Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 11:28   #2041
^^Earth_Bender poprilicno dobro opisano
Al sad el to problem zenskog stava koji je opisan
mm mozda, no realno, nesto ga je moralo proizvesti i dozvoliti njegovo daljnje postojanje

pa bih se bih se prije orijenitrao na onu >>generalizaciju<< ( obratiti posebnu pozornost na rijec unutar >><<)
"Zenama je lakse doc do kurca nego muskome do case vode... casu vode moras traziti, ne nudi se sama ;D"

Zabrij samo kad bi muski poslali "sve to" u krasan kurac i odjebali "sve to" na neko duze vrijeme
Temelji za odrzavanje takvih pizdarija morali bi jednostavno nestati
No takva globalna promijena iziskuje kolektivno sudjelovanje debelo nadpolovicne vecine kako bi imala efekta ( citaj - {nad}kriticna masa )


O.T. - poprilicno slicno ovome sto je receno u EB postu
No upoznah par kvalitetnih zalutalih,
s nekima sam frendujem vec duze vrijeme
s ostalima se stvar nije razvila u tom smjeru pa je na tome stalo
Al nije nikad doslo do nekog duzeg smislenijeg odnosa ...
__________________
Krafty Regret Someone Like You
New Order is offline  
Old 07.10.2017., 14:53   #2042
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ja ipak mislim da ti fali neka slika s moćnim autom i par slika sa don perignonom iz nekog kluba, vjerujem da bi ti pisale eseje i odgovarale brzinom munje. just sayin...
Najbolje da nabavi lazni kljuc koji je replika Bmw, Mercedesa, Audi-a i/ili Ferrari-a kljuca s E-bay pa da se slika s tim. Ali onako da kljuc bude u drugom planu.
Mozda ce se tada one ljepiti za njega
Bjelkon is offline  
Old 07.10.2017., 15:04   #2043
Quote:
Bjelkon kaže: Pogledaj post
Najbolje da nabavi lazni kljuc koji je replika Bmw, Mercedesa, Audi-a i/ili Ferrari-a kljuca s E-bay pa da se slika s tim. Ali onako da kljuc bude u drugom planu.
Mozda ce se tada one ljepiti za njega
Mislim da me nisi shvatio... nedostaje mu slika sa SVOJIM autom, malo putovanja po europi i tako.. ovakve fejk stvari poput ključeva će i najgluplje ženske prokužit.
mark 88 is offline  
Old 07.10.2017., 15:25   #2044
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Mislim da me nisi shvatio... nedostaje mu slika sa SVOJIM autom, malo putovanja po europi i tako.. ovakve fejk stvari poput ključeva će i najgluplje ženske prokužit.
Skuzio sam, ali malo sam se salio of course. Jel smatras da li je bitnija fotka s nekom markom od vozila(nesto gore tipa sto sam naveo)
ili je dovoljno fotka s vlastitim autom(ne ocekujem da se tip sada slika pored fice, yuga i sl.)?
Pitam jer ne znam kakva ocekivanja takvi tipovi zenski imaju (imam srecu da nisam upoznao takve tipove).
Bjelkon is offline  
Old 07.10.2017., 16:30   #2045
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Moja iskustva s tindera

1. Pošaljem poruku, nema odgovora, valjda za princezu nije bila dovoljno originalna ili posebna, nju je mama naučila da zaslužuje samo najbolje, ili se samo zajebala pa povukla desno, a mislila je na drugu stranu

2. Cure koje odgovore s pitanjem što želim, ono aplikacija za upoznavanje pa sam mislio da se to podrazumijeva

3. Cure koje pristanu na dopisivanje, ali na svako moje pitanje daju kratke odgovore i ne pitaju ništa, mogućnost da se razgovor razvije je nikakva

4. Par ovih pod tri sam pitao , ono koji vrag ? jedna mi je rekla da radi još 5 poslova dok se dopisuje sa mnom, baš super, sve ti je jasno, jedna je rekla da joj to troši previse megabajta pa su joj odgovori zato kratki

5. S dvije sam se trebao naći, može, sve super, jedna mi javi sat vremena prije da ipak ne može, neki proziran izgovor, jedna me stavila samo na ignor kada sam predložio vrijeme i mjesto

6. S nekima je dopisivanje išlo super, komunikacija ide, nisu mrtva puhala, nakon nekog vremena predložim kavu, ili pitam zašto je tu, odgovor je, dosadno mi je trenutno pa malo ubijam vrijeme, nemam se namjeru nikako naći

Sve u svemu većinom negativna iskustva
Koja je razlika između bolda osim što ti mrziš žene i one ne smiju ono što ti smiješ?
dire Dawn is offline  
Old 07.10.2017., 16:35   #2046
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između bolda osim što ti mrziš žene i one ne smiju ono što ti smiješ?
Nekako mi nije isto ako pitaš nakon podužeg komuniciranja o planovima i kakve ćete daljnje korake poduzeti, ili kad ti prvi odgovor od druge strane bude: "šta sad ti oćeš!?!".
AngryNomad is offline  
Old 07.10.2017., 16:40   #2047
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Nekako mi nije isto ako pitaš nakon podužeg komuniciranja o planovima i kakve ćete daljnje korake poduzeti, ili kad ti prvi odgovor od druge strane bude: "šta sad ti oćeš!?!".
Yea, nekak čisto sumnjam da je dio odgovor kakav ti pišeš da je.

