Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2017., 09:27   #241
Quote:
tinica1111 kaže: Pogledaj post
Pozz ljudi, pozvana sam na testiranje za IT sektor u ponedjeljak 13.3. pa me zanima ide li jos netko na to? Kakva su strucna pitanja? Bila bi zahvalna da netko podijeli iskustva
I kak je prošlo?
štuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:38   #242
Quote:
scima111 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Prijavila sam se na natječaj u Finu za refernta za šalterski rad.
Dobila sam poziv da dođem na pismeni test u svrhu selekcije.
Dali je netko bio,o kakvom se testu radi.
Hvala unaprijed.
Pozzz, ja sam takodjer pozvana na selekcijsko testiranje u svezi rada na salteru, njihova poruka glasi: Selekcija uključuje test znanja o osnovama iz djelokruga rada šalterskih radnika. Predviđeno trajanje je sat vremena. Jel mi mozes reci sto treba prouciti, jesu li pitanja iz kakvih zakona ili? Hvalaaa
undina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 05:47   #243
Quote:
undina kaže: Pogledaj post
Jel mi mozes reci sto treba prouciti, jesu li pitanja iz kakvih zakona ili? Hvalaaa

· Ovršni zakon, NN 112/12, 25/13, 93/14, 55/16
· Zakon o provedbi ovrhe na novčanim sredstvima, NN 91/10, 112/12
· Pravilnik o načinu i postupku provedbe ovrhe na novčanim sredstvima, NN
6/13
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 10:38   #244
Je bio tko sad na testiranju?
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 13:20   #245
Jel ide tko sutra na testiranje u Sisak, za radno mjesto referent za šalterski rad u Petrinji?
suzx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 10:59   #246
Ima li netko informaciju kakve su plaće u Fini za šalterskog referenta, jel se može upasti bez veze ili treba dobra špaga?
Denumer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 16:00   #247
Koja je fora zapošljavanja u Fininom IT-u, popunila sam onaj obrazac, imam poprilično dobre reference s obzirom na ekipu koja tamo radi i nitko me nikada nije kontaktirao. Gledaju li uopće te otvorene molbe? Po onom pdf-u kojeg imaju za zapošljavanje u IT-u upadam u barem 3 radna mjesta a poziva niotkud
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 17:33   #248
Je li netko bio na testiranju u Našicama? Rekli su da će se javiti u roku dva dana neovisno o ishodu, a još ništa.
China red is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:24   #249
Ja sam jučer obaviještena da je sutra psihološko testiranje za Našice.
tonkicazvonkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:14   #250
Jel možda netko dobio poziv za intervju za Našice?
tonkicazvonkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 14:09   #251
Quote:
tonkicazvonkica kaže: Pogledaj post
Jel možda netko dobio poziv za intervju za Našice?
Bok,
Evo i ja cekam poziv... Rekli su ovaj tjedan. Valjda ce nas obavijestiti ako i nismo pozvani.
iglavk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 14:16   #252
Quote:
iglavk kaže: Pogledaj post
Bok,
Evo i ja cekam poziv... Rekli su ovaj tjedan. Valjda ce nas obavijestiti ako i nismo pozvani.
Mislim da je rekla da tko nije prošao dalje da će mu javit na kraju kada zaključe natječaj.
tonkicazvonkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:19   #253
Molim Vas, oni koji su bili na testiranju u Našicama,danapišu kakva su pitanja bila....Hvala
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 08:14   #254
zna li netko kolika je plaća VSS u FINI?
danijelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 16:40   #255
Pozdrav, je li se tko prijavio za radno mjesto "Suradnik u poslovima naplate osnova za placanje u poslovnoj mrezi"? Radi se o oglasu za Slavonski Brod. koliko dugo inace prodje od zavrsetka natjecanja do testiranja, i ima li tko informacije o istom?
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 10:25   #256
nakon deset dana od natječaja ide stručno testiranje. 5-6 dana nakon toga imaš test inteligencije i test osobnosti. 5-6 dana nakon toga osobni intervju u trajanju od 15-20 minuta. 5-6 dana nakon toga mailom ti jave da li si primljen ili ne.
cijeli proces traje oko mjesec dana.
u mailu kad te pozovu na prvo testiranje ti daju popis propisa koje moraš znati:
"Najvažniji propisi koji reguliraju postupak provođenja ovrha na novčanim sredstvima : Zakon o provedbi ovrha na novčanim sredstvima s pravilnicima, s izmjenama i dopunama, Ovršni zakon s izmjenama i dopunama, Stečajni zakon te Zakon o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi."
stručno testiranje traje 2 sata i pitanja nisu tako teška.
test inteligencije se sastoji od 3 ili 4 manja testa u trajanju od 20 minuta ukupno. nama na početku nisu rekli koliko traje pa rješavaj brzo, spremi naočale ako ih nosiš i obavezno kemijsku olovku (da se ne sramotiš i dođeš na testiranje bez olovke). test osobnosti traje sat i pol i ima 180 pitanja. pazi na kontrolna pitanja jer ih ima desetak.
intervju traje petnaestak minuta i prvi je neposredni kontakt s tobom. nemoj se uvući u sebe i biti stidljiva, već budi osoba koja inače jesi. pitaju te stvari iz životopisa, da im objasniš gdje si radila i što si radila.
važno: ovo je mjesto za SSS pa je takva i plaća, oko 3600 za početnika. kolegica sa VSS radi na tom mjestu, s 25 godina staža ima 4800 plaću. Nisu u Fini plaće tako velike kao što se misli, ali su redovne.
BlindDog is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:29   #257
HITNO

