Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 15:29   #941
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
dapače, smatram da ukus govori puno o čovjeku.
Tako je Pink is an attitude!
Loonie. is offline  
Old 13.10.2017., 15:33   #942
Ja se slazem s ovim ulazenjem u trgovine i poslivnice zadnji cas. Malkice je bezobrazno, i te zene bi cim prije isle kuci, napravile obracun, zakljucale blagajnu i aj bok. Ionako sve ostanu bar minimalno pol sata poslje a moraju doc pol sata prije za kojekakva slaganja i popisivanja, najmanje sto mos napravit je da ne davis bas tih zadnjih 5 minuta kad je vec pri kraju s poslom i krenila je zakljucavat.
Mislik ja gledam po sebi, npr ja u labosu primam uzorke do podne pa mi se ljufi napizde jer zasto do podne ako mi radimo do pol 4. Pa zato jer ja isti dan to moram upisat, pohranit, spremit blablabla i ako ti meni dodjes u 1 to je meni vec sat vremena dulje ostanak na poslu koji MORAM obavit jer inace propada pretraga. Pa malo razumjevanja za te tetr na blagajni, ono trudim se jebiga ne kajlat ako bas ne moram.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 13.10.2017., 15:34   #943
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post
a scarlet, šta tebi nije jasno o besplatnom radu, kako možeš napisat to sranje o izgubljenih 7-8 sati na poslu nedjeljom, mislim ni meni mentalni sklop ovih naših ljudi nije jasan. Kao izborite za sebe, nemojte kukat, a s druge strane kad netko otvori usta serete o blagajnicima i kako su one najveće patnice ove države.

.
Nisam komentirala besplatan rad. Komentirala sam tvoj način pričanja o mušterijama kao da ti ne bi radila da nema njih, a radila bi svejedno samo što bi u slučaju nedostatka mušterija imala dojam da si izgubila uzalud te sate kad nitko nije došao. Bar bi meni tako bilo. Ako se već radi, onda bolje da se radi i da ima posla. Kao ona Alexina priča da je dobila stidne dlačice na pizzi jer se usudila naručiti pizzu na Uskrs, a oni jadni rade.
Nisu ti mušterije krive što je poslodavac odlučio da radite nedjeljom. Uostalom, cijeli spektar ugostiteljstva i turizma radi svaki Božji dan pa ih nitko posebno ne žali.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 13.10.2017., 15:36   #944
Meni je neshvatljiv koncept zaruka, "vucaranja pri zarukama", "divljeg braka" te braka općenito ter "imati ili neimati muda za ženidbu". Sve skupa zajedno and many more mi je apsolutni SF. I di je sad fujka da ovo preseli na adekvatnu temu.
pipi21 is offline  
Old 13.10.2017., 15:38   #945
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Mislik ja gledam po sebi, npr ja u labosu primam uzorke do podne pa mi se ljufi napizde jer zasto do podne ako mi radimo do pol 4. Pa zato jer ja isti dan to moram upisat, pohranit, spremit blablabla i ako ti meni dodjes u 1 to je meni vec sat vremena dulje ostanak na poslu koji MORAM obavit jer inace propada pretraga. Pa malo razumjevanja za te tetr na blagajni, ono trudim se jebiga ne kajlat ako bas ne moram.
Pa onda odredite do kad se uzorci primaju tako da si ostaviš dovoljno vremena. Ah sorry, to si i napisala. To je ok, uzorci se predaju do tad i tad, nalazi se dižu tad i tad i gotovo.
Da kojim slučajem državni službenik kaže kako je kraj radnog vremena i da vam nešto ne može napraviti jer za 3 minute ide doma, svi bi digli hajku.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 13.10.2017., 15:42   #946
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ja se slazem s ovim ulazenjem u trgovine i poslivnice zadnji cas. Malkice je bezobrazno, i te zene bi cim prije isle kuci, napravile obracun, zakljucale blagajnu i aj bok. Ionako sve ostanu bar minimalno pol sata poslje a moraju doc pol sata prije za kojekakva slaganja i popisivanja, najmanje sto mos napravit je da ne davis bas tih zadnjih 5 minuta kad je vec pri kraju s poslom i krenila je zakljucavat.
U mom kvartovskom dućanu u Zg zaključaju vrata dvije-tri minute prije kraja radnog vremena i ne puštaju ljude ujutra, nego samo van, a onima koji su unutra kažu da se blagajne zatvaraju u toliko-i-toliko sati, i ako ne dođeš do tada na blagajnu, morat ćeš vratiti stvari na policu. Nije baš da horde ljudi ulijeću minutu do zatvaranja i zatim provode bezbrižnih dva sata u kupovini, uspoređujući postotke masnoće kod tri različite vrste čipsa.
zelena truba is offline  
Old 13.10.2017., 15:43   #947
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Pa onda odredite do kad se uzorci primaju tako da si ostaviš dovoljno vremena. Ah sorry, to si i napisala. To je ok, uzorci se predaju do tad i tad, nalazi se dižu tad i tad i gotovo.
Da kojim slučajem državni službenik kaže kako je kraj radnog vremena i da vam nešto ne može napraviti jer za 3 minute ide doma, svi bi digli hajku.
evo s ovim se slažem. privatnici mogu kak hoće. npr. čekam servisera za bojler. dogovor od ponedjeljka je da će doći u srijedu ili četvrtak, ali će nazvati dan ranije. niti je zvao niti je došao. zvala sam ja njega. na pozive se uredno ne javlja. da ja kojim slučajem na svojem radnom mjestu u javnoj službi pokažem takvav neinteres za svoje stranke, dobila bi po nosu. i zapravo, svake jebene godine isto. promijenila sam servisera nekoliko jer su nepouzadni, rade kako hoće i masno to naplate. ni malo ne žalim privatnike. eto, nepopularno mišljenje.
My Name Is... is offline  
Old 13.10.2017., 15:54   #948
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Iranci znaju biti lijepi. Meni se sviđa iranski maneken Udi Karni pa naivno mislim kako su svi iranci na njega.
Da. Hm. Nisu.