"Što ti želiš" od dejting stranice je fakat pitanje na mjestu jer makar to bila stranica za upoznavanje neki stvarno žele samo ONS, a neki imaju u cilju vezu.
Nedajbože da si tražiš osobu koja želi isto što i ti, a k tome se još usudiš i ispitati teren direktnim pitanjem. Šok, užas i nevjerica!
dire Dawn is offline  
Old 07.10.2017., 16:45   #2048
"Šta oćeš??"
R u 4 real ???


OT: Umorna sam od fejsa s kamoli da odem na ovakve app

Forever alone
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 07.10.2017., 16:47   #2049
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između bolda osim što ti mrziš žene i one ne smiju ono što ti smiješ?
ja ne mrzim žene, to je valjda ona popularna u zadnje vrijeme, ako navedeš neke stvari koje stvarno stoje, odmah moraš da nekoga mrziš, a drugo, nije baš isto kada te netko na pitanje jesi za dopisivanje odgovori što želiš, ispada kao da sam ja nekog napao, i kada postaviš pitanje koji ti je cilj tu, nakon što pretrese 100 tema
Earth Bender is offline  
Old 07.10.2017., 16:49   #2050
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
"Što ti želiš" od dejting stranice je fakat pitanje na mjestu jer makar to bila stranica za upoznavanje neki stvarno žele samo ONS, a neki imaju u cilju vezu.
Nedajbože da si tražiš osobu koja želi isto što i ti, a k tome se još usudiš i ispitati teren direktnim pitanjem. Šok, užas i nevjerica!
Slažem se, neki portali (npr. badoo) imaju i opciju gdje to upišeš u profilu. Ali koliko to ljudi stvarno ispuni kako misli?
I znaš li ti unaprijed želiš li lika samo pojebati jednom, deset puta ili ćeš ga oženit, prije nego razmijenite jednu riječ?
AngryNomad is offline  
Old 07.10.2017., 16:51   #2051
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
nakon ovoga iskustva s tinderom iskreno mi se smanjila želja da nekoga upoznam, toliko cura koje su pune sebe da misle da je dosta s njihove strane da kažu bok i pokoju riječ ,da bi ja trebao glumiti klauna koji će skakati oko njih, možda takvih muških budala ima dosta pa se tako ponašaju, ali radije i sam nego biti jadnik prve klase
Ne moras bit sam, nego prilazi zenama uzivo Ja licno uvijek imam vise uspjeha uzivo, kada god sam pokusao nesto online dozivio sam slicne stvari kao i ti
orhidej107 is offline  
Old 07.10.2017., 16:53   #2052
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Slažem se, neki portali (npr. badoo) imaju i opciju gdje to upišeš u profilu. Ali koliko to ljudi stvarno ispuni kako misli?
I znaš li ti unaprijed želiš li lika samo pojebati jednom, deset puta ili ćeš ga oženit, prije nego razmijenite jednu riječ?
Mislim da ipak postoji velika razlika između "želim samo i isključivo ONS" i "sve opcije su mi otvorene". Ovo prvo može vodit apsolutno nikud, ovo drugo završit jednim seksom ili jebavanjem do kraja života .
No gle, ja sam tim cure koji ne želi ONS ni u kojem slučaju. Naprosto mi to nije privlačno kao ideja i uostalom, neću ni objašnjavat dalje. Not my cup of tea. Zar nije onda fer reći drugoj strani što (ne)želiš?

S tim da sam i ja to pitala, ali i hrpu puta su dečki pitali mene. Mislim da je to jedno od valjda osnovnih pitanja koje se potegne na stranicama na kojima to ne možeš unaprijed već označit (znam da na OKCu možeš).
dire Dawn is offline  
Old 07.10.2017., 16:55   #2053
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Yea, nekak čisto sumnjam da je dio odgovor kakav ti pišeš da je.

"Što ti želiš" od dejting stranice je fakat pitanje na mjestu jer makar to bila stranica za upoznavanje neki stvarno žele samo ONS, a neki imaju u cilju vezu.
Nedajbože da si tražiš osobu koja želi isto što i ti, a k tome se još usudiš i ispitati teren direktnim pitanjem. Šok, užas i nevjerica!
Meni je pitanje besmisleno, jer nemam unaprijed planirano nit mogu znati kakav ce odnos bit sa nekime i da li cu pozeljeti vezu.
Znaci odgovor bi bio zelim da se upoznamo uzivo, a dalje ne znam
orhidej107 is offline  
Old 07.10.2017., 17:04   #2054
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Meni je pitanje besmisleno, jer nemam unaprijed planirano nit mogu znati kakav ce odnos bit sa nekime i da li cu pozeljeti vezu.
Znaci odgovor bi bio zelim da se upoznamo uzivo, a dalje ne znam
And once again, ne razumiješ .

