Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2017., 20:55   #8601
Evo curke, 12dpo, test 25miu (First Sign). Nesto smo smuckali.
angiebanangie is offline  
Old 11.10.2017., 22:07   #8602
vidi se crtica vidi

bome ste nešto smuckali
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 11.10.2017., 22:54   #8603
Jeeeeej! Cestitam!
katija is offline  
Old 11.10.2017., 23:07   #8604
Angie, super!! I neka ostane tako do kraja

Lili, ne znam sto da ti kazem osim da mi je uzasno zao i jednostavno nije fer

Sretno svima vama koje ste u iscekivanju 🤞🏼


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is online now  
Old 11.10.2017., 23:12   #8605
Mi smo danas odradili spermiogram i nalaz je super!

Sad tek mogu sluzbeno reci da nemam pojma u cemu je problem i zasto nam nikako ne ide.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is online now  
Old 11.10.2017., 23:29   #8606
BHL, moja bivša suigračica, preko godinu dana pokušavali, apsolutno svi nalazi super i kod nje i kod njega.... i jajovodi prohodni, spermio super.. ma sve 5... na kraju IVF! odlučili se za MPO iako nije bilo zdravstvenog razloga da se ne primi...
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 12.10.2017., 00:04   #8607
Quote:
angiebanangie kaže: Pogledaj post
Evo curke, 12dpo, test 25miu (First Sign). Nesto smo smuckali.


Angieeee divan ti je testic nek je školska i najopuštenija!!!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 12.10.2017., 00:12   #8608
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
BHL, moja bivša suigračica, preko godinu dana pokušavali, apsolutno svi nalazi super i kod nje i kod njega.... i jajovodi prohodni, spermio super.. ma sve 5... na kraju IVF! odlučili se za MPO iako nije bilo zdravstvenog razloga da se ne primi...


Cula sam za takve slucajeve, evo i nasa Zp ima slicnu pricu. Ali ocito sam se nekako podsvjesno nadala da ce kad tad isplivati neki razlog..
Idem sljedeci tjedan kod ginica pa da vidimo sto ce on na sve to reci.

Kako smo to danas otisli obaviti u jednu privatnu kliniku koja se vecinom bavi neplodnoscu, moram priznat da me bas obuzela ogromna tuga. Doslovno sam se morala suzdrzavati da se ne rasplacem pred sestrom dok sam cekala MM da obavi svoje.
A inace nisam placljiva, i uzasno sam suzdrzana u pokazivanju osjecaja u javnosti, pa se bas cudim samoj sebi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is online now  
Old 12.10.2017., 00:57   #8609
a teške su to teme, teško je to sve..

koliko vi ono pokušavate?
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 12.10.2017., 01:04   #8610
Unhappy

Nisam bila par dana na temi, stalno se neka s*anja dogadala. Lili zao mi je jako, cuvaj se i oporavi.
naonao is offline  
Old 12.10.2017., 10:53   #8611
Hvala curke moje!
Nadam se da je to to i da su crni scenariji iza mene.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
angiebanangie is offline  
Old 12.10.2017., 11:00   #8612
Pa sto se pvdje dogada?
Lili, stvarno mi je zao nema te rijeci koje bi te utjesile :/

A angie, cestitke do neba! :*
Monikag5 is offline  
Old 12.10.2017., 11:39   #8613
Quote:
angiebanangie kaže: Pogledaj post
Hvala curke moje!
Nadam se da je to to i da su crni scenariji iza mene.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
treća sreća
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 12.10.2017., 12:31   #8614
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
treća sreća
Hehe... nadam se, draga.

Monika, hvala! :*
angiebanangie is offline  
Old 12.10.2017., 12:36   #8615
To angie, sad samo da se odrzi...drzim najvece fige.
Sretno dalje, nadam se samo dobrim vijestima :klap:
betty boop! is offline  
Old 12.10.2017., 12:39   #8616
Angie cestitam ti od srca!! Nek' bude skolska i dosadna!!
Kod mene nema ni sjenke, bas me bacilo u depru sve to, odkad potrefimo o nikako da se primi... prije sam pila ulje nocurka, i jos svasta nesta pa bilo ok,razmišljam da bi opet trebala nesto ali nemam pojma sto.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 12.10.2017., 12:55   #8617
Quote:
Bad Hair Life kaže: Pogledaj post
Cula sam za takve slucajeve, evo i nasa Zp ima slicnu pricu. Ali ocito sam se nekako podsvjesno nadala da ce kad tad isplivati neki razlog..
Idem sljedeci tjedan kod ginica pa da vidimo sto ce on na sve to reci.

