Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2017., 17:40   #581
Tolko mi je dosadno da cu se pohvalit da su mi ljudi vise puta rekli sa se na meni vidi ona jedna cetvrtina talijanskih gena u promilima - didin nono je na Otok srece dosai s neke talijanske pripizdine od otoka na jugu Italije. Nazalost, slavonski dio je povuko da previse volim jest i neodržavat se sa bi istahla tu svoju oh-ko-da-si-sicilijanka ljepotu

Ontopić: nepopularno mišljenje - slušam glupi Otvoreni radio danas silom prilika i svaka treca pjesma je Bijonse i tako neko americko arenbi sranje, tesko smece od glazbe.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 12.10.2017., 17:44   #582
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Meni je potpuna misterija standard ljepote s topika Ženama najljepše žene Osim što pojedine face teško razlikujem, a mogu skužit da se cijene velike oči i velika usta i mali nosevi i visoke jagodice i skladan raspored tih nekih značajki, 90% tih žena (ili: taj tip u seriji neznatnih varijacija) mi je totalno neprivlačno.
Na onom topiku gdje se lijepe jebljivi muškarci, ukus mi je puno razumljiviji, a spektar različitih tipova je značajno širi.
Nego, jesil ti muško il žensko?
Prvo reci tko si pa će se onda posložiti kanon ljepote na istoimenom topicu.
Orlandia is offline  
Old 12.10.2017., 17:46   #583
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ontopić: nepopularno mišljenje - slušam glupi Otvoreni radio danas silom prilika i svaka treca pjesma je Bijonse i tako neko americko arenbi sranje, tesko smece od glazbe.
Ufff, kako su oni meni površno prigodni. Hit pjesmuljci i oni glasići koji izgovaraju klišeje nad klišejima.
Orlandia is offline  
Old 12.10.2017., 17:47   #584
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Hm...
A nis, jebiga, kaj da radim.
Idem guglat da nadem neke Ukrajinke, da vidim na kaj mislis.
Pa nije mi jasno kako ne mozes povezati da ti treba gugl

Evo ako te tjesi, ja sam sebi dinaridsko-zidovski tip
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Tolko mi je dosadno da cu se pohvalit da su mi ljudi vise puta rekli sa se na meni vidi ona jedna cetvrtina talijanskih gena
Da!
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 12.10.2017., 17:51   #585
Obožavam narodnjake
Nevjerna is offline  
Old 12.10.2017., 17:53   #586
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Pa nije mi jasno kako ne mozes povezati da ti treba gugl

Evo ako te tjesi, ja sam sebi dinaridsko-zidovski tip

Da!
Pa moram guglati, kaj mogu.
Ima svakakvih.
Pokusavam nac poveznicu. Cijeli zivot sam sa sobom, pa ne vidim ono kaj mozda primijeti netko tko me prvi put vidi.
Hannah 3 is offline  
Old 12.10.2017., 17:58   #587
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Ufff, kako su oni meni površno prigodni. Hit pjesmuljci i oni glasići koji izgovaraju klišeje nad klišejima.
Groooooozni su. Onaj shereen i jos ima tih nekih sa tim piskutavim glasicima. Na onaj all of me loves all of you kad cujem razbijam sredstvo prenosenja tog zvuka automatski.


Protiv narodnjaka nemam nis
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 12.10.2017., 17:58   #588
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Nego, jesil ti muško il žensko?
Prvo reci tko si pa će se onda posložiti kanon ljepote na istoimenom topicu.
Žensko sam, hetero, ali volim gledati (lijepe) ljude - i žene. Svaki dan vidim neko privlačno žensko lice, ali mi jednostavno nije privlačno SVAKO žensko lice s debelim usnama i golemim očima. Treba se tu još svašta drugo posložiti
Silajn is offline  
Old 12.10.2017., 18:00   #589
Mislim da otvoreni ima tjedan nekog izvođača pa onda ga puštaju češće, jer bio je bieber prošli tjedan. Možda je ovaj beyonce week

