Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 17:44   #641
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Ajoj, oprosti
Ne brini, našla bi ja nešto drugo za cmoljenje. Neku reklamu npr. Sad ne moram tražit. Progutane suze mi teško padnu na želudac. Sutra sam fit.
Nadam se da će se kod tebe sve riješit najbolje što može.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:07   #642
Prije par dana je bila ovulacija.

Upravo sam se na poslu rasplakala na ovo: Linak.

Volim odijela, ali radije biram sportsku eleganciju. :cerek:
BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 21:27   #643
Gladna sam ko ker isuse kriste.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Old 30.09.2017., 01:13   #644
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Gladna sam ko ker isuse kriste.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Ja sam otišla u 22 po sladoled i slane štapiće i onda sam krejvala za tunećom paštetom. Koju sam jela prije tri godine. S malim kruščićem. U restoranu.
Old 01.10.2017., 10:06   #645
I tak uzmem ja usred PMSa u 1 ujutro gledati Twin Peaks. Pametna odluka, nocne more citavu noc nakon toga.

Ovak put boljele su me cice, bas sam sizila.
Old 04.10.2017., 12:51   #646
Kasnila mi je brutalno i takvi su me bolovi sašili kakvi davno nisu. Taman kad sam se pohvalila da je prošla bila gotovo bezbolna. Jebemti. Dobro moja baba kaže prokleto žensko kad se rodi. Nikad na zelenu granu. Ako su trudovi ovakvi, nikad neću roditi.
Old 04.10.2017., 13:55   #647
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Prije par dana je bila ovulacija.

Upravo sam se na poslu rasplakala na ovo: Linak.
Eto mi kad otvaram linkove
Old 04.10.2017., 19:33   #648
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Eto mi kad otvaram linkove
I, komentar?

Jel stvar bila u PMS-u ili u videu?

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 19:57   #649
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Jel stvar bila u PMS-u ili u videu?
U PMS-u. Jer ja ovuliram i malo sam se napalila na Nasira.
Old 06.10.2017., 18:17   #650
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
U PMS-u. Jer ja ovuliram i malo sam se napalila na Nasira.

I meni je u sjećanju kao jaaaako dobrar , ali ne mogu još uvijek ponovo otvoriti video.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 19:56   #651
Jel imate pms razdoblja kad vam je cijelo tijelo preosjetljivo tako da ne podnosite ničiji dodir? Meni se dogode, srećom rijetko. I sreća da mi muža trenutno nema, uvijek mi ga je bilo žao kad me to uhvati a ono ne mogu, nabrekla sam sva i sve mi je nelagodno.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:00   #652
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kasnila mi je brutalno i takvi su me bolovi sašili kakvi davno nisu. Taman kad sam se pohvalila da je prošla bila gotovo bezbolna. Jebemti. Dobro moja baba kaže prokleto žensko kad se rodi. Nikad na zelenu granu. Ako su trudovi ovakvi, nikad neću roditi.

meni je dosla na vrijeme neki dan, ali je bila bolna u pičkumaterinu.

zadnje dvije nisam ni osjetila. niti zeru.

ova me ubila. i to usred noci me pocelo razdirati da sam htjela prošvikati.
ne znaš u koju pozu se vise skvrciti.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:50   #653
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Jel imate pms razdoblja kad vam je cijelo tijelo preosjetljivo tako da ne podnosite ničiji dodir? Meni se dogode, srećom rijetko. I sreća da mi muža trenutno nema, uvijek mi ga je bilo žao kad me to uhvati a ono ne mogu, nabrekla sam sva i sve mi je nelagodno.
Da. Savijam se ko mačka kad je netko želi pomaziti po leđima, samo da nesvjesno izbjegnem dodir.
Baš me sve smeta. Neki dan ČMŽ i ja idemo ručati i on me poljubi u obraz kad smo sjeli za stol i srce mi je tako jako zakucalo od živčanoće i pokušaja da je prekrijem.

Grozno se osjećam zbog toga. Obožavam tog čovjeka, ali u tim maničnim momentima želim da je samnom u prostoriji, ali da ne razgovaramo, da me ne gleda i ne dodiruje. Ali da je tu.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:21   #654
Je, i ja to zovem mačka-periodi. Poželim svima reći "ne diraj me, danas sam mačka". Točno se tako osjećam, sjedila bih uz prozor, grijala stare kosti i frktala na sve živo. Ne uvlačeći kandže da me netko ne iznenadi s leđa.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 23:10   #655
2 tjedna luđačkog PMSa i ja više službeno ne mogu.

A menga jednostavno ne želi doći, mrcvari me polagano, kap tu, kap tamo, ali nikako da krene i riješi me više ove muke.

Majkemi ne mogu više, poludit ću, ubija me.

Sve je tu, imam prišteve, koža mi se masti, nakupila sam vodu, podbuhla, trbuh i krsta me bole, bezvoljna, depresivna i cijeli svijet mi nezamislivo ide na kurac.

Jedan tren me obuzme nezamisliva unutarnja agresija, ne mogu to opisati, ide iz neke divlje, agresivne, žestoke srži moga bića, plaši me, želim urlikati, divljati i ubijati. Nisam ni izbliza takva inače i teško ovo podnosim, nemam alata za nositi se s tolikim bijesom, iz kože bih si iskočila da mogu.

