Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 05:36   #1561
pa eto, uzeo je bio pauzu
poslje se ponovilo, pa se opet mjenjalo, pa na kraju u cure ostale same, a mi pili cugu
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:37   #1562
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
Osnovno za upustiti se u takve stvari treba upoznati dobar par i dakako poželjno s iskustvom kako bi sve išlo jednostavnije i opuštenije, od prvog puta neočekivati ništa osim druženja,cuge i razgovora ali ne 30min i hvala bilo nam je drago što smo se upoznali
Iskreno porazgovarati o svemu, kao i o iskstvima para s kojim se to želi napraviti, malo konkretniji biti s pitanjima i da sve bude jasno(znaći ne okolo kere već direktno) kako s njegovom partnericom tako i partnerom i oni to neće zamjeriti dapaće bit će im drago ili bi im barem trebalo biti jer uvesti nekoga u takav odnos treba biti zadovoljstvo i čast
Neće inzistirati na prvu, već pametno prići paru i napraviti opuštajuću atmosferu što je preduvijet za nešto više...... dakako svemu tome bi trebalo biti omogućeno tipkanje kao i razgovor telefonom prije sastanka, to je moje viđenje dogovora i realizacije i tako bi želio to riješiti... to nebi uzeo kao provod za jednu noć već kao duže trajanje i tako bi se postavio, narvno da sam sa ženom sve riješio i o svemu razgovarao i ništa sam i osobno već uvijek zajedno(tipkanje,razgovori,sastanci)
I tebi ne bi bio problem nakon svega ovoga iznesenog zamisliti i(ili) gledati kako drugi muškarac obrađuje tvoju partnericu?
Ono, ne izaziva ti to osjećaj ljubomore, bijesa, ljutnje?
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:12   #1563
Quote:
Zabranjeni kaže: Pogledaj post
I tebi ne bi bio problem nakon svega ovoga iznesenog zamisliti i(ili) gledati kako drugi muškarac obrađuje tvoju partnericu?
Ono, ne izaziva ti to osjećaj ljubomore, bijesa, ljutnje?
Ljubomora, bijes i ljutnja su niske i primitivne emocije i stanja.

Kada se naučiš živjeti na jednom višem duhovnom nivou onda to na tebe ne utječe tako.

Osim toga to je samo seks i ništa više.
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:13   #1564
Ne, ni najmanje. Nije mi problem odvojiti formulaciju ljubav i moje, od sex-a i nakon toga opet moje koje uzmem kad i ako hoću ili na želju žene kad želi i kako jer sam ja vijek tu
Svrha je užitak i zadovoljstvo nas oboje dakako pritom kao što sam i naveo sve smo se dogovorili, a ljubomoran nisam bio nikada.... to samo predstavlja veći problem i nepoštivanje intergriteta partnera,nepovjerenja u startu i lošeg završetka.Ako netko želi nešto napraviti, to će napraviti kad se najmanje nadaš ili baš kad mu nešto braniš ili ako mu nešto nedostaje pa nema razgovora i riješenja
Život shvaćam tako da dok nešto traje i traje super(treba se potruditi što bolje), ako se mora nešto desiti da bi se razišlo opet dobro(ovdje mislim na prijevaru ili sex- za jednu noć) i tu bi onda sebe krivio kao mogući uzrok, jer nisam na vrijeme poduzeo ništa da poboljšam svoj odnos s partnericom.
A sa ženom imam odlićan odnos i razumijevanje i dakako da niko nikome ništa neuvjetuje da se mora ili nameće jednostavno razgovorom o takvoj opciji smo došli do toga da smo oboje sporazumni ako bi se desio takav scenario, ako ništa drugo ajmo probati

Zašto bi bio bijesan?
Sve smo zajedno dogovorili i suuglasni smo s time da bude po našem.To je naša zajednička želja da probamo nešto novo.Dakako da nespašavam ni brak ni vezu već svjesno ulazimo u to oboje

Zašto bibio ljut?
Ja sam predložio i osvemu porazgovarao sa ženom, otklonio svaku sumnju glede ljubomore ili nekih problema, te smo zajedno u tome gdje je ona i ja sam tu u nekoj ulozi.

Vjerujem da će sad netko pitati kako bi se ponašao ako ta osoba bude bolja u izvedbi od mene, i s tim sam na čisto da od boljeg uvijek ima bolji i da je žena prije mene imala bolju ali i lošiju sexualnu izvedbu.Pričao sam i o tome sa ženom nemamo baš niakavih tajni glede toga, i to smo riješili sve u prve dvije godine veze/braka.

Bio bi ljut da me prevari iza leđa bez znanja, e to je već razlog za bijes i ljutnju ali i pogreška jednog od nas ili oboje što znaći da nije bilo iskrenosti i poštivanja u vezi i to duže vrijeme jer takvo što se nedonosi za tjedan ili dan to tinja nezadovoljstvo već duže..... i pitanje je kad će do toga doći.

Zato u braku/vezi smatram da uvijek treba biti otvoren,iskren te o svemu porazgovarati i sve istjerati na čistac, a ne pometati pod tepih ili lako ćemo, to su velike greške koje neće donijeti ništa dobro..... a vremenom će samo biti gore.
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:42   #1565
Ok, ako ste ti i supruga s time zadovoljni.

