Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 23:06   #501
E, a ja se ženim.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:20   #502
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Nije nemoguće, ali ja ne želim djecu pa si ne razbijam glavu time. Iako bi stala iza svih gay osoba i podržala pravo na posvajanje i umjetnu oplodnju u istospolnoj zajednici.
Nisam se trebala mirit s time, dakle. Obožavam djecu, raidm s njima, ali ne bi svoju.
hmmm...kod mene je baš suprotno. Svoju bih djecu, a ne mogu reć da ih uvijek obožavam
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:29   #503
Drage cure,

trebam pomoć i savjet.

Tražim neki kafić gdje mogu odvesti curu koja mi se sviđa. Mjesto u Zagrebu koje je fora, a na kojem neće biti čudno ako je poljubim (ako jer smo obje bi curious).

Ili ako imate neko top romantično mjesto u centru koje je izvan domene pogleda ljudi, a romantično.

Hvala

Zadnje uređivanje StandingOvation : 17.09.2017. at 21:30. Reason: nedefiniran grad
StandingOvation is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:00   #504
Quote:
StandingOvation kaže: Pogledaj post
Drage cure,

trebam pomoć i savjet.

Tražim neki kafić gdje mogu odvesti curu koja mi se sviđa. Mjesto u Zagrebu koje je fora, a na kojem neće biti čudno ako je poljubim (ako jer smo obje bi curious).

Ili ako imate neko top romantično mjesto u centru koje je izvan domene pogleda ljudi, a romantično.

Hvala

Hjoj, kao da smo u Zagrebu devedesetih.
Trust me, da ju poljubiš na okretištu na Črnkasu ili u bilo kojem Vivasu, neće predstavljati nikom problem. Zagreb nije što je prije 10 godina i osim ako nisi u hordi BBB-ovaca, ljude boli neka stvar što radiš s kim.
Meni ti je romantičan kafić točno iznad Dolca, miris pečenih kokoši, ribe, svježih sireva i kiselog kupusa, šušur kumica i lepetanje golubova.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 00:15   #505
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Hjoj, kao da smo u Zagrebu devedesetih.
Trust me, da ju poljubiš na okretištu na Črnkasu ili u bilo kojem Vivasu, neće predstavljati nikom problem. Zagreb nije što je prije 10 godina i osim ako nisi u hordi BBB-ovaca, ljude boli neka stvar što radiš s kim.
Meni ti je romantičan kafić točno iznad Dolca, miris pečenih kokoši, ribe, svježih sireva i kiselog kupusa, šušur kumica i lepetanje golubova.

Hvala, ali ovo baš nije od pomoći
StandingOvation is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 07:29   #506
Ne znam što da ti kažem, odvedi ju u Vimpi.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:12   #507
Sad znam gdje ću i ja doći sa svojom curom moožda.
Često tamo prolazim i uvijek škicam

Sjećam se kako smo ona i ja prvi put odlučile da idemo skupa van..i to smo danima-tjednima planirali. I to u gay bar, gdje ni ja ni ona nismo nikad bile.
Za početak nismo ga znali naći, zatim nas je kiša oprala dok smo ga tražile , a kad smo stigle,, nikog nije bilo pa smo se pokupile i otišle dalje. Ne baš odmah, malo smo pričekale jedno vrijeme.. ali se sjećam kako smo ludile jer smo bile mokre, jer smo došli prerano i nikog nije bilo, a htjele smo sesi uvijati tijela i ljubiti se
Uberom smo otišle doma...i prešutno se dogovorile da nam je stan ipak najdraže mjesto za sve
:inlove:
sabina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:05   #508
Quote:
sabina_ kaže: Pogledaj post
Sad znam gdje ću i ja doći sa svojom curom moožda.
Često tamo prolazim i uvijek škicam

