakat dobrog privatnika psihologa/psihoterapeuta (ne znam što mi treba), podnošljivog cjenovnog ranga (ne znam što je to jer ne znam kako se cijene kreću, može mi netko reći koliko cca košta jedan "dejt" s njim/njom?) na području Zagreba.

Hvala.
minimalno 250 kn, uglavnom 300, a ima i više.
Old 21.09.2017., 10:54   #3904
Molim vas preporuku? Ne znam gdje tražiti, a svi preporuku šaljete na pm. Hvala na informaciji o cijeni.
boktitamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:01   #3905
Trebao bih preporuku za kvalitetnog psihoterapeuta, psihijatra/psihologa.
Važno mi je da se radi o nekom tko uzima čovjeka kao cjelinu, ima empatije, nije nametljiv i da je spreman na rad s prošlim iskustvima,
a ne da je sklon samo koncentriranju na ovdje i sada. Dakle tražim nekog više psihodinamski orijentiranog, znam samo da KBT ne želim.
Zagreb... Ako netko slučajno ima nekog za preporučit, molim nek samo napiše i cijenu seanse... Hvala
Ray of hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:22   #3906
Quote:
Ray of hope kaže: Pogledaj post
Trebao bih preporuku za kvalitetnog psihoterapeuta, psihijatra/psihologa.
Važno mi je da se radi o nekom tko uzima čovjeka kao cjelinu, ima empatije, nije nametljiv i da je spreman na rad s prošlim iskustvima,
a ne da je sklon samo koncentriranju na ovdje i sada. Dakle tražim nekog više psihodinamski orijentiranog, znam samo da KBT ne želim.
Zagreb... Ako netko slučajno ima nekog za preporučit, molim nek samo napiše i cijenu seanse... Hvala
Cijene se krecu od 200 do 1000 kn
Old 23.09.2017., 14:15   #3907
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Cijene se krecu od 200 do 1000 kn
1000 kuna? Ima netko tko u ovoj osiromašenoj Hrvatskoj naplaćuje 1000 kuna za sat vremena (ili 45 minuta) psihoterapije?

I tko si to uopće može priuštiti? Todorićeva djeca?
Old 23.09.2017., 15:31   #3908
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
1000 kuna? Ima netko tko u ovoj osiromašenoj Hrvatskoj naplaćuje 1000 kuna za sat vremena (ili 45 minuta) psihoterapije?

I tko si to uopće može priuštiti? Todorićeva djeca?
Navodno do postoji postoje od 200 do 400kn ali ima onih koji za 250 do 300 kn drze sat pol.do dva ali to su iznimke zato je u bolnicama guzva a i nema ih dosta i sve ovisi o guzvama
Old 23.09.2017., 18:59   #3909
Ima li tko iskustva sa Doktoricom Gordanom Vareninon u Rijeci na Zametu?
Old 23.09.2017., 20:18   #3910
Trebo bi nekog psihijatra koji radi po individualnoj psihologiji od alfreda adlera,jel zna ko nekog?
Old 28.09.2017., 20:49   #3911
Ljudi ako netko zna kako doci do Vladimira Grudena, moze i privatno, ili neki kontakt. Zahvaljujem unaprijed!
tanjanja15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:03   #3912
Arrow KBC Rebro psihijatrija

Iskustva s odjelom i dr.
Marichu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:33   #3913
Ako imate financijske mogucnosti iz osobnog iskustva zamolila bih Vas da se lijecite privatno.Ako je nuzno.onda odjel.i.hospitalizacija.
Old 05.10.2017., 19:28   #3914
Konkretno me zanima zavod za personologiju dr.Marcinko.
Znam da se može ostati 3 tjedna na tomu odjelu.Kakva su inace pravila.?
Marichu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 04:16   #3915
Dnevna u sklopu zavoda?
Old 06.10.2017., 10:20   #3916
Ima bas odjel za ostati,to me zanima
Marichu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 10:53   #3917
Ja sam bio, ali davno, prije 10ak godina. Klasična psihijatrija ko i svugdje, s tim da je puno manji odjel nego u specijaliziranim bolnicama jer je to opća bolnica. To znači da su na istom odjelu pacijenti raznih dijagnoza, težine bolesti i starosti.
Old 06.10.2017., 11:44   #3918
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Ja sam bio, ali davno, prije 10ak godina. Klasična psihijatrija ko i svugdje, s tim da je puno manji odjel nego u specijaliziranim bolnicama jer je to opća bolnica. To znači da su na istom odjelu pacijenti raznih dijagnoza, težine bolesti i starosti.
Nadam se da je ovdje situacija drugačija,jer taj zavod je osnovan tek prije nekih 4-5 god.
Marichu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:24   #3919
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Ako imate financijske mogucnosti iz osobnog iskustva zamolila bih Vas da se lijecite privatno.Ako je nuzno.onda odjel.i.hospitalizacija.
Dali mi možete privatno javiti se sa svojim iskustvom.hvala 😉
Marichu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 21:17   #3920
hej ljudovi, zna li itko dobrog psihijatra/icu? Naime, za sada sam narucena kod jedne psihijatrice jer sam kod nje bila tijekom hospitalizacije, no ne pase mi osobno te bi ju htjela promijenit.
docmint is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.