Mišljenje: Beyonce je sranje. Ima super glas, ali da je neka kraljica i diva sa super pjesmama - bitch, no.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 12.10.2017., 18:03   #590
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
onaj drugi film se zvao the cell ja mislim ali ima ih još...


sad me zaintrigiralo pa sam išla guglat i bilo je podosta pravih serijskih ubojica koji su imali ljubimce i bili jako vezani za njih. čak je i hitler volio svoje pse.

vidiš da ništa nije rečeno. možeš obožavati životinje i biti zao
Hitler nije bio serijski ubojica. Imaš neki link na to što si čitala? I mene zanima.
Usput, nemam pojma koji sam tip ali mislim da bih prošla kao Amerikanka. Girl next door.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 12.10.2017., 18:03   #591
Meni je sva ta bijonsasta muzika ekvivalent novovalnih balkanskih narodnjaka, s nešto boljom produkcijom A tekstovi su isti. A i stajling.
Silajn is offline  
Old 12.10.2017., 18:06   #592
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Meni je sva ta bijonsasta muzika ekvivalent novovalnih balkanskih narodnjaka, s nešto boljom produkcijom A tekstovi su isti. A i stajling.
Tako je.

A kad se ja razbacam na neku dobru stvar s prostora bivše juge, onda sam smrdljivi cajkaroš, jer valjda nitko s ovih prostora nije u stanju napisati dobru stvar, ali eto beyonce je vrh. De molim vas, jebeni treš, ko severina. Ništa nimalo bolja.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 12.10.2017., 18:12   #593
Arenbi i sav taj americki pop je doslovce isto ko u narodnjaci ili ove nase, Sevka i to. Jos su cak i ove nase krenile ubacivat taj neki reggeton, isto kao sto nerijetko amerikanke ubace koji sempl nekakvog istocnjackog melosa. Isto isto. Narodnjaci mi bolje pasu jer je bliskiji taj melos i barem me natjera da malo đipam, arenbi nikako. Tekst je oredebilan al taj srpskj mi je smijesan i simoatican pa ajde. Ona Despasita mozda, al opet to je sasvim druga stvar.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 12.10.2017., 18:15   #594
Meni je najbolje kad Beyonce krenu prikazivati kao neku feminističku ikonu. Po čemu je ona to, po tome što je žena?
klonka is offline  
Old 12.10.2017., 18:17   #595
niga je.
fuj is offline  
Old 12.10.2017., 18:17   #596
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Meni je najbolje kad Beyonce krenu prikazivati kao neku feminističku ikonu. Po čemu je ona to, po tome što je žena?
A jos je i "coloured", ono, aktivistica na najjace #boooooriiiiiiing
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 12.10.2017., 18:19   #597
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Meni je najbolje kad Beyonce krenu prikazivati kao neku feminističku ikonu. Po čemu je ona to, po tome što je žena?
Jao gospe ti, pa po čem bi ona bila to

Iskreno, djeluje mi priglupo.
Ja nikad od nje nisam čula neke empowering stvari, a ni da nešto puno govori i izražava se općenito. Kao što rekoh, tupasta.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 12.10.2017., 18:21   #598
Što su vama narodnjaci? Cajke ili tamburice?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 12.10.2017., 18:22   #599
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Što su vama narodnjaci? Cajke ili tamburice?
Narodnjaci su starije cajke, ako ćemo tako. Ono iz osamdesetih i ranije.


Narodnjak: https://www.youtube.com/watch?v=63aVTXx73mY

Cajka: https://www.youtube.com/watch?v=gA4ftjPVI-s
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 12.10.2017., 18:23   #600
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Meni je najbolje kad Beyonce krenu prikazivati kao neku feminističku ikonu. Po čemu je ona to, po tome što je žena?
Ako se dobro sjećam, na nekoj turneji joj je s pozornice svijetlilo "FEMINIST", valjda zato

A i ovo je valjda žešći girlpower :ženime: https://www.youtube.com/watch?v=4m1EFMoRFvY

Usput, ovo će bit smiješno samo onima koji mi znaju dragog: on voli ovu pjesmu
Silajn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:45.