Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 23:13   #181
Ove teme su do jaja. Uvijek i svaki puta.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:16   #182
Pa bar se zabavljamo.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:26   #183
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Pa bar se zabavljamo.
tako treba; jebes orgazam bitna je zabava
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:29   #184
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Nego,pazi ovo..
Iz moje (muške) perspektive vi ženske ste 'poslagane' na sljedeći način od najpoželjnijih do nedjboženikome;

1. skvirterice ..apsolutni must have,ego,sreća i endorfin na najjače (nešto kao što je vama monster cock od 25cm koji ima možda 1% muške populacije )

2. multiorgazmuše.. divota,uz njih je seks isto potpun,to je to :h nje:

3. monoOrgazmuše...nekad ide,nekad ne ide...ajd dobro,može proći :k ava:

4. Nesvršive (tj.ti i ova fleur djeva )...jednokratna uporaba,nema šanse na duže staze,nisam ja ničiji ni bejbisiter ni psihijatar,jbt

5. Suhopičke...bez libida,sve im je bitnije od seksa...po meni,bezveze troše kisik na ovoj planeti,zaobići u najširem luku

I naravno,one koje su stvarno posebne i kompletne osobe...kategorija za sebe,jako malo sam ih sreo, i to je ono što se ženi i vodi kući ..zauvijek...forever
Jednu je već 13god moja i to je riješeno,a ove ostale su u ovih 5 kategorija koje sam pregazio svojevremeno (osim skvirterice )..

Uglavnom,želim reći da se većina ženskih želi prodati za više nego što vrijede,pa njihove izjave uvijek treba uzeti sa rezervom ..

Ima netko nešto protiv ?
nemam nis ak ti zena ima neudanu sestru zivili i imali puno djece respect

Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Ništa više od nekih muškaraca koji se u virtuali pokušavaju prikazati nenadjebivim jebačima. O tom, po tom
zanimljiv izbor kriterija odnosno skupine sa kojom se usporedjujes
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:47   #185
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Ne masturbiram uopce cesto, dapace, u zadnje vrijene pogotovo manje. Cak ni na tu mastariju. Tako da njje u tome rjesenje da smanjim.

Pa nije ni meni ali eto, sto da radim, nisam ja to svjesno izabrala jebemu. Poremecena sam u glavi i to se ovako manifestira ocito.

Probala sam to puno puta da se prepustim samo partneru i otpustim tu mastariju, ali onda se samo isfrustriram jer razmisljanjem o bilo cemu, ili cak ako probam ne razmisljati o necemu, ne dodjem ni blizu. I onda svaki put popustim i razmisljam o toj mastariji i rijesim se napetosti.

I nemojte mi sad samo reci da onda tek ne mogu svrsiti zbog te frustracije, jasno mi je to,ali nije to glavni uzrok.
Hej, reći ću ti nešto što ti se neće svidjeti! Lijena si. Već znaš kad posegneš rukom prema dolje da bilo kakvo odugovlačenje od zadanog cilja donosi frustraciju. Jer si tako sama odlučila na samom početku, ma još i prije. Nije to umjetna tvorevina, niti nekakva apstraktna poremećenost (koju ne pokušavaš niti definirati niti razriješiti nego staviti u pozadinu). Uopće ne mislim da ne svršavaš zbog frustracije, glavni uzrok bi bio- zašto ideš linijom manjeg otpora?

"Prihvaćanje" i mirenje sa situacijom je ne preuzeti svoj dio odgovornosti. Ludovanje oko situacije isto nije neki put. Da mogu birati u poprilično crno-bijelom svijetu ipak bih apatiju uzela kao faktor koji koči mnogo više od energičnih outbursta.

Ono što ti se također neće svidjeti je spomen da zaista jesi svjesno odabrala svoje stanje i zamotala se u zidove obrane. Zavarava te to što ti zidovi nisu meki na dodir već jako grubi pa misliš da nije moguće da si to sama odabrala.

Jebemu čak i pristup masturbaciji koja bi trebala biti ispušni ventil je tako kompliciran i možeš prema njemu promatrati čitavo ponašanje u životu.