Ali kad su lijepi (i muškarci i žene) onda su -
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Old 13.10.2017., 16:31   #949
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Je li istina da u osnovnim školama imaju manju plaću nego u srednjoj?

A čula sam da im se plaća složi na lijepih 7000 s poreznom olakšicom za djecu, možda koji prekovremeni.
Ne, plaća je u osnovici svima ista i obračunava se jednako.
Dodatci ovise o tome koliko dobiješ za prijevoz, radiš li dvokratno, u jednoj smjeni, u obje, mijenjaš li smjene uopće, mijenjaš li smjene tijekom tjedna, imaš li djece i ostalih olakšica na poreznoj kartici itd. Plaće dosta variraju, ali osnovica je i dalje ista i javno dostupna.

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zašto si onda napisala da su svi završili isti fakultet?
Svi učitelji, nastavnici i profesori matematike, bez obzira gdje predaju, završili su PMF. Na to sam mislila.

Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
"Lijepa plaća" za tuđa primanja mi je gnjusan izraz i uvijek zamišljam da to izgovara neka zlurada i zavidna ocvala gospoja koja u šlafroku i s viklerima sjedi na pohabanomn plišanom kauču iz osamdesetih.
Također.
A i "lijepa plaća" za obrazovnog djelatnika u Hrvatskoj od 7k je uvreda, iskreno.


Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Hoćete li napokon početi razlikovati nepopularna mišljenja od stvari koje vas živciraju ili su vam misterij?
Očito ne.
Stoga je potrebno ponoviti svako toliko:

OVO NIJE TEMA O TOME ŠTO VAS ŽIVCIRA.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 13.10.2017., 16:39   #950
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Hoćete li napokon početi razlikovati nepopularna mišljenja od stvari koje vas živciraju ili su vam misterij?
Sorry, evo preformulirat cu
Mislim da visegodisnje zarucen par nigdje ne plovi, eventualno se utapa.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 13.10.2017., 16:55   #951
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Sorry, evo preformulirat cu
Mislim da visegodisnje zarucen par nigdje ne plovi, eventualno se utapa.
E da. Nesto slicno ja mislim o onima koji 'zele ostati skupa for the lifetime' ali se ne zene.
Jos ajde oke kad su oboje taki, ali znam slucajeva di ona bi, ali on kategoricki nece iako je ona THE One navodno...

To mi uvijek smrdi da zapravo jedna strana nije ziher. There.
TincH is offline  
Old 13.10.2017., 16:58   #952
Pa to uopce nije nepopularno misljenje. :fuj:
Flying Buttress is offline  
Old 13.10.2017., 17:00   #953
Moje danas nepopularno mišljenje je da uopće nisam šokirana činjenicom da je Horvatinčić oslobođen krivnje.
Apsolutno potpuno očekivano, i bio bi mi iskren šok da su ga konačno strpali u ćuzu.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 13.10.2017., 17:04   #954
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
E da. Nesto slicno ja mislim o onima koji 'zele ostati skupa for the lifetime' ali se ne zene.
Jos ajde oke kad su oboje taki, ali znam slucajeva di ona bi, ali on kategoricki nece iako je ona THE One navodno...

To mi uvijek smrdi da zapravo jedna strana nije ziher. There.
Točno.


Znam dečka koji je želio oženiti curu u koju se zaljubio na prvi pogled.
Prekinuli su.


On sad vice da će bit neženja do smrti i da se nikad nebi ženio a Nova čezne za potpisom.



Sad mi je palo na pamet da ovo gore što si navela želi rozga. Zaruke da ali brak nikada.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 13.10.2017., 17:13   #955
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Moje danas nepopularno mišljenje je da uopće nisam šokirana činjenicom da je Horvatinčić oslobođen krivnje.
Apsolutno potpuno očekivano, i bio bi mi iskren šok da su ga konačno strpali u ćuzu.
Potpis
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 13.10.2017., 17:19   #956
Zaruke su tu radi ekonomije, kao i Valentinovo. I darivanje mladenaca, djece, krizmanje itd. itd... Novac se vrti.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 13.10.2017., 17:19   #957
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
"Lijepa plaća" za tuđa primanja mi je gnjusan izraz i uvijek zamišljam da to izgovara neka zlurada i zavidna ocvala gospoja koja u šlafroku i s viklerima sjedi na pohabanomn plišanom kauču iz osamdesetih.
Lijepa je samo ona plaća za koju ne moraš raditi.
JPK is offline  
Old 13.10.2017., 17:20   #958
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Zaruke su tu radi ekonomije, kao i Valentinovo. I darivanje mladenaca, djece, krizmanje itd. itd... Novac se vrti.
Na okretanju novca se bazira ekonomija.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 13.10.2017., 17:24   #959
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Lijepa je samo ona plaća za koju ne moraš raditi.
To nije plaća nego renta
Silajn is offline  
Old 13.10.2017., 17:25   #960
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Wat.

Kako oni to misle? Ne, zbilja ne razumijem, kako to misle?
to je PETA, oni ne misle.

https://en.wikipedia.org/wiki/Monkey...yright_dispute
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.