Tvoj odgovor je očito "upoznavanje uživo", a ukoliko je njen "samo se želim pojebat sa strancem i nikad ga više vidjet/čut" s čim ti (hipotetski) nisi okej - onda ne tražite isto, no?
dire Dawn is offline  
Old 07.10.2017., 17:06   #2055
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ne moras bit sam, nego prilazi zenama uzivo Ja licno uvijek imam vise uspjeha uzivo, kada god sam pokusao nesto online dozivio sam slicne stvari kao i ti
Relativno sam nedavno prisao jednoj curi u gradu, i reakcija je bila mislim da bi bolje prosao da sam trazio, ej, mozes mi dati bubreg nego jesi mozda jednom za kavu, realno nisam se bas previse nadao, ali da netko ne moze reci, a jebiga, gle, ne mogu, nisi moj tip, imam decka, nego ono , skoro pa nisam dobio nikakav odgovor, kasnije to pricam frendici, kaze ona meni,ne mozes to tako raditi, ja kazem ok, zasto, koji razlog, to se ne radi. To je ta logika, ako se to ne radi, nije uobicajeno, onda ti nemas sto mjenjati stoljetna pravila balkana
Earth Bender is offline  
Old 07.10.2017., 17:27   #2056
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Relativno sam nedavno prisao jednoj curi u gradu, i reakcija je bila mislim da bi bolje prosao da sam trazio, ej, mozes mi dati bubreg nego jesi mozda jednom za kavu, realno nisam se bas previse nadao, ali da netko ne moze reci, a jebiga, gle, ne mogu, nisi moj tip, imam decka, nego ono , skoro pa nisam dobio nikakav odgovor, kasnije to pricam frendici, kaze ona meni,ne mozes to tako raditi, ja kazem ok, zasto, koji razlog, to se ne radi. To je ta logika, ako se to ne radi, nije uobicajeno, onda ti nemas sto mjenjati stoljetna pravila balkana
Ako prilazis po ulici to jeste neuobicajeno, moguce je, ali tesko. Trebas proci "ispod radara" kao neka "slucajna konverzacija" ne smijes joj se odmah vidljivo nabacivati
Ako nemas iskustva sa pristupom uzivo, ja bi ti savjetovao da prvo pokusas na nekim lokacijama gdje je to vise oubicajeno i cure su pristupacnije, kao recimo neki kafic, diskoteka, klub i sl
orhidej107 is offline  
Old 07.10.2017., 17:31   #2057
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
And once again, ne razumiješ .

Tvoj odgovor je očito "upoznavanje uživo", a ukoliko je njen "samo se želim pojebat sa strancem i nikad ga više vidjet/čut" s čim ti (hipotetski) nisi okej - onda ne tražite isto, no?
Pa mozda da, mozda ne. Jer mozda kada je upoznam i ja cu pozeljeti samo to i nista vise. Ne vidim zasto se time opterecivati, neka stvari idu svojim tokom, pa sta bude bit ce

Jer sumnjam da ima ljudi bilo kojeg spola koji su tako cvrsto odlucili unaprijed sta ce tacno bit, a sta nece. Ako ti se neko svidi za nesto vise, vecina ljudi ce i pozeljeti nesto vise onda sa tom osobom
orhidej107 is offline  
Old 07.10.2017., 17:34   #2058
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ako prilazis po ulici to jeste neuobicajeno, moguce je, ali tesko. Trebas proci "ispod radara" kao neka "slucajna konverzacija" ne smijes joj se odmah vidljivo nabacivati
Ako nemas iskustva sa pristupom uzivo, ja bi ti savjetovao da prvo pokusas na nekim lokacijama gdje je to vise oubicajeno i cure su pristupacnije, kao recimo neki kafic, diskoteka, klub i sl
Klubovi, meni to izgleda jako tesko, ono, oko nje deset frendica, ajde ne deset ali i tri su previse. Ali kao sto sam rekao, nakon ovog iskustva s tinderom pala mi je zelja da nekog upoznam
Earth Bender is offline  
Old 07.10.2017., 17:41   #2059
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Jer sumnjam da ima ljudi bilo kojeg spola koji su tako cvrsto odlucili unaprijed sta ce tacno bit, a sta nece.
Zapravo ima dosta takvih ljudi na dejting stranicama.
anđeo tame is offline  
Old 07.10.2017., 17:42   #2060
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Klubovi, meni to izgleda jako tesko, ono, oko nje deset frendica, ajde ne deset ali i tri su previse. Ali kao sto sam rekao, nakon ovog iskustva s tinderom pala mi je zelja da nekog upoznam
uhvatiš ju kad ide na wc

pa kaj su tak loše cure na tim stranicama?
anovi86 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.