Jednostavno rečeno, možeš to potisnuti i tražiti momka kojem to "nije problem". To mi ne miriši na dobro. A ako naiđeš na onog koji bi to "riješio" to tebi ne odgovara. Jer ćeš se morati suočiti sama sa sobom (budući da samo ti to možeš riješiti) pa da dođemo do poante...bojiš se suočavanja sa samom sobom. A odgovor na uvodno pitanje bi bio- postoje strpljivi i pažljivi muškarci ali samo bi ravnodušan muškarac prihvatio dugoročno zdravo za gotovo princip kakav opisuješ bez ikakvih trzavica i napetosti. Uopće ne mora biti egoista da mu "zasmeta", može te jednostavno voljeti i vidjeti sve ono iza tog orgazma što ti sama ne vidiš.

A da ti odgovorim na ono tiho, nepriznato pitanje- da, postoje muškarci dovoljno tankoćutni, mirni i povjerljivi da ti pomognu da pronikneš u taj dio sebe koji ti je očito još skriven, oni ispred kojih ćeš se bez straha i bez pritiska moći razgolititi. Ovdje si se ogolila pred grupom, grupa uvijek drugačije reagira, nosi je energija sudionika. Nemoj da te ovo obeshrabri ali nemoj ni dozvoliti sebi bijeg od odgovornosti.

Ne bih ti riječi rekla, rekla bih kako je to sastavni dio tebe, i tko se u tebe zaljubi to će morati prihvatiti...da nisi rekla da si pokušavala i frustrirala se a sada bježiš (mikro bijegovi su svaki put kad udovoljiš samo-nametnutoj frustraciji)
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:48   #186
żenska koja ne może imati orgazam je izazov, kao rjeśavanje kriżaljke ćije rjeśenje je vrijedno gomilu novaca
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:50   #187
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
żenska koja ne może imati orgazam je izazov, kao rjeśavanje kriżaljke ćije rjeśenje je vrijedno gomilu novaca
to isto kazu i zene za ekipu s malim kurcima
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:54   #188
Ne malo njih każu, da je vażnija radinost, iskustvo i fantazija od velićine
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 01:02   #189
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ne malo njih każu, da je vażnija radinost, iskustvo i fantazija od velićine
kazu ljudi svasta, onda cujes zajebavanja i sprdanja na kavama gdje se cuju prava cinjenicna stanja.

inzinjeri su kul i sve to, ali bolje da sa sobom nose i propisan alat.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 13:42   #190
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
kaj se muski inace tolko zamaraju oko toga?

mene bas briga svrsava li ili ne. mislim, radje bi da svrsava, ali ne znam sto to mijenja na stvari?

nisam ni stekao dojam da je to muskima masovno vazno.
takav sam ja dojam stekla. za sada...
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 13:44   #191
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
kada bi ti to neki tip rekao, znacilo bi da si ti dobila pedalu.

uostalom, ne vidim po cemu je ovaj kriterij ista manje vrijedan od ikojeg drugog?
bolje pedala na vrijeme nego situacija poslije kada bude kmečao kako nemrem svršiti.
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 13:56   #192
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
żenska koja ne może imati orgazam je izazov, kao rjeśavanje kriżaljke ćije rjeśenje je vrijedno gomilu novaca
I koliko love si do sad uspio skupiti? Koliko je takvih izazova bilo uspješno?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 03:24   #193
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
jebes statistiku. to je, kako je rekao jedan kolega forumas, doduse u drugom kontekstu, utjeha za luzere.
pa sad, ako je u prosjeku super seks bar te dvije godine, onda niš od luzera tj. bila je win-win situacija...
a nakon statističke dvije godine je potrebno više se truditi, raditi na tome
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:51   #194
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Bok ljudi

Evo odlucila sam otvoriti temu jer me malo muci nesto, ajmo reci, pa da skratim: zanima me uglavnom misljenje muskog dijela forumasa (ali nije zabranjeno i zenskom dijelu pisati ) o tome sto bi mislili da im se svidja neka cura, ono bas vas pali i sve to, ali vam kaze da ona.ne moze svrsiti tokom seksa, ali nikako; ne ono vaginalno/klitoralno/itd., nego svrsava samo sama doma a s vama nikad. Jel bi vam to jako smetalo (naravno pretpostavljam da bi ali eto ipak da pitam) i jel bi se i dalje vidjali s njom i seksali, ili vam to ne bi vise bilo napeto?
Evo odgovorim ti kao žensko.