Quote:
BlindDog kaže: Pogledaj post
nakon deset dana od natječaja ide stručno testiranje. 5-6 dana nakon toga imaš test inteligencije i test osobnosti. 5-6 dana nakon toga osobni intervju u trajanju od 15-20 minuta. 5-6 dana nakon toga mailom ti jave da li si primljen ili ne.
cijeli proces traje oko mjesec dana.
u mailu kad te pozovu na prvo testiranje ti daju popis propisa koje moraš znati:
"Najvažniji propisi koji reguliraju postupak provođenja ovrha na novčanim sredstvima : Zakon o provedbi ovrha na novčanim sredstvima s pravilnicima, s izmjenama i dopunama, Ovršni zakon s izmjenama i dopunama, Stečajni zakon te Zakon o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi."
stručno testiranje traje 2 sata i pitanja nisu tako teška.
test inteligencije se sastoji od 3 ili 4 manja testa u trajanju od 20 minuta ukupno. nama na početku nisu rekli koliko traje pa rješavaj brzo, spremi naočale ako ih nosiš i obavezno kemijsku olovku (da se ne sramotiš i dođeš na testiranje bez olovke). test osobnosti traje sat i pol i ima 180 pitanja. pazi na kontrolna pitanja jer ih ima desetak.
intervju traje petnaestak minuta i prvi je neposredni kontakt s tobom. nemoj se uvući u sebe i biti stidljiva, već budi osoba koja inače jesi. pitaju te stvari iz životopisa, da im objasniš gdje si radila i što si radila.
važno: ovo je mjesto za SSS pa je takva i plaća, oko 3600 za početnika. kolegica sa VSS radi na tom mjestu, s 25 godina staža ima 4800 plaću. Nisu u Fini plaće tako velike kao što se misli, ali su redovne.
bok,
pozvana sam za test znanja,šta je to, ti zakoni ili?
bjelovarčanka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:43   #258
Što ti piše u mailu kojim su te pozvali na testiranje?
BlindDog is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:56   #259
TEST ZNANJA

Quote:
BlindDog kaže: Pogledaj post
Što ti piše u mailu kojim su te pozvali na testiranje?
PIŠE TOČNO OVAKO
pozivamo vas na test znanja, trajati će sat vremena, ponesite osobnu
bjelovarčanka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:20   #260
Poznavanje propisa iz djelokruga radnog mjesta.
Zakoni, pravilnici, ...
BlindDog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:30.