Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 23:44   #3181
Quote:
pace pacic kaže: Pogledaj post
Svadba je prosla i sad mogu od sveg srca pohvaliti dj-a Hrvoja Turcina. Sve je ispalo savrseno. Maximalo je postovao nase zelje, vodio je svadbu tocno kako smo zamislili. Diskretno sve, bez previse govorancije. Cijelu svadbu je bio u kontaktu s nama da provjeri da li treba sto dodatno. Svaka pohvala

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Mi smo također imali DJ-a na našoj svadbi i nismo požalili, iako su nas upozoravali svi živi da je bolje imati bend, ali naš je odradio vrhunski posao, pun podij je bio cijelo vrijeme Iako smo svake godine bar 2-3 puta gosti na nekoj svadbi i stvarno smo vidjeli odlične bendove, npr Beata, pa Euroart su nam ostavili poseban dojam, a prije mjesec dana kuma na svadbi oduševljena bendom Marko Vukes, iako nikad čula (bend ima još neko dugačko ime koje nisam zapamtila ) muški i ženski vokal, stvarno rasturili :klap::klap::klap:
babullaballa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 12:04   #3182
Preporuka

Pozdrav, molim vas preporuku za bend koji svira sve - od stranog do narodnog? (Beatta i EuroArt zauzeti)..

Plus kakva je grupa Joy?
Jura Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:07   #3183
Quote:
Jura Zg kaže: Pogledaj post
Pozdrav, molim vas preporuku za bend koji svira sve - od stranog do narodnog? (Beatta i EuroArt zauzeti)..

Plus kakva je grupa Joy?
Za Joy ne znam, ali vidjela sam kako sviraju Spice Grillsi, Marko Vukes i Kocka Šećera. Ne znaš koji su bolji, a ja polako postajem ekspert za bendove
Koliko sam zapamtila, svi imaju muški i ženski vokal i sviraju sve kaj treba E, da i Zakon Šutnje su odlični :-) Ali Marko Vukes pjeva da se smrzneš
babullaballa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:44   #3184
Evo par dana nakon svadbe da se nadovežem na temu, nama su na svadbi billi KingSize iz Samobora, i samo riječi hvale!

Dečki su od početka do kraja svoj posao obavili vrhunski i profesionalno. Kako smo dogovorili tako je i bilo!
Odkako su krenulil do doslovno 6 ujutro nisu stali sa svirkom, i podijj je konstanto bio pun, pjevačica i pjevač su redovito dolazili na podij, zabavljali goste. Pauze su bile ako i jesu po 5-10min dok se jelo, čak i uz pauzu kako su puštali muziku po našem guštu pa su i u pauzama ljudi plesali

Repertoar nam je bio klasični svabeni, od Prljavaca, Danijele i Zečića pa do Halida, Bulića, Joleta i sl.

Stvarno ekipa je za svaku pohvalu, i uz to nije bilo nijedne osobe koja nije pohvaila muziku, čak se i više ljudi raspitivalo koji spremaju svadbe odkud su i šta su tako da evo iskrene preporuke!
dan landstrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 08:04   #3185
Quote:
dan landstrike kaže: Pogledaj post
Evo par dana nakon svadbe da se nadovežem na temu, nama su na svadbi billi KingSize iz Samobora, i samo riječi hvale!

Dečki su od početka do kraja svoj posao obavili vrhunski i profesionalno. Kako smo dogovorili tako je i bilo!
Odkako su krenulil do doslovno 6 ujutro nisu stali sa svirkom, i podijj je konstanto bio pun, pjevačica i pjevač su redovito dolazili na podij, zabavljali goste. Pauze su bile ako i jesu po 5-10min dok se jelo, čak i uz pauzu kako su puštali muziku po našem guštu pa su i u pauzama ljudi plesali

Repertoar nam je bio klasični svabeni, od Prljavaca, Danijele i Zečića pa do Halida, Bulića, Joleta i sl.

Stvarno ekipa je za svaku pohvalu, i uz to nije bilo nijedne osobe koja nije pohvaila muziku, čak se i više ljudi raspitivalo koji spremaju svadbe odkud su i šta su tako da evo iskrene preporuke!
Koliko ste ih platili? Putne troškove?
Anexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 08:16   #3186
Quote:
Anexis kaže: Pogledaj post
Koliko ste ih platili? Putne troškove?
Skoro pa svi bendovi odmah odgovaraju na upite (e-mail, poziv, sms). Najbolje se javit direkt, čuti cijenu za svoju lokaciju i datum. To što su oni imali jednu cijenu (a kaparili vjerojatno prije cca godinu dana) ne znači da ćeš ti imati istu koja vjerojatno isto gledaš tek za do godinu (neki i više unaprijed). Ne mislim samo na ovaj bend nego na sve. Zar nije lakše sve potrebno njih pitati?
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:13   #3187
Quote:
Anexis kaže: Pogledaj post
Koliko ste ih platili? Putne troškove?
Platili smo 2.000€
Putni su ušli u tu cijenu budući da ih nisu tražili, al su zato imali smještaj + dobar tip
dan landstrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:59   #3188
Pozdrav,

zna li netko koja je cijena The Speen band-a? (U Zg-u je svadba)
MalaMo066 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 23:43   #3189
Pozdrav, ima li netko iskustva sa Ts Lege ili Ts Dzentlmeni?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Crystalb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 02:22   #3190
Svatovski bend za mlade :P