U meni se recimo javlja bijes i ljutnja kad bi zamislio ženu s nekim drugim tipom.
Ali, sto ljudi, sto ćudi.
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 11:11   #1566
Jesi li ikada razmišljao o "swinganju" dakako sa ženom i uopće porazgovarao što o tome misli ili se samo ovako javljaš jer tkoje god i pomislio o temi i zna značenje iste neće spominjati "bijes i ljutnju" tome tu nije mjesto i to su negativne osobine koje si ti ljudi nemogu i nežele dopustiti, kvari doživljaj....
Razmišlja se samo o nečemu drugačijem,užitku i zadovoljstvu koje taj način života pruža ni manje ni ništa više od toga.
Podrazumijeva se da su svjesni da nije "ljubav to što se tamo traži" to se ima kod kuće i u dovoljnoj mjeri da nema negativnih misli i ono su svjesni toga, to čovijeka ograničava da uživa i ako netko i misli na taj način nije mu mjesto u "swinganju" ...

Ali zato vjerjem da bi "drugu ili tuđu ženu bez problema bacio pod joja" i nebi te spopadao bijes i ljutnja nakon toga ili možda savijest što sito napravio i kako češ ženi pred oči
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 12:48   #1567
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post

Ali zato vjerjem da bi "drugu ili tuđu ženu bez problema bacio pod joja" i nebi te spopadao bijes i ljutnja nakon toga ili možda savijest što sito napravio i kako češ ženi pred oči
Zasto bi to trebalo biti cudno? Zasto se podrazumijeva da ako volis FFM trojku, automatski moras pristati na MMF?
Old 07.10.2017., 13:51   #1568
Nije uopće čudno, ali spominjanje bijesa,ljutnje,ljubomore neide sa formulacijom "swing" i dakako da opcije FMF ili MFM neide u ovu temu i onda moj navod da bi tuđu ženu rado okrenio "drži vodu" i spada pod druge fetiše ili načine življenja

Onda je trebao postati u teme koje su mu bliže s obzirom na uvjerenja ali vjerujem da ni jedna nije u njegovom dosegu s takvim stavom i razmišljanjem, jedina opcija je ako se želi riješiti žene/partnerice da to možda proba ali nevjerujem u to eventualno da nađe takav par za trećeg.... a opcija da uleti sa ženom u tako nešto su ravne "0".... za bilo koju od navedenih opcija.
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:17   #1569
Bijes, ljutnju i ljubomoru osjecaju samo osobe nesigurne u sebe. Definitivno nisu materijal za swing a bome ni za ffm ili mfm
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:25   #1570
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto bi to trebalo biti cudno? Zasto se podrazumijeva da ako volis FFM trojku, automatski moras pristati na MMF?
Pa meni je to jako čudno, licemjerno.
I iskreno ne razumijem kako to možeš voljeti FFM, a ne pristaješ na MMF.
Po meni je to jako sebično.
I onda se ne radi o iskrenom odnosu punom povjerenja kakav treba za swing ili trojku.
Doduše ako si treća osoba onda razumijem.
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:39   #1571
Pozdrav.. gdje u zagrebu se okupljaju swingeri ili ima neki par? Mi smo mladi par
perokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:07   #1572
Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Bijes, ljutnju i ljubomoru osjecaju samo osobe nesigurne u sebe. Definitivno nisu materijal za swing a bome ni za ffm ili mfm
Bile nesigurne ili ne, to je bo0lest, kako god okreneš.
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:17   #1573
je, ljubomora je bolest, slažem se
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:55   #1574
Quote:
Tekuzukato kaže: Pogledaj post
Ali FFM i MMF je seks u troje. Swinganje je kad 2 para mijenjaju partnere, ili? Ako par nađe recimo još jednog muškarca za MMF trojac, to ne spada pod swinganje, zar ne?
RogueTanuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 18:31   #1575
Pa da swinganje je ustvari razmjena partnera.
Pa i u trojcu ima razmjene partnera pa je i to neka vrsta swinga.
Evo trenutno sam i ja u jednom MMF trojcu, pisao sam već u drugoj temi u tome.
Nije to klasičan trojac jer oboje uživaju sa mnom.
On uživa kad vidi mene sa njom, a i oni oboje kad si nas dvojica drkamo, ližemo.
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 18:52   #1576
Quote:
Pa meni je to jako čudno, licemjerno.
Po meni je to jako sebično.
Možda zato kaj mu se neda gledat pored sebe golog muškarca i njegovu kitu
Old 10.10.2017., 19:12   #1577
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
Možda zato kaj mu se neda gledat pored sebe golog muškarca i njegovu kitu
Pa da ne kaj mu se neda, nego se boji, nesigurnost.
I za takve ljude nije swinganje, eventualno mogu sudjelovati solo u tome kao treća strana.
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:16   #1578
Quote:
Pa da ne kaj mu se neda, nego se boji, nesigurnost.
I za takve ljude nije swinganje, eventualno mogu sudjelovati solo u tome kao treća strana.
probao sam i ffm i mmf i draža mi je prva opcija. ne zbog nesigurnosti nego čisto zato jer sam hetero pa mi je ugodnije i više napaljujuće biti sa 2 trebe nego sa likom i trebom.
Old 10.10.2017., 20:01   #1579
Vjerujem to je san skoro svakog muškog
Jesi uspio izhendlati obje?
Da imam dvije takve kao što je ona, teško
Zadnji puta smo svaki po dvaputa svršili u nju.
Meni je užitak kad vidim da njih dvoje uživaju, i volim to vidjeti.
I kad bih imao takvu curu volio bih je podijeliti, da je gledam kako uživa..
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:07   #1580
Quote:
Jesi uspio izhendlati obje?
večinu puta jesam. ali zalomilo se par puta i da nisam. ali to me alkohol sjebo
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.