Onda plačem, danas sam se rasplakala jer je muž morao na posao, a jučer zato jer sam se opekla na batak. I onda tulim i jecam, ne mogu se zaustaviti i na što god da pomislim u tim trenutcima /nogometna utakmica/politika/mačići/ samo me tjera u još jači plač i onda u krug. Pa da popizdiš. A najgore od svega, svjesna sam se i kao da normalna Molly sa strane gleda ovu luđakinju i misli si, pa dobro, koji ti je kurac.

Žderem i ne mogu se zaustaviti: McDonald's, KFC, pekara, bureci, čips, kolači, čokolade, krofne, bomboni, čokoladno mlijeko, cola, sve proždirem i ne mogu se zasititi, sve mi stane i ne pozli mi kakve god opscene gurmanske orgije izvodila, bitno je samo da je junk.

I onda čujem ili pročitam nekoga kako pun sebe tvrdi da je PMS izmišljotina kojom lude babe pravdaju svoje mušice. Pa krvi bih ti se napila, govno pretenciozno, evo ti na pola dana moj PMS, pa onda seri, mamicu ti bezobraznu.

Evo opet grčevi. Ne mogu više.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 00:17   #656
E, i sise. Tvrde kao kamen, ogromne, luđački bole pri najmanjem dodiru. Iskreno, ne osjećam se kao žena ovih dana, nego više kao krava. Moja dva nabrekla vimena i ja sami protiv cijelog svijeta.

I paranoje sam zaboravila, nitko me ne voli, svi su se urotili protiv mene, tko zna kakva me zla kob čeka iza prvog ugla. Očekujem katastrofe i nesreće, psihički se pripremam i patim unaprijed.

Prvi i drugi dan menge mi obično prolaze u izmaglici, lijekovi ne pomažu puno i poslije se slabo sjećam svega osim razdirućih bolova, kao da mi na živo čupaju utrobu nazubljenim metalnim kliještima. Imam i proljev, a krsta me bole toliko da mislim da ću se prepoloviti na pola. Krvi ima kao u hororima Wesa Cravena.

Danas mi se prvi put desilo da sam sama sebi išla na živce u istoj mjeri u kojoj me svi oko mene živciraju. Htjela sam se riješiti sebe i biti netko drugi.

I umorna sam i puno spavam. Depresija me nekad spiči toliko da satima samo ležim i gledam u jednu točku, jednom sam dva sata odgađala piškenje samo jer se nisam mogla natjerati da ustanem s kreveta i napravim pet koraka do wc-a.
Srećom, ovo mi ne bude u svakom PMSu.

Osjećaj je kao da neki đavo/zloduh čuči u meni, kao Goran Višnjić u Nicole Kidman u Practical Magic. Ode s drugim ili trećim danom menge i opet sam normalna žena tada. Ali ovo sad je nepodnošljivo, dugo mi nije bilo ovako.
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 00:42   #657
Molly, ja mislim da tebi smeta nekaj vezano za progesteron.
Jesi probala neke pilule sa visom dozom estradiola, a dobro podnosljivim gestagenom?
Ne znam koje, to ginekolozi moraju znati.
Mozda sam u krivu, jer kak velis da imas spotting, to bi pak znacilo da razina progesterona pada, ali po cicama, ak ti nisu bolne i velike kod same ovulacije, ali jesu u drugoj polovici i pred mengu, meni to, zajedno sa tvojim opisima PMS-a, smrdi na lose podnosenje povisenja progesterona.
Meni su davno Diane bile najpodnosljivije. Smanje krvarenja, nema PMS-a, imaju i antiandrogena svojstva (to im je primarna funkcija), pa nema hormonalnih akni...
Prije nego sam ih uzimala, naslusala sam se svega, ali meni su pasale, osjecala sam se skroz OK i nisam na njima dobila ni grama, (ako ikoga zanima moje iskustvo.)
Old 11.10.2017., 09:56   #658
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Molly, ja mislim da tebi smeta nekaj vezano za progesteron.
Jesi probala neke pilule sa visom dozom estradiola, a dobro podnosljivim gestagenom?
Ne znam koje, to ginekolozi moraju znati.
Mozda sam u krivu, jer kak velis da imas spotting, to bi pak znacilo da razina progesterona pada, ali po cicama, ak ti nisu bolne i velike kod same ovulacije, ali jesu u drugoj polovici i pred mengu, meni to, zajedno sa tvojim opisima PMS-a, smrdi na lose podnosenje povisenja progesterona.
Meni su davno Diane bile najpodnosljivije. Smanje krvarenja, nema PMS-a, imaju i antiandrogena svojstva (to im je primarna funkcija), pa nema hormonalnih akni...
Prije nego sam ih uzimala, naslusala sam se svega, ali meni su pasale, osjecala sam se skroz OK i nisam na njima dobila ni grama, (ako ikoga zanima moje iskustvo.)
Pila sam Logest i on mi je bio super i Yasmine, ali od Y sam dobila dlaku na prsima i pojačano lupanje srca. Nažalost, pms je postojan s pilulama i bez njih. Pošto imam pcos, testosteron mi je malo pojačan, a za progesteron se ne sjećam, ali dala si mi misliti. Idem uskoro kod ginice pa ću tražiti nalaz hormona, ako me do tada ne institucionaliziraju.

Hvala ti.

Za one koji nisu posve zatvoreni prema ponešto duhovnijem poimanju ženskog ciklusa, toplo preporučujem knjigu Crveni mjesec Mirande Grey.
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 12:00   #659
Cvilim da me niko ne voli i da san Pale sam na svitu,dok na žlicu jeden čokolino u kojeg san usitnila lešo meso iz juhe
Old 11.10.2017., 22:09   #660
Bole me sise
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.