Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 15:08   #621
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post

U smjeru da djeluje u onom području kojim ti vlada Venera u natalu.

Ako će ti biti Plutom trigon Pluton, onda da, djeluje i na kuću kojom natalno vlada Pluton (7. ako se dobro sjećam), ali to je generacijski aspekt pa ne znam koliko je bitan...
Ma ... djelovat će meni u svim smjerovima, ha ha...
Natalno: trigon Mjesec/Venera/Pluton.
Tranzitni Pluton u konjukciji na natalnu Veneru dakle radit će i trigon na natalni Mjesec i natalni Pluton.

Venera vlada 3. i 8. nalazi se u 12.
Mjesec vlada 6. (možda i 5. jer mi počinje na 29 Blizanaca), nalazi se u 3.
Pluton vlada 9... nalazi se u 7....

Previše mi je ovo međusobnih djelovanja da nekako povežem....

A ovu "transformaciju kroz emotivno iskustvo" bih zaista voljela doživjeti... iako mi se čini da kod mene neće to baš ići...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 13:26   #622
https://postimg.org/image/2tikvltfi3/

pozdrav i hvala na odgovoru.
zanima me ovaj tranzitni pluton,na što bih trebala pripaziti,da li mi nešto opako "radi",s obzirom da je u sukobu sa mojim plutonom,ako sam dobro shvatila.to mi baš ne zvuči optimistično.
lasica76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 23:54   #623
Quote:
lasica76 kaže: Pogledaj post
https://postimg.org/image/2tikvltfi3/

pozdrav i hvala na odgovoru.
zanima me ovaj tranzitni pluton,na što bih trebala pripaziti,da li mi nešto opako "radi",s obzirom da je u sukobu sa mojim plutonom,ako sam dobro shvatila.to mi baš ne zvuči optimistično.
Tranzitni Pluton ne tranzitira tvoj natalni. Radio je kvadrat na njega prije cca 4 godine.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:33   #624
Bok svima!


što mogu očekivati 22.2.2018 kada mi tranzitni pluton napravi konjukciju na sjeverni mj. čvor?
http://tinypic.com/view.php?pic=2ito...9#.WmHXUzdG200
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:08   #625
Who knows...Pogledaj imas li jos kakvih bitnih tranzita u to vrijeme, pa ces iz toga mozda moci nesto izvuci. Nisam bas puno nasla o tranzitima na cvorove.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:16   #626
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Who knows...Pogledaj imas li jos kakvih bitnih tranzita u to vrijeme, pa ces iz toga mozda moci nesto izvuci. Nisam bas puno nasla o tranzitima na cvorove.
Jedino što se nazire:

Solarni horoskop za nadolazeći rođendan u 6. mjesec ima također SMČ u konjukciji sa natalnim mc-om i venerom.

A ovde iz tranzita- ne znam.


pluton mi vlada 1. kućom.
SMČ je u 3. kući.


Očekujem jako puno sudbine, al ne znam na kojem području, kako rastumačiti.
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:35   #627
Quote:
Bushi no nasake kaže: Pogledaj post
Jedino što se nazire:

Solarni horoskop za nadolazeći rođendan u 6. mjesec ima također SMČ u konjukciji sa natalnim mc-om i venerom.

A ovde iz tranzita- ne znam.


pluton mi vlada 1. kućom.
SMČ je u 3. kući.


Očekujem jako puno sudbine, al ne znam na kojem području, kako rastumačiti.
ne znam što te točno zanima, ako misliš na ljubavnu vezu, tu si imao prilike prije cca 2 mjeseca nešto.Mogao si nešto dobiti od nasljedstva, to ti ja pričam priču iz tvog aktualnog solara 2017/2018. Mislim da tranzit Plutona na smč sam po sebi ne bude ništa donio,ali opet u ovom važećem solaru može značiti kraj kontakata s okolinom koja ti je bliska,prestanak nekakve prepiske, kraj ugovora.

Ne znam točno na što si ciljao, pa nabadam

Inače, tranzit Plutona kroz 3. polje donio ti je svakojake ljude u tvoju blizinu, malo frikaste bih rekla,ali si isto tako potvrdio svoj ego,postao si samouk-onog osjećaja da sve sam znaš.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 16:31   #628
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ma ... djelovat će meni u svim smjerovima, ha ha...
A ovu "transformaciju kroz emotivno iskustvo" bih zaista voljela doživjeti... iako mi se čini da kod mene neće to baš ići...
Ne mogu vjerovati da sam ovo napisala prije nešto više od 4 mjeseca i da se ovo na neki način - ostvarilo...

Blackorwhite svaka čast u prognozi...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 17:21   #629
Quote:
Bushi no nasake kaže: Pogledaj post
Jedino što se nazire:

Solarni horoskop za nadolazeći rođendan u 6. mjesec ima također SMČ u konjukciji sa natalnim mc-om i venerom.

A ovde iz tranzita- ne znam.


pluton mi vlada 1. kućom.
SMČ je u 3. kući.


Očekujem jako puno sudbine, al ne znam na kojem području, kako rastumačiti.
Mislim da ce ti biti bitnija tranzitna opozicija Saturna na Mjesec u 3.mjesecu. Dakle moguce emotivno sazrijevanje, na saturnovski nacin, kroz izazovne emotivne situacije.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 19:40   #630
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da sam ovo napisala prije nešto više od 4 mjeseca i da se ovo na neki način - ostvarilo...

Blackorwhite svaka čast u prognozi...

hvala lilarose na lijepim riječima,sad sam i ja sretna to se radilo o tranzitu Plutona na Veneru,ako se ne varam
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 19:51   #631
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da sam ovo napisala prije nešto više od 4 mjeseca i da se ovo na neki način - ostvarilo...

Blackorwhite svaka čast u prognozi...
Blago tebi. Meni ništa od trigona...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 00:44   #632
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Mislim da ce ti biti bitnija tranzitna opozicija Saturna na Mjesec u 3.mjesecu. Dakle moguce emotivno sazrijevanje, na saturnovski nacin, kroz izazovne emotivne situacije.
To mi je jasno, samo čekam da me satare

Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
ne znam što te točno zanima, ako misliš na ljubavnu vezu, tu si imao prilike prije cca 2 mjeseca nešto.Mogao si nešto dobiti od nasljedstva, to ti ja pričam priču iz tvog aktualnog solara 2017/2018. Mislim da tranzit Plutona na smč sam po sebi ne bude ništa donio,ali opet u ovom važećem solaru može značiti kraj kontakata s okolinom koja ti je bliska,prestanak nekakve prepiske, kraj ugovora.

Ne znam točno na što si ciljao, pa nabadam

Inače, tranzit Plutona kroz 3. polje donio ti je svakojake ljude u tvoju blizinu, malo frikaste bih rekla,ali si isto tako potvrdio svoj ego,postao si samouk-onog osjećaja da sve sam znaš.
A postao sam samouk jer sam morao. Samouko goropadno govno koje ne dopušta da mu se soli pamet.

vidit ćemo što će mi donijeti
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:48   #633
Quote:
Bushi no nasake kaže: Pogledaj post
To mi je jasno, samo čekam da me satare



A postao sam samouk jer sam morao. Samouko goropadno govno koje ne dopušta da mu se soli pamet.

vidit ćemo što će mi donijeti
Odlično opažanje Plutona u 3. polju,zbilja si ga osjetio
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:58   #634
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
hvala lilarose na lijepim riječima,sad sam i ja sretna to se radilo o tranzitu Plutona na Veneru,ako se ne varam
Pluton se približio Veneri na 3 stupnja, ali ga je pokrenula (očito) tranzitna konjukcija Sunca i Venere... tako da je počeo djelovati. Natalno su mi Venera i Pluton u Velikom trigonu sa Mjesecom, pa je transformacija kroz emotivno iskustvo jača... e sad - da li će na kraju biti pozitivna, ne znam...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:37   #635
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Pluton se približio Veneri na 3 stupnja, ali ga je pokrenula (očito) tranzitna konjukcija Sunca i Venere... tako da je počeo djelovati. Natalno su mi Venera i Pluton u Velikom trigonu sa Mjesecom, pa je transformacija kroz emotivno iskustvo jača... e sad - da li će na kraju biti pozitivna, ne znam...
obzirom da je u pitanju veliki trigon, trebalo bi biti protočno i pozitivno.Ja natalno imam kvadrat Ve/Pl pa mi je tranzitna konjukcija "oživjela" kvadrat i dosta sam se napatila.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 16:29   #636
Pozz svima. Tranz Pl na dva stepena od natalnog MC - a ? Vladar 6. Sta da ocekujem ?
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 15:33   #637
Sjećam se neke teorije po kojoj Pluton ne proizvodi bitne efekte u tranzitu, ako natalno nije istaknut u karti, povezan s osobnim planetima...Pa da je demantiram: u karti osobe je neaspektiran, Škorpion nije ni "dio osnovne kombinacije" ali je donio plutonsku bolest...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 16:39   #638
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Sjećam se neke teorije po kojoj Pluton ne proizvodi bitne efekte u tranzitu, ako natalno nije istaknut u karti, povezan s osobnim planetima...Pa da je demantiram: u karti osobe je neaspektiran, Škorpion nije ni "dio osnovne kombinacije" ali je donio plutonsku bolest...
Pogledaj gdje se nalazi dispozitor (neaspektirana planeta se izražava najdirektnije preko dispozitora) - tu se moguće može pronaći "uzrok" i "vrsta".

A što se tiče ovog prvog što pišeš, mišljenja sam da će toga biti sve više kako Pluton bude sve više vremena prisutan u svijesti ljudske rase (on je još jednina transsaturnska planeta koja nije napravila svoj ciklus).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:07   #639
Nema ga, Pl u Škorpionu...4. kuća
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:35   #640
pogledaj mars
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.