Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 12:04   #8001
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ti bi se kladio, ok. A kako bi to dokazao? Ovo mi zvuci kao ponuda, a znasopet da se to tu ne smijeznam nuditi.
Nije ovo nikakva ponuda niti prekticiram BDSM odnos iako volim i mogu žestoko pojebat, a pod žestoko mislim i to da guzica bude plava od modrica nekoliko tjedana nakon te jebačine. Smatram da to nije BDSM, već samo malo žešći seks. Baš kao počupat za kosu i nabit kurac u usta dokle ide. Zavezat i ostaviti zavezanu neko vrijeme. Sve je to soft za ono što je BDSM.
astor pec is offline  
Old 02.10.2017., 12:11   #8002
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Irelevantno je da li BDSM odnosi na cijeli lajfstajl ili netko zeli imati BDSM jer mu je to gušt. Obje stvari odjebavaju ekipu koja nije u tome. Osim toga, zasto bi pravi BDSM odnos morao znaciti 24x7 zivljenje u istom? Glupost tipkas.
Razumijem da si ti u tome i čitao sam vaše postove i shvatio sam na svoj način što je to i iz toga jednostavno nema van. Sad, tipkam li ja gluposti ili ne, čemu moje shvaćanje nečega što se općenito ne može točno i isključivo definirati nazivati glupostima. Ali da, došao sam do zaključka da je BDSM nešto što se živi i nešto iz čega nema van.
astor pec is offline  
Old 02.10.2017., 12:13   #8003
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Nije ovo nikakva ponuda niti prekticiram BDSM odnos iako volim i mogu žestoko pojebat, a pod žestoko mislim i to da guzica bude plava od modrica nekoliko tjedana nakon te jebačine. Smatram da to nije BDSM, već samo malo žešći seks. Baš kao počupat za kosu i nabit kurac u usta dokle ide. Zavezat i ostaviti zavezanu neko vrijeme. Sve je to soft za ono što je BDSM.
A kaj je onda BDSM? Sta on sve mora ukljucivati da bi se po tebi tako nazivao?

Ovo sto si ti napisao, dominacija, vezivanje, samaranje, cupanje... sve je to dio BDSM odnosa. Al nije tema.
AlwaysOnTop is offline  
Old 02.10.2017., 12:13   #8004
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Jedan od boljih oglasa koje sam vidjela na podforumu.
Jesi mu se javila?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 02.10.2017., 12:15   #8005
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ovo sto si ti napisao, dominacija, vezivanje, samaranje, cupanje... sve je to dio BDSM odnosa. Al nije tema.
Nije dio BDSM odnosa, eventualno BDSM trenutka.
astor pec is offline  
Old 02.10.2017., 12:31   #8006
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Nije dio BDSM odnosa, eventualno BDSM trenutka.
Pa da, trenutka dok se odvija seksualni odnos.

Ne kuzim kaj hoces reci.

Znaci li to da se netko ne moze deklarirati kao sportas ako se sportom bavi rekreativno, a ne profesionalno. Ne 24h na dan, nego 4x tjedno. To znaci da taj ne zivi sportski zivot ili...

I, ti mislis da ljudi koji vole BDSM vole iskljucivo i samo takav odnos, da se oni ne ljube, ne maze i ponekad vode samo ljubav, onak ko "normalni" ljudi
AlwaysOnTop is offline  
Old 02.10.2017., 12:36   #8007
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Pa da, trenutka dok se odvija seksualni odnos.

Ne kuzim kaj hoces reci.
Želim reći da ne prakticiram BDSM odnos.
Quote:
Znaci li to da se netko ne moze deklarirati kao sportas ako se sportom bavi rekreativno, a ne profesionalno. Ne 24h na dan, nego 4x tjedno. To znaci da taj ne zivi sportski zivot ili...
Nikako. Vodi zdrav život, ali on nije sportaš. To je kao da kažeš da je netko tko sastavlja diy CNC stroj - inženjer strojarstva.
Quote:
I, ti mislis da ljudi koji vole BDSM vole iskljucivo i samo takav odnos, da se oni ne ljube, ne maze i ponekad vode samo ljubav, onak ko "normalni" ljudi
Ne ne mislim to, to ti misliš da ja mislim.
astor pec is offline  
Old 02.10.2017., 12:37   #8008
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Razumijem da si ti u tome i čitao sam vaše postove i shvatio sam na svoj način što je to i iz toga jednostavno nema van. Sad, tipkam li ja gluposti ili ne, čemu moje shvaćanje nečega što se općenito ne može točno i isključivo definirati nazivati glupostima. Ali da, došao sam do zaključka da je BDSM nešto što se živi i nešto iz čega nema van.
Sve stoji, ajmo to tak rec, al ono na sto ja ciljam, cak i ako netko nema non stop BDSM, ali mu je bitan u zivotu (dealbreaker), ovi koji nisu zainteresirani za tako nesto nisu kompatibilni s njim / s njom.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 02.10.2017., 12:40   #8009
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Sve stoji, ajmo to tak rec, al ono na sto ja ciljam, cak i ako netko nema non stop BDSM, ali mu je bitan u zivotu (dealbreaker), ovi koji nisu zainteresirani za tako nesto nisu kompatibilni s njim / s njom.
Ali stvar je kod mene što ja mogu s tim i bez toga i zato smatram da ne prekticiram BDSM odnos, ovo što sam naveo da radim u krevetu eventualno su frakcije tzv. (kolokvijalnog, ono što većina misli da ono je) BDSMa i ništa više. Možda griješim
astor pec is offline  
Old 02.10.2017., 12:42   #8010
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ali stvar je kod mene što ja mogu s tim i bez toga i zato smatram da ne prekticiram BDSM odnos, ovo što sam naveo da radim u krevetu eventualno su frakcije tzv. (kolokvijalnog, ono što većina misli da ono je) BDSM-a i ništa više. Možda griješim
Ma jasno, sam kaj ti onda nisi kompatibilan s ženom koja to treba, želi cesce jer joj mozes ponuditi samo povremeno grublji sex, to je to.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 02.10.2017., 12:42   #8011
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ma jasno, sam kaj ti onda nisi kompatibilan s ženom koja to treba, želi cesce jer joj mozes ponuditi samo povremeno grublji sex, to je to.
Krivo. Mogu kada hoću. Ali istina je da mi nije uvijek ugodno tuć joj guzicu kožnim remenom do te mjere da ima hematome.
astor pec is offline  
Old 02.10.2017., 12:43   #8012
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Krivo. Mogu kada hoću.
Mislio sam na BDSM, ne na grublji sex.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 02.10.2017., 12:47   #8013
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Mislio sam na BDSM, ne na grublji sex.
Da, ovo ima smisla. Mogao bi je izdominirati do određene mjere i u toj točki bi sve stalo, odnosno to bi bio vrhunac(koji joj je dovoljan ili ne), da. Dalje joj ne bi mogao pružiti satisfakciju iz moralnih i etičkih razloga, koliko ja sebe poznajem.
astor pec is offline  
Old 02.10.2017., 13:39   #8014
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ispod nicka ti piše I Cisco certifikat.

Što te potaknuli na taj odabir predstavljanja sebe? Nije provokacija, fakat je neobično.
Offtopic je, ali ajde... Na "stručnom" dijelu foruma sve što napišem se smatra trolanjem, i to od ekipe koja misli da je to što im je hobi moja profesija, da znaju bolje i više. Kako sam radio u telekomu, a još uvijek radim sa telekomima, najviše "čupam kosu" na gluposti s takvih tema, ali dolje općenito rijetko tko od glasnijih ima pojma o čemu priča. Možda bar malo neki shvate s kim pričaju kad pročitaju moj opis.

Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Pa naravno, ako ti se svidi ono kaj vidis onda ides dalje...
A tako znači, kod tebe je prvi test vizualni, a drugi karakterni.

Ti prakticiraš BDSM?
mužjak is offline  
Old 02.10.2017., 14:33   #8015
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
"Kako si".
Pa tak : ne zna



anovi86 is offline  
Old 02.10.2017., 14:37   #8016
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Pa tak : ne zna



Obrisano, pa i ja obrisao... da ne misle ljudi koji kurac.

Eto... sad nećemo saznati kako je.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 02.10.2017., 14:49   #8017
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Da, ovo ima smisla. Mogao bi je izdominirati do određene mjere i u toj točki bi sve stalo, odnosno to bi bio vrhunac(koji joj je dovoljan ili ne), da. Dalje joj ne bi mogao pružiti satisfakciju iz moralnih i etičkih razloga, koliko ja sebe poznajem.
Tvoj razlozi njoj su ionako nebitni, kao i obrnuto.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.10.2017., 17:41   #8018
Ttužan sam, nitko mi se nije javio. Morat ću trgnuti jednu. Jednu ljutu. Opet..
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 06.10.2017., 18:23   #8019
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Ttužan sam, nitko mi se nije javio. Morat ću trgnuti jednu. Jednu ljutu. Opet..
A taman si napisao kako izbjegavaš alkohol
~R/\>< is offline  
Old 06.10.2017., 18:25   #8020
Quote:
~R/\>< kaže: Pogledaj post
A taman si napisao kako izbjegavaš alkohol
A moram nekako utopit tu tugu silnu
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.