Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2017., 20:03   #2101
Većina ovih modela nađe se na aliexpressu za puno jeftinije. Čak su i fotke s alija.
53$ https://www.buykud.com/products/new-...ton-linen-robe

12$ http://s.aliexpress.com/vEjYfmEv

Ovo je samo jedna od haljina.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 22:43   #2102
to uopće nije ista haljina
meni je ova zgodna
https://www.aliexpress.com/item/2017...999.264.CgxaMe
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 23:11   #2103
dobro. nije ista. vrlo je slična.
a za četvrtinu cijene.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:49   #2104
Hvala na linkovima, ovo s Aliexpressa izgleda dosta povoljno
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:59   #2105
Na aliexpressu ti je najvažnije gledati kakve ocjene ima item za kojeg si zainteresirana, kakve su recenzije kupaca i kakve ocjene ima seller. Sellera odgovaraju vrlo brzo na upite oko veličine ili drugih pitanja. I puno brze dolazi nego s ebaya, iako se možda u nekim slučajevima radi o istim sellerima.
Ako imaš aplikaciju na mobitelu, slikaj haljinu koju želiš neka ti je pretraži jer se isti-baš isti item može naći i za pola cijene
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 00:50   #2106
U kojim ducanima kojih ima u seiersbergu ima vecih velicina(traperica prvenstveno)?
NymeriaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 02:12   #2107
Iz mog iskustva - nijednom. Ovisi koji broj ti treba. Ja sam 48/50 i nisam tamo nikad uspjela kupiti hlače uopće. H&M nema plussize odjel, a ostale trgovine nemaju tako velike brojeve.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 10:08   #2108
Za plus u h&m-u treba otici do centra West, a u Seiersbergu se odlicne a jaaako povoljne stvari mogu naci u Primarku. Ja uvijek pogledam i Vogele, imaju velicine ali je dizajn malo ozbiljniji i konzervativniji.
bulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 11:29   #2109
Primark nema ništa u mojoj veličini - ali ne znamo koji broj treba forumašici.

Hvala za info za West -to si sigurna? Važno mi je da ne idem bezveze.

A kaj se Vögelea tiče - u pravu i, zaboravila sam. Ne idem tamo baš (više) jer su mi preskupi, a koliko se sjeća, traperice su im bile kroja ono - mrkva i na crtu.

Edit: evo poslala sam upit i na West i na Seiersberg, pa ćemo možda biti još pametnije nakon toga gdje ima plus size odjeće, pogotovo hlača. Iako, meni su jednom odgovorili da H&M u Seiersbergu ima plus size odjel, ja dođem, a ono - nema.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 14:52   #2110
West je ovo proljece jos uvijek imao plus, a za dva tjedna potvrdim trenutnu situaciji. Ja sam 48, primark 18-20. Primark je lutrija, u jednom danu od jutra do predvecer ponuda se zna dosta razlikovat. Istina u Primarku nikad traperice nisam nasla, svi su krojevi katastrofa. Za traperice mi je hm plus zakon.
bulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 17:30   #2111
A gdje kod nas ima normalnih traperica večih veličina?

Kik mi čak zna imati i super modele, ali traper im je ful tanak i brzo mi se poderu na preponama. C&A je u zadnje vrijeme srozao kvalitetu svega koliko mi se čini.

Čula sam za famoznu Amadeus plus size kolekciju, no ovaj Amadeus u kojem sam ja bila je imao svega nekoliko modela koji su bili fuuuul plitki, makar prodavačica tvrdi da su deklarirani kao dublji. Našla sam tamo jedan super model koji mi odlično stoji, ali materijal je bio skroz čudan, ima dosta elastina, ali je boja neka presijavajuća, ne mogu ni opisati to.

via Tapatalk
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 22:58   #2112
Cure, od srca vam preporucam Mango Violeta traperice.
Sve koje sam uzela su mi super, kod nas muku mučim za naci normalne traperice. Inace sam klasicni 44, u Zari ne mogu u nijedne normalno uci, navucem ih ali to je ajme, eventualno u C&A nađem neki dobar model i kod njih uzmem klasicni 44.
Na Violeti sve uzimam 44, kupila sam preko 7-8 komada dosad i sve su mi kao po mjeri krojene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:33   #2113
Quote:
bulj kaže: Pogledaj post
West je ovo proljece jos uvijek imao plus, a za dva tjedna potvrdim trenutnu situaciji. Ja sam 48, primark 18-20. Primark je lutrija, u jednom danu od jutra do predvecer ponuda se zna dosta razlikovat. Istina u Primarku nikad traperice nisam nasla, svi su krojevi katastrofa. Za traperice mi je hm plus zakon.
Ima kaj novoga u voezi H&M plus sizea?

Ja nisam ništa pametnija nakon što sam i Westu i Seiersbergu poslala mail. Odg.su mi da plus size u Seiersbergu ima Ulla Popken - nisu uopće shvatili poantu mog upita, jer pitala sam koje trgovine drže veličine od 48 nadalje. A znam da ima i Adler i Peek ima nekih artikala. Ali za H&M nije bilo komentara. A isto sam pitala i WEST, pa su mi poslali link na njihovu stranicu da nek zovem od trgovine do trgovine i pitam.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:17   #2114
Na koncu nisam isla u West, Seiersberg i dalje nema plus iako je kao nesto preuredjen. Ovaj put smo isli i u Murpark, i tamo HM ima plus,a takoder i home odjel sto do sad nigdje nisam vidjela.
A u Primarku odlican izbor vestica, majica, tunika, kariranih kosulja,haljinica , do velcine 20 za vecinu stvari
bulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:53   #2115
Gdje je Murpark?
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:22   #2116
Murpark
Ostbahnstraße 3, 8041 Graz, Austria
+43 316 482710

https://goo.gl/maps/j7sh7wy8PPJ2
bulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 22:10   #2117
Ima u H&M u Westgate-u plus size odjeće, ali ne na onom dijelu gdje na zidu piše "veličine 44-54" gdje je nekad to stajalo, nego malo prije toga, ne znam kako da točno objasnim, djelatnice će znati. Veličine su do 54 i 4XL. I može se naći odjeće za sve dobne skupine.
glamwizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 20:49   #2118
Pozdrav,
Znali netko gdje bi bilo kupiti visoke cizme, iznad koljena za nas s jacim listovima? Moze i online preporuka, bitno mi je da provjereno. Vi ste mi zadnja nada..
Narančada is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 22:18   #2119
Planet obuća je prošle godine imala takve 'plus size' čizme, vjerojatno imaju i ovu sezonu. Imao je i jedan butik na križanju Vinodradske i Ilice, provjerit ću ovih dana ponudu
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 09:05   #2120
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Cure, od srca vam preporucam Mango Violeta traperice.
Sve koje sam uzela su mi super, kod nas muku mučim za naci normalne traperice. Inace sam klasicni 44, u Zari ne mogu u nijedne normalno uci, navucem ih ali to je ajme, eventualno u C&A nađem neki dobar model i kod njih uzmem klasicni 44.
Na Violeti sve uzimam 44, kupila sam preko 7-8 komada dosad i sve su mi kao po mjeri krojene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Apsolutno potpisujem! Najbolje, pogotova Masha Legings!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.