Smetalo bi mi i kao ženi i vjerujem kao muškarcu da mi se potencijalni partner ili partnerica odmah tako izjasni, jer to znači da je potpuno riješeno u glavi da se svršiti s partnerom ne može i točka.

Jebeš to, čisti odustanak. Osim ako imaš neku medicinsku dokumentaciju koja potvrđuje anatomske probleme. Naravno da ne bih tražila uvid, vjerovala bih i pitala može li se riješiti pomagalima.

Što se tiče samog tvog problema, nisi jedina, samo što ja nisam uopće pobornik nekog psihologiziranja seksualnosti do te mjere. Puna mi je kapa više propitivanja i zapitivanja, nekad je riječ o tome da se stvar prihvati onakvom kakva jest - vrlo jednostavno.

Maturbiraš li ti ikad tako da gledaš što radiš? Jesi li se snimala da pogledaš kakvi ti pokreti gode? Pokušaj to raditi neko vrijeme i promisli malo što te uzbuđuje, a usput se služi ili prstima ili spravama da bi postigla vaginalni orgazam, ako je to moguće s obzirom na tvoju anatomiju, ne znam.

Jedan od načina za postizanje vaginalnog jest lagano smanjivanje stimulacije klitorisa. Dakle, dok masturbiraš, istražuj se vaginalno u sve većem omjeru naprama klitoralnoj stimulaciji, možeš tu i tamo draškati klitoris ali pokušaj smanjiti. Ovo govorim iz iskustva, ne govorim u prazno i u vjetar, imala sam djevojku s kojom sam to prolazila, bez obzira na to što ja eto nemam kurac, itraživale smo anatomiju, recimo to tako.

I da pokušaj uživati u sebi, a ne maštariji, to je tvoje tijelo, prekrasno je kakvo god da jest, izbaci tu sponu između sebe i orgazma, svrši mehanički bez psihičkog poticaja jer je to zdravo i korisno katkad imati kao alat za opuštanje i stabilizaciju dana.

Postoji i mogućnost da ti jednostavno nećeš svršavati tom penalno-vaginalnom stimulacijom, ali pobogu, pusti partnerima da pokušaju, ne govori to unprijed, zapravo to anuliraj uopće kao predispoziciju i daj si slobode.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:48   #195
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
....Temu sam otvorila jer sam valjda htjela cuti da ima sanse da ima nekih kojima to ne bi smetalo. ..... Ja sam vec skoro pomirila da ne mogu protiv sebe vise, toliko sam naviknula na to da ne ide vise nikako drugacije. Ponavljam, probala sam drugacije puno puta, ali ne ide.
Iz muske perspektive:
Meni bi smetalo. Ali ne u negativnom smislu, da bih odustao, nego u onom drugom smislu, da bih si postavio kao zivotni cilj, to kod zenske promijeniti.

Ako vec imas toliko povjerenja, s nekim se kresnuti, onda moras smoci jos dodatnog povjerenja, partneru se povjeriti, i pokusati to promijeniti. Naravno, taj bi morao biti, kao prvo strpljiv, kao drugo, morao bi biti strucnjak.

Jedini problem u tome bi mogao biti tvoj otpor, svjestan ili nesvjestan.
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 19:16   #196
I jesi se našla?*
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 19:59   #197
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Evo odgovorim ti kao žensko.

Smetalo bi mi i kao ženi i vjerujem kao muškarcu da mi se potencijalni partner ili partnerica odmah tako izjasni, jer to znači da je potpuno riješeno u glavi da se svršiti s partnerom ne može i točka.

Jebeš to, čisti odustanak. Osim ako imaš neku medicinsku dokumentaciju koja potvrđuje anatomske probleme. Naravno da ne bih tražila uvid, vjerovala bih i pitala može li se riješiti pomagalima.

Što se tiče samog tvog problema, nisi jedina, samo što ja nisam uopće pobornik nekog psihologiziranja seksualnosti do te mjere. Puna mi je kapa više propitivanja i zapitivanja, nekad je riječ o tome da se stvar prihvati onakvom kakva jest - vrlo jednostavno.

Maturbiraš li ti ikad tako da gledaš što radiš? Jesi li se snimala da pogledaš kakvi ti pokreti gode? Pokušaj to raditi neko vrijeme i promisli malo što te uzbuđuje, a usput se služi ili prstima ili spravama da bi postigla vaginalni orgazam, ako je to moguće s obzirom na tvoju anatomiju, ne znam.

Jedan od načina za postizanje vaginalnog jest lagano smanjivanje stimulacije klitorisa. Dakle, dok masturbiraš, istražuj se vaginalno u sve većem omjeru naprama klitoralnoj stimulaciji, možeš tu i tamo draškati klitoris ali pokušaj smanjiti. Ovo govorim iz iskustva, ne govorim u prazno i u vjetar, imala sam djevojku s kojom sam to prolazila, bez obzira na to što ja eto nemam kurac, itraživale smo anatomiju, recimo to tako.

I da pokušaj uživati u sebi, a ne maštariji, to je tvoje tijelo, prekrasno je kakvo god da jest, izbaci tu sponu između sebe i orgazma, svrši mehanički bez psihičkog poticaja jer je to zdravo i korisno katkad imati kao alat za opuštanje i stabilizaciju dana.

Postoji i mogućnost da ti jednostavno nećeš svršavati tom penalno-vaginalnom stimulacijom, ali pobogu, pusti partnerima da pokušaju, ne govori to unprijed, zapravo to anuliraj uopće kao predispoziciju i daj si slobode.
Ovo je super post.

Rekoh joj i ja da samo uziva pa je to shvatila kao provokaciju.

Zamisljam sebe kak trpam prekrasnu ruzicastu picu sa frizuricom, cice joj se klate pred mojim ocima, oci joj sjaje, stenje...
E, ali ja to sve ne vidim i ne cujem i bas si mislim na to kak imam dupe gurnuto kroz prozor i netko mi gura cetkicu za zube u supak jer je to valjda bolje od ovog kaj imam sad.

Seks je zastrasujuce jednostavna stvar, ali tesko je to shvatiti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 01:54   #198
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
What the f... ?!



Ah,sad mi je jasnije ..

Nego,pazi ovo..
Iz moje (muške) perspektive vi ženske ste 'poslagane' na sljedeći način od najpoželjnijih do nedjboženikome;

1. skvirterice ..apsolutni must have,ego,sreća i endorfin na najjače (nešto kao što je vama monster cock od 25cm koji ima možda 1% muške populacije )

2. multiorgazmuše.. divota,uz njih je seks isto potpun,to je to

3. monoOrgazmuše...nekad ide,nekad ne ide...ajd dobro,može proći

4. Nesvršive (tj.ti i ova fleur djeva )...jednokratna uporaba,nema šanse na duže staze,nisam ja ničiji ni bejbisiter ni psihijatar,jbt

5. Suhopičke...bez libida,sve im je bitnije od seksa...po meni,bezveze troše kisik na ovoj planeti,zaobići u najširem luku

I naravno,one koje su stvarno posebne i kompletne osobe...kategorija za sebe,jako malo sam ih sreo, i to je ono što se ženi i vodi kući ..zauvijek...forever
Jednu je već 13god moja i to je riješeno,a ove ostale su u ovih 5 kategorija koje sam pregazio svojevremeno (osim skvirterice )..

Uglavnom,želim reći da se većina ženskih želi prodati za više nego što vrijede,pa njihove izjave uvijek treba uzeti sa rezervom ..

Ima netko nešto protiv ?
kako razlikujete 2-4 međusobno?
Kaidos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 07:26   #199
Quote:
Kaidos kaže: Pogledaj post
kako razlikujete 2-4 međusobno?
Po kvaliteti fejkanja
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:48   #200
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
What the f... ?!



Ah,sad mi je jasnije ..

Nego,pazi ovo..
Iz moje (muške) perspektive vi ženske ste 'poslagane' na sljedeći način od najpoželjnijih do nedjboženikome;

1. skvirterice ..apsolutni must have,ego,sreća i endorfin na najjače (nešto kao što je vama monster cock od 25cm koji ima možda 1% muške populacije )

2. multiorgazmuše.. divota,uz njih je seks isto potpun,to je to

3. monoOrgazmuše...nekad ide,nekad ne ide...ajd dobro,može proći

4. Nesvršive (tj.ti i ova fleur djeva )...jednokratna uporaba,nema šanse na duže staze,nisam ja ničiji ni bejbisiter ni psihijatar,jbt

5. Suhopičke...bez libida,sve im je bitnije od seksa...po meni,bezveze troše kisik na ovoj planeti,zaobići u najširem luku
bože koja kategorizacija
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger