Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 16:07   #4881
Quote:
Quirita kaže: Pogledaj post
Nisam nikog prozvala za reklamu, ali uočavam diskrepancije u pisanjima.

No, slažem se s tobom: neka ljudima informacije pa neka sami odlučuju.
Tko ima diskrepancije u pisanjima i glede konkretno čega (dajte primjer) ?

Inače diskrepancija prema Wikipediji je definirana ovako: Raskorak (ili latinska posuđenica dis-crepare = raz-puknuti, različito) označava suprotnost ili nejednakost onoga što pojedinac govori i onoga što, de facto, čini.
Raskorak je primjerice i nedosljednost u izjavama, ako svjedok svjedoči s različitim i kontradiktornim izjavama ili zapažanjima.
Ako neka osoba, npr. političar prije i nakon glasovanja sasvim drugačije čini nego što je prethodno najavio i obećao, govori se u tom kontekstu o raskoraku između najave i faktičnoga djelovanja. https://hr.wikipedia.org/wiki/Raskorak
Fenharel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:09   #4882
Quote:
Quirita kaže: Pogledaj post
Nisam nikog prozvala za reklamu, ali uočavam diskrepancije u pisanjima.

No, slažem se s tobom: neka ljudima informacije pa neka sami odlučuju.
Ruku na srce, ako se netko rega na forum, napiše prvi post o tome da svog foksterijera hrani TOTW-om i da je tom hranom iznimno zadovoljan, a odmah u drugome da hranu naručuje od Zoofasta, kako bi to drukčije zvučalo nego kao reklama. Ne znam koliko bi postova Fenharel sve u svemu uopće napisao da mu nismo spomenuli kako reklamira.

Nevažno.

Pretpostaviti je da nije klinjo koji se pravi važan s obzirom na to da mu je ovo već četvrti pas, nego odrasla osoba koja ima iskustva s psećom prehranom. Ako misli da treba svaki put kupiti šest kila, neka kupuje kod Zoofasta dok se ne opeče. I ovdje su mnogi bili isprva oduševljeni tom firmom pa su se razočarali.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:24   #4883
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Ruku na srce, ako se netko rega na forum, napiše prvi post o tome da svog foksterijera hrani TOTW-om i da je tom hranom iznimno zadovoljan, a odmah u drugome da hranu naručuje od Zoofasta, kako bi to drukčije zvučalo nego kao reklama. Ne znam koliko bi postova Fenharel sve u svemu uopće napisao da mu nismo spomenuli kako reklamira.
Sada se vi ovdje već isto lovite za sitnice koje mogu nešto značiti a i ne moraju. A inače Stikeez je na kraju ispao u pravu, meni je sada potpuno žao što sam uopće došao na ovaj dio foruma pošto vidim da se novi članovi ovako " dočekuju na nož " ovdje sa ishitrenim pretpostavkama da dolaze na forum sa ciljem nekakve agende , te da se stavlja sumnja u ono što oni pišu ( a to da se u sve sumnja moguće da je rezultat općenito i stanja u državi u kojoj živimo ) iako imaju i dokaze ponekad kao u mom slučaju koji stoje iza njihovog opisanog iskustva.
Fenharel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 18:30   #4884
Da radi za zoofast zvučao bi više kao Google translate
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 19:29   #4885


Stvarno ste pretjerali. Sumnjate da netko koristi temu za reklamiranje? Trokutić još uvijek funkcionira.

Sve čekam da prestanete, ali vidim da je to bilo prilično naivno od mene.

Kad stignem brišem svaki post koji u sebi ima elemente trolanja i offa. Sorry!


Ova se obavijest ne komentira na temi!
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 13:40   #4886
naručila sam paket u srijedu sa zooplusa. jedan dio su poslali dpd-om a drugi dhl-om. nisam čitala mailove sa linkovima jer ne provjeravam status pošiljke unaprijed kad znam da dpd-u treba 5-7 dana. obično provjerim status pošiljke u nedjelju navečer.
uglavnom, paket od dhl-a stigao u podne. nisu uopće javili da će doći, poštar nazvao kad je već bio ispred zgrade. sva sreća pa sam bila doma. kutija sva istumbana i napola otvorena. da sam imala nešto sitno unutra, sve bi poispadalo.

iako, i da sam znala da će paket biti dostavljen dhl-om i da sam pratila status pošiljke, ne bi ništa koristilo jer u statusu piše i na dhl trackingu i na stranicama pošte da je paket stavljen u dostavno vozilo u 7 i pol. u 10 su pokušali dostaviti paket ali nije bilo moguće pa smo se dogovorili za dostavu u ponedjeljak. (očito imam neotkrivene sposobnosti telepatije)


uglavnom, pažljivo čitajte mailove od zooplusa da se ne iznenadite kao ja
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 14:52   #4887
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
naručila sam paket u srijedu sa zooplusa. jedan dio su poslali dpd-om a drugi dhl-om. nisam čitala mailove sa linkovima jer ne provjeravam status pošiljke unaprijed kad znam da dpd-u treba 5-7 dana. obično provjerim status pošiljke u nedjelju navečer.
uglavnom, paket od dhl-a stigao u podne. nisu uopće javili da će doći, poštar nazvao kad je već bio ispred zgrade. sva sreća pa sam bila doma. kutija sva istumbana i napola otvorena. da sam imala nešto sitno unutra, sve bi poispadalo.

iako, i da sam znala da će paket biti dostavljen dhl-om i da sam pratila status pošiljke, ne bi ništa koristilo jer u statusu piše i na dhl trackingu i na stranicama pošte da je paket stavljen u dostavno vozilo u 7 i pol. u 10 su pokušali dostaviti paket ali nije bilo moguće pa smo se dogovorili za dostavu u ponedjeljak. (očito imam neotkrivene sposobnosti telepatije)


uglavnom, pažljivo čitajte mailove od zooplusa da se ne iznenadite kao ja
Iskreno meni je ovo razlog da selektirano narucujem od njih. U vise navrata se desilo da kutija dodje rasturena,stvari fale a konzervice budu zgnjecene. Ili ne spakiraju vrecice u original kutiju nego u rinfuzi pa ispadnu van.

Ide mi na zivce komunikacija sa sluzbom za korisnike kojoj treba i po par dana da odgovore na poruku reklamacije a do tad si misli koliko si na gubitku za stvari koje nisu stigle i hoce li refundirati.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:05   #4888
Inace nisam imala problema s njima. Sve uvijek stigne i sve je u komadu.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:10   #4889
Meni je paket iz zooplusa neki dan dostavio kombi od HP-a.Nit obavjesti, sms-a,nit poziva.Nakon 12 dana.Srećom bila sam kući.Nisam mijenjala u narudžbi dostavljača.Tip pojma nema o ničemu,štogod ga pitaš,sliježe ramenima.
Dammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 22:52   #4890
Moram priznati da nakon pročitanih zadnjih nekoliko postova o dostavi paketa naručenih sa Zooplusa, dvoumila sam se da li naručiti, no pošto su mi dosadašnja iskustva s kupovinom kod njih bila pozitivna, ipak sam naručila.
Paket mi je došao (kao i uvijek dosad) uredne ambalaže, u roku od 5 radnih dana od zaprimljene uplate, ono što je naručeno je i isporučeno.
Dobila sam 2 obavijesti mailom kada će biti isporuka paketa. Dostavljač je također zvao prije dolaska. Dostavljeno je putem DPD-a.
Rok valjanosti naručenog je uredan. Od mene još uvijek imaju .

Na PC također nemam primjedbi, naručeno je došlo za 2 dana.
__________________
MT = ♥ J.♥ 2008 ♥
B ♥ canis lupus familiaris ♂ 2014 ♥

Zadnje uređivanje surferica em : 31.10.2017. at 23:05.
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 12:08   #4891
stigao paket od dpd-a dva dana kasnije nakon onog poslanog dhlom/poštom. paket savršeno zapakiran, bez ikakvih oštećenja.
iskreno, radije bi da su me obavijestili da će paket kasniti jer se ne može isporučiti dpdom pa da sama odaberem da li želim čekati ili da pošalju dhlom, nego što su sami odlučili za mene.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 09:57   #4892
Ja sad imam četiri paketa, tri idu DPD-om, za četvrti su mi odabrali DHL. Bio sam prisiljen sve naručiti na tuđu adresu, jer nemam druge opcije. Grr.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 08:25   #4893
Jutro, poklonila bi nekome kupon za 10% popusta + besplatnu dostavu u Pet Centru. Vrijedi do 22.11.

Mi više nažalost nemamo ljubimca.

Vjerujem da dostava vrijedi samo za područje Zagreba.

Po principu - ko prvi njegovo

Šaljem kod na pm
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 13:01   #4894
Svako malo netko stavi promo kod iz PC i taj kod ti nije samo za jednu kupnju nego istog mogu svi koristiti.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 13:19   #4895
A kad smo već kod tog koda, evo ga: M1LP7APG4

10 posto popusta, vrijedi do 22.11. i besplatna je dostava za narudžbu preko 50 kn.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 14:13   #4896
Quote:
ćubi kaže: Pogledaj post
Pet centar webshop kod za 10% popusta u studenom(iduci mjesec): AP11VNS79
Da se lakše nađe.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:20   #4897
Imam kod za 10% za zooplus pa ako kome treba naka se javi. Do 17.11. vrijedi.
charmed84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 16:37   #4898
Da li se kome dogodilo da mu je sa zooplusa dosla kriva narudzba?
Danas mi je doslo-od 6 stavki jedna kriva.
Poslala im mail...od jutra ne odgovaraju.
Kontakt telefon nemaju koliko vidim?
Nadam se da ce ispraviti.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 00:30   #4899
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Da li se kome dogodilo da mu je sa zooplusa dosla kriva narudzba?
Danas mi je doslo-od 6 stavki jedna kriva.
Poslala im mail...od jutra ne odgovaraju.
Kontakt telefon nemaju koliko vidim?
Nadam se da ce ispraviti.
meni je jedanput došlo nešto što je imalo zdrobljenu ambalažu, a jedanput nešto što je bilo okusa koji nije bio naručen (radi se o grickalicama za psa). u oba slučaja su mi vratili novac, a artikle im nisam morala vratiti već sam ih mogla zadržati. uredno su mi odgovorili na mail.
kad sam im pisala preko kontakt obrasca onda im je trebalo nešto duže da ogovore. kada sam im pisala direktno na service(at)zooplus.hr, brzo su mi odgovorili.
__________________
MT = ♥ J.♥ 2008 ♥
B ♥ canis lupus familiaris ♂ 2014 ♥
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:00   #4900
Quote:
surferica em kaže: Pogledaj post
meni je jedanput došlo nešto što je imalo zdrobljenu ambalažu, a jedanput nešto što je bilo okusa koji nije bio naručen (radi se o grickalicama za psa). u oba slučaja su mi vratili novac, a artikle im nisam morala vratiti već sam ih mogla zadržati. uredno su mi odgovorili na mail.
kad sam im pisala preko kontakt obrasca onda im je trebalo nešto duže da ogovore. kada sam im pisala direktno na service(at)zooplus.hr, brzo su mi odgovorili.
Puno ti hvala na odgovoru!
Ok. Znaci ima nade.
Na taj mail sam im i ja slala. Poslala navecer poruku i na messenger, no nista jos.
Ja sam platila pouzecem, ne znam jel to mijenja kaj.
I radije bih tu hranu koju sam i narucila nego novce
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.