Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 23:06   #501
E, a ja se ženim.
Old 10.09.2017., 10:20   #502
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Nije nemoguće, ali ja ne želim djecu pa si ne razbijam glavu time. Iako bi stala iza svih gay osoba i podržala pravo na posvajanje i umjetnu oplodnju u istospolnoj zajednici.
Nisam se trebala mirit s time, dakle. Obožavam djecu, raidm s njima, ali ne bi svoju.
hmmm...kod mene je baš suprotno. Svoju bih djecu, a ne mogu reć da ih uvijek obožavam
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:29   #503
Drage cure,

trebam pomoć i savjet.

Tražim neki kafić gdje mogu odvesti curu koja mi se sviđa. Mjesto u Zagrebu koje je fora, a na kojem neće biti čudno ako je poljubim (ako jer smo obje bi curious).

Ili ako imate neko top romantično mjesto u centru koje je izvan domene pogleda ljudi, a romantično.

Hvala

Zadnje uređivanje StandingOvation : 17.09.2017. at 21:30. Reason: nedefiniran grad
StandingOvation is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:00   #504
Quote:
StandingOvation kaže: Pogledaj post
Drage cure,

trebam pomoć i savjet.

Tražim neki kafić gdje mogu odvesti curu koja mi se sviđa. Mjesto u Zagrebu koje je fora, a na kojem neće biti čudno ako je poljubim (ako jer smo obje bi curious).

Ili ako imate neko top romantično mjesto u centru koje je izvan domene pogleda ljudi, a romantično.

Hvala

Hjoj, kao da smo u Zagrebu devedesetih.
Trust me, da ju poljubiš na okretištu na Črnkasu ili u bilo kojem Vivasu, neće predstavljati nikom problem. Zagreb nije što je prije 10 godina i osim ako nisi u hordi BBB-ovaca, ljude boli neka stvar što radiš s kim.
Meni ti je romantičan kafić točno iznad Dolca, miris pečenih kokoši, ribe, svježih sireva i kiselog kupusa, šušur kumica i lepetanje golubova.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 00:15   #505
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Hjoj, kao da smo u Zagrebu devedesetih.
Trust me, da ju poljubiš na okretištu na Črnkasu ili u bilo kojem Vivasu, neće predstavljati nikom problem. Zagreb nije što je prije 10 godina i osim ako nisi u hordi BBB-ovaca, ljude boli neka stvar što radiš s kim.
Meni ti je romantičan kafić točno iznad Dolca, miris pečenih kokoši, ribe, svježih sireva i kiselog kupusa, šušur kumica i lepetanje golubova.

Hvala, ali ovo baš nije od pomoći
StandingOvation is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 07:29   #506
Ne znam što da ti kažem, odvedi ju u Vimpi.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:12   #507
Sad znam gdje ću i ja doći sa svojom curom moožda.
Često tamo prolazim i uvijek škicam

Sjećam se kako smo ona i ja prvi put odlučile da idemo skupa van..i to smo danima-tjednima planirali. I to u gay bar, gdje ni ja ni ona nismo nikad bile.
Za početak nismo ga znali naći, zatim nas je kiša oprala dok smo ga tražile , a kad smo stigle,, nikog nije bilo pa smo se pokupile i otišle dalje. Ne baš odmah, malo smo pričekale jedno vrijeme.. ali se sjećam kako smo ludile jer smo bile mokre, jer smo došli prerano i nikog nije bilo, a htjele smo sesi uvijati tijela i ljubiti se
Uberom smo otišle doma...i prešutno se dogovorile da nam je stan ipak najdraže mjesto za sve
:inlove:
sabina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:05   #508
Quote:
sabina_ kaže: Pogledaj post
Sad znam gdje ću i ja doći sa svojom curom moožda.
Često tamo prolazim i uvijek škicam

Sjećam se kako smo ona i ja prvi put odlučile da idemo skupa van..i to smo danima-tjednima planirali. I to u gay bar, gdje ni ja ni ona nismo nikad bile.
Za početak nismo ga znali naći, zatim nas je kiša oprala dok smo ga tražile , a kad smo stigle,, nikog nije bilo pa smo se pokupile i otišle dalje. Ne baš odmah, malo smo pričekale jedno vrijeme.. ali se sjećam kako smo ludile jer smo bile mokre, jer smo došli prerano i nikog nije bilo, a htjele smo sesi uvijati tijela i ljubiti se
Uberom smo otišle doma...i prešutno se dogovorile da nam je stan ipak najdraže mjesto za sve
:inlove:

You lost me at dva zareza, tu sam se negdje spotaknula i umrla od dosade. Mašem iz grobića.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:45   #509
jeste vi ljubomorne? Ja popizdim kad ona gleda druge ženske ili kad priča s njima
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 03:39   #510
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
jeste vi ljubomorne? Ja popizdim kad ona gleda druge ženske ili kad priča s njima
Navikni se na to što bolje i brže možeš.
Inače ćeš zagorčavati život i sebi i drugima...

Sve smo mi radoznale (općenito govoreći) a od gledanja i spike niko ti nije niš ukrao... U takvim trenucima možeš samo da nešto više naučiš o svojoj ženskoj a i o drugima - a vremenom i o sebi...

Možda idem predaleko, ali da preventivno kažem... Ako si tip da se tebi konstantno posvećuje pažnja, onda će biti vrlo teško. Nađi zadovoljstva u ostvarivanju same sebe i van te veze, pa će ti i veza biti slađa, pogotovo bez ljubomore...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:56   #511
Jesam, upravo sam joj zagorčala život , i sad smo prekinule. Teško je znati što se zbiva u nečijoj glavi dok komunicira s drugima, meni se činilo da je ona namjerno flertala s drugima. Bilo kako bilo, bolje što dalje od takvih koketnih koka. Pored svega je i biseksualna, još jedan dokaz da takve najlakše varaju, bez imalo krivnje
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 06:18   #512
Quote:
StandingOvation kaže: Pogledaj post
Drage cure,

trebam pomoć i savjet.

Hvala

Znam za KIC koji je gay friendly kafic. Ugodan, a moze se procitati i neko stivo. Nisam gej, ali tu sam voljela popiti kavu i uvijek je bilo gej parova.

https://m.facebook.com/KIC-klub-7001...?locale2=hr_HR
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:26   #513
Quote:
Pored svega je i biseksualna, još jedan dokaz da takve najlakše varaju, bez imalo krivnje
zar baš nema kutka gdje se ne mogu pročitati ovakve gluposti
Palanquin is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 13:44   #514
Quote:
Jesam, upravo sam joj zagorčala život , i sad smo prekinule. Teško je znati što se zbiva u nečijoj glavi dok komunicira s drugima, meni se činilo da je ona namjerno flertala s drugima. Bilo kako bilo, bolje što dalje od takvih koketnih koka. Pored svega je i biseksualna, još jedan dokaz da takve najlakše varaju, bez imalo krivnje
Old 07.10.2017., 18:38   #515
Šporke biseksače, drolje varalačke.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 03:30   #516
Quote:
Ne možeš (srećom!) čitati tuđe misli, a opasno je (pre)interpretirati...
Ima i takvih koje će te namjerno izazivati - nekima čak i to odgovara
Ovaj zadnji "argument" (o bipsićkama), blago rečeno, nije nikakav argument...

Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Šporke biseksače, drolje varalačke.
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.