Sjećam se kako smo ona i ja prvi put odlučile da idemo skupa van..i to smo danima-tjednima planirali. I to u gay bar, gdje ni ja ni ona nismo nikad bile.
Za početak nismo ga znali naći, zatim nas je kiša oprala dok smo ga tražile , a kad smo stigle,, nikog nije bilo pa smo se pokupile i otišle dalje. Ne baš odmah, malo smo pričekale jedno vrijeme.. ali se sjećam kako smo ludile jer smo bile mokre, jer smo došli prerano i nikog nije bilo, a htjele smo sesi uvijati tijela i ljubiti se
Uberom smo otišle doma...i prešutno se dogovorile da nam je stan ipak najdraže mjesto za sve
:inlove:

You lost me at dva zareza, tu sam se negdje spotaknula i umrla od dosade. Mašem iz grobića.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:45   #509
jeste vi ljubomorne? Ja popizdim kad ona gleda druge ženske ili kad priča s njima
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 03:39   #510
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
jeste vi ljubomorne? Ja popizdim kad ona gleda druge ženske ili kad priča s njima
Navikni se na to što bolje i brže možeš.
Inače ćeš zagorčavati život i sebi i drugima...

Sve smo mi radoznale (općenito govoreći) a od gledanja i spike niko ti nije niš ukrao... U takvim trenucima možeš samo da nešto više naučiš o svojoj ženskoj a i o drugima - a vremenom i o sebi...

Možda idem predaleko, ali da preventivno kažem... Ako si tip da se tebi konstantno posvećuje pažnja, onda će biti vrlo teško. Nađi zadovoljstva u ostvarivanju same sebe i van te veze, pa će ti i veza biti slađa, pogotovo bez ljubomore...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:56   #511
Jesam, upravo sam joj zagorčala život , i sad smo prekinule. Teško je znati što se zbiva u nečijoj glavi dok komunicira s drugima, meni se činilo da je ona namjerno flertala s drugima. Bilo kako bilo, bolje što dalje od takvih koketnih koka. Pored svega je i biseksualna, još jedan dokaz da takve najlakše varaju, bez imalo krivnje
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 06:18   #512
Quote:
StandingOvation kaže: Pogledaj post
Drage cure,

trebam pomoć i savjet.

Tražim neki kafić gdje mogu odvesti curu koja mi se sviđa. Mjesto u Zagrebu koje je fora, a na kojem neće biti čudno ako je poljubim (ako jer smo obje bi curious).

Ili ako imate neko top romantično mjesto u centru koje je izvan domene pogleda ljudi, a romantično.

Hvala

Znam za KIC koji je gay friendly kafic. Ugodan, a moze se procitati i neko stivo. Nisam gej, ali tu sam voljela popiti kavu i uvijek je bilo gej parova.

https://m.facebook.com/KIC-klub-7001...?locale2=hr_HR
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:26   #513
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
Pored svega je i biseksualna, još jedan dokaz da takve najlakše varaju, bez imalo krivnje
zar baš nema kutka gdje se ne mogu pročitati ovakve gluposti
Palanquin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 13:44   #514
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
Jesam, upravo sam joj zagorčala život , i sad smo prekinule. Teško je znati što se zbiva u nečijoj glavi dok komunicira s drugima, meni se činilo da je ona namjerno flertala s drugima. Bilo kako bilo, bolje što dalje od takvih koketnih koka. Pored svega je i biseksualna, još jedan dokaz da takve najlakše varaju, bez imalo krivnje
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 18:38   #515
Šporke biseksače, drolje varalačke.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 03:30   #516
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
Jesam, upravo sam joj zagorčala život , i sad smo prekinule. Teško je znati što se zbiva u nečijoj glavi dok komunicira s drugima, meni se činilo da je ona namjerno flertala s drugima. Bilo kako bilo, bolje što dalje od takvih koketnih koka. Pored svega je i biseksualna, još jedan dokaz da takve najlakše varaju, bez imalo krivnje
Ne možeš (srećom!) čitati tuđe misli, a opasno je (pre)interpretirati...
Ima i takvih koje će te namjerno izazivati - nekima čak i to odgovara
Ovaj zadnji "argument" (o bipsićkama), blago rečeno, nije nikakav argument...

Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Šporke biseksače, drolje varalačke.
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 20:55   #517
Evo mene opet, javila sam se prije nekoliko mjeseci, ne znam koliko se ljudi sjećaju, ali priča ide ovako: na faksu sam, postoji kolegica na koju sam veoma slaba, ja nisam izašla iz ormara, njezino stajalište o homoseksualnosti jest da je to ok ali ona smatra da ima previše drame između dvije cure. Ta kolegica mi je u međuvremenu postala prijateljica. Ubija me sa slanjem srca i pusa preko fejsa, što naravno nije nikakav pokazatelj, ali tko ne bi padao na srca i puse . Ono što sam opazila kroz nekoliko mjeseci poznanstva jest da se njezin odnos prema meni promijeni ukoliko je okružena svojim prijateljima, odnosno društvom u kojem ja nisam. Promijeni se na način da me jednostavno ne gleda i zapravo više manje ignorira ili ne doživljava. Inače kad smo same odnos je totalno drugi. Pričamo o svemu i svačemu i već prepoznajemo jedna drugoj poglede. Na fejsu također postoji jedna hladno-topla igra. Postoje periodi gdje se non stop dopisujemo, ostanemo budne do kasno (inače obje ostanemo kasno neovisno o tome da li se dopisujemo) na kraju si zaželimo laku noć uz prigodne emojije srca, a s druge strane postoje periodi gdje me ona ponovno ignorira(ne u doslovnom smislu da ne odgovara nego jednostavno odgovara na način da se skuži da se ne želi dopisivati). Ono što sam primjetila jest da nakon nekog vremena ukoliko joj ne šaljem nikakve poruke ona ponovno započne komunikaciju. Mislim da je shvatila dosad da postoji velika šansa da sam ja bi (iako sam zapravo 90% lezba ) jer sam joj davala poruke između redaka u više navrata kada smo se dotakli teme seksualnosti ili romantičnih odnosa.
Eto toliko od mene. Molim lezbe s iskustvom, ili jednostavno lezbe da komentiraju moj slučaj. Zahvaljujem unaprijed
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 09:03   #518
jesi ti jos u ormaru ili si izasla iz ormara?

sto bi ti htjela?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 18:46   #519
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
jesi ti jos u ormaru ili si izasla iz ormara?

sto bi ti htjela?
nisam još. I ne vidim da se to nazire u budućnosti. Eventualno bih mogla priznati bi sklonosti. Ali da izađem oanko hej ljudi ja sam lezba, šanse za to su nepostojeće.
Što bih htjela, pa od vas bih htjela da iskomentirate situaciju i cijelu tu toplo-hladno dinamiku. S druge strane što bih htjela da se dogodi s kolegicom, pa recimo neki znak od nje da postoji privlačnost i s njezine strane, te onda nakon tog znaka i moja sukladna reakcija. Naravno prije toga bih se konzultirala s vama
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 21:36   #520
nikad nebi drugom savjetovala ono sto nebi ni samoj sebi.
ako se bojis reakcije drugih, kako drugacije mozes dat nekome do znanja da ti se svidja ako ne direktno? da, odete van, malo popijete, probas ju poljubit, ako ide, super, ako dobis kosaricu - joj sorry, inace to ne radim, valjda je od alkohola
to je i mene jako dugo mucilo (kako da joj dam do znanja da mi se svidja, a nebi htjela da ostatak svijeta sazna.
ako si jos uvijek u "ormaru" moras bit svijesna rizika ukoliko imas posla sa heteroseksualnom zenom. to uvijek pricam jer neznas kaj je ljudima u glavi i na koga mozes naletit.
isto tako je bitno sto ti zelis, ukoliko se "igra", jel bi tebi "igrice" bile dovoljno ili ipak zelis vise od igranja. mozda se ne igra, mozda... (moze bit 1000 razloga zasto radi to sto radi). ne mozes znat kaj je u njezinoj glavi isto kao sto nitko od nas ti ne moze sa 100% sigurnoscu rec - e, ona ti misli to i to...
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger