Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 13:17   #8641
Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post
ovo ulje, što bi to točno bilo? ulje ploda divlje ruže? meni je to šipak i kada ga vidim na slici prva asocijacija je marmelada od šipka

frupy da, piše da ima "natural Retinol Acid (Vitamin A)"
To je je ulje ploda divlje ruže, nije to šipkovo. Taj plod divlje ruže (mislim, ne baš konkretno to s linka) sam koristila jedno vrijeme, ok mi je bilo (ja sam suha), ali ako je šipkovo još bolje - evo, Princez Krafna i ja nestrpljivo čekam link

Inače i meni je innisfree green tea oil (kojeg je draga frupy hvalila i poslala da probam) - baš Nekako gušće, serumasto, ali brzo se i lako upije. S obzirom da sam suha nekako će mi više pasati za toplije doba godine (uzet ću ga siguro), ali mislim da bi curama s drugačijom kožom bio super i za zimu...

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Inace, moja trenutna tiha patnja je scinic ceramidin aio.
@frupy, trosim tvoj dekant i jako mi se svidja, bas mi je ono super, super.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
I meni se baš čini super, isto sam ga dobila od frupy Još ću ga malo isprobavat, ali sam baš zadovoljna... No, za sada ne mogu kupit cijelu teglu...

edit: Sad sam shvatila da nisam svladala ovdje na forumu sve kako treba - tek sad sam, nakon što je ines ovo napisala, vidila da ima ta tema o iskustvima - sorry cure koje ste mi nešto slale, idem vas zazelenit tek sad

Zadnje uređivanje Rinchi Cinchi : 13.10.2017. at 13:41.
Rinchi Cinchi is offline  
Old 13.10.2017., 13:19   #8642
Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post
XenaRatnica da, scinic ceramidin aio je bila zajednička kupovina. javi se ako želiš
napisala sam na temi iskustava s kupovinom
Može, javim se

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ostalo mi je 20-tak ml koje ne trosim.
jednostavno mi je... AIO.
mozda najbolja AIO, ali opet...AIO. s kojima si nisam bas u strastvenoj vezi.
probavala sam jedno tjedan dana i odustala.
samo mi je u ogromnoj bocici pa bi trebalo dekantirati. ako hoces... it's yours.
Hvala ti, vidjet ću koliko ima @ines, pa se javim
XenaRatnica is offline  
Old 13.10.2017., 13:23   #8643
ajde, javite se.
mogu i razdijeliti po 10-15 ml u male bocice.
po mojoj procjeni imam ga ukupno izmedju 20 i 30 ml.
podijelim bratski ako hocete.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.10.2017., 13:28   #8644
Quote:
malasjuga kaže: Pogledaj post
Mrzim se nekarakternu i znatiželjnu



Upravo mi došlo, jedva čekam probati

Ajde, da vidimo jel hajp opravdan

Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Kad smo kod sastojaka ja izbidala ovo nzm ni sama zasto
https://m.ebay.com/itm/DAISO-JAPAN-P...72.m2749.l2649
Nisam ja gadljiva govno bi namazala ak mi pomaze
Jeste probale stogod slicno
Boldano: ista sam i ja

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
pao je baobab s notina
za koliko dana stigne narudzba?

...sućut tvojem novčaniku....
XenaRatnica is offline  
Old 13.10.2017., 13:31   #8645
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post

...sućut tvojem novčaniku....
nemoj tako.
vec 4 mjeseca nisam imala nijednu znacajniju kozmeticku investiciju, samo sheet maske.
a i moram se malo osloboditi stresa, nije li soping najbolji lijek?

dekantiram ti i malo baobaba, ako budes dobra i ne budes se rugala meni i mom novcaniku...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.10.2017., 13:34   #8646
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
nemoj tako.
vec 4 mjeseca nisam imala nijednu znacajniju kozmeticku investiciju, samo sheet maske.
a i moram se malo osloboditi stresa, nije li soping najbolji lijek?

dekantiram ti i malo baobaba, ako budes dobra i ne budes se rugala meni i mom novcaniku...
Ma znam ja da si bila dobra, al nekako mi je friško u memoriji da si se neki dan (jučer?) raspištoljila
XenaRatnica is offline  
Old 13.10.2017., 13:37   #8647
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ma znam ja da si bila dobra, al nekako mi je friško u memoriji da si se neki dan (jučer?) raspištoljila
yap.
jucer me krenulo.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.10.2017., 13:54   #8648
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Mene isto svrbe prsti za neko ulje...a da 100% sa sigurnošću možete tvrditi da nije komedogeno... Baš osjećam da je to ono što mojim obrazima i čelu nedostaje. Najviše me privlači to green seed što frupy ti hvališ, ali znam da nije bio dobar rosi salvaje . Ovaj antiage šipak i whoo cameliu ću ipak ostaviti za kasnije.
Marula?
Squalane?
Anyone?
Kuramoto Komeyu ulje riže. Prepuno svega je. Jako je fino.


Vidim, kočnice popuštaju za ulje kave I taj je miris intenzivan. Ali meni ujutro paše. Bočice za dekantiranje, kao što sam rekla, uzela sam zato jer je ova bocetina s notina tako nezgodna za korištenje. No dok si nisam dekantirala, samo sam malo upiknula u bocu s štapićem za uši pa na podočnjake.

@frupy, notino stigne za par dana max, a paket je zamotan da bi se svaki korejac ili japanac slobodno mogao posramit. Ili ono any seller #safetyfirst
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 13.10.2017., 13:58   #8649
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Kuramoto Komeyu ulje riže. Prepuno svega je. Jako je fino.
odi vrit, menni

sad si me i na to podsjetila.

a ovo baobab ulje izgleda ima pipetu, a mi volimo pipete, jel da?
ajd vidjet cu to sa DPD-om. njima vise nista ne vjerujem dok ne vidim paket u svojim rukama. zato sam sad uzela placanje pouzecem. : sigurnojesigurno:
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.10.2017., 14:10   #8650
e, da, menni, jesi ti stavljala ulje kave i na ostatak lica ili iskljucivo na podocnjake?
meni je super taj miris iako je dosta jak.
netko tko ne voli miris kave nak dvaput razmisli.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.10.2017., 14:17   #8651
@frupy- probati ćeš sad Huxley (ako se dočepaš paketa a imaš do uto).. Samo ću reći da moj dragi suprug-koji svu kozmetiku recenzira sa "dobro.."-me pitao ŠTO JE TO, predobro je?! Veli da je cijeli dan nemastan a inače se sjaji već oko podneva.. Inače je tip masne, dehidrirane (stare) kože.. Ja još čekam sa svojom presudom..

@frecume, hvala na detaljnoj recenziji, mislim će baš biti za mene, uzeti ću je za roćkas, to mi je dobra izlika..

@menni-jesi li primjetila neku osjetljivost na ulje kave oko očiju? Znam da je kofein zakon za podbuhlost itd.. Volem kavuuu..
Svizac15 is offline  
Old 13.10.2017., 14:23   #8652
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
odi vrit, menni

sad si me i na to podsjetila.

a ovo baobab ulje izgleda ima pipetu, a mi volimo pipete, jel da?
ajd vidjet cu to sa DPD-om. njima vise nista ne vjerujem dok ne vidim paket u svojim rukama. zato sam sad uzela placanje pouzecem. : sigurnojesigurno:
volemo pipete
to ne treba ni pitat
to je jedini trenutak kad se osjećam i pametno i lepo

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
e, da, menni, jesi ti stavljala ulje kave i na ostatak lica ili iskljucivo na podocnjake?
meni je super taj miris iako je dosta jak.
netko tko ne voli miris kave nak dvaput razmisli.
slažem se, tko ne voli miris kave nek razmisli. doista je jak miris. i dosta se dugo i zadržava.
nisam ga stavljala na ostatak lica, samo na podočnjake i malo između obrva i na ove nazolabijalne bore.

Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post

@menni-jesi li primjetila neku osjetljivost na ulje kave oko očiju? Znam da je kofein zakon za podbuhlost itd.. Volem kavuuu..
zakon je za podbuhlost, točno! ono što sam primijetila je da ako ga slučajno stavim puno previše to nije dobro jer baš osjećam kofein, lupanje srca i to. onako, točkica dvije su dovoljne po podočnjaku.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 13.10.2017., 14:25   #8653
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
@frupy- probati ćeš sad Huxley (ako se dočepaš paketa a imaš do uto).. Samo ću reći da moj dragi suprug-koji svu kozmetiku recenzira sa "dobro.."-me pitao ŠTO JE TO, predobro je?! Veli da je cijeli dan nemastan a inače se sjaji već oko podneva.. Inače je tip masne, dehidrirane (stare) kože.. Ja još čekam sa svojom presudom..

@frecume, hvala na detaljnoj recenziji, mislim će baš biti za mene, uzeti ću je za roćkas, to mi je dobra izlika..

@menni-jesi li primjetila neku osjetljivost na ulje kave oko očiju? Znam da je kofein zakon za podbuhlost itd.. Volem kavuuu..
huxley??
teeenks
sutra idem po to, pa kud puklo da puklo. danas sam jos u kucnom pritvoru, sutra raspasoj.

inace, moje okoloocno podrucje je extra osjetljivo pa sam pazljiva bila s kavom. mogu reci da apsolutno nikakve neg. reakcije nije bilo. bas naprotiv, posvjetli me, zapegla i smanji podbuhlost. logicno je - u mnogim okoloocnim kremama kofein upravo to i radi.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.10.2017., 15:06   #8654
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
volemo pipete
to ne treba ni pitat
to je jedini trenutak kad se osjećam i pametno i lepo


slažem se, tko ne voli miris kave nek razmisli. doista je jak miris. i dosta se dugo i zadržava.
nisam ga stavljala na ostatak lica, samo na podočnjake i malo između obrva i na ove nazolabijalne bore.
Ima nešto u toj pipeti

Koliko kave pijem u danu i onako stalno mirišem na kavu
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 13.10.2017., 15:21   #8655
Evo moj prvi dojam za ovo ulje pržene kave:

Skinula šminku, umila se, stavila Benton fermentation essence, špricnula malo LRP Serozinca i na još vlažno lice nanijela ulje kave.
Well, my my!
Koji je to divotni miris kave! Za one koji ne vole kavu, zaobiđite. Za nas koji je smatramo nektarom bogova, ovo je taj miris.
Nanijela ja na cijelo lice. Sve u ime znanosti
I sva sam si sad divna, mekanog lica, umirene kože... super!

Pustila ga samog na licu cca pola sata, zatim špricnula još Cosrx Centella Toner. Emulgiralo se, utapkala i voila! Prava chok chok koža.

Superlajk!
malasjuga is offline  
Old 13.10.2017., 15:28   #8656
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Vidim da imaju nijansu 17 Pink nešto i mislim da bi meni bila savršena.Možeš li mi samo reći da li je pogodna za suhu kožu?
Oprosti na kasnkm odgovoru, ganjamo se kod liječnika,
Hera je baš za suhu kožu. Reskiraj s paketićem uzoraka, nećeš požaliti.




Mrzim vas oko hajpa o uljima ... nisam bila bila toku
Ulje sjemenski zelenog čaja mi čući u košarici jer sam već večerima preumorna da gledam što bi.
Ono Mr & Mrs Nekako sam već jednom htjela naručiti pa neka od vas zbunila i odgovorila.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 13.10.2017., 15:45   #8657
tosowoong enzym powder wash -pola boce
i pola boce kiku losiona udomljavam
aneri23 is offline  
Old 13.10.2017., 15:57   #8658
Isuse žene prestanite s tom kavom - vozim se busom magistralom busom do Kings Landinga - nemrem piti kavu niti peglati karticu...

Ali u košaricu mogu ubacivati Ubacila sam Goodal Waterest Oil koji analiziram već neko vrijeme... http://www.ebay.co.uk/itm/GOODAL-Wat...QAAOSwJ7RYR6oj
Frecume is offline  
Old 13.10.2017., 16:20   #8659
mislim da sam za mjesec dana ponovo u kings landing, pa ti ponesem malo kafe-ulja.
zauzvrat, pijemo kafe na srđu.
deal or no deal?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 13.10.2017., 16:37   #8660
ja blage veze nemam sto je i gdje je kings landing, slutim da ima neke veze s onim prijestoljima...?

jos uvijek nisam kliknula na from nature, sto ne znaci da i necu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.