Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 02:31   #8621
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
sto ti se zamjerilo?
i koje ulje kamelije? i meni je ono dobro, ali green tea seed mi je bolje.
o kavi necu vise

oooobaveeeezno javi sto si uzela, s popratnim linkovljem.
o dedlajnima necu, sad je i meni voda do grla.
cekaj, i tebi je from nature najbolja fte?
za Xenu znam, a znam da je i jos netko odavno odusevljen ovom fte (livy, Estee...ne sjecam se vise)
meni ti je najbolja missha time revolution.
jednostavno - best ever!
iako je i from nature jaaako dobra!

Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post
Zamjerilo mi se dvotjedno laganje, muljanje o slanju proizvoda i posti, ma ne zelim se sjecati

The history of whoo camelia moisturizing oil

Ta from nature fte je s hijaluronom? Da li onda moze poslije farmstay ili kohakuhada?
ne može poslije. fte ide first. jer je to first essence. dakle to ide odmah nakon čišćenja.
da ti se nije zamjerilo sad dvotjedno to što su imali blagdane pa nisu većina njih ništa shipali?

Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post
Budem napisala na odgovarajucoj temi

Stiglo mi je ulje sipka, meni to tako smrdiii
meni je ulje šipka mrak. baš sam večeras stavila par kapi i onda ga imam za još jednom ili dvaput. @Princez Krafna mi ga je bila slala, meni je to odlično.
da, @frupy, ima vitamin a, ali prirodan. rijetko gdje se nalazi vitamin a u prirodnom obliku, on je obično iz laboratorija smućkan, ali u ulju šipka je from nature
meni je to ulje i u mirisu i u djelovanju - izvrsno!
*ok, miris je specifičan, ali nije mi neugodan

nisam niš kliknula.
ae dobro jesam.
kliknula sam na tonymoly black tea london oil i thesaem bb.
klairs bb sam kliknula neki dan.
uglavnom, tri bb plaćene, nijedna nije doma. dr jart refunded.
nek idu u klinac, nemam ni s čime se namazat za izać iz kuće.
a sad idem u krpe, će da budem lepa sutra ujutro prije 7
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 13.10.2017., 05:06   #8622
menni to ulje sto sam ti poslala je biljno ulje nara, cure vjerovatno misle na ulje ploda divlje ruze (sipak). (Znam da ti to znas ali da ne bude zabune) Ulje nara je mozda ulje najboljeg sastava i djelovanja na kozu, zato je i skuplje i koristi ga se do 10% u mjesavinama. Iako najbolje djelovanje se vidi kad ga stavis par kapi samog i dugo umasiravas jer je fino emolijentno. Ili samo oko ociju, divno je i vidljivo djeluje. Samo smrdi uzasno.
Ulje sipka je isto odlicno ulje, samo da ne misle cure da je to tvoje taj sipak

A ti si odlicno pazarila, klairs bb patim otkad sam je vidjela ali to je meni svijetlo, black tea ulje isto gledam ja sam ti ga i spomenula, jel da
Ako hoces posaljem ti malo bb premiuma da vidis kakva je verzija za eu trziste (ista je..)
Uf sad i mene svrbe prsti, taj punk nesto toner essence zelim i sad to ulje black tea london, a kako kazes sve ispada iz ormara.

From nature fte trosim vec drugu bocu, dekantirala sam je curama i mislim da se svima jako svidja. Kako je netko ovih dana napisao kad sam jedno vrijeme ostala bez nje (i presla na misshu) tek tad sam shvatila koliko mi fali :klap:
frupy ako hoces posaljem i tebi malo za probu.

Zadnje uređivanje Princez Krafna : 13.10.2017. at 05:23.
Princez Krafna is offline  
Old 13.10.2017., 06:49   #8623
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i...
.... da uzmem jos prije spavanja i from nature fte...?

ha.......?
Pa ostavi nesto za danas ili sutra, kad te uhvati novi val kupovanja

P.s. ipak nisam narucila pyukblabla, moram smanjiti saranje i potrositi ono sto imam....

