Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 13:03   #5921
Quote:
serbus kaže: Pogledaj post
Nekako bi ovo mogla bit prava prilika za novi start odnosa na repki ako kažemo da u hns treba restart onda nam treba i navijački restart pokušat gradit opet to jedinstvo bez tzv "mrkih pogleda" a uz sve medije kako mogu prikazati predivnu atmosferu kad 90min idu od poruka , do hns pederi od istoka iza kojih stoje udarni transparenti. I mediji lagano plešu po litici nisu više 100% uz tatu u strahu da im se to ne odbije. A na takvoj tekmi je stvarno lijepa prilika da se navijački glas čuje.
Neznam kod nas imam osjećaj sve stane taman pred zadnju iskru uvijek neki kurac ugasi tu iskru koja treba zapalit plamen.
I onda ga lukica stavi za 1:0 iz slobodnjaka i sta se onda dogadja na istocnoj tribini ?
ćiket is offline  
Old 13.10.2017., 13:29   #5922
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Dobro je, Horva ce bit u lipnju u rusiji, heroina Janicccca moze odahnit

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk


Covjek se onesvestio ....i zabi se sto gliserom sto autom kom se to nemre desit
Veliki navijac
Dobra sudica i odvjetnici
Galliko fili is offline  
Old 13.10.2017., 14:14   #5923
Quote:
ćiket kaže: Pogledaj post
I onda ga lukica stavi za 1:0 iz slobodnjaka i sta se onda dogadja na istocnoj tribini ?
Pola ljudi slavi, pola ljudi lukitzi jebe mater. Sve je bilo tako lijepo i prekrasno tamo do pocetka 2014e. Grupe su pokazivale da su po pitanju mentaliteta daleko od susjeda i obicnih ljudi u ovoj drzavi. Onda su i one zaglibile u mulju i blatu. Danas unutar grupe ne postoji jedinstvo i zajednicki pogled na cijelu stvar, jedni bi navijali i nekakvom pozitivom tjeralo mafiju, drugi bi jebali majku i poslali sve u kurac. Ako unutar grupa nema sloge i koncenzusa, tesko da ce se rivalske grupe moci udruziti iako je to jedini nacin da se zapali jebena lomaca koja ce progutati svu tu bagru iz saveza i gnk. Stalno tinja neka vatrica. Obicne ljude u ovoj drzavi doslovno boli kurac za sve. Gledaju sebe i svoju guzicu. Svakih par mjeseci pogledaju tekmu repke koja im dodje kao osvjezenje od 321 kuhaj i larinog izbora. Neku masu moze se dobiti jedino ako grupe medjusobno dogovore suradnju. Ovako cetnicima nije tesko neutralizirat 50 tovara kad se pojave na Maksimiru i pospremit ih u postaju ili 20 Rijecana ili bilo koga drugog.
bijesprvi is offline  
Old 13.10.2017., 14:19   #5924
Jučer Ferenčak, danas Hoto.
Obojica bivši članovi uprave GNK.

Nakon ove današnje, sramotne, ali očekivane presude, bezumno je baviti se bankomatima, kriminalcima u savezu i lažnim hrvatima koji imaju drskosti odlučivati o razini nečijeg domoljublja.

Ovo je paradržava u vlasništvu ubojica i lopova. Njihova je.
Oni određuju pravila igre.

Nogomet i nekakva reprezentacija u tom kontekstu postaje potpuno deplasirana tema.
Ovo je toliko strašno da se ne da riječima opisati, a Horvatinčić je upravo dio te ekipe.
Ne bavite se više lažnim domoljubima, nema smisla.
gledajte samo kako otići iz ovog mafijaškog gliba...

Proći će vam život, a drugog nemate.
Cirka Oko is offline  
Old 13.10.2017., 14:59   #5925
Nek slavi pola ljudi ak padne gol, ko ga jebe. Bitno da pokazemo da smo kontra hnsa svi zajedno, a ko ce skakat na gol nek skace ak ima zeludac.

A da se srusi ovaj hns, to je ko da smo sruaili mali hdz, tako da itekako ima smisla borba i nije nimalo besmisleno.
Zgmarac is offline  
Old 13.10.2017., 15:03   #5926
Quote:
Cirka Oko kaže: Pogledaj post
Jučer Ferenčak, danas Hoto.
Obojica bivši članovi uprave GNK.

Nakon ove današnje, sramotne, ali očekivane presude, bezumno je baviti se bankomatima, kriminalcima u savezu i lažnim hrvatima koji imaju drskosti odlučivati o razini nečijeg domoljublja.

Ovo je paradržava u vlasništvu ubojica i lopova. Njihova je.
Oni određuju pravila igre.

Nogomet i nekakva reprezentacija u tom kontekstu postaje potpuno deplasirana tema.
Ovo je toliko strašno da se ne da riječima opisati, a Horvatinčić je upravo dio te ekipe.
Ne bavite se više lažnim domoljubima, nema smisla.
gledajte samo kako otići iz ovog mafijaškog gliba...

Proći će vam život, a drugog nemate.

Ocekujem ga u pocasnoj lozi...
Stvarno nakon ovoga je nogomet sporedna stvar.
Tocno neko treba puknut al ne na sebe ..nego uzet Kalaš i redom,al ne u nogu samo u glavu .
Galliko fili is offline  
Old 13.10.2017., 16:21   #5927
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
A da se srusi ovaj hns, to je ko da smo sruaili mali hdz, tako da itekako ima smisla borba i nije nimalo besmisleno.
U cijeloj priči najvažnije je izostaviti HDZ. Da, Savez je mali HDZ, ali povlačenjem paralela između njih ili stavljanja znaka jednakosti samo okrećeš protiv sebe zatucane "desničare", glasače te stranke, koji će te brže bolje proglasit jugodemokratom ili demojugostalgičarom ili nekom novom dosjetkom.
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 13.10.2017., 20:56   #5928
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
U cijeloj priči najvažnije je izostaviti HDZ. Da, Savez je mali HDZ, ali povlačenjem paralela između njih ili stavljanja znaka jednakosti samo okrećeš protiv sebe zatucane "desničare", glasače te stranke, koji će te brže bolje proglasit jugodemokratom ili demojugostalgičarom ili nekom novom dosjetkom.
Ko im jebe mater, ionako te fraze vuku svaki put kad im kontriraš u bilo čemu.
Luyindula is offline  
Old 13.10.2017., 21:10   #5929
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Ko im jebe mater, ionako te fraze vuku svaki put kad im kontriraš u bilo čemu.
Upravo u takvoj državi takva stranka ili ona druga dobije povjerenje birača. Pa nismo bolje ni zaslužili ili možda jesmo ..hasanbegovića , on će sve popraviti...
LuaLua is offline  
Old 15.10.2017., 13:35   #5930
Raskošna svadba najmlađeg optuženika iz famiglie Mamić.
Vjenčani kum partizanovac Vjetrović, srpska turbofolkuša zabavlja bankomatiće, optuženike i vrhušku fudbalskog saveza takozvane Hrvatske.

Lijepih vijesti vezanih uz ključne ljude rvackog fudbala ne nedostaje...
Cirka Oko is offline  
Old 15.10.2017., 14:30   #5931
Quote:
LuaLua kaže: Pogledaj post
Upravo u takvoj državi takva stranka ili ona druga dobije povjerenje birača. Pa nismo bolje ni zaslužili ili možda jesmo ..hasanbegovića , on će sve popraviti...
HasanbegoviČ je definitivno najjači idol kojeg je desnica uspila isturit

Oće nas ko probudit iz ove crne komedije?
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 15.10.2017., 14:54   #5932
Quote:
Cirka Oko kaže: Pogledaj post
Raskošna svadba najmlađeg optuženika iz famiglie Mamić.
Vjenčani kum partizanovac Vjetrović, srpska turbofolkuša zabavlja bankomatiće, optuženike i vrhušku fudbalskog saveza takozvane Hrvatske.

Lijepih vijesti vezanih uz ključne ljude rvackog fudbala ne nedostaje...
Kakav festival seljađije, silikona i lošeg ukusa. Sad naletia na članak, smučilo mi se
DerrickRose is offline  
Old 15.10.2017., 15:03   #5933
Quote:
DerrickRose kaže: Pogledaj post
Kakav festival seljađije, silikona i lošeg ukusa. Sad naletia na članak, smučilo mi se
Hrvatski jal
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 15.10.2017., 15:09   #5934
ae
DerrickRose is offline  
Old 15.10.2017., 22:25   #5935
i to ti vodi glavni grad
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Old 16.10.2017., 08:57   #5936
volio bih vidjet komentare ove ekipe kaj nas tu prozivaju da smo nekakve jugoslavenčine, a pola nas se borilo za ovu Hrvatsku...naravno, na tu seljačiju iz westina oni nemaju komentara



kako vam nije neugodno više branit mamića i njegove podanike bankomate igrače, kakogod da ih nazovemo
__________________
Što znači biti dinamovac? To je sve. Pripadnost, intima, ne formalna. Način razmišljanja. I ljubav, premda to zvuči malo patetično, ali je tako. Otkad sam počeo misliti, bio sam uvijek dinamovac i svi su moji oduvijek dinamovci". Velimir Zajec, 1982.
Dinamovac_ is offline  
Old 16.10.2017., 09:04   #5937
Nisam praio, o cemu se radi?
Iako, da se radi o ne znam cemu, u Hrvatskoj me vise nista ne moze iznenaditi
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 16.10.2017., 09:08   #5938
Quote:
Dinamovac_ kaže: Pogledaj post
volio bih vidjet komentare ove ekipe kaj nas tu prozivaju da smo nekakve jugoslavenčine, a pola nas se borilo za ovu Hrvatsku...naravno, na tu seljačiju iz westina oni nemaju komentara



kako vam nije neugodno više branit mamića i njegove podanike bankomate igrače, kakogod da ih nazovemo
[klobucar]Što god bilo, uvijek navijamo za našu repku![/klobucar]
Seascape is offline  
Old 16.10.2017., 09:08   #5939
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Nisam praio, o cemu se radi?
Iako, da se radi o ne znam cemu, u Hrvatskoj me vise nista ne moze iznenaditi
kum mladjeg daltona bivši glasnogovornik partizana...na svadbi ih zabavljala rada manojlović...vjerojatno ima tu još toga, ali vjerujem da je dosta i ovo...

a ekipa dolazi ovdje i nama kenja o nekakvoj jugoslaviji i o tome da smo kontra Hrvatske itd....ma nemam više uopće riječi
__________________
Što znači biti dinamovac? To je sve. Pripadnost, intima, ne formalna. Način razmišljanja. I ljubav, premda to zvuči malo patetično, ali je tako. Otkad sam počeo misliti, bio sam uvijek dinamovac i svi su moji oduvijek dinamovci". Velimir Zajec, 1982.
Dinamovac_ is offline  
Old 16.10.2017., 09:15   #5940
Quote:
Cirka Oko kaže: Pogledaj post
Jučer Ferenčak, danas Hoto.
Obojica bivši članovi uprave GNK.

Nakon ove današnje, sramotne, ali očekivane presude, bezumno je baviti se bankomatima, kriminalcima u savezu i lažnim hrvatima koji imaju drskosti odlučivati o razini nečijeg domoljublja.

Ovo je paradržava u vlasništvu ubojica i lopova. Njihova je.
Oni određuju pravila igre.

Nogomet i nekakva reprezentacija u tom kontekstu postaje potpuno deplasirana tema.
Ovo je toliko strašno da se ne da riječima opisati, a Horvatinčić je upravo dio te ekipe.
Ne bavite se više lažnim domoljubima, nema smisla.
gledajte samo kako otići iz ovog mafijaškog gliba...

Proći će vam život, a drugog nemate.
evo još par stvari

Quote:
Zašto je Ante Ramljak na računu tvrtke zatekao samo osam kuna? Kako to da su legije rashodovanih političara i zlatne mladeži u Agrokoru dobivale basnoslovno plaćene pozicije? Tko je lažirao bilance? Tko je bio nadležan kontrolirati poslovanje, a nije to učinio? Kakvu je ulogu Martina Dalić, kao bankarica, imala u kreditiranju Agrokora? Tko je u HBOR-u odlučivao o kreditiranju Agrokora bez dodatnih provjera? Kako je kupio Kulmerove dvore i registrirao ih kao hotel? Jesu li Milan Bandić i Slobodan Ljubičić Kikaš tu imali neku ulogu? Kad je kupovao zemljište za Konzum u Turininoj ulici u Zagrebu od Srećka Ferenčaka i Petra Turkovića, je li znao za obvezu da se na tom zemljištu sagradi centar za skrb o invalidima? Kakva je njegova uloga u postavljanju Joze Petrovića za šefa maloprodaje u Ini?

Koje stranke je Todorić financirao? Jesu li donacije bile knjižene? Jesu li “donirani” i pojedinci? Todorićeva “crna bilježnica” ima razoran potencijal: ona može stvoriti groblje karijera.
izrazito sam protiv da mladi ljudi odlaze iz Hrvatske...pokušavam nekako pronaći i nešto pozitivno , ali toliko toga negativnog se nakuplja da je i nama pozitivcima teško pronaći razlog da ti ljudi ipak ostanu doma...

toliko me onda sve to žalosti jer znam što smo prošli u tom usranom ratu i kolko je ljudi tu dalo svoje živote da bi gamad radila ovo kaj radi

((
__________________
Što znači biti dinamovac? To je sve. Pripadnost, intima, ne formalna. Način razmišljanja. I ljubav, premda to zvuči malo patetično, ali je tako. Otkad sam počeo misliti, bio sam uvijek dinamovac i svi su moji oduvijek dinamovci". Velimir Zajec, 1982.
Dinamovac_ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.