Kako smo to danas otisli obaviti u jednu privatnu kliniku koja se vecinom bavi neplodnoscu, moram priznat da me bas obuzela ogromna tuga. Doslovno sam se morala suzdrzavati da se ne rasplacem pred sestrom dok sam cekala MM da obavi svoje.
A inace nisam placljiva, i uzasno sam suzdrzana u pokazivanju osjecaja u javnosti, pa se bas cudim samoj sebi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ne znam koliko dugo se trudite, ali evo možda te moja priča utješi malo i da nadu za toliko čekani plusić. Dakle pokušavali smo skoro 3,5 godine, od toga 2,5 ciljano. Pratila ovulacije, vadila hormone, bila na klomifenima, ništa. Baš ništa, svaki put test vanish da ne može biti gori. Obavili sve pretrage, sve ok. Ali i dalje ništa. Na zadnje je ispalo da uopće nemam ovulaciju iz desnog jajnika. Otpisan. Slomila sam se. Odustala od svega. Nekako se pomirila da ćemo život ispuniti na drugačiji način. Ove godine u 6 mj čekam m, i imam sve simptome, čekam...čekam...kasni dva dana, reko neću test kupit iz inata koliko puta sam se razočarala. Čekam i dalje. Osjetim curi nešto, reko to je to. Ja na wc, ništa. Kasni pet dana, ja i dalje čekam. Znala sam da je taj mjesec ovulacija iz desnog jajnika, reko nema šanse, ionako nije u funkciji. Nakon tjedan dana, kupim test, i gledam ga, reko kud svi tu i ti. Napravim, gledam...jedna crtica....druga crtica...ja i dalje sjedim i gledam. Onako u prazno. Gledam i nevjerujem. Reko ovom je isteko rok garant. Drugi dan po drugi test. Jedna crtica....druga crtica.... Pa nije moguće da oba nevaljaju. Sjedila sam ostatak dana u šoku. Jer nisam mogla vjerovat, jednostavno nisam. Kako sad pobogu, i to iz jajnika koji ne funkcionira?! Stotinu pitanja, bez odgovora...a šok i dalje. Kad sam bila negdje u 7 tjednu, naručila sam se na pregled. I tek onaj trenutak kad sam čula to malo srce kako kuca povjerovala sam da je to sve istina. Uspjeli smo! I dan danas ne znamo zašto nismo mogli prije, zašto i kako sada, ali eto, valjda nam je suđeno tako... Glavu gore i vjeruj u vas
Alexa334 is offline  
Old 12.10.2017., 13:13   #8618
Angie divno!!!!
alexa baš ti hvala za priču ohrabrenja... uživaj i grli bušicu
bhl... znaš da razumijemo... i da znamo da riječi nisu baš neke tješilice... ali na dnu srca naći radost, kako je i Alex pričala... ili mir barem za početak... otvorit će se vrata...
Anda is offline  
Old 12.10.2017., 13:15   #8619
Quote:
ivannaa16011990 kaže: Pogledaj post
Angie cestitam ti od srca!! Nek' bude skolska i dosadna!!
Kod mene nema ni sjenke, bas me bacilo u depru sve to, odkad potrefimo o nikako da se primi... prije sam pila ulje nocurka, i jos svasta nesta pa bilo ok,razmišljam da bi opet trebala nesto ali nemam pojma sto.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Ne daj se... i ja tako svašta nešto pijem... onda mislim dal baš nešto još fali...
Anda is offline  
Old 12.10.2017., 13:19   #8620
angie, sve najbolje, od srca!! Puno sreće i strpljenja! Bit će sve ok!

ivannaa, znam kako ti je. I kod mene vanish. Kad pomislim da smo ovaj ciklus baš pogodili sve kako treba, eto, uslijedi hladan tuš... Nemam objašnjenja... Moj ginekolog uvijek kaže da nikad u medicini 2+2 nisu 4!! I to je tako... Nikad u ništa ne možeš biti siguran...
kikica8888 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.