Trazim bend koji ce svirati tipicne svatovske stvari-Škoro,Bulić,Magazin itd... moze malo i narodne glazbe tipa Miroslav Ilic,Haris i eventualno jedan set u kasne sate u kojem bi bilo Sasa Matic,Daleko si od Ace lukasa i slicno dakle ne bi takvu muziku cijelu vecer nego samo moozda iza 3h recimo par pjesama
Takoder ne bi bend koji zvuci narodnjacki skroz,slusali smo Mystic ali nam je bas tako zvucao uzivo.
Trazimo nekog tko dize ekipu i radi dobar stimung
Svida nam se Beatta, ali je zauzeta, zauzet je i All stars i studio band.
Pliz help
Kimmie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 06:42   #3191
Quote:
Kimmie kaže: Pogledaj post
Trazim bend koji ce svirati tipicne svatovske stvari-Škoro,Bulić,Magazin itd... moze malo i narodne glazbe tipa Miroslav Ilic,Haris i eventualno jedan set u kasne sate u kojem bi bilo Sasa Matic,Daleko si od Ace lukasa i slicno dakle ne bi takvu muziku cijelu vecer nego samo moozda iza 3h recimo par pjesama
Takoder ne bi bend koji zvuci narodnjacki skroz,slusali smo Mystic ali nam je bas tako zvucao uzivo.
Trazimo nekog tko dize ekipu i radi dobar stimung
Svida nam se Beatta, ali je zauzeta, zauzet je i All stars i studio band.
Pliz help
Spice Grills. S tim da ce ti odsvirat narodnu muziku (Ilic, Halid, Neda) ali mislim da Acu itd. ne sviraju. Probaj pitati. Za koji datum? S tim da su ti i oni vjerojatno zauzeti ako su i navedeni. Studio band isto ne svira Acu i slicno (iako su vam zauzeti) jer su odmah napisali u e-mail komunikaciji. Za Beattu i All Stars ne znam (iako smo ih slusali) jer nismo pitali. Možda još da pitete Pirate - svi ih hvale ali i cifra je paprena.

Zadnje uređivanje ribic : 02.11.2017. at 07:21.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 10:22   #3192
Spajsi nece ovi ostali su ionak zauzeti al svirali bi jedan set ajmo rec
Pirate nisam pitala jos, nisam ih jos nikako cula
Jel znas jos neke za preporucit?
Kimmie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 10:49   #3193
Quote:
Kimmie kaže: Pogledaj post
Spajsi nece ovi ostali su ionak zauzeti al svirali bi jedan set ajmo rec
Pirate nisam pitala jos, nisam ih jos nikako cula
Jel znas jos neke za preporucit?
Ne znam od kud si,ali poslušaj možda Fokus Đakovo,nama svirali baš takav repertoar,svi oduševljeni...Možda Vox (isto Đakovo),,,Viva box Vinkovci,,,
majasla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 11:33   #3194
Quote:
Kimmie kaže: Pogledaj post
Spajsi nece ovi ostali su ionak zauzeti al svirali bi jedan set ajmo rec
Pirate nisam pitala jos, nisam ih jos nikako cula
Jel znas jos neke za preporucit?
Iskreno slušam narodnjake (za izlaske) ali ih ne želim na svadbi tako da nisam ni ispitivala. Jedino što sam čula da Pirati mogu ići u tom smjeru i da koštaju 2.500 eura (za Zagreb). Za svadbe imaju ženski vokal tako da to ne brineš.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 12:00   #3195
Quote:
Kimmie kaže: Pogledaj post
Spajsi nece ovi ostali su ionak zauzeti al svirali bi jedan set ajmo rec

Pirate nisam pitala jos, nisam ih jos nikako cula

Jel znas jos neke za preporucit?


Probaj sa Grupom status. Al isto mislim da acu ne pjevaju. Ilica haris halid to da
svrljozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 14:00   #3196
Ima netko iskustva sa new york bendom ?
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 17:37   #3197
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustva sa new york bendom ?
Dosta dobar band..pjeva Bojan Jambrošić...preporuke u svakom slučaju
albinokiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 21:17   #3198
Quote:
Kimmie kaže: Pogledaj post
Spajsi nece ovi ostali su ionak zauzeti al svirali bi jedan set ajmo rec
Pirate nisam pitala jos, nisam ih jos nikako cula
Jel znas jos neke za preporucit?
Pa malo prolistaj po forumu..unazad par stranica.Manje više se spominju isti i provjereni bendovi.Ako ti od njih nitko nemože,probaj pitati za preporuku nekog od njih.Mnogo je bendova.Sretno!
necam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 11:52   #3199
Imali tko iskustva sa grupom Tempera?

Hvala
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:39   #3200
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Imali tko iskustva sa grupom Tempera?

Hvala
ja sam ih rezevirala za 26.5
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:14.