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ak ne bude valjao, lako ćeš ga se riješit, bude Xena kupila


Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Cek, cek, daj elaboriraj to malo.. Ako te muljao seller, javi da ne kupujemo i mi preko njega, a ako je neka forumasica opet javi da se ne dogovaramo s njom
+1

Nitko se nije zalio i imamo dojam da je svaka zajednicka kupovina prosla super.
Zato @ines napisi obavezno


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 13.10.2017., 06:52   #8624
Inace, moja trenutna tiha patnja je scinic ceramidin aio.
@frupy, trosim tvoj dekant i jako mi se svidja, bas mi je ono super, super.
No premisljam se oko kupnje bas zbog zaliha....
Nedavno je netko kupio teglicu, ili mi se cini?
Mozda bi prodala dio?

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 13.10.2017., 08:50   #8625
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
menni to ulje sto sam ti poslala je biljno ulje nara, cure vjerovatno misle na ulje ploda divlje ruze (sipak). (Znam da ti to znas ali da ne bude zabune) Ulje nara je mozda ulje najboljeg sastava i djelovanja na kozu, zato je i skuplje i koristi ga se do 10% u mjesavinama. Iako najbolje djelovanje se vidi kad ga stavis par kapi samog i dugo umasiravas jer je fino emolijentno. Ili samo oko ociju, divno je i vidljivo djeluje. Samo smrdi uzasno.
Ulje sipka je isto odlicno ulje, samo da ne misle cure da je to tvoje taj sipak

A ti si odlicno pazarila, klairs bb patim otkad sam je vidjela ali to je meni svijetlo, black tea ulje isto gledam ja sam ti ga i spomenula, jel da
Ako hoces posaljem ti malo bb premiuma da vidis kakva je verzija za eu trziste (ista je..)
Uf sad i mene svrbe prsti, taj punk nesto toner essence zelim i sad to ulje black tea london, a kako kazes sve ispada iz ormara.
ti si ga spomenula, da (tony moly black tea), odmah mi se to negdje ubilježilo i eto - klik-klik, sad će još malo krenut iz koreje.
nego, to naše ulje šipka (nara) - pliz daj link. imam ga još za možda jednom do dvaput ako baš rastegnem. često posežem za njim, pogotovo kad sam prilično umorna ili idem kasno spavati ili kad sam u nekoj bad-skin fazi. ma zapravo i neovisno o tome, posežem vrlo rado i često, dugo je trajao taj dekantić, mislim da je vrijeme uzeti neku veću količinu
hvala ti za premium, ali snaći ću se s još nekim testerima koje vučem (missha, hera i još nešto), nadam se da ću fino sad s ovim njihovim kašnjenjem smanjiti sebi zalihe. oni zapravo ni ne kuže da mi rade uslugu (smanjenja zaliha)
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 13.10.2017., 11:02   #8626
ovo ulje, što bi to točno bilo? ulje ploda divlje ruže? meni je to šipak i kada ga vidim na slici prva asocijacija je marmelada od šipka

frupy da, piše da ima "natural Retinol Acid (Vitamin A)"

XenaRatnica da, scinic ceramidin aio je bila zajednička kupovina. javi se ako želiš

napisala sam na temi iskustava s kupovinom
ines.a is offline  
Old 13.10.2017., 12:36   #8627
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post

From nature fte trosim vec drugu bocu, dekantirala sam je curama i mislim da se svima jako svidja. Kako je netko ovih dana napisao kad sam jedno vrijeme ostala bez nje (i presla na misshu) tek tad sam shvatila koliko mi fali
frupy ako hoces posaljem i tebi malo za probu.
maaaa ne treba, hvala ti, draga.
prst me svrbi za full size.
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Inace, moja trenutna tiha patnja je scinic ceramidin aio.
@frupy, trosim tvoj dekant i jako mi se svidja, bas mi je ono super, super.
No premisljam se oko kupnje bas zbog zaliha....
Nedavno je netko kupio teglicu, ili mi se cini?
Mozda bi prodala dio?
ostalo mi je 20-tak ml koje ne trosim.
jednostavno mi je... AIO.
mozda najbolja AIO, ali opet...AIO. s kojima si nisam bas u strastvenoj vezi.
probavala sam jedno tjedan dana i odustala.
samo mi je u ogromnoj bocici pa bi trebalo dekantirati. ako hoces... it's yours.

dajte taj link za ulje nara, k vragu.

ines.a, vidjela sam sad s kim si to imala neugodnih iskustava, bas mi je zao. inace ovdje sve podjele i primopredaje prolaze odlicno.
ja ne znam tko je ta cura.

Svizac, sutra letim na tisak. i opet se nadam da tete nece imati krasan ten, a da se pritom moj paket vodi kao "nestao"
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.10.2017., 12:55   #8628
Mene isto svrbe prsti za neko ulje...a da 100% sa sigurnošću možete tvrditi da nije komedogeno... Baš osjećam da je to ono što mojim obrazima i čelu nedostaje. Najviše me privlači to green seed što frupy ti hvališ, ali znam da nije bio dobar rosi salvaje . Ovaj antiage šipak i whoo cameliu ću ipak ostaviti za kasnije.
Marula?
Squalane?
Anyone?
Frecume is offline  
Old 13.10.2017., 12:58   #8629
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Mene isto svrbe prsti za neko ulje...a da 100% sa sigurnošću možete tvrditi da nije komedogeno... Baš osjećam da je to ono što mojim obrazima i čelu nedostaje. Najviše me privlači to green seed što frupy ti hvališ, ali znam da nije bio dobar rosi salvaje . Ovaj antiage šipak i whoo cameliu ću ipak ostaviti za kasnije.
Marula?
Squalane?
Anyone?
ginseng?
kava?
baobab?
black tea?
tamanu?
sea buckthorn?


moja lista ulja je preduga...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.10.2017., 13:20   #8630
Ja cu vam samo na brzinu napisati za ulja
Marula odlicna za jako suhe, za zimu dusu dala, acure na iherbu je dobra
Baobab odlican za sve tipove i hidratantan
Ulje sjemenki grozdja nekomadogeno isto moze svaki tip koze i ljesnjak isto
Link za nar stavim popodne uzela sam ga ili i bioteri ili u kemigu ali bojim se da nece svima pasati jer je gusce ulje i smrdi, nemojte me poslije ubiti
Ja sam danas umjesto kreme stavila ulje brusnice i fakat mi je super osjecaj na licu ali uzmite u obzir da imam suho lice
Mozda bolje da se drzite korejskih mirisljavih ulja
Princez Krafna is offline  
Old 13.10.2017., 13:43   #8631
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Ja cu vam samo na brzinu napisati za ulja
Marula odlicna za jako suhe, za zimu dusu dala, acure na iherbu je dobra
Baobab odlican za sve tipove i hidratantan
Ulje sjemenki grozdja nekomadogeno isto moze svaki tip koze i ljesnjak isto
Link za nar stavim popodne uzela sam ga ili i bioteri ili u kemigu ali bojim se da nece svima pasati jer je gusce ulje i smrdi, nemojte me poslije ubiti
Ja sam danas umjesto kreme stavila ulje brusnice i fakat mi je super osjecaj na licu ali uzmite u obzir da imam suho lice
Mozda bolje da se drzite korejskih mirisljavih ulja
Ma mi za ljepotu pristajemo i na miris staje, babine stare robe itd..ništa ti ne brini i hvala na opisu
Frecume is offline  
Old 13.10.2017., 13:46   #8632
problem s uljima je što ih treba nekoliko, nisu baš jeftina i koji puta se ne stignu potrošiti
a neka i smrde

kupila sam onu konjsku essence, sada gledam serume i ampule, imate li kakve preporuke?
ines.a is offline  
Old 13.10.2017., 13:48   #8633
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Link za nar stavim popodne uzela sam ga ili i bioteri ili u kemigu ali bojim se da nece svima pasati jer je gusce ulje i smrdi, nemojte me poslije ubiti

daj stavi linkove za sva ta ulja koja si koristila.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.10.2017., 13:58   #8634
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ginseng?
kava?
baobab?
black tea?
tamanu?
sea buckthorn?


moja lista ulja je preduga...
A squalane od jetre morskog psa ? Na to sam sad naišla i recenzije su jako dobre - uguglaj Haba squalane. Samo što je skup ko vrag
Frecume is offline  
Old 13.10.2017., 14:02   #8635
Meni je (i dalje) predivno ulje: Banila Co Miss Flower & Mr Honey Essence Oil. Kapljica dvije mi je dovoljna za cijelo lice, upije se taman i daje predivan osjecaj na kozi. Bocica taje bas dugo i jako lijepo mirisi. Inace nisam bila fan ulja, ali ovo i rose hip ulje su mi
Quistis is offline  
Old 13.10.2017., 14:09   #8636
Mrzim se nekarakternu i znatiželjnu




Upravo mi došlo, jedva čekam probati
malasjuga is offline  
Old 13.10.2017., 14:09   #8637
ja sam ovisna o uljima
azijska su mi nula bodova
moji favoriti ulje sjemenki pasjeg trna ne pulpe
par kapi umasirati u lice
super se upija,mala bočica na terra org
poslije može krema a i ne
drugo ulje trilogy ulje šipka
sada me zanima to huhley ulje jer stribor m.
ulje sjemenki kaktusa opisuje kao nešto što se mora obavezno probati.
to ulje ga je oduševilo a njega je teško oduševiti po pitanju ulja.
vidjela sam da su neke od vas kupovale to ulje
molim dojmove
ili ako ima dekanta za razmjenu,prodaju..
aneri23 is offline  
Old 13.10.2017., 14:12   #8638
Kad smo kod sastojaka ja izbidala ovo nzm ni sama zasto
https://m.ebay.com/itm/DAISO-JAPAN-P...72.m2749.l2649
Nisam ja gadljiva govno bi namazala ak mi pomaze
Jeste probale stogod slicno
andyca is offline  
Old 13.10.2017., 14:12   #8639
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
A squalane od jetre morskog psa ? Na to sam sad naišla i recenzije su jako dobre - uguglaj Haba squalane. Samo što je skup ko vrag
joj, to s jetrom mi je malo...unapetitlih.
iako, evo, popustaju mi kocnice i samo jedinu stvar na kraju ne koristim, a to je placenta.
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Meni je (i dalje) predivno ulje: Banila Co Miss Flower & Mr Honey Essence Oil. Kapljica dvije mi je dovoljna za cijelo lice, upije se taman i daje predivan osjecaj na kozi. Bocica taje bas dugo i jako lijepo mirisi. Inace nisam bila fan ulja, ali ovo i rose hip ulje su mi
ovo ulje mi je privlacno vec jedno dvije godine, ali uvijek mi se nekako cinilo preskupo za na blef.
kad razmislim, svejedno tonu toga uzmem na blef, i to u ukupno trostruko vecim iznosima , ali ovo nekako uvijek preskocim.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.10.2017., 14:14   #8640
pao je baobab s notina

za koliko dana stigne narudzba?
jedini razlog zasto nikad nisam nista uzimala s notina je faking DPD kojeg prezirem i s kojim imam najgora moguca iskustva dostave EVER. nadam se da ce ovo proci bez problema inace ce ovo biti prva i zadnja narudzba.


prickly pear ulje (ima ga i na notinu, huxley...) mi je zbilja puno preskupo iako vjerujem da je savrseno.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:10.