Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 22:19   #8921
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Pliz recite mi da je vaša koža pomična ili ću se ubit
Moja je pomična ali čini mi se da se gospođa koristi nježnim pokretima koji samo lagano prelaze površinom kože i blago ju dodiruju pa izgleda kao da je koža čvršća nego što je. Na početku videa, negdje oko 40. sekunde se vidi da joj koža nije baš napeta kad ruke zaklone reflektor
Awakening is offline  
Old 18.10.2017., 22:31   #8922
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Wow!!!

Pa stvarno ozbiljna rutina, svaka čast!

Al kako joj je koža tako čvrsta? Uopće se ne miče pod prstima dok nanosi proizvode :eek

Pliz recite mi da je vaša koža pomična ili ću se ubit
Pa kad ona to samo gladi odozgo.Kad ja to stisnem i kosti mi se miču a ne koža
Super je ovo ali pola dana bi mi trebalo za njegu lica.Imam ja i druge obaveze u životu a nadam se uskoro ću imati i više
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 18.10.2017., 22:34   #8923
Ja mislim da je najvažnija i najveća razlika između kože azijatkinja i naše kože - genetika. Kozmetika im je generalno bolja od naše, ali možemo se mi mazati do besvijesti i većina nas nikad neće imati kožu kao one. Niti je za njihovu kožu zaslužna samo kozmetika. Njeguje i poboljšava izgled, kao i nama, ali osnova je drugačija. Ista priča kao sa našom i njihovom kosom. Tako da nemojte se puno sa njima uspoređivati, samo ćete se ubedirati
satin doll is offline  
Old 18.10.2017., 23:02   #8924
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ovo mozda bolje da pitas na temi od the ordinary ali ja nisam bas dobila neki konkretan odgovor po tom pitanju. Nakon 2-3 tjedna su mi prestali iskakati pristici pa potrpi jos malo, mozda je to samo faza ciscenja koja nije neuobicajena kod retinola. I ako imas neki blaaagi piling, koristi ga svaka 2-3 dana da skines mrtve stanice
Pa da baš zato sam i mislila ovdje pitati, budem i tamo ako ne prestane kroz neko vrijeme... Hvala
Awakening is offline  
Old 18.10.2017., 23:30   #8925
Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post
većinom se ne utrljava, već utapkava. ima različitih načina
pogledaj video, dok nanosi proizvode, ujedno i masira

žena ima 46 godina
fora mi je zbog ruskog jezika
super video
ova žena je
voli Farm Stay ... morati ću probati i njihovu pužotinu
i detaljnije proučiti što još stavlja na sebe
fora je što je u licu ružičasta kao ja (a meni to tako ide na živce), no kažu da to dolazi s godinama

ja drugačije mažem vrat, vidim da ću morati to promijeniti
u zadnje vrijeme me malo zafrkavaju vrat i podbradak, osjetim da nešto fali a ne znam što, danas sam obilno zalijevala s Kikumasamuneom
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 18.10.2017., 23:41   #8926
stavila baobab umjesto innisfree ulja na kraju rutine.
generalno mi se svidja. lagano i hidratantno ulje, lako se upije i ne ostavlja mastan trag. doduse stavila sam stvarno mrvicu za prvi put za svaki slucaj.

nadam se da ce se pokazati dobrim na dulje staze i da nije komedogeno

i sve je izvjesnije da mi je osip bio od huxleya.
danas opet pyunkang yul rutina i savrsena bjelina koze.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 19.10.2017., 01:19   #8927
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
Ajde pliz kad osjetis da si dovoljno dugo isprobala losion napisi par rijeci kako si zadovoljna.
Hoću Koka budem pisala, na prvu mi se sviđa kako mi se upija i kako na njega legne serum.
Estee Lauder is offline  
Old 19.10.2017., 02:26   #8928
Hvala Estee
Ne zelim nakupovat hrpu proizvoda odjednom, jer znam da necu izdrzati i pocet cu koristiti sve odjednom. Kad to napravim, nikad nisam sigurna na sto mi koza dobro reagira.

Melano cc serum ti je dobar?

Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je najvažnija i najveća razlika između kože azijatkinja i naše kože - genetika. Kozmetika im je generalno bolja od naše, ali možemo se mi mazati do besvijesti i većina nas nikad neće imati kožu kao one. Niti je za njihovu kožu zaslužna samo kozmetika. Njeguje i poboljšava izgled, kao i nama, ali osnova je drugačija. Ista priča kao sa našom i njihovom kosom. Tako da nemojte se puno sa njima uspoređivati, samo ćete se ubedirati
Potpisujem. A osim toga nemaju sve azijatkinje lijepu kozu. Ima njih stvarno svakakvih
top-secret-koka is offline  
Old 19.10.2017., 02:30   #8929
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Pa kad ona to samo gladi odozgo.Kad ja to stisnem i kosti mi se miču a ne koža
Super je ovo ali pola dana bi mi trebalo za njegu lica.Imam ja i druge obaveze u životu a nadam se uskoro ću imati i više


Pa ta grublja masaza je izvrsna za tonus
Samo nemoj bas jako natezati oko ociju
top-secret-koka is offline  
Old 19.10.2017., 05:52   #8930
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Pliz recite mi da je vaša koža pomična ili ću se ubit
Itekako pomicna!
I to u smjerovima u kojima uopce ne zelim

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
danas opet pyunkang yul rutina i savrsena bjelina koze.
Izazivas, ha?


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 19.10.2017., 07:07   #8931
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
stavila baobab umjesto innisfree ulja na kraju rutine.
generalno mi se svidja. lagano i hidratantno ulje, lako se upije i ne ostavlja mastan trag. doduse stavila sam stvarno mrvicu za prvi put za svaki slucaj.

nadam se da ce se pokazati dobrim na dulje staze i da nije komedogeno

i sve je izvjesnije da mi je osip bio od huxleya.
danas opet pyunkang yul rutina i savrsena bjelina koze.
Je ti to ono dr. feelgood ulje s notina? Vidi ovdje sta kazu ta cisto ulje, slutim hype
Maria Flores is offline  
Old 19.10.2017., 08:05   #8932
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Izazivas, ha?
stvarno ne.
linija je SJAJNA.
dekantiram ti mist toner kad stigne. (vec me mm pitao kako to da vec dugo nismo dogovorile nikakvu razmjenu)
ali patim i za ostatkom pyunkang yul rutine
jos imam jedan tester po proizvodu...
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Je ti to ono dr. feelgood ulje s notina? Vidi ovdje sta kazu ta cisto ulje, slutim hype
je, to je to.
nemam nista za dodati ovom opisu
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 19.10.2017., 08:56   #8933
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
I hvala što ste me podsjetile da moram i želim probat tu prirodnu masku s aha kiselinama...
Probala ja sinoć. Svaka preoruka.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 19.10.2017., 08:56   #8934
Red face

Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Moja je pomična ali čini mi se da se gospođa koristi nježnim pokretima koji samo lagano prelaze površinom kože i blago ju dodiruju pa izgleda kao da je koža čvršća nego što je. Na početku videa, negdje oko 40. sekunde se vidi da joj koža nije baš napeta kad ruke zaklone reflektor
Ja i kad koristim nježne pokrete koža mi se jako nabire

Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Pa kad ona to samo gladi odozgo.Kad ja to stisnem i kosti mi se miču a ne koža


Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
danas opet pyunkang yul rutina i savrsena bjelina koze.
Joj, joj, kak sad odoljeti?

A šta onda planiraš dalje s pyunkangom kad potrošiš testere? Kupit liniju?
Kak ćeš tu rutinu ukomponirati s ostalim proizvodima koje imaš?
Ja se bojim ako kupim neki mini set i pokaže mi se super da neću imati kud ugurati ovu gomilu proizvoda koje već imam

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Itekako pomicna!
I to u smjerovima u kojima uopce ne zelim
Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Tak i meni

Moj trenutak otrežnjenja je bio kad sam nešto čitala na mobu, mob ležao na stolu, a ja nagnuta nad njim. I odjednom se zgasi zaslon i ja ugledam svoj odraz i vidim kak mi cijelo lice visi prema dolje

Toga dotad nisam bila svjesna jer se nikad tak ne gledam u ogledalo, uvijek stojim uspravno, nikad nisam nagnuta nad njim...

@ Satin Doll, samo da te pozdravim, zbog tebe sam završila na ovom forumu nakon jednog tvog posta na Prirodnoj I još si mi na pm poslala super smjernice za azijsku, hvala ti još jednom
kukumka is offline  
Old 19.10.2017., 09:02   #8935
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Probala ja sinoć. Svaka preoruka.
Ozbiljno, onda ja danas nakon posla
Frecume is offline  
Old 19.10.2017., 09:20   #8936
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Joj, joj, kak sad odoljeti?

A šta onda planiraš dalje s pyunkangom kad potrošiš testere? Kupit liniju?
Kak ćeš tu rutinu ukomponirati s ostalim proizvodima koje imaš?
Ja se bojim ako kupim neki mini set i pokaže mi se super da neću imati kud ugurati ovu gomilu proizvoda koje već imam
zbilja ne znam sto cu.
mist toner sam narucila, on mi je top.
za cijelu liniju trenutno ni priblizno nemam budzet, svaki proizvod kosta 25-30 dolara, to mi je tooooo much.
snaci cu se nekako sa svim ostalim linijama koje imam, a uz to ubaciti pyunkang yul mist.

recimo npr:
1. rumase snail bifida toner kao fteili meishoku
2. premium
3. pyunkang yul mist
4. sheet maska
5. danahan emulzija

za nekakvo prijelazno razdoblje ovo bi moglo sasvim dobro funkcionirati
kad bude hladnije, ubacim jos neki serum, ulje, kremu...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 19.10.2017., 09:20   #8937
Sad sam još jednom pogledala taj video, i da, oko 40. sekunde joj se vide nazolabijalne bore kad joj ruke bace sjenu na lice, ali još uvijek mislim da joj je koža ful čvrsta, meni nije ni približno tak...

I kad razmazuje kreme, čak i da koristi ne znam kak lagan pritisak, opet joj je koža totalno napeta, moja ide u svim smjerovima, pa ne mogu se baš dragati kad nanosim kremu

I jeste skužile kak maže i uši? Ja taj dio potpuno zapostavljam, morat ću to promijeniti.
kukumka is offline  
Old 19.10.2017., 09:37   #8938
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
zbilja ne znam sto cu.
mist toner sam narucila, on mi je top.
za cijelu liniju trenutno ni priblizno nemam budzet, svaki proizvod kosta 25-30 dolara, to mi je tooooo much.
snaci cu se nekako sa svim ostalim linijama koje imam, a uz to ubaciti pyunkang yul mist.

recimo npr:
1. rumase snail bifida toner kao fteili meishoku
2. premium
3. pyunkang yul mist
4. sheet maska
5. danahan emulzija

za nekakvo prijelazno razdoblje ovo bi moglo sasvim dobro funkcionirati
kad bude hladnije, ubacim jos neki serum, ulje, kremu...
Da, skupo je...

Eventualno nadokupiti svaki mjesec po jedan proizvod pa polako prijeći na cijelu liniju

A ostatak njege nadoknađivati sheet maskama, ili tu i tamo ubaciti koncentriraniju pužetinu, ginseng, ulje i tak to...

Uh, ja otkako sam na azijskoj, a nisam dugo, stalno imam nešto u dolasku, još nije prošao ni dan a da mi neka pošiljka nije na putu

Ali, ajde, uspijevam se koliko-toliko iskontrolirati pa ne naručujem odmah full sizeove (osim ako ih nema za konkretan proizvod, jel? )
kukumka is offline  
Old 19.10.2017., 09:37   #8939
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
@ Satin Doll, samo da te pozdravim, zbog tebe sam završila na ovom forumu nakon jednog tvog posta na Prirodnoj I još si mi na pm poslala super smjernice za azijsku, hvala ti još jednom
Ma nema na čemu, drago mi je da si našla što ti odgovara Meni je super kombinacija prirodne i azijske. A u azijskoj srećom imam kilometarsku wish listu Baš čekam da mi stigne hada labo premium, whamisa, pyunkang essence toner, innisfree aloe sleeping pack i crna mizon.
satin doll is offline  
Old 19.10.2017., 09:50   #8940
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
Pa ta grublja masaza je izvrsna za tonus
Samo nemoj bas jako natezati oko ociju
Pa ja sam uvijek mislila da je dobro da proradi cirkulacija.Bolje mi se proizvodi upiju i lice izgleda svježije ali sad se bojim dugoročnih posljedica

Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
J


@ Satin Doll, samo da te pozdravim, zbog tebe sam završila na ovom forumu nakon jednog tvog posta na Prirodnoj I još si mi na pm poslala super smjernice za azijsku, hvala ti još jednom
Misliš onaj post gdje je napisala kako jo prirodna kozmetika super odgovara ali nema adekvatan anti-age učinak pa je ubacila i azijsku kozmetiku u jednačinu?
Taj dan sam i ja prvi put svratila ovdje
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.