Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 21:01   #8441
Quote:
SajkoDad kaže: Pogledaj post
Držim fige profo, ovih svih godina čitam iskustva i vidim da tko pije Seroxat i bolje mu je - treba ga i nastaviti piti duuugoo, jer ako prestane pa opet počne onda većinom više ne djeluje ni slično.
Dakle prestati piti taj lijek je većinom zajeb.
Citala sam da ima i onih koji su se uspjesno skinuli. No vidjet cemo. Ako tlakasi piju citav zivot ljek za tlak, ovi sa problemima stitnjace ljek za stitnjacu etc. ako treba pit cu i ja sto god treba da budem ok. Samo da djeluje ovako i naravno da ne budem kao nadrogirana, odnosno da nece biti potrebe da se doza povecava. Volim sebe ovakvu, a vole me i moji. A kada su oni sretni, sretna sam i ja. I tako u krug

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
profesorica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:08   #8442
Quote:
Stik, što je sa štitnom? Petak je. Možda si i napisao ali ja ne vidim.
Ovo...
Brijem da je to ok nalaz sljedom logike
http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...eebefc89ea.jpg

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Old 06.10.2017., 21:13   #8443
Quote:
profesorica3 kaže: Pogledaj post
Citala sam da ima i onih koji su se uspjesno skinuli. No vidjet cemo. Ako tlakasi piju citav zivot ljek za tlak, ovi sa problemima stitnjace ljek za stitnjacu etc. ako treba pit cu i ja sto god treba da budem ok. Samo da djeluje ovako i naravno da ne budem kao nadrogirana, odnosno da nece biti potrebe da se doza povecava. Volim sebe ovakvu, a vole me i moji. A kada su oni sretni, sretna sam i ja. I tako u krug

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
Profa nasa
Bas mi je bio gust citat ove tvoje postove.Kad se samo sjetim par mjeseci unazad.O Boze dragi koji zaokret.Doslovno za ne povjerovat

Old 06.10.2017., 21:16   #8444
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Sve isto ko i prije. Ma neki problemi i stanja se nemogu rjesiti antidepresivima. To sam i ranije znao, zato sam bio i sumnjicav oko toga da ce mi pomoci.
pa problemi, ako misliš na one životne, ni ne mogu se riješiti ad-om, on ti treba dati energiju da se lakše suočiš s njima, nije ad čarobni štapić, ali ti da jaki vjetar u leđa koji ti i treba da se uhvatiš u koštac sa sranjima
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:21   #8445
Quote:
Stik kaže: Pogledaj post
Ovo...
Brijem da je to ok nalaz sljedom logike
http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...eebefc89ea.jpg

TSH ti je super, ali FT4 nije super, nego jedva podnošljiv, moglo bi biti da ti radi probleme.
FT4 i FT3 trebaju biti bliže vrhu raspona za optimalno.
SajkoDad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:23   #8446
Quote:
Nije da je totalno negativni, ali u globalu nisam osjetio ucinke seroxata ama bas nikakve, ali jos cemo vidjeti, pijem ga do 24.10., tad idem na kontrolu. Sta se zeluca tice, tu mi se stanje poboljsalo, nisam niti navodio da sad imam probleme sa njime, to je bilo u proljece. Misar je obican.
Biti ce i boljih dana sigurno. Vjerujem u to.
Vidjet ces
Gle i sam si svjestan da se nece desiti cudo odmah
Ako ti ovo ne legne dobit ces drugi.I ja sam se nakon Seroxata vrtio i patio dok nismo potrefili ovo
Jbg jedno mi napravio dobro, drugo me shebao.Sada sam na eksperiment dozi od 1/4 tj.kazu da to nije nikakva terapeutska doza vec zavaravanje.Vidim da opet sizim lakse na jobu, mrzim gluposti koje se tamo desavaju, lakse planem i sveukupno gledajuci nisam kao na pola tbl.
Kile ne rastu vise, manje pojedem ali doza ocito preslaba i dalje sam mala svinja ha ha.
Nisam sada siguran ici na drugi kad budem isao na go za desetak dana ili nastaviti ovako
Psihologica predlaze tjel.aktivnost u teretani i sl.i mozda nazad na pola tbl jer da se lakse radi kada mi u fokusu nisu tj.simptomi.
Sve je to lutrija

Old 06.10.2017., 21:31   #8447
Quote:
TSH ti je super, ali FT4 nije super, nego jedva podnošljiv, moglo bi biti da ti radi probleme.
FT4 i FT3 trebaju biti bliže vrhu raspona za optimalno.
Nemam pojma
Dr.me sigurno nece slati na nikakve pretrage za to cim je unutar ref.vrijednosti.To garant
Tako mi je rekla i za hemoglobin i hematokrit koji su mi ispod donje granice da se to ne racuna kao slabokrvnost jer da se gleda sire krvna slika i da ne googlam
Isto mi rekao i internista.Necu se zamarat stitnjacom dok mi je unutar intervala
Da je nesto boldano onda bi panicario

Old 06.10.2017., 21:34   #8448
A ne moraš paničariti, možeš recimo početi uzimati Selen, to bi moglo pomoći sa FT4.
SajkoDad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:40   #8449
Quote:
A ne moraš paničariti, možeš recimo početi uzimati Selen, to bi moglo pomoći sa FT4.
Nis ja ne kuzim to.I di je taj F3?
Ici ci jedan dan svojoj LOM-ici pa cu vidjet sta kaze
Ionako mi nis ne djeluje ova vrazja kortikosteroidna krema za alopeciju na bradi a vec dva tj.mazem
Sad ide pauza tj.dana pa opet dva tj.mazanja.
Svi se cude za tu alopeciju,ali ne znaju uzrok.Sad kad je i stitnjaca ok vec vidim sljeganje ramenima.Kao "autoimuno".
Mene brine moja slabokrvmost za koju isto ne znaju od cega je.
Sve u svemu nis ne znaju, a ja zbunjen ha ha

Old 06.10.2017., 21:41   #8450
Kako ste inace? Ono....
Old 07.10.2017., 04:43   #8451
Quote:
Ionako mi nis ne djeluje ova vrazja kortikosteroidna krema za alopeciju na bradi a vec dva tj.mazem
Svi se cude za tu alopeciju,ali ne znaju uzrok.Sad kad je i stitnjaca ok vec vidim sljeganje ramenima.Kao "autoimuno".

Da, gdi je taj T3, FT3?... još jedna žalosna priča zdravstva, sve nešto ne rade što treba, pola nalaza fali, znam.
Za željezo možeš pičiti po Kendural C tabletama, a štitnjači možeš pomoći sa Selenom. Hašimoto (autoimunu bolest štitnjače) po ovim nalazima nemaš.
SajkoDad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 08:37   #8452
Quote:

ovo za slabokrvnost, kako se hraniš, da li kuhaš hranu za posao ili jedeš junk? koliko pušiš i kava ispijaš? šetnje i zrak koliko često? spavanje?
i naravno stres i što činiš za zabavu, svoj gušt?
sad si se sredio sa ad, da li uvodiš neki zdrave navike u život?
raspiši se
Old 07.10.2017., 09:05   #8453
Pun mi je kurac svega. Dao bog da me baniraju da vise ne dolazim na ovaj forum.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 09:29   #8454
Zatrazio sam da me trajno baniraju, pa sad cekam odgovor, tako da bilo mi je drago sa svima pisati...
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 09:37   #8455
Salevart, kaj je bilo? Nemoj da te trajno baniraju, odmori kolko trebaš od foruma pa nam se vrati.
I ja sam jutros pomislila da bi mi bilo bolje uopće ne ići na net, ali ovdje nalazim toliko sličnih sebi, ne želim si to oduzet.
Old 07.10.2017., 09:43   #8456
Quote:

Stik ja sve isto imam, slabokrvnost i štitnjača koja radi za sad ali imam antitijela (Hashimoto koji nije se aktivirao). Rekao mi je psihijatar da anksioznost i anemija su povezane. Tko zna da li bi ju imali da nemamo anemiju.
Dubrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 10:20   #8457
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
ovo za slabokrvnost, kako se hraniš, da li kuhaš hranu za posao ili jedeš junk? koliko pušiš i kava ispijaš? šetnje i zrak koliko često? spavanje?
i naravno stres i što činiš za zabavu, svoj gušt?
sad si se sredio sa ad, da li uvodiš neki zdrave navike u život?
raspiši se
Jedem kada dodem doma s posla i navecer.Pretpostavljam da jedem kao vecina ljudi sto se tipa hrabe tice.Kad sam doruckovao na Calixti pocele su mi se kile ljepiti.Ok priznajem nisu to bile pahuljice i slicno vec nesto iz pekare.Krecem se slabo i normalno da sam se poceo debljat.
Priznajem i da pusim malo manje od kutije dnevno i popijem 3-4 kave iz aparata.Spavat bi mogao 24h dnevno ali spavam cca 8-9h preko tjedna kroz noc..
Zabava? Sta je to ha ha..
OK kad sumiramo nije ni cudo.
Ono kaj ja nemrem utuvit u glavu jest kako onda moje kolege nisu slabokrvne.Svi pusaci,pivopije itd,asvi produ na ljecnickom za job.Jedino Stika ruse
Bo....

Old 07.10.2017., 10:21   #8458
Quote:
Pun mi je kurac svega. Dao bog da me baniraju da vise ne dolazim na ovaj forum.
Salevart daj me ne sekiraj.. subota je
Razbit cu te majke mi ha ha

Old 07.10.2017., 10:29   #8459
Quote:
Da, gdi je taj T3, FT3?... još jedna žalosna priča zdravstva, sve nešto ne rade što treba, pola nalaza fali, znam.
Za željezo možeš pičiti po Kendural C tabletama, a štitnjači možeš pomoći sa Selenom. Hašimoto (autoimunu bolest štitnjače) po ovim nalazima nemaš.
Pa ne znam di je taj T3
To je spec dermatolog trazio zbog alopecije.
Valjda zna sta radi ha ha

Old 07.10.2017., 10:33   #8460
Quote:
Dubrav kaže: Pogledaj post
Stik ja sve isto imam, slabokrvnost i štitnjača koja radi za sad ali imam antitijela (Hashimoto koji nije se aktivirao). Rekao mi je psihijatar da anksioznost i anemija su povezane. Tko zna da li bi ju imali da nemamo anemiju.
Ma super. Imaju neke dokaze za to?
Ja znam da za Calixtu pise da moze djelovat na kostanu srz i ta tjelesca ali ja sam imao hemoglobin i hematokrit snizen i prije.Sad su mi mrvicu pali i eritrociti ispod donje granice.Srinka veli da to nece biti od 1/4 ad.
Gastric mi je rekao da to sta mi je snizeno nije slabokrvnost.
Ma tko